Erotická poviedka

Nepristupná učiteľka

Toto sa skutočne stalo a preto pozmením mená. Volam sa Adam a chodim na strednú. V škole máme veľa sexi učiteľok ale jedna je zvlašť sexi. Volá sa Eva. Má 40 ale na svoj vek je neuveriteľne zachovalá vyzera skôr na 30. Má krátke blond vlasi (také isté ako tá spravodajka z TV Joj), modré, prenikavé oči, štihle, sexi telo. I keď ju Boh neobdaril velmi velkými prsiami. Zato ju obdaril krásnim, pevným, velkým, sexi zadkom na ktorí sa vždy pozeráme na hodine a predstavujeme si ako vyzera keby bola nahá. Vždy nosí rajcovné oblečenie či legíni alebo obťiahnuté rifle alebo iné obťiahnute oblečenie. Už nejeden študent ju chcel preťiahnuť ale nikdy nebola priležitosť alebo nikto na to nemal gule. To aj preto lebo je dosť nepristupná, náládová ale keď ju nikto nerozčuli je to docela fajn žena. Dokonca sa s nami niekedy tak zhovara že to je skoro ako flirtovanie. A mne sa spristupnila takto.

 Raz keď sme mali s ňou hodinu a kochali sa pohľadmi na jej krásne telo. Tak mi povedala:"Adam chďte do môjho kabinetu a doneste mi zapisnik. Mam ho v skrini tu mate kľuče." Ochotne som vstal a išiel do jej kabinetu ktorý má na 2 poschodí. V ten deň mala na sebe veľmi obtiahnute modre rifle ktoré mala krasne zarezané do zadku a rifľovu bundičku k tomu. Otvoril som dvere hned ma ovalil pach jej voňavky hneď sa mi postavil. Išiel som ku skrini. Boli dvoj-dverové. Otvoril som prvé dvere a to čo som uvidel mi vyrazilo dych a moj penis sa mi postavil ešte viac. Na vešiaku vyseli sieťkované čierne podvezky. Ked som si predstavil ako by v nich vyzerala skoro som omdlel. Otvoril som druhe dvere, zobraal zapisnik, ešte raz hodil pohľad na podvezky a zavrel skrinu. Než som prišiel do triedi tak penis mi už našťastie ľahol. Eva mi povedala:"Našli ste ho." Chcel som povedať že nielen to. Povedal som:"Ano našiel." Podal som jej ho a pri tom som jej hľadel do oči. Vydel som jej na tvari taky tajuplny pohľad a určite vedela že som sa tam kochal pohľadom. Po hodine všetci hned išli von fajčiť alebo išli do iných tried. Eva ešte niečo si písala. ja som si zatiaľ zbalil tašku lebo druhu hodinu sme mali inde. Keď som chcel isť preč tak mi Eva povedala:"Adam podte sem na chviľu a pozrite sa na tento vypočet." Prišiel k stolu a naklonil sa aby som ho vydel. Zrazu som ucitil jej vlhke peri na mojom uchu a šeptom mi povedala:"Keď skončiš tak keď chceš priť do môjho kabinetu môžeš mi pomôcť vyskušať si tie podvezky." Ja som len prehltol tažku slinu a upriamil na ňu svoj vyjaveni pohľad ale hneď na to som odpovedal koktavim hlasom:"Samozrejme veľmy rad." Ona sa zasmiala tím svojim krasnim smiechom. Povedala že mám prisť po šiestej hodine.

 Keď som prišiel ku jej dveram chviľu som váhal potom som ale zaklopal. O chviľu mi otvorila. Pozrela sa na mňa s usmevom a pozvala ma dalej hodil som tašku na zem. Zamkla. Potom sa ku mne otočila ja som nevahal a hneď ju chitil za zadok a pritisnul ku sebe a ja som konečne ucitil ten mekučky zadoček. Začali sme sa vašnivo bozkávať. Môj vtak bol napnutí na prasknutie a tlačil ju na stehno. Ona potom povedala:"Teraz si ťa vyzlečiem." Nebranil som sa vyzliekla mi tričko, rifle. Ked kľačala mi pri noháh tak mi pomali sťahovala trenky zrazu vyskočil môj 18 cm vtak a narazil jej na bradu. Ona len:"Bože." Potom mi ho chitila rukov a povedala:"Fuuu ten je ale horuci potrebuje schladiť ale až ochviľu." Vstala a teraz som ju vyzliekal ja. Dal som jej dole tu bundičku potm tričko.

