Erotická poviedka

vystrek

Minulý rok som bol po dlhšom čase v saune. Nahý sa cítim ako ryba vo vode a patrične si to užívam. Asi po hodine som dostal veľkú chuť si vyhoniť vtak. Hladal som Preto miesto, kde by som Mohol nerušene odlahčiť svoje vajíčka od mrdkou.

rozhodol som sa pre oddychových miestností. Laholu som si na posteľ a začal sa robit. Vo chvíľach maximálnej pohody som vobec nevnímal či niekto neprišiel. Samozrejme, že jeden starší pán tam prisiel. No nepovedal nič a ticho sledoval moju masturbacia. Netrvalo dlho a ja som dospel k vyvrcholením. Vystriekal som peknú dávku mrdkou a mal som ju na Bruch a chlpoch okolo vtak. V tom ma napadlo, že osušku som nechal v skrynke.

nesmelo som sa postavil a rozhodoval som sa, ako prejde okolo bazéna kde bolí chlapi tak, aby si nikto nevšimol tú mrdkou na mojom tele. Ten starši pán sa na mna pohltila a povedala mi. neboj sa a chod ako by sa nič nedialo. Správaj sa suverénne. Ja som povedala, že ďakujem za radu a pustil sa na cestu. Samozrejme, že tesne pred sprchou som musel ostat štáty, pretoze tam čakal dvaja chlapi na uvoľnením sprchy. zakrýva som sa nemohol, vyzeralo by som dosť cudne. Tak som tam teda vystavoval na obdiv Výsledok mojej masturbacia. Jeden z nych si to všimol a vypliešťal oči ako blbé. Ja som sa snažil tváriť, že akže nič. Po umytí som pálil rovno do šatne a odtiaľ domov. Doma som to porozprával bratovi a poriadne sme sa zasmiali.


autor: TomášAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>