Erotická poviedka

Laura - 18

      Volám sa Laura. O svojom prvom sexuálnom zážitku som sa tu s vami už podelila. Po mojej prvej skúsenosti s Aďou som bola celkom unesená a chcela som si to niekedy zopakovať, ale takú možnosť som zatiaľ nemala keďže ani ja ani Aďka sme od vtedy nemali prázdny dom. Naše priateľstvo sa úplne zmenilo a Aďa prestala tráviť toľko času medzi chlapcami a viac sa venovala mne. Počas naších ranných prechádzok cez park smerom do školy sme sa často rozprávali o tom aké to pre nás bolo a radi sme na to spomínali. Dnes je štvrtok a zajtra mám narodeniny. Budem mať 18 a Aďa sa ma ráno spýtala čo by som od nej chcela ako darček. Samozrejme že som jej povedala že nič nechcem že mi stačí keď je pri mne. Ona na to nič nepovedala.

      Deň v škole zbehol rýchlo a keďže piatky mám celkom voľné tak som si doma ľahla na posteľ a trochu sa uvoľnila a nechala pracovať moju fantáziu. Trochu som si pomohla aj pornom v mobile. Bola som celkom vzrušená a dostala som sa až ku kategórií Fisting. Po zhliadnutí prvého videa som tomu nemohla uveriť pretože ja už s jedným prstom v dierke mám pocit že som celá preplnená. Veľmi ma to zaujalo ale moju zvedavosť prerušila mama:
"Laura, môžeš prísť na chíľu ku mne?"
"Už idem mami" rýchlo som na seba natiahla rifle a zbehla som k nej do kuchyne.
Pri tom zhone som si ani nevšimla že to nie sú moje rifle, ale rifle mojej mladšej sestry takže mi boli trošku krátke a boli dosť obtiahnuté a mala som pocit že sa mi zarývajú do zadočku a dierky.
"Čo je mami?"
"Zajtra máš narodeniny ale ja s ockom budeme kvoli práci celý deň preč a prídeme až večer, dúfam že ti to nevadí. Oslavu urobíme v cez víkend čo ty na to?"
"V poriadku veď na víkend som aj tak nemala žiadne plány" a už som chcela odísť aby si nevšimla čo mám na sebe keď sa ma spýtala:
"Podáš mi prosím ten hrniec ktorý je úplne dole?"
Nemohla som odmietnuť ale už tak mi bolo dosť nepríjemné ako som mala zarezané sestrine rifle a bála som sa takto zohnúť pre ten hrniec. Pomaly som si kľakla ale až vtedy som si uvedomila že to nebol dobrý nápad. Rifle sa mi tak zarezali do dierky, že som až trochu zastonala. Mama si to hádam nevšimla a ja som tak odišla do izby. Tam som si vyzliekla rifle a cítila sa úplne voľná, mala som taký skvelý uvoľnený pocit. Zaspala som.

     Ďeň v škole zbehol opäť pomaly keďže som Aďu znova pozvala k sebe. Po škole sme išli rovno ku mne a cestou sme sa rozprávali o našich pocitoch a prestavách. Tam som sa zmienila aj o Fistingu ktorý som videla na nete ale aj o nosení sestriných riflí. Aďa pôsobila rovnako prekvapene ako ja ale on bola skôr prekvapená že som to objavila až teraz.

     Po chvíli sme prišli ku mne domov. Dnes sme na sebe nemali žiadne sexy prádielko keďže ideme priamo zo školy. Dnes som ju pozvala do mojej izby. Ona sa ma hneď spýtala:
"Nepríde tvoja sestra domov?"
"Nie tento víkend ostáva na internáte a príde až na ďalší víkend."
"Tak to je super. Čo budeme dnes robiť?"
"Neviem, čo by si chcela?" ja som popritom upratovala trochu izbu keďže všade boli pohádzané ešte sestrine veci.
"Ty si dnes oslávenkyňa ty rozhodni."
"Mne sa páči ako si ma minule zviedla"
"Tak si to zopakujeme dobre? Ovoňaj a daj privoňaj aj mne tie sestrine nohavičky."
Obidve sme ich ovoňali a bolo cítiť že sú nosené ale mne sa páčila ta vôňa jej dierky. Zjavne sa páčila aj Adi ktorá potom povedala:
"Obleč si ich a aj tie rifle ktoré si mala minule. Ukáž mi jej šatník a vyberiem ti ešte niečo navrch."
Ukázala som jej jej šatník a začala som sa prezliekať. Som si istá že ma Aďa pozorovala v zrkadle. Mala som trochu problém obliecť jej nohavičky a rifle keďže sestra ešte len teraz začala navštevvať strednú. Bolo to dosť tesné ale snažila som sa kvôli mojej Aďi. Na vrch mi vybrala podprsenku ktorú už nenosí ani moja sestra lebo jej je malá. Dokonca mám pocit že túto podporu som začala nosiť v piatom ročníku na základke. Vybrala mi ešte aj tričko ktoré bolo celkom elastické a nebol problém si ho na seba natiahnúť.
"Tak teraz si moja mala sestrička a dnes sa znova priučíš novým veciam" povedala mi Aďa.
"Sadni si na posteľ."

      Ona si sadla ku mne a začala ma bozkávať. Jazyk mi strčila skoro až do krku a ja som cítila ako vlhnem. Bolo to neskutočne vzrušujúce ale to tesné oblečenie mi veľmi nevyhovovlalo. Dala mi dole tričko a všimla si ako mi stoja bradavky dokonca aj cez podprsenku.
"Dnes sa s tebou trochu pohrám."

Ja som bez slov prikívla. Košíčky podprsenky trochu odtiahla a moje nie práve najväčšie prsia vykukli von. Aďa mi hneď skočila na bradavky, krásne mi ich lízala a potom sa dvihla povedala aby som počkala. Odišla z izby ja som sa zatiaľ hrala s mojími prsiami. Vrátila sa a v ruke mala štipce. Hneď som vedela čo chce urobiť a bála som sa ale spýtala sa ma:
"Dôveruješ mi?"

Ja som znova iba prikývla. Štipce mi pripla na bradavky a začala mi vyzliekať rifle. To už nemala také jednoduché keďže mi boli malé ale nakoniec sa jej to podarilo a moja dierka a zadoček znova pocítili voľnosť a vzrušenie ako nikdy. Dokonca som aj zastoanala pretože bradavky som mala v štipcoch. Aďa sa začala hrať s mojou dierkou ale len cez nohavičky. Až keď videla že nohavičky sú už skutočne mokré, až vtedy mi ich dala dole. Poriadne vylízala moju dieročku a ja som od rozkoše nevedela čo robiť. Aďka neprestávala a začala podobne ako minule. Olízala si prsty aby sa ľahko šmýkali a hneď dve prsty strčila do mňa. Ja som opäť zastonala a ani som nevnímala čo sa deje okolo mňa. Úpne som si užívala tu chvíľu, ten náš spoločný moment. Po chvíli Aďa pridala aj tretí prst a to som už mala pocit že to nezvládnem alebo že mi roztrhne moju dierku ale súhlasila som s tým že jej dôverujem tak som len silno vzdychala až kričala. Po hodnej chíli prestala a ľahla si ku mne. Ja som sa od vzrušenia triasla. Až teraz mi dala dole štipce z bradaviek a povedala mi:
"Na dnes ti to stačí. Vidím že sa ti to páči."

Ja som nedokázala odpovedať a chcela som jej to oplatiť ale nemohla som. Cítila som sa ako v nebi. Znova na mňa pozrela a povedala mi:
"Dúfam že si sa toho dnes veľa naučila a dúfam že čoskoro sa tu znova takto stretneme. Je mi ľúto že mi to už nestihneš oplatiť ale už musím ísť. Veľmi sa mi to páčilo si skvelá priateľka!" a pobozkala ešte raz a potom znova na krk, prsia, pupok a dierku. Potom odišla. Ja som tam tak ešte zostala ležať aspoň dobrú hodinu až potom sa sa pomaly postavila a operajúc sa o stenu išla do sprchy. Až po sprche som si všimla akú spúšť sme v izba zanechali. Ja som s tým už nič nerobila len som si našla sestrine nohavičky čo sme použili a aj podprsenku a schovala som si ich. To bol darček na moje 18 a nezabudnuteľné narodeniny.autor: EROmeoAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>