Erotická poviedka

Otrok Bohýň

  Bol piatok večer, po práci a my sme sa v bare lúčili s kolegyňou, ktorá si našla novú prácu. Zábava bola v plnom prúde. Alkohol už na nás značne pôsobil. Niekomu sa plietol jazyk (teda mne), inej sa spievať a tancovať  zachcelo a Betka? Tá bola nadržaná jak vždy. Tá je veru nadržaná často, ale pod vplyvom alkoholu je priam nezadržateľná. A vôbec jej neprekáža, že má doma manžela. Je to proste nymfa od kosti a i jej muž sa s tým, že túto čerticu neskrotí, už zmieril. Od doby, čo som do tejto práce nastúpil, bol vzťah nás dvoch viac než dobrý. Často sme spolu chodievali posedieť, či na nákupy. Nakupovanie s ňou bolo úžasné. V spoločnosti ženy, som sa dostal do oddelení, kam som inak nezavítal. Obľúbeným sa stali najmä regále so spodným prádlom. Veľmi rád som sa týchto kúskov látky nenápadne, s citom dotýkal a skúšal hebkosť rôznych materiálov. Popritom som jej pomáhal vyberať si. 

  Niežeby som trpel nejakou významnou úchylkou na ženské prádielko, ale ešte stále som bol panic a toto bolo v tej dobe najbližšie, ako som sa k nohavičkám dostal. Odmala som sa žien strašne hanbil a robilo mi veľký problém sa ku ním priblížiť a neprekonateľný- ich osloviť. Momentálne som sa však dostal do práce, kde pracujú takmer výlučne ženy a vyskytla sa mi možnosť prekonať svoje obavy a strach. Ako jedného z mála mužov si ma ženy hýčkali a rozmaznávali ma. Správali sa ku mne s láskou, a opaterou. Niektoré to trošičku preháňali, čo by mi nevadilo, pokiaľ by neboli zadané, či vydané. Vyrastal som v rodine s prísnou výchovou a zásadami. Preto predstava, že sa budem milovať so zadanou ženou, bola pre mňa neprijateľná.

  A jednou z tých zadaných čertíc, ktorá si na mňa brúsila pazúriky, bola práve Betka. A práve ona bola i jedinou, s ktorou by som rád i svoje zásady porušil, ale nevedel som na to nájsť dosť odvahy a vždy, ak sme sa o tom rozprávali (čisto teoreticky), som sa tváril tvrdo, nekompromisne a neotrasene odmietavo, zatiaľ čo som si v hlave predstavoval, aké krásne by to s ňou bolo. A i dnes, ako tradične, sme to rozoberali a ja som si to nesmierne užíval. Čas postupoval a partia sa zmenšovala. Nakoniec sme tu ostali už len ja, Betka a Júlia. S oboma si úžasne rozumiem a s Júliou dokonca bývam v rovnakom obytnom dome, len v inom byte. Napriek tomu, že sa s Júliou poznám už vyše roka, viem o nej veľmi málo. Je to žena plná tajomstiev a záhad, čo má určite i svoje čaro. Už som bol hodne opitý a cítil som, že je najvyšší čas pobrať sa domov. Tak sme sa s Júliou vyberali a na moje prekvapenie sa ku nám rozhodla pridať i Betka, ktorej sa k manželovi taxíkom do vzdialenejšieho mesta moc nechcelo a tak jej Júlia ponúkla posteľ na prespanie, čo Betka s radosťou a zvláštnou iskrou v očiach prijala.

