Erotická poviedka

Ako sa s mojej ženy stala čubka

Je to celé zmyslené a nieje na tom nič reálne.Bolo to dávnejšie mali sme s priateľkou problémi. Časté hádky a tichá domácnosť. Zhodou okolností som si našiel známosť. Skôr milenku.

Ležal som s ňou v posteli a užívali sme si krásneho sexu a vzájomnej túžby sa dotíkať jeden druhého. Raz sa mi zdôverila že by si chcela spraviť s mojej ženy čubku. Spýtal som sa čo si pod tým predstavuje. Že by jej vylizovala kundičku, sem tam načúrala do úst. Veľmi som nad tým rozmýšal a nedalo mi to spať. Povedal som že môže byť .. Bol som zvedavý ako to bude prebiehať. Srdce mi bilo ako zvon a cítil som ako mi telom prechádza krv, žalúdok niekde v krku primáčknutý.

Ja som sa začal milovať so svojou ženou a potom zaspala. Kým spala som zavolal podľa plánu svojej milenke, ona prišla zvizali sme moju ženu. Keď sa zobudila videla len to ako na mne jazdí moja luxusná kurvička. Žena začala sebou hádzať vrieskať a plakať ale všetko bolo marné. Pekne sme si užili ale ja som nemal dosť. Ona povedala že musí ísť na záchod a ja že dobre a je musí ísť takto a potom tam, ale ona odpovedala že kde že môj záchod leží tu. Neviem prečo ale vzrušilo ma to natoľko že som to chcel vidieť. Chytila ju za vlasy a potiahla na zem, odlepila pásku a prikázala jej nech otvorí ústa. No nechcela, tak jej stretila niekoľko krát za sebou až kým neotvorila. Držala ju stále za vlasy dala si ju tak aby sa jej mohla pekne krásne vyčúrať do úst. Spusila svoj prúd moču a musela to prehltnút. Čakal som že ju donúti aby jej ju očistila svojím jazýčkom, ale on si vzala jej vlasy a poutierala sa nimi. Ten pohľad bol zaujímavý a mňa vzrušoval.

Pustila moju ženu a zase sme sa pomilovali. Mrdali sme ako bláznivý až kým sa mi nechcel postaviť. Ja som už bol unavený a už vymačkaný. Zašepkala mi mám pre teba jedno prekvapenie, a ja že aké? Zobrala moju ženu a hodila ju na posteľ ale iba na kraj. Prdelka trčala aj s kundičkou. Moja luxusná kurvička si zobrala toho najhrubšieho umeláka a strčila ho do jej kundy. Moja žena cítila že do nej preniká niečo veľké a hrubé. Po niekoľkých minutách ženinho plaču a vreskotu si jej kunda zvykla a moja luxusná kurvička ju mrdala ako len vládala, žena sa nevedela ani udržať na nohách a tak ju už pustila.

Spadla na zem s nohami od seba. Luxusná kurvička si zobrala hadičku ktorú si dala do kundy a druhý koniec strčila do jej boľavej kundy. Začala púšťať svoju dávku moču ktorá išla rovno do jej boľavej kundy. Utrápená ležala na zemi a prišla k nej a vraví tak čo budeš moja čubka, alebo chceš ešte viac ? Moja žena odpovedalá že bude… Nič jej iné nezostávalo.. Dotihala ju k môjmu fešákovy a povedala nech ho ovonia. Moja žena ho ovoniala a moja luxusná čubka povedala nech si zapamätá tú vôňu lebo odteraz bude voniať len po jej kráľovskej kundičke…
autor: PeterAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>