Erotická poviedka

Zahýbanie

Som 28 ročný chalan už takmer 5 rokov som so svojou priateľkou Jankou. Dá sa povedať, že nám to po každej stránke celkom klape. No v posteli to už nieje to čo bývalo keď sme sa spoznali.  Vedela ma fajčiť aj pol hodiny vkuse akoby mala v pusinke nejaké lízatko bolo to super skúšali sme všetko možné aj análik. No teraz mi ho už ani nevyfajká už je to len klasický misionár poloha.


Stále som mal viac a viac chuť na iné obzeral som sa po pekných babách a sem tam si to aj všimla a dostal som vyžrať. Janka mala zopár kilečiek navyše trošku silnejšie nohy trošku bruško ale v tváričke bola pekná aj riťka sa mi na nej páčila aj keď bola trošičku väčšia. No lákali ma aj vysoké s dlhými nohami. Mal som rôzne chute. 


Deň začal ako každý, išiel som do práce chodil som do kancelárie ako prvý. Väčšinou tam nikto nebol alebo jedna kolegyňa s ktorou sa celkom dobre rozprávalo. Mala medzi 40-50 mohla by mi byť mamou no bola celkom udržiavaná, štíhlučká viac než moja Janka. Celkom ma rajcovala, keď sa pre niečo zohla sledoval som ju a aj si to všimla. Povedala mi, čo to? Tvoja Janka ťa nevie uspokojiť? A zasmiala sa. Trošku som sa začervenal a povedal: noo je to iné ako to bolo. A ona aké iné? No neviem či mám o tom rozprávať. Kolegyňa Terka nato: Ale jasne veď som ako tvoja kamarátka vyrozprávaj sa. No tak som začal rozprávať ako kamarátke, aj o sexe aj o intímnostiach, kolegyňa zostala v nemom úžase, už išla niečo povedať a v tom prišiel kolega tak sme zmenili tému. 

Večer mi volala kolegyňa vraj jej muž išiel s deťmi k starým rodičom, že chce počuť celý príbeh. Tak som prišiel, možno aj trošku naschvál som si dal obtiahnuté tričko, kraťasy, navoňal sa oholil. Kolegyňa sedela na balkóne zakývala mi a išla mi otvoriť. Mala na sebe župan zrejme nič viac. Objala ma a povedala, že je rada, že som prišiel. Ja som si sadol na gauč, Terka odišla po nejaké pitie. Po chvíli prišla s fľašou šampanského ale bez županu. Tak čo kolega? Uspokojíme sa trošku? Dlho som oblečený nezostal bez slova som sa začal vyzliekať, už som bol nahý aj ja. Otvorila šampanské naliala nám. A vraví: No keďže si dlho nemal fajku tak ti ju urobím, rada si pochutnám na takom mladom penise, avšak najprv ma musíš pekne vylízať, kvôli tomu som sa oholila. Jasne idem nato, zaboril som sa jej medzi stehná, ona v kľude popíjala šampanské a užívala si to. Potom sme sa vymenili, pevne mi ho vzala do ruky začala honiť trošku naňho napľula a dala si ho do pusy. Bolo to veľmi príjemne po takej dobe fajku som mal ešte radšej ako sex.  Potom som z vrecka vybral kondóm. No Terka vraví: vidím, že si tu išiel na istotu, pripravený, zasmiala sa. Ale to ti nebude treba. Prečo? Spýtal som sa.

Lebo nechcem aby si ma mrdal do kundičky ale do zadočku. To som ešte od muža nemala hnusí sa mu to. Oči mi zažiarili: no jasné, odpovedal som. Choď po olejček nech ti tam vklzné nemám ju roztiahnutú. Je na mojom nočnom stolíku. Zobral som olej namazal prsty a rozťahoval jej riťku bol som hrozne vzrušený. Potom sa mi dala na štyri na gauč a začal som ju krásne prášiť odzadu do análu. 

Vtedy som si všimol pred nami ich spoločnú rodinnú fotku. Bola na nej Terka s manželom a dvoma deťmi. Takže to vyzeralo, že ju mrdám do zadku pred celou jej rodinou. Už to na mňa išlo, spýtal som sa: Kam sa urobiť? Môžeš dnu, odpovedala. Tak som to nastriekal do je zadočku poobtieral ho a dal do gati. Išiel som rovno domov ani som ho neumýval od jej riťky.