  Keď sme dorazili ku nám, nemal som chuť sa od nich oddeliť. Našťastie Júlia navrhla, či by som nechcel ísť s nimi, že by sme si mohli otvoriť flašu vína a ešte chvíľku pokračovať. S nadšením som pozvanie prijal. Bývala na treťom poschodí. Jej byt bol menší, než ten môj na prízemí, ale útulnejší, a voňavejší. Bolo v ňom cítiť ženskú ruku. Vyzlieklli sme zo seba kabáty a zamierili sme do kychyne. Júlia mi podala flašu vína a rozhodla sa upraviť. Betka ju okamžite následovala, do kúpelne, či spálne. Ja som zatiaľ otvoril víno a nalial ho do pohárov. Sadol som si k stolu a čakal, kým sa objavia. To, čo však vstúpilo do dverí, som však skutočne nečakal. Prvá sa v nich objavila Júlia. V čiernom koženom korzete, čiernych pančuškách s podväzkami, kalhotkách, na lodičkách s bičom v ruke, ktorý držala v kožených latexových rukaviciach. Moja sánka padla až na zem a to som ešte nevidel Betku, ktorá vstúpila do miestnosti v zápätí. Mala na sebe iba červenú koženú minisukničku a krajkovanú podprsenku. Ukázalo sa, že vie presne, čo sa mi páči. Jej nádherné bosé nohy a výraznou červenou farbou namalované prsty na nožičkách okamžite pritiahli moju pozornosť. Ústa som mal stále otvorené dokorán, zatiaľ čo Betka pôvabným krokom pristupovala bližšie a bližšie ku mne. Keď dorazila predomňa, rázne vyložila pravú nohu na stôl, čím sa vyhrnula jej sukňa a ukázala sa mi  pred nosom jej vyholená pička. Chvíľu pozorovala moju reakciu a keď si všimla, že sa chystám niečo namietať, chytila mi hlavu a pritiahla si ju medzi svoje nohy, čím sa jej samozrejme podarilo zapchať mi ústa.

  Zrazu som sa ocitol tvárou prilepený na jej ohanbí. Nedokázal som pochopiť, čo sa vlastne deje. Bol som z toho celého vážne zmätený. Po chvílke som sa chcel odtiahnuť, ale Betka uchopila moju hlavu pevnejšie a pritlačila si ma k sebe ešte silnejšie. Pochopil som, že nejak proti týmto zrelým dominám so svojou drobnou, 50 kilovou postavou nemám šancu. A navyše mi to neprišlo vôbec tak nepríjemné, či neprijateľné, ako som si stále nahováral. Momentálne mi bolo úplne jedno, či je, alebo nie je zadaná. Jediné, na čo som myslel je, aby si so mnou robili, čo sa im len zachce. Vždy som bol rád poslušný a poddajný. Vždy sa mi páčili predstavy, kde si so mnou žena robí všetko, na čo pomyslí. Vždy som túžil po žene, pod ktorej papučou si môžem v klude žiť. Ktorej môžem s radosťou a chuťou nohy myť. A samozrejme, nie len tie. Vykašlal som sa na zábrany, a začal si užívať túto vzrušujúcu situáciu. Konečne som si uvedomil, v akom nebi sa práve moje ústa ocitli a prisal som sa na jej prirodzenie. Začal som ju opatrne lýzať a nasávať. To, čo som cítil, je slovami len ťažké opísať. Tá opojná vôňa, ktorá sa naokolo šírila, ma privádzala do extázy. V rozkroku mi to už riadne mohutnelo a v hlave mi prebleskla myšlienka- chytiť ju za boky a tvrdo do nej vraziť. Strácal som nad sebou kontrolu.

  Našťastie sa zamnou objavila Júlia a plesla bičom o podlahu. Betka odstrčila moju hlavu odseba, až som sa takmer prevrátil i so stoličkou. Júlia mi spoza mňa okolo krku natiahla bič a jemne ma ním priškrtila. Betka si zatial sadla na stôl oproti mne a vyložila mi pravú nohu na ľavé plece, čím mi poskytla skvelý výhľad na jej kundičku. Mal som sto chutí natiahnuť sa k tej nádhere a jemne ju tam pohladkať. Betka si všimla, že sa cítim v pohode a ľavú nohu mi usadila do rozkroku. Jemne som zastenal, viac mi totiž ani Júliine priškrtenie neumožňovalo. Julka mi zatiaľ trela prsia, ktoré jej vyliezali z korzetu zozadu o hlavu, čím dráždila nie len seba, ale i mňa. Betka zatiaľ pravé chodidlo priložila na moju tvár a zovrela mi nos medzi prstami. Užíval som si tento perverzný počin, ktorý ma nesmierne vzrušoval. Neodolal som a chytil jej nohu oboma rukami ako dojčenskú flašku a začal ju oblizovať a cmúlať prst po prste, až som si do úst vložil všetky prsty naraz. Betka na mňa spokojne pozerala a ľavou nohou mi masírovala už stvrdnutý penis. Julia povolila zovretie biča okolo môjho krku a konečne som sa mohol zhlboka nadýchnuť zatiaľ, čo som s láskou držal a obdivoval krásu Betkiných nôh. Využil som voľnosť, ktorú som mementálne pociťoval a kľakol si na podlahu s Betkinou nohou v ruke. Začal som ju sladko a nežne bozkávať a postupovať od jej členka, cez lýtko, stehno až k vytúženému cieľu, ktorý sa nachádzal na konci vnútornej strany nôh. A Bože, že tá cesta, k vytúženému cieľu, bola dlhá a krásna. Len máloktorá žena, má tak pevné a dlhé nohy ako Betka. A ja ich tu teraz bozkávam a vzdávam im hold a svoj obdiv. Keď som dorazil až k jej klitorisu, krotý som jemne zovrel medzi pery, Betka slastne zastonala.

