Erotická poviedka

(Ne)vydarená štvorka

S mojou priateľkou sme si po niekoľko ročnom vzťahu chceli náš sexuálny život okoreniť. Nechcel som ju podviesť a ani ona mňa ale lakalo nas oboch skusit niekoho iného. A tak sme sa rozhodli hľadať nejaký pár. Napisali sme si inzerát a fakt som neveril, koľko neserioznych ľudi na takej zoznamke je. Dlhe dopisovanie nakoniec zrušenie alebo morbid keď mmna dohodnuté miesto prišiel len chlap s tym že ženska sa zdržala ale že možme začať bez nej a podobne. Ale nakoniec sa nam podarilo jeden pár zohnať. Tak sme sa stretli v reštauracii.

Chlap uchylak na entu žiaden krasavec žiadna uroveň... sexualny maniak. Všetko prekrutil na sex..pričinu všetkho videl v sexe..vyriešenie každeho problemu videl sexom. Sex sex sex sex ked im zomrela 10 ročna dcerka tak pre neho najhoršie bolo vedomie toho že zomrela ako panna a este nemala sex. A keby vedel tak ju chodi po večeroch šukať. Cely jeho život bol len sex..ale jeho ženska bola očarujuca..od prveho očneho kontaktu som z nej nevedel spustiť oči. Čiernovlaska ako keby z brazílie. Krasnu pleť tvar oči usta..dodnes nechapem ako sa takemu blbovi podarilo zbalit tak prekrasnu ženu!!!
br Nakoniec sme sa dohodli že ano ideme do toho sex s vymenou..prišli sme k nim..ešte sa len dvere zavreli a už skočil po mojej priatelke a odniesol ju do sprchy..chvilu ju šukal v sprche chvilu na linke bez prestania...ja som s jeho ženou vošiel do spalne a bolo vidno že ona to robi len z donutenia jej manžela..ponukol som jej masaž. Začal som ju masírovať..najprv chodidla a postupne celu pričom som ju natieral telovym mliekom..a pozoroval ako si to vychutnava hlavne ked om nasiel nejaku jej erotogennu zónu..doslova som sa s nou vyhral. hladkal ju všade a pusinkoval jemne. Ona bola viac pasívna..kurizoval som jej ze je prekrasna. A aj ked bola dohoda ze bozky na usta nie tak som ju požiadal či ju možem pobozkať..suhlasila a tak sme sa začali vašnivo bozkávať.

Po piatich minutach ja som sa od nej nevedel odtrhnúť a vyšlo zo mňa "milijem ťa" a ona na to že " aj ja teba" oboch nas to vzrušilo a pokračovali sme v erotike..vtedy som si uvedomil že to je to čo mne chybalo vo vztahu a ona si uvedomila presne to iste...naše krasne vašnive milovanie prerušil ten blb ked vletel do izby lahol si na mna a začal mi ho tlačit do zadku..vyskocil som!!hej!!! Ja niesom buzna!!! A on mne to je jedno ja berem všetko  chlapov ženy..pozri tvoja je v kupelni rozpichana a ja som stale nadržany a neukojeny..ja zvladam za večer aj 20 žien..a jeho žena mu vravi!chod sa jej venovat a nas nechaj tak!!!

Odišiel a my sme pokračovali. Po dvoch hodinach erotiky som do nej vnikol..a bez kondomu hoc to bola podmienka. Milovali sme sa dlho a vašnivo..ona stonala ja tiež. Sadla si na mna a jazdila a ja som jej hladkal prsia. Už som citil že budem a upozornil ju ale ona nezosadla a ja som to pustil do nej. A toto sa opakovalo celu noc až sme zaspali v objati...

Rano sme sa zobudili a ona mi vravi dobre ranko zlatko a hladkali sme sa po tvari..cele ranajky sme sa nohami dotykali pod stolom... nevedeli zo seba spustit oči. Blb machroval že sa urobil 23 krat a že moja priatelka sa somnou rozide kvoli nemu. On sam mal o sebe predstavu ze je sexualny boh. Slubili sme si repete a odišli..no o par dni ma skontaktovala Maja..manželka toho blba..ze nevie na mňa prestať myslieť. Tak sme sa stretli a ja som mal pocit že patríme k sebe. A ona mi oznamila že je v tom. So mnou..

Kratko na to som sa so svojou priatelkou rozišiel a zacal žit s Majou..ona sa rozviedla a blb jej na sude vravi ze ty sa mi este budeš chciet vratiť do postele lebo nikto ani on ta nevyšuka tak ako ja..nikto rozumieš? Maja mi potom povedala že ona pred nim orgazmy len hrala a po 12 tich rokoch manzelstva s nim, konecne dosiahla orgazmus a to bolo somnou. Citil som sa ako pav.

Dnes su to 4 roky co sme spolu a milujeme sa každy večer ..neviem sa jej nabažit..narodila sa nam dcerka.a blb sa neskor nakazil syfilisom a  este dlho nam nedal pokoj a hladal kompromis ze by sme Maju mohli mať obaja..

autor: FuckyouAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>