Erotická poviedka

Sladká odmena

Toto sa stalo keď som mal 17 neďaleko asi 1 km od našej dediny bolá ženská väznica. A práve vtedy znej ušla nejaká žena. Všade boli jej fotky a musím priznať že sa mi aj trošku páčila. Bol normálny deň ja som ležal v izbe rodičia boli v robote keď zazvonil zvonček. Šiel som otvoriť a tam stála tá žena. Chcel som zavrieť ale dala nohu do dverí tak som ich trošku pootvoril a s celej sily vrazil do jej nohy.

Zabralo to lebo nohu stiahla a ja som zavrel dvere. No začala prosikat že nech otvorím a také keci no aj ja najnajivnejši človek na zemi som ju pustil dnu. Sadla si do kresla a ja sa pýtam že čo vlastne chce. Jej odpoveď bola zaujímavá keď vravela že pokoj. Ako v base ho nemala dosť? Spýtal som sa. Ona zase začala že to nemôžem porovnávať a teke keci. A chcela sa tu skryť ja neviem prečo ale súhlasil som a musím sa priznať že do teraz som to neoľutoval. Zaviedol som ju do mojej izby a odtiahol posteľ tam boli male dvere do izby pod schodami ktorá bola plná bordelu no aspoň rodičia si to myslely ja som si to tam trochu upratal ale v predu som nechal bordel tak aby som ho len posunul a dostal som sa k madracu ktorý dom si odniesol s povaly. Vždycky som tam zalie za liezol keď som chcel mat od všetkého pokoj. Tak dohodli sme sa že ona zostane tam len najprv sa osprchuje a dá si niečo jesť.

Keď bola osprchovana aj najedena dal som jej moje tričko lebo jej veci som ručne umyl a aj trošku súsil s fénom. Ale neboli ešte suché. Tak si sadla na posteľ keď som si všimol jej nohu na ktorej mala peknú modrinu cupol som si k tomu a trochu jej masíroval nohu potom som išiel po veci už bolí celkom súche a obliekla sa a išla pod schody. Po večeri som jej zobral buchtu jablko a fľašu vody vošiel k nej a dal jej to. A spýtal sa že čo mi dá za to skrývanie. Ona že hádam je mi jasné že peniaze nemá a začala ma hladiť po stehne. Ale že vie o niečom lepšom to mi už letmo prešla cez rozkrok a išla pod tričko k tehličkam a bradavkam potom dala von ruku a pritiahla má k sebe dostal som vášnivý bozk bozkávali sme sa a začal som jej hladiť prsia a pomaly šiel k rozkroku ona už vyberala moj stvrdnuty penis s nohavíc tak som jej šiel rukou do rozkroku a začal jej prstit ona mi honkala potom sme sa dali do jedinej možnej polohy a to že ona má fajčila a ja som ju lizal pochvilke dala moje nohy dole a ťahala moju hlavu k jej tak som sa otočil nastavil penis va pomali začal vnikat najprv len trochu a potom celou dĺžkou až som cítil ako sa dotikam jej zadnej steny. v
Ona začala kričať tak som jej dal ruku na ústa aby som stlmil krik pochvilke keď prestala tak som jej dal bozk ale stále prirazal posunul som hlavu nižšie a začal jej jemne hrýzť pradavky keď som cítil ako sa začína chviet a potom začalo snej vytekať ja som sa tiež blížil k záveru a tak som ho vybral von a vystriekal jej na bruško a prsia potom mi chcela ešte očistiť penis tak si ho vzala do úst a ja som jej trošku očistil vagínu potom si na ruku dala semeno z brucha a zjedla ho. Ja som si šiel umyť zuby a šiel som do postele späť. Ale nemohol som zaspať.

Keď už aj rodičia spali tak som išiel knej či spí a ona že nie prišla ku mne ľahla si vedľa mňa chvíľu sme sa mojkali a bozkali keď som si spomenul na chuť jej štiav chcel som ich znova ochutnať tak som skĺzol dole a začal lízať pritom stláčal prsia a jemne vnikal prostredníkom do analiku čo sa jej asi páčilo lebo hneď sa spravila. Tak sme potom ležali spolu až sme zaspali.

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>