  Julka však opäť plesla bičom a naznačila nám, že je čas pobrať sa do postele. To som však netušil, čo tým myslí. Julka mi na krk pripevnila niečo ako obojok, na ktorom bola pripevnená šnúra. Prikázala mi ostať klačať na zemi, a ako poslušný psík na vodítku som ju následoval pri ceste do spálne. Cestu som si nesmierne užíval. Predomnou ladne vykračovala dominantne, ale nesmierne žensky odetá Julka, ťahujúca ma zasebou. Obdivoval som jej dokonalú postavu, v sexy prádle, z ktorého bolo vidieť celú jej perfektne tvarovanú riťku. V tom momente mi pristála Betkina dlaň, ktorá kráčala za nami, na mojom zadku. Netuším, či preto, že sa jej môj zadok tak páčil, či preto, že som zíral na Julkinu vyzývavú postavu. A v podstate mi to bolo úplne jedno. Po tom, ako mi na zadku pristálo ešte pár plácnutí, sme došli k posteli. Julka mi prikázala aby som sa postavil. V okamihu som stál pred nimi celkom nahý, s pohľadom od hanby zarytým v zemi. Obe si ma dôkladne prezerali a užívali si pocit rozladenosti, ktorý zo mňa vyžaroval. Snažil som sa rukami, čo to zo svojej nahoty zakryť, ale vždy, keď som sa o to pokúsil, ma Julka napomenula a udrela rúčkou od bičíka. Keď sa ich pohľad nasýtil, Julka ma chytila a šmarila na posteľ.

  Uvedomil som si, že teraz tu velí Julka. Obrkočmo, s lodičkami stále na nohách, tvárou ku mne, si sadla na moju hruď. Moje ruky mi natiahla za hlavu. S pod vankúša vytiahla putá, ktorými ma uväznila o konštrukciu postele. Neveriacky som jej hladel do očí, na čo ma vášnivo a nečakane nežne pobozkala. Jej nečakaný prejav nehy ma šokoval,  ale ani som sa nestihol z toho stavu spamätať a už som od nej dostal facku a následne sa mi zakusla do krku a začala mi robiť poriadny cucflek. Mal som pocit, že táto upírka zo mňa vysaje všetok život, všetkú energiu. V tom sa však odomňa odlepila a ladným krokom sa pobrala ku skrini. Betka stála pri posteli a nadržane nás pozorovala. Jednou rukou sa dráždila v rozkroku a druhou si zvierala bradavku. Ako ma tam však videla ležať osamoteného, pripútaného, natiahnutého na posteli, priblížila sa a jemne mi začala prechádzať nechtami od kolien až po rebrá. Jej dotyk bol nesmierne vzrušivý. Trochu šteklivý, občas, keď zaryla nechty hlbšie- jemne bolestivý. Mojím telom sa šírili vlny tepla a vzrušenia. Robila to s takým citom a pôžitkom, že som sa nedokázal sústrediť na nič iné, než na ňu a jej dotyk prebúdzajúci vo mne život.