Mala krásnu, čiernu, čipkovanú podprsenku. Tú som jej nechal. Potom som jej rozopol rifle a stiahnul ich dole. Mala užasne nohavički rovnako čierne, čipované ale boli užšie ale ne ako tanga. Ked som sa na ňu lepšie pozrel vyzerala strašne sexi. Potom mi prikazala aby som sa otočil. Keď som sa po chvili otočil naspeť stala v tich podvezkoch. Viem že sa opakujem ale bola užasne sexi. Povedala:"Upozorňujem ťa že mam rada tvrdi sex." Čo mi vôbec na jej povahu neprišlo divné. Chitil som ju jednou rukou za zadok a druhou za vlasi pritlačil ju k sebe a povedal som jej:"Tak takto sa ti to pači?" Ona:"Ano potrestaj ma." Prišlo mi to ako z nejakeho porno filmu ale budiš.Super bolo že kabinet ma na konci dlhej chodby ktorá bola v tom čase uplne prazdna a jej dvere su hrubé potiahnute kožov a vypchaté molitanom takže sme sa hlasne mohli oddavať našim chuťkam. No keď hovori surovo tak surovo. Chitil som ju za vlasi a oprel o stôl a začal ju byť po jej riťke ona trochu kričala. Spital som sa jej či už bude slušna ona že nie tak som pritvrdil.

Začal som ju tak surovo byť že začala kričať prosiť aby som prestal ale neprestaval som až keď začala plakať tak som prestal. Slzy jej tiekly a tiene sa jej rozťekali po licach. Potom som to už nevidržal stiahol som jej nohavičky. Mala krasnu vaginu. Hned som jej tam zaboril  zaboril hlavu a poriadne ju vylizoval. Chvilu pičku a chvilu anal. Ona sa len trhala kričala chcel som aby dostala orgazmus a tak som ju začal palcovať hned tromi prstami naraz. Ochvilu sa urobila nemohla poriadne stať kolena sa jej podlamovali. Ja som vstal povedal:"Teraz ma trochu pofajči aby sa mi to dobre šmikalo." Ona si hneď kľakla a zobrala ho do ust a hneď ho začala richlo fajčiť bolo to super. Ona zachviľu zastavila a povedala:"To mam všetku pracuu urobiť za teba tiež sa trochu pričiň." Tak som sa pričinil. Chitil som jej hlavu a priražal som do nej môjho vtaka. Bolo počuť len ju ako sa davi a čvachtanie slin. Keď som prestal a vytiahol ho bol cely od slim a jej sa ťahali po jej prade a po tele. Potom som ju dzvihol a posadil na stôl ona si lahla a roztiahla nohy. Ja som sa nasmeroval a prirazil. Ona len slastne vzdichla a priražal. Pekne si to uživala ľahol som si na nu a pri šukani som ju bozkaval. Zrazu dostala svoj druhy orgazmus bola uplne unavená. Tak som ju otočil a spital sa."Bola si na wc?" Ona:"Ano prečo?" Ja:"Lebo chcem anal." Ona len nie nie nerob to bude bolieť. Ja som je ho začal palcovať prstom. Pačilo sa jej to.

Potom dvoma, troma a potom štiri prsti. Ona len kričala že to stači. Tak som prestal a zasunul vtaka. Docela ľahko som vnikol ale mrdal som ju richlo. Kričala ešte viac až som sa bál že nas bude počuť. Ochviľu mi začalo v nom cukať a ja som vedel že sa urobim tak som ho vytiahol richlo som jej povedal aby si kľakla a vyplazila jazyk. A keď som sa na ňu pozrel hneď som začal striekať striekal som ako zmislou zbaveni kričal som vžrušenim. Musim povedať že vtedy som si nehonil asi tyžden a je pravda že striekanie po honeni je slapšie lebo toto je lepši zážitok striekal som jej to všetko na tvar do ušt ona stale kričala:"Stači, dosť, nesťiham to prehltať." Potom som konečne skončil strašne ma boleli potom vajcia a ona. Ona bola uplne doriadena cela biela, vlasi zlepené. Ľahla si na zem a ja som sa pomali obliekal. Potom povedala:"Počkaj naj sa oblečiem a pôjdeme a mimochodom bolo to super." Ja som je poďakoval. Vyzliekla si podvezky, podprsenku a dala ich do taški že musi ich doma vyprať. Potom sa utrela do uťeraka ale rozmišľala čo povie manželovi že ma zlepene vlasi. Ale bola takzvane na ostro lebo spodne pradlo mala mokre tak ho nemohla mať na sebe takže ked si dala rifle mala všetko ešte viac zarezané.

Ešte sme sa na rozlučku pobozkali lebo vonka to nešlo. Odvtedy som si to s ňou rozdal ešťe dvakrat. Tento pribeh bol pravdivý i keď neuveritelni.

autor: FaalošAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>