Erotická poviedka

Poviedka o Jane

Sedeli spolu pri ohni a pozorovali hviezdy. Víno bolo na pol Dopita a Jana bola mierne opitá. "Môžem niekam na záchod?" spýtala sa. "Ale áno, treba tamto za ten skleník", odpovedal. Ona však pokrútila hlavou a ponesla poznámku, že je to moc ďaleko a sadla si do drepu do tieňa kúsok od ohňa. Začal močiť, čo ho trochu vyviedlo z miery. Nikdy pred tým žiadne dievča v jeho blízkosti. Videl jej siluetu a jej biele nohy, sukňu mala vyhrnutou až hore. Niečo ho na tom vzrušovalo. Koukal do ohňa, ale sem tam, keď sa mu kývla, aby rozprával ďalej, sa pozrel. Akurát si rovnala sukňu a išla späť k nemu. Napadlo ho, či má nohavičky alebo nie. Bola pred tým plávať a nemá rada mokré plavky na tele.


Dál sedeli a on rozprával o hviezdach a cestovanie, ona sem tam predniesla poznámku, ktorá bola síce hlúpa, ale on to tak nebral. Vždy jej opravil a ona povedala: "Som to ale hlúpa." a napila sa vína. Bolo mu jasné, že tým na niečo naráža, už mal pokrk tých inteligentných frigitních vysokoškoláčok, ktoré majú všetko dopredu spočítané a robia drahoty. Chýbalo mu normálne ženské pohladenie a poriadnej pomilování.


Za chvíľku, keď priložil do ohňa sa Jana opäť zdvihla a išla cikať, tentoraz nie tak ďaleko. Jej telo bolo o niečo svetlejšie a jasnejšie. Vyhrnula sukňu a podřepla. Prúd zlatistej tekutiny z nej priamo vytryskol. To upútalo jeho pozornosť od ohňa. Pozrel sa jej smerom a bolo zrejmé, že aj ona sa na neho pozerá. Povedala, aby poriadne fúkal a rozprával o starovekých civilizáciách a konci sveta. On sa na chvíľku odmlčal. Bolo to mrazivo vzrušujúce, prišlo mu to na chvíľku perverzné, pozerať sa na jej siluetu, ako močom len pár metrov o neho, pokračoval. Videl jej a lavičku medzných nimi. Jeho myseľ začala pracovať. Napriek tomu sa naďalej držal pri ohni. Opäť spolu zasadli na drevenú masívnu lavicu, ktorá bola v tieni, len sem tam jej ožiaril osamotený plamienok. dolial zvyšok vína a ona povzniesla čašu a pripili na zdravie všetkým milencom. Jej oči odrážali žiaru posledných plamienkov dohořívajícího ohňa.
Chvíľku sedeli a mlčali, čo on prerušil ďalším rozprávaním o cestovaní. Povedala mu svoj príbeh, cesty po Balkánu a ako odišla ľahkomyseľne iba s náhradnými nohavičkami a fliaš vodky s neznámym vodičom kamiónu. Tahle holka mala rada dobrodružstvá.


oheň skoro zhasol, keď sa Jana zdvihla a išla sa vycikať do tretice. Sadla si bližšie, bola už tma , on zostal na lavici a pozoroval ju. Vyhrnula sukňu a začala močiť. Jeho myseľ začala pracovať. vzrušením dýchala pozoroval jej podrep. Akurát keď sa chcela zdvihnú a stiahnuť si sukňu povedal: "Stoj a nehýb sa." Ona prekvapením zmeravela. On vstal a šiel k nej. Pohladil ju po vlasoch a jeho ruka prešla chrbát a pevne zovrela jej zadok. Ona len ľahko vydýchla vzrušením. "Mlč!" rozkázal jej. Jej dych bol zrazu ťažšie.


Pokľakol vedľa nej a jeho prst prešiel jej celú broskyňky. Bola celá mokrá a začala rýchlo vlhnúť. Prsty jej hladil medzi nohami a cítil, ako mu tvrdne jeho pýcha. Takéto vzrušenie a túžbu necítil celé mesiace. Jána len ľahko vzdychala a bola ako pena . Jeho prsty vnikli dovnútra a začali pomaly prirážať. To už nevydržala a rukou mu siahla do rozkroku. Cítila, ako sa nohavice vzdmuly.
On jej náhle zdvihol a položil na lavičku ako lamu. Rozeplnul rázporok a stoporený úd zasunul do jej jaskynky, ktorá bola mokrá vzrušením. Cítila jeho veľké prirodzenie, ako do nej hlboko preniká a on vzdychol nahlas. Jej bradavky stvrdli a po celom tele jej naskočila husia koža.
Začal rýchlo prirážať, ako kanec. Pevne jej zovrel okolo pása a zakaždým si ju k sebe pevne pritisol. vzlykala slasťou a nahlas stonala.


pošmykla jej kolená a celú zaľahol, cítila jeho váhu a dominanciu. zbesilo prirážal a občas jej zahryzol do krku, až jej naskočili slzy, ale to jej nevadilo, naopak bola silne v exkázi. Po niekoľkých prírazov jej položil cez lavičku a zaklekl, vybral svoj penis a pomohol si rukou. Nechcel ešte to ukončiť. Oheň sa náhle rozhorel a osvietil ich tela a ak by sa niekto pozeral, videl by ich žiarivé oči a oheň v nich.


Po krátkej pauze, keď jej dráždil prstami a hladkal po chrbte, opäť nadobudol síl a mohol pokračovať. Položil ju na chrbát a roztiahol nohy. Jána mu konečne videla do tváre, ktorá sa zmenila v šelmu zmyselnosti. Jeho oči len svietili. Oheň opäť vyhasol. Ona omámená túžbou roztiahla svojou jaskynku a nechala sa do nej zaboriť až po gule. objala ho nohami a zovrela v železnej objatí . Cítila, ako do nej hlboko preniká a ako sa blíži vrchol. Stačilo niekoľko prírazov a obaja vybuchli ako vulkán. Jeho horúce spermie zalialo jej jaskynku lásky a jej šťava utopila toto zmyselné spojenie. Nad nimi žiarili hviezdy. Tropická noc a oheň zhasol. < br />
autor: DavidAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>