Bol som naozaj uspokojený. No na víkend sa mi rysovala stretávka z vysokej. Tak som potvrdil účasť. 

Prišiel som vlakom aby sme mohli piť. No ešte som ani nedorazil na stretávku a pri intráku som stretol moju prvú lásku z výšky, ktorá ma aj odpanila bola to riadna šupa vysoká štíhla bruneta. Pozvala ma k sebe na kávu a už bolo po stretávke, Od piatka do nedele sme mrdali, vták ma už bolel, robili sme to asi v každej polohe. S tým, že pár krát ako som ju mrdal sa mi rozsvietil mobil s obrázkom mojej priateľky vždy som si musel vymyslieť prečo som nezdvíhal. Možno jej to aj bolo čudné no Danka bola fakt sexu chtivá. Ešte sa ma pýtala aké to je podvádzať u chlapov lebo ona to robila stále dokonca aj keď mrdala som nou bola vo vzťahu.  

Mal som za sebou už dva krát podvedenie, myslel som, že moja Janka mi je verná no bol som na omyle. Raz mi bolo zle a z práce som sa vrátil ešte pred obedom Janka mala home office, bolo mi ivne prečo mi neberie. No keď som prišiel mal som taký tušák, že niečo sa deje. Pred bytovkou stalo auto donáška pizzeria. Vošiel som po tichu do bytu na stole v kuchyni bola pizza. Spálňa bola pootvorená tak som potichu prišiel k dverám  nazrel dnu. Moju Janku som videl ležať na posteli na chrbte a do pusy ju mrdal chalan ktorý roznášal pizzu mohol mať fakt okolo 18-19 rokov. Ale vtáka mal poriadneho. Už som prišiel v čase keď to naňho prichádzalo. Začal vzdychať zarazil jej ho do krku a vystriekal sa. Priateľka mu dala peniaze a pobozkala ho na jeho veľkého vtáka. Povedala mu, že to bolo super oveľa lepšie než s priateľom. Rýchlo som vybehol von kým sa obliekali. A prišiel som pol hodiny neskôr, vysvetlil, že mi je zle a išiel som si ľahnúť. 

Mal som rôzne myšlienky no nič som jej nepovedal veď aj ja som ju podviedol a až dva krát no to ešte nebolo nič popri tomu čo malo prísť. Ako tak čas plynul krabice od pizze sa u nás zbierali vedel som , že keď som ja v práci tak mojej priateľke vypĺňa ústa so semenom ten mladý donášač pizze s veľkým vtákom. Už som ju ani nechcel bozkávať, keď som ich naposledy sledoval tak jeho semeno pila z pohára asi jej veľmi chutilo. No a konečne prišla príležitosť pre mňa. Jej sesternica mala na víkend pokoj bola bez rodiny išli mimo domov. Sesternica Maja mala okolo 40tky no čo som videl fotky tak za mlada bola dobrá šupa teraz trošku pribrala ale aj tak ma vzrušovala mala veľké prsia a fajnú tváričku. 


Zavolala nás do mesta pili sme, zabávali sa a napokon sme išli k nej domov aj spať. Všimol som si ako sa ma v meste často dotýkala aj tak medzi rečou, že sa jej asi páčim. Tak som to využil. Spali sme s priateľkou v obývačke, jej sesternica hore v spálni. Počul som, pohyb tak som sa zdvihol dal dole boxerky a išiel nahý na záchod. V tom som stretol jej sesterku, tak na pol mi stal takže vyzeral celkom chutné. Trošku sa ma zľakla ja som sa akože tiež chytila ma za môj polostojací penis a odtiahla do svojej spálne. Vymrdal som ju tam ako psa, dva krát som sa jej urobil do kundičky a raz na koniec trošku aj na tváričku. Vylízala mi ho, ja som sa išiel opláchnuť volal som ju no ona si s tvarou od môjho semena ľahla a spala. No len čo som prišiel do kúpelne stretol som priateľku Janku ta vraví preboha ty si tu nahý, čo keď ťa sesternica uvidí? Neboj, povedal som. A pomyslel som si keby si ti vedela, že ma aj krásne do sucha vyfajkala. Janku to vzrušilo, že som nahý a v dverách kúpelne ma začala konečne po dlhej dobe fajčiť. No mali sme diváka na schodišti som si všimol sesterku Majku, ktorá nás sledovala.