  V tom však po nej Julia hodila lano a povedala jej, nech mi zviaže nohy a priviaže mi ich ku zadnej stene postele. S radosťou mi uchopila členky, spojila ich k sebe a šikovne ich zviazala dokopy a následne k posteli. Nebránil som sa jej, i keď som mal mierne obavy. Najmä keď som zbadal Julku, ktorá sa ku nám blížila s velkým umelým penisom s nejakými koženými remeňmi pri jeho koreni. Bol som zvedavý, čo s tým mieni robiť. Betka ma jemne hladkala a škrabkala vôkol môjho ztvrdnutého chvostíka, s ktorým to robilo divy, ktorým to škubalo a pleskalo o moje podbruško. Konečne ku nám dorazila i Julka a opäť si obkročmo sadla na moju hruď, čím som stratil z výhľadu Betku, pomaly krúžiacu okolo môjho kutáča. Julke sa sedenie na mojej hrudi málilo, a presunula svoju váhu nad moju tvár a posadila sa na ňu. Spokojne sa na nej zavrtela a uvelebila. Nemohol som dýchať, tak dokonale ma zakryla. Waw, to bol pocit. V živote som na vlastné oči ešte nevidel ženskú mušličku, a teraz ma dve takéto dokonalé pičky nastriedačku dusia. Julke, ani mne neprekážalo, že má na sebe ešte stále celé zvodné šatstvo i s nohavičkami a rázne mi začala svoju dierku trieť o moju bradu, ústa a nos cez ne. Jej tempo už bolo hodne rýchle a nohavičky značne vlhké, nielen od mojich slín, ale najmä od jej vlastného vzrušenia.
  Moje vzrušenie tiež dosahovalo novej, vyššej úrovne, a to nie len vďaka Julke jazdiacej mi po tvári, ale i vďaka Betke, ktorá už dlhšie ohmatávala a pohrávala sa s mojím penisom. Tentokrát si ho však už i oblízala, a žaluď si následne vložila do svojích vlhkých úst. Hlasne a prudko som začal dýchať. Teda do tej miery, ako mi Julka jazdiaca mi po tvári dovolovala. Julka už bola tiež hodne nadržaná a odtiahla sa kúsok odomňa. Prikázala mi doširoka otvoriť ústa. A až teraz som pochopil, k čomu vlastne slúži tá umelá hračka, ktorú Julka hľadala v skrini. Bol to vlastne náhubok, roubík, ktorý slúžil nie len na moje utíšenie, ale zároveň i na ženské potešenie. Do úst mi vložila náhubok, z ktorého vyrastal mohutný umelý klát. Prikázala sa mi zakusnúť a kožené pásky mi za hlavou pevne spojila dokopy. Nemohol som ani len dýchať ústami, ešteže som zvyknutý dýchať nosom. Z úst mi trčal pevne ku mne pripútaný kokot, ktorého sa Julka už nevedela dočkať. Bola tak nadržaná, že ani nestihla dať nohavičky dole, len ich spodok odsunula bokom, aby uvolnila svoj otvor a náhlivo sa nastokla na kôl rastúci mi z úst. S hlbokým povzdychom sa navliekla až po koreň a celý ho v sebe pohltila, až som sa zdesil toho, čoho všetkého je ženská vagína schopná.
  Zrazu som si uvedomil, že nie len Julka, ale i Betka má chuť si zajazdiť. Ucítil som, ako ma Betka drží za žaluď a smeruje si ma do svojej svätyne. Julka pôžitkársky jazdiaca mi pičkou nad nosom rozptyľovala moju myseľ a bránila mi v plnom sústredení sa nad tým, čo sa deje s mojím penisom. A bolo to tu. Môj penis pomaly, ale isto vnikal do vlhkého, teplého objatia Betkinej kundičky. Na jednej strane mi bolo trošku ľúto, že na to nemám moc výhľad, na druhej strane som si to vďaka tomu, so zatvorenými očami mohol hlbšie vychutnať. Určite som ani v tom najdivokejšom sne nečakal, že sa zo mňa stane muž podobným spôsobom. Aj by som možno namietal, ale našťastie som nemohol, ústa boli uzamknuté. Betka sa pomaličky začala vlniť a vzdychať na mojom penise. Myslím, že sme boli všetci viac než spokojní. Julka divoko jazdila priamo nad mojími očami. Poprosila Betku, aby jej, zatiaľ čo sa na mne vrtí, uvolnila viazanie korzetu, ktoré mala na chrbáte. Onedlho letel korzet na podlahu a mne sa vystavili na obdiv nádherne Júliine prsia, ktoré si okamžite začala prehmatávať. Julke začalo byť asi nepríjemné, že je celú dobu otočená Betke chrbtom a tak sa pomaly začala pretáčať ešte nabodnutá na ten umelý kokotisko. Zrazu jazdili obe ženy tvárami k sebe. Jedna druhú začali s láskou hladiť, až sa ich pery nadomnou spojili do vášnivého francuzáka.

