Erotická poviedka

Moje nedočkavé ústa

Sobota po obede. . krásny slnečný deň. . sama doma. . tie slnečné lúče boli nabité erotikou a nielen ja som to tak vnímala. Nepoznali sme sa dlho. Písali sme si na sociálnej sieti. . volali na skype. . posielali sme si horúce fotky a vymieňali sme si svoje sexuálne zážitky. Napísal mi, že chce prísť.

Pretiahnuť ma. Nemal vyskúšaný análik a ja som to odmietala. Ale pri ňom. . chcela som to zažiť. Mal niečo v sebe čo ma do dnes priťahuje ako magnet. Ja mám niečo po štyridsiatke a on pred tridsiatkou. Má dokonale vyšportované telo, nádherne modré oči, ktoré hltajú vždy pri našom stretnutí celú moju bytosť. Hneď ako vošiel, videla som ako jeho mužnosť už len čaká na moje neukojené ústa. Milujem orálik. . ach. . Je to pocit moci, ktorú vtedy mám. Je to úžasná hra s tým nádherným penisom, čo ma čakal. Mám na to dobrú techniku a viem, že orálik odo mňa muž ocení dokonalým vyvrcholením a spokojnosťou. Tešila som sa na to. Chcela som ho mať už ústach. .

Jazykom mu prechádzať po žaludi. . prstami sa pohrať s jeho guličkami. . dať si ho hlboko do úst. . cítiť jeho mužnosť na svojich mandliach. . . ach. . . keď ma chytil za hlavu a citila som ako si určuje tempo. . . ako sa mu zrýchľuje dych. . . aký je vzrušený. . ako chce striekať v mojich ústach. . . bola som tak neuveriteľne vzrušená, že sama som mala orgazmus. Nádherne mokrý a bez jedného kontaktu. Ten top impulz bol jeho nádherne tvrdý penis v mojich ústach. Chutil úplne fantasticky a ja som si vychutnala najkvalitnejšiu probiotickú kultúru. Nedalo sa skončiť. Ústami som ho ešte uspokojovala zas a znova. . . nemala som dosť. A on krásne a vďačne reagoval na každý jeden môj dotyk jazykom. . bozk. . prácu s rukami. .

Veľmi ma to vzrušovalo. Keď som sa pozrela na neho, ešte viac som mala chuť ho sať, kuskať, dráždiť. Moje vzrušenie narastalo a on sa mi ešte párkrát spravil do úst. Spapala som všetko!Do poslednej kvapky!!!Tiekla som od toľkého vzrušnie a tak som mu dala ochutnať štavičku. Nevedel sa nabažiť. Ani sa nečudujem :) Boli to hodiny kvalitného oráliku a nastal čas si vyskúšať análik. Obaja sme boli zvedaví, aké to bude. . a. . .

Pardón. . . to už je iný príbeh. . . :)


autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>