Erotická poviedka

6 dôvodov, prečo s vami nechce sex

Ženy sú veľmi prazvláštne stvorenia. Je vedecky dokázané, že ženy majú omnoho komplikovanejší a rozvinutejší emocionálny, vnútorný svet, ako majú muži. Samozrejme sú výnimky, ale tento fakt sa nedá poprieť. Stačí malý detail, nejaká chybička sa objaví, niečo poviete, nepoviete, spravíte alebo nespravíte, a vaša priateľka, manželka alebo len kamoška s výhodami vám môže uzamknúť svoju pohlavnú bránu. Niekedy aj natrvalo. “Prečo so mnou nechce mať sex?” Aj vy sa možno práve teraz pýtate rovnakú otázku.

Rozpoviem vám príbeh o Tamare a Lukášovi. A cez ich krátky príbeh vám poukážem na dôvody, ktoré môžu pozastaviť váš sexuálny život s partnerkou. Môžu nimi byť napríklad stereotyp v posteli, zlá komunikácia, neprejavovanie sympatii, je v hre niekto iný, zdravotné problémy a dieťa. Tamara a Lukáš boli zobratý už štyri roky. Obaja z Bratislavy, a ich sex bol spočiatku veľká záľuba ich oboch. Mali tesne pred tridsiatkou, mladí a sympatickí ľudia, ktorí zahoreli veľkou láskou k sebe. Chodili spolu približne dva roky, no potom si povedali, že už nechcú dlhšie čakať – boli si sebou istí.

Prvé dva roky boli ako rozprávka. Vedeli, ako jeden na druhého, ľúbili sa veľmi a aj v posteli im to klapalo. Zlom nastal, keď Tamara otehotnela. Už počas tehotenstva sa jej začali búriť hormóny, a sex mali veľmi príležitostne, aj to v ňom prevládal obrovský stereotyp, už to nemalo tú iskru ako na začiatku, tú vášeň. Robili to ako z povinosti. Najhoršie bolo, že to medzi sebou ani vôbec neriešili, nerozprávali sa o tom, o zmene. Veď predsa v sexe je toľko vymožeností a možností, ako si ho okoreniť. Nehľadali možnosti, komunikácia v tejto oblasti bola na bode mrazu. Možno sa hanbili, alebo kto vie prečo sa im priečilo to spolu riešiť. Lukáš si vravel, že sa to snáď časom vylepší. No nemal pravdu.

Keď sa im narodila malá Nina, sústredenosť oboch sa zamerala na malú dcérku. Ani jeden z nich nemal času nazvyš. Nedajbože nejak premýšlať alebo riešiť ich sexuálny život. Po niekoľkých mesiacov, ako malá Nina už bola na svete, a videl, ako je obklopená láskou oboch rodičov, začal sa seba pýtať, prečo im to už v posteli vôbec neklape, a prečo on necíti tiež lásku a vášeň. Každý večer si ľahli vedla seba, nedali si už ani pusu na dobrú noc a zaspali. Keď sa aj párkrát pokúsil o sex s ňou, vždy ho odbila výhovorkou, že ju bolí hlava, je unavená a že celý deň kmitala okolo malej. Chcel jej vidieť do hlavy, čo sa deje. Či je v hre niekto iný, alebo prečo s ním odmieta spať. Stereotyp je silný čarodej. Dokáže s ľudmi spraviť veľa neporiadku.

Aj Lukáš, problémy hľadal iba u Tamary, ale po tom dlhom čase, ako spolu boli si úplne prestal uvedomovať, že sa aj on dosť zmenil správaním k nej. Prvé roky ich vzťahu jej hádzal nonstop komplimenty, lichôtky aká je krásna, že nikdy nestretol krajšiu a úžasnejšiu ženu, že ju miluje najviac na svete, že s jej prsiami a mušličkou by sa hral aj celý deň, že chce byť jediný princ jej orgazmov – toto a omnoho viac sa z neho predtým sypalo ako z vreca. Teraz, aj pod vplyvom týchto ťažkostí, ktoré mali, to robiť prestal. Ale sám si to neuvedomil. Kiežby si mohol. V Tamarinej hlave sa vynáralo tiež veľa otáznikov, ktoré Lukášovi nepredostrela. “Má inú? Prečo mi už nepovie, aká som krásna, ako ma miluje...” Toto sa odohrávalo v jej hlave.

Ich vzájomná diskomunikácia to celé ešte viac vyhrocovala do extrémnych situácii. Veľké hádky a rozbroje, aj za tie najmenšie chybičky. V tejto rozporuplnej situácii spravila Tamara niečo, čo veľmi oľutovala. Keďže bola stále doma s malou a Lukáš pracoval celý deň, mala kopu času. V záplave návalov myšlienok, že ju Lukáš určite podvádza, zablúdila na Bratislavskú sex zoznamku a chcela si nájsť odreagovanie, cítila, že sa zblázni, ak takto bude ešte dlhšie fungovať. Hľadala si šikovného tantra maséra, ktorý by jej pomohol nachvíľu zabudnúť. Podarilo sa jej to.

Ešte v ten deň k nej zavítal, krásny mladý samček. Doma si spravila miesto na masáž v kuchyni. Povedal jej, aby sa vyzliekla a ľahla si na stôl. Spravila tak a on začal svojimi veľkými a namastenými rukami prechádzať po jej nahom tele. Ona sa cítila veľmi zvláštne, ale masér sa jej veľmi páčil. Netrvalo dlho, a masáž sa zvrhla. Už po pár minútach zabáral masér svoje prsty Tamare hlboko do vagíny, prstoval ju tak rýchlym pohybom, že na stole, na ktorom ležala, kmitala hore-dole. O malú chvíľu už popri tomto ona fajčila jeho hrubý penis, a v tomto zápale ho Tamara položila na stôl, vysadla si naňho a začala jazdiť. Bola ako odtrhnutá z reťaze, sama sa nespoznávala.

Táto absencia sexu ale spravila svoje. V tomto návale vzrušenia, ako ju neskôr masér šukal do análu, kašlala na všetko. On ju vyšukal ako handru a vystriekal sa jej do zadku. Keď odišiel, ešte niekoľko hodín musela túto tantra masáž predýchavať. Mať sex v Bratislave má svoje výhody, tu je toľko možností a ponúk ako nikde na Slovensku. Táto udalosť ju sexuálne veľmi prebudila, aj zabudla, aké to je mať dobrú mrdačku. Cítila aj vinu, za to čo spravila a chcela s Lukášom začať v sexe odznova.

Tento zážitok oľutovala v tom, že najbližší mesiac mať sex vôbec nemohla. Pri jej divokom sexe dostala od svojho maséra chlamýdie a musela sa potajomky liečiť, a síce nechcela, sex s Lukášom musela aj naďalej odmietať. Keď choroba pominula, začal sa im nový sexuálny život. Tamara sa opäť prebrala k životu a obaja začali viac experimentovať.

Jednu sobotu si Lukáš povedal, že pomôže Tamare s upratovaním bytu a dôsledne utieral dlážky v kuchyni. Keď chcel poumývať aj miesta pod linkou, zarazil sa. Vynoril z tmavých hĺbok mužské boxerky, ktoré rozhodne neboli jeho. Zavolal na Tamaru. “Zlatko? Poď sem, prosím ťa...”

autor: privatportal.skAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>