Erotická poviedka

Terezka - v škole

Odmalička som sa považovala za nenápadnú sivú myšku. A taká som aj bola. Výzorom aj povahou. Zle mi vychádzali roky, ale naši ma dali do školy skôr a tak som bola v triede najmladšia.

Keď moje spolužiačky hrdo vystavovali na obdiv svoje vzdúvajúce sa poprsia, tie moje púčiky ešte nepotrebovali podprsenku.  Pri ich rečiach, ktorými kvetnato popisovali svoje prvé erotické zážitky, o ktorých dodnes pochybujem, že sa niekedy skutočne odohrali, som svoje rozpaky schovávala za rám okuliarov. Vtedy som sa považovala za najškaredšiu na svete. Dievčatá v mojom veku snívali o svojich princoch. Ich sny už neboli detské, ale nadobúdali konkrétne podoby reálnych chlapcov. Moje sny boli neurčité. Nevedela som pochopiť, čo tie baby na tých chalanoch vidia. Do mojich snov nemal zatiaľ žiadny muž prístup.  Nebolo to len prísnou výchovou mojej mamy, ale aj nedostatkom pozitívneho mužského vzoru v mojej rodine. Otec mamu podvádzal, striedal frajerky. Mama všetko ticho trpela a na otca nikdy nepovedala krivé slovo. Snažila sa tak ochrániť svoje deti. My so sestrou sme to však vnímali. Napriek maminej snahe tá atmosféra jednoducho visela u nás ako neviditeľný čierny mrak. V mojich predstavách muži a sexualita boli niečím zlým a svojim ešte detským rozumom som sa snažila vytesniť ich z môjho života.

                Bývali sme v malom meste a do školy sme aj s mojou najlepšou kamarátkou dochádzali do okresného mesta. Naša škola - obchodná akadémia mi nedávala veľa možností na kontakty s chlapcami. Moja kamarátka Eva vedela o mne všetko. Poznala moju neistotu aj odpor k mužskému svetu. Bola mi vo všetkom veľkou oporou. S ňou som sa mohla porozprávať otvorene o všetkom.

Eva sa snažila zbaviť ma mojich komplexov.

Eva bola odo mňa o rok staršia a mala už skúsenosti s mužmi. Jej priateľ však odišiel na vojnu a ona si z tohto vzťahu ešte ťažkú hlavu nerobila. Vyhlásila, že teraz má čas len pre mňa a poriadne si užije slobody.

                O sexe som vedela len toľko, čo sme sa učili na hodine biológie. Triedna učiteľka mala veľké problémy odprednášať nám túto tému. Poznámky skúsenejších študentiek ju privádzali do rozpakov, tak nám nakoniec len rozdala brožúrky a nechala nás, aby sme sa poučili inde. Mojou učiteľkou sa tak stala Eva. Vymýšľala drobné plány, ako zo mňa urobiť normálne dievča. Pripraviť ma na život - ako to ona nazvala.

Každý utorok po vyučovaní sme chodili na hodinku do sauny. Bol to čas vyhradený pre ženy a my sme tam bývali vždy samé. Tu nikým nerušené sme sa mohli porozprávať a Eva ma zasväcovala medzi iným aj do tajov sexuality. Ona bola ku mne vždy otvorená. Nepotrebovala sa predo mnou hrať na žiadnu sexicu. Čo vedela ona, to mi citlivo a vzhľadom k môjmu komplexu taktne odovzdala. Na sebe aj na mojom tele mi jemnými dotykmi vysvetlila veci o ktorých som dovtedy nemala ani tušenia.

V saune sme boli zase samé. Eva mi zobrala bradavku medzi palec a ukazovák a jemne mi ju masírovala. Zároveň mi prstom krúžila okolo bradavky. Bradavka mi stvrdla, ako by mi bolo zima, ale zároveň aj horúco. V podbrušku som zacítila napätie, ako by som mala dostať svoje dni, ale tiež také nejaké iné, nástojčivé, príjemné. Eve som v rozpakoch povedala o svojich pocitoch. Tá sa usmiala na mojich naivných postrehoch. Povedala mi, že ani jedna nie sme lesba a ona mi len ukázala, čo ma čaká. Až mi to niekedy urobí muž, bude to podobné, ale zároveň celkom iné. To sa ti podlomia kolená a v hlave vybuchne ohňostroj. Tvoja vôľa už nebude tvojou a on si s tebou bude môcť robiť čo chce.

Odkedy sa Eva spoznala so svojim chlapcom holila si rozkrok. Vraj, aby nevyzerala s tou čiernou baranicou ako stará babka. Takisto si začala holiť nohy. Ja som tieto starosti nemala. Moje nohy sú aj po rokoch hladké a doteraz som nemusela na ne použiť žiadnu depiláciu. Tam dolu som mala jemné páperie bledých chĺpkov. Eva mi povedala, že mi závidí a že to súvisí s mojou bujnou blonďavou hrivou na hlave. Čo ona by za takú dala. Ja som to vnímala, že mi chce zdvihnúť sebavedomie a preto ma láskavo klame. Keď sa dnes pozriem na staré fotky a odmyslím si nemoderné šaty a okuliare, vidím rozkošné dievča s drobnou milou tváričkou v záplave blonďavých vlasov. Vtedy som sa však videla inak.