Janka ma urobila išli sme spať.  Keď bola Janka v sprche Majku som ešte stihol pekne vylízať a ešte raz vystriekať jej kundičku. A to mi povedala, že nič neberie až po 3 raze čo som ju napustil.


Takže všetci sme boli spokojný no nie na dlho. Janka neviem doteraz ako ale nejako zistila o mojom zahýbani, možno ma sledoval ten mladík z donášky. A dostal som poriadnu odplatu. Na oslavu výročia sme si spravili večeru vínko sviečky. Sexi sme sa obliekli, Janka ma začala vyzliekať vytiahla putá, bíčik a ešte iné sexuálne hračky. Úplne som sa odovzdal, len som ležal a čakal čo bude ďalej. Zviazala ma na posteli s pútami a začala ma bozkávať smerovala medzi moje nohy, keď tu zrazu zazvonil zvonček, vravím nevšímaj si, no ona išla a povedala: kto je? Donáška pizze odpovedalo z druhej strany.

Vravím jej, ty si ešte hladná. Ja nie ale ty sa naješ a zasmiala sa. Otvorila dvere a dnu vošiel s pizzou ten mladý chalan čo ju tu chodil plniť. Ty? Skríkol som. Janka na mňa pozrela ty ho poznáš? No jasne že ho poznám, odpovedal som. Keď ja makám chodí ti tu plniť ústa semenom. Nato sa Janka rozčúlila a vraví mi. Viem o tých tvojich zahnutiach, to že si mi vymrdal sesternicu a ešte jej aj zrejme spravil dieťa lebo je tehotná, to si teda prehnal a teraz ťa čaká trest za to všetko čo si urobil. 


Vyzleč sa povedala mladíkovi, ten položil pizzu a vytasil svoje veľké pero. Ako som tam ležal Janka mu ho hltala a ja som sa bez mocne prizeral. Zobrala trojuholník pizze a keď to naňho išlo vytiahla z úst a nastriekala na pizzu. Tu vzala a vraví mi: Žer to! Napchala mi to do úst musel som to zjesť bol som poviazaný nič som nezmohol. Povedal som maldíkovi nech ma rozviaže ten povedal, že nie že bude robiť čo mu Janka povie. Janka prišla s olejčekom otočila ma na brucho pod môjho vtáka dala vankúš aby som mal vyšpúlenú riťku. Mladíka vzala kumne pocmúlal mu ho a tlačila do môjho zadku. Ja som skríkol: Nie, mie Janka nerob to, už ťa budem poslúchať, bolí to. Janka zaujatá tým ako mi vkĺzal do zadku nevnímala nič navôkol. Mladík ma mrdal asi 15 minút mal fakt výdrž a toho vtáka som cítil až v žalúdku. Už to naňho išlo, keď povedal: Kam sa urobiť? Janka sa zasmiala no kam dnu doňho škoda , že sa ho neda oplodniť ako on oplodnil moju sesternicu. Donášač pizze mi naplnil dierku semenom mal ho podstatne viac než mávam ja cítil som príjemne teplo v riťke, keď ma plnil semenom. 

Tááák, povedala Janka. Už niesi pani zasmiala sa. Už si buzerant. A inak všetko si to nahrávam dodala Janka, takže teraz takého od semena a od tvojho zadku ho vezmi do úst a poriadne ho očisti nech nemusí do sprchy. Tie vône a chuť boli zvláštne ale urobil som to a následne som sa poviazaný musel pozerať ako moja priateľka Janka dostáva dávky semena do každého otvoru, neviem odkiaľ mal ten mladík toľko semena.  Po tejto lekcii som Janku poslúchal na slovo, a mladík ktorý nám donášal pizzu nás chodil pravidelne večer mrdať. Po čase sme sa vzali. Náš donáškar je stále slobodný a pravidelne dvakrát do týždňa nás chodí plniť do zadočku aj žena si už zvykla viac na anál a ja som našiel čaro analu tiež. Náš sexuálny ale aj osobný život je oveľa lepši po tých experimentoch a po tom čo sme si prešli.autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>