  Onedlho sa Julka začala vyvliekať z toho klacka rastúceho mi z úst. Hneď ako ho opustila, si poriadne premasírovala kundičku a zastrčila razantne dva prsty hlboko do nej. Po chvíli ich vytiahla a vložila ich Betke do úst. Po tej umelej hračke, i mne po tvári a krku stekali ešte kvapky jej vlastného vzrušenia pochádzajúcich z jej pičky. S chuťou ich začala olizovať z neho, i zo mňa. Následne ten umelý penis začala fajčiť, ako skutočného vtáka. Až si ho nakoniec zasunula niekde hlboko do krku, čím sa takmer naše pery stretli. Pripomínalo to hodne perverzný francuzák, kde mala Julka v krku miesto jazyka, poriadneho, umelého čuráka...

  Betka využila príležitosť a popritom, ako mi jazdila na prirodzení, zablúdila svojim prstami do Júliinej kundičky. Julka okamžite zareagovala a zanechala fajkanie. Vrátila sa k vášnivému bozkávaniu s Betkou. Čím mi opäť vystavila na obdiv svoju prekrásnu, prepotenú prdelku. Nemohol som sa stále hýbať. Spútané ruky i nohy, na hrudi mi sedela Julka, na klíne mi jazdila Betka, ústa zaťaté a ucpané špeciálnym náhubkom. Ale na moje vlastné prekvapenie som sa cítil skutočne skvele. Vyhovovalo mi, byť plne oddaný a pod kontolou týchto dvoch bohýň. Necítil som žiadnu zodpovednosť, i obavy a strach sa niekam pomaly vytratili. Boli tu iba Julka, Betka a tak trochu i ja. Otrok bohýň. Bol som pripravený byť im k dispozícii na čokoľvek ich napadne. Oslobodený od svedomia, či zahanbenia. Ich bozkávanie bolo čoraz vášnivejšie. Pripadalo mi to ako nejaký lesbický sex, ktorý som tak rád, a často na internete pozeral. Tentokrát sa však odohrával priamo na mojom tele.

  Julka jemne Betku stiahla z môjho penisa, čím sa jej snažila naznačiť, že i ona by si rada na ňom zajazdila. Betka z toho nebola práve nadšená, ale vedela, že teraz je rad i na Júlii. Tá si ho vzala do ruky a niekoľko krát ho prudko pohonila. Potom ho druhou rukou pár krát prefackala, čo malo naň pre mňa nečakaný vplyv, pretože v momente tvrdol a mohutnel ešte viac. Následne sa jemne zakusla do žaluďa. Pomaly sa vzpriamila, švihom si s pôvabom ženy prehodila vlasy za seba a s pôžitkom zaklonila hlavu. Celý ten čas mi ho pevne držala v ruke až ma za neho vytiahla do vzduchu. Okamžite to využila a zasunula svoje členky pod moje naddvihnuté stehná. Ešte stále mala na sebe obuté krásne čierne lodičky, ktorých opätok sa mi teraz zarezával do tela a spôsoboval mi príjemnú, znesiteľnú až vzrušivú bolesť. Následne, keď už dosiahla, čo chcela, si ma vložila bez zaváhania prudko do seba. Pozrela sa mi do očí a zaborila mi svoje nechty bez výčitiek do pokožky. Až mi vyhrkli slzy do očí, ale náhubok mi bránil namietať. Opäť zaklonila s pôžitkom hlavu za seba a začala sa s chuťou hladiť po tele. Rád by som jej dotyky následoval, ale stále som bol ešte pripútaný k posteli.

  Betka mi celý ten čas, čo spolu so mnou pozorovala Júliine predstavenie, hladila ruky a vlasy, čím ma upokojovala. Betka mi následne naddvihla hlavu a uvolnila remene, ktoré držali náhubok pripútaný k mojím ústam. Pomohla mi zbaviť sa tejto určite zaujímavej, ale po čase už pre mňa i dosť nepríjemnej hračky. Ešte ju s chuťou ochutnala a pobozkala ma s takou láskou i vďakou, že som sa skoro rozplakal. Ja sám som totiž vďaka nej vlastne prišiel o panictvo a už navždy budeme, či sa nám to páči, alebo nie, spojený určitým putom. Po chvíli láskavého bozkávania upriamila pozornosť na moje spútané ruky a oslobodila ich. Okamžite som ju za to pohladil po tvári a odmenil ju bozkom. Julka na mne zatiaľ stále divokejšie nadskakovala. Ja som bol čoraz vzrušenejší a snažil sa, čo mi sily a možnosti stačil zospodu do nej prirážať. S uvolnenými rukami to bolo jednoduchšie. Okamžite som ju chytil za boky, jemne nadvihol a zo spodu do nej vrazil salvu mohutných, ale bleskových výpadov. Táto pozícia mi neumožňovala dostatočné vybitie nahromadenej energie. To, že som bol celý čas pasívny vo mne vzbudilo neskutočnú túžbu po prebratí kontroly. Zhodil som so seba dosť bezcitne a chladne Julku, a rozviazal si nohy.

  Obe dosť nervózne čakali, ako vlastne budem na to všetko, teraz vypustený z reťaze reagovať. Napriek tomu, že mám veľmi mäkkú, kľudnú a ustráchanú povahu, vedia, že dokážem v sebe oživiť čerta, schopného správať sa i bezohladne, až kruto. Videl som ich váhanie a využil to. Pritiahol som si k sebe Betku za lĹavú nohu, ktorá sa teraz ocitla medzi mojími nohami. Pravú nohu som jej chytil pod kolenom a zatlačil ju až takmer na jej prsia. Teraz som mal dokonalú možnosť do nej vraziť s minimálnym odporom a navyše až po koreň, čo som samozrejme i bez zaváhania využil a bez milosti do nej vstúpil až nadoraz. Prisal som sa na jej pery a zastavil tým prudké nadržané vzdychy, ktoré z nej vychádzali. Moje konečne uvolnené ruky nedočkavo hladili jej napnuté, nadržané telo. Julka pri pohlade, ktorý sa jej vyskytol uchopila mohutný penisový náhubok a zastrčila si ho posediačky oboma rukami do vagíny. Bez prestávky s pohľadom zarytým v mojích diabolských očiach sa privádzala na vrchol. Jej stonanie sa zrýchlovalo, až sa s hlasitým výkrikom urobila. To samozrejme nenechalo chladným ani nás. Moje tempo v Betke i jej prirážanie dosahovalo vrcholu.

  Už sa to dlhšie nedalo vydržať. Betka stonala už so vygúľanými, neprítomnými očami a ja som už cítil škubanie v slabinách. Vytiahol som sa z nej a vystriekal jej celú dávku na bruško. Omámený, so zatvorenými očami som lapal po vzduchu, ktorý som tak nesmierne potreboval. Po dobe, ktorá trvala pár sekúnd, minút, či rokov som sa spamätal a váhavo otvoril oči. Predomnou bola rozprestrená Betka, ako na striebornom podnose. Spokojne sa usmievajúca. Vedľa nej ležiaca a jemne ju hladiaca Júlia. Bol na ne tak príjemný a šťastný pohľad. Semeno, ktoré skončilo na Betkinom brušku už pomaličky začala vylizovať Julka, čo sa mi páčilo a okamžite som sa ku nej s úsmevom pridal. Keď sme z nej zlízali i poslednú kvapku smotany a odmenili sa vzájomne vďačnými bozkami, dotykmi a pohľadmi, tak sme si s láskou a slasťou v očiach vedľa seba uľahli a s úsmevom na perách zaspali. Neskôr v noci sme sa zobudili a vo vzájomnom uspokojovaní pokračovali. A pokračujeme až do dnes. 


autor: SvetloSlavAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>