Keď mi Eva pri ďalšej lekcií siahla do rozkroku, stuhla som. Tam sa ma ešte nikto nedotýkal. Pri prvom vyšetrení u gynekologičky, po začudovaní, že som ešte panna, ma táto nešetrne vyšetrila cez konečník, čím mi spôsobila traumu na celý život. Na dôvažok sestrička o rok dva staršia od nás na chodbe do húfu mojich spolužiačok vykríkla posmešnú otázku, či je tu ešte nejaká panenka. Spolužiačky ani viac nepotrebovali a prezývka Panenka sa so mnou vliekla až do maturity.

Eva mi chytila ruku a zaviedla si ju medzi nohy. Roztiahla doširoka nohy a vložila si môj prst do vnútra svojej pičky. My sme to vtedy tak volali. Čudne pri tom dýchala. Môj prst ľahko a rýchlo vnikol do hĺbky. A teraz si ho vlož do svojej. Hanbila som sa, ale poslúchla som. Môj prst narazil veľmi plytko na panenskú blanu. Bolí to? Keď je to po prvý krát? Pýtala som sa. Eva odpovedala, že ak je to z lásky, tak to nebolí. Ale to sa len hovorí a ona tomu veľmi neverí, lebo to ozaj bolelo. A tiež mi povedala, že čím je žena pri "tom" staršia, tak panenská blana stvrdne a potom to bolí viac. Strach z bolesti mi na tvári vyčaril smiešny úškrn. Eva ma objala a pošepkala mi do ucha, aby som sa nebála, ona mi pomôže, aby mi nestvrdla.

Na ďalší utorok Eva povedala, že do sauny ísť nemôže. Ak chcem, môžem ísť sama. Bez Evy som nemala chuť tam ísť. Pre mňa boli chvíle našich dôverností viac ako sauna. Dohodli sme sa, že pôjdeme  v stredu. V tej chvíli som netušila, že to bol Evin zámer. Streda nebola vyhradená len pre ženy.

Do sauny sme prišli ako obvykle hneď po vyučovaní. Boli sme tam samé. Rozprestreli sme si plachty a ľahli si na ne. Ja dolu, Eva za mnou vyššie. Eva pokračovala v mojej výučbe otázkou, či som už videla mužského vtáka. A-a-ano. Zakoktala som sa pod vplyvom klamstva. A kde, prosím ťa? No na kúpalisku, bránila som sa zúfalo. A bol skrytý v plavkách, že? No tak nejako, priznala som sa. Tak s tým niečo urobíme, záhadne dodala Eva a posadila sa. Nohy si položila na kraj mojej plachty. Nechala som sa ukolísať príjemným teplom ešte neprekúrenej sauny. Vtedy sa otvorili dvere a do sauny niekto vošiel. Nevenovala som tomu pozornosť. Až keď zaznel pozdrav, spanikárila som. Boli to muži! Lepšie povedané starší muži asi dôchodcovia. Boli štyria. Traja si sadli na lavicu oproti nám, štvrtý si prisadol na spodnú lavicu ku mne. Nevedela som čo mám robiť. Posadila som sa. Chcela som sa rýchlo zahaliť do plachty. Ale nemohla som. Na jednej strane mi prisadol plachtu neznámi muž, na druhej ju pevne držala nohami Eva. Chcela som vyskočiť a utiecť, ale Eva mi zozadu pritlačila rukami plecia a šepla mi: Seď! A pozeraj sa! Nevnímala som, čo vidím. Nohy som si pritiahla pod bradu, aby som zakryla svoje prsia. Vôbec mi nedošlo, že svoju panenskú buchtičku som vyšpúlila naplno pre obecenstvo oproti mne. Postupne zo mňa opadol prvý šok a ukradomky som sa pozerala po mužoch.

Muži odložili plachty a ticho sa medzi sebou rozprávali. To čo som videla ma nijako nenadchlo. Nechápala som, ako niečo také zošúverené môže ženy tak fascinovať. Muži si všimli, že na nich civím a prestali sa baviť. Muž v strede bezostyšne hľadel na nás, dokonca sa mi zazdalo, ženajmä na mňa. Ich údy už neboli scvrknuté, ale začali sa nalievať a rásť. Nedokázala som odtrhnúť oči od tejto premeny. Muž v strede bol veľmi vysoký, opálený a zjavne udržiavaný. Jeho úd stále rástol a začal sa dvíhať. Nikdy som si nepredstavovala, že "TO" môže byť také veľké. Vtedy som to ešte nevedela porovnať, ale bol to pre mňa šok. To, ako vypliešťam oči na tú kladu, si nemohol nevšimnúť. Oblievala ma horúčosť a cítila som, ako sa dolu bolestivo otváram. Boli to pre mňa nepoznané pocity. Nevedela som čo so sebou.

Bolo to také evidentné, že muži prišli do rozpakov a s ospravedlnením odišli. Bola som presvedčená, že muži sa vzrušili kvôli Eve a súčasne s obdivom k najlepšej kamarátke i náznakmi ľútosti som je to povedala. Otočila som sa k nej. Eva sedela až po bradu zatočená do plachty. Nič som nechápala. Až vtedy mi došlo, že nahá som bola iba ja. Moja malá Terezka, prvú skúšku si zložila. Už dokážeš vzrušiť muža. A keď to takého starého, čo potom mladého chalana. Eva sa ma ešte šibalsky spýtala, ktorý úd sa mi páčil. Ten veľký, špitla som zahanbene. No, ten bol riadne veľký, na taký si ešte musíš počkať. Ten by ťa roztrhol napoly. Musíme pohľadať niečo primeraného, povedala Eva a dala sa na odchod.autor: TerezkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>