Erotická poviedka

Voľno II

Ubehli asi dva týždne od nášho milovania s Alenou. Večer medzi rečou na mňa mrkla: "Pozajtra mám voľno a čo ty?" Prikývla som, že to nejako urobím. druhý deň ráno sme vypravili deti do školy a manželmi do práce. Sotva sme osameli, pobozkali sme sa a Alena hovorí: "Dáme si kúpeľ?" A už som napúšťalo vaňu. Obe sme tam hupsly a jedna druhú umývali. "Vieš, pozerala som, ako ju máš vyholenú. Čo keby si ma taky trošku upravila?" ukázala Alena na svoje pohlavie . "Nič ľahšieho," usmiala som sa.

vyliezli sme z vane, Alena sa položila na gauč, ja pod ňu zasunula uterák a najprv nožnicami a potom strojčekom som zbavila jej pohlavia chĺpkov. Keď som natierala podráždenú pokožku olejom, Alena nevydržala a prvýkrát zastonala. Z jej kundičky vytekali kvapky lepkavé lávy. nemeškal som a jazykom som ich pozbierala. Jej pohlavie teraz žiarilo medzi stehnami, pysky robili jemné záhyby a už medzi nimi vykukoval zvedavý klitoris. Prstom som ho pohladkala a krúžila okolo neho. Ešte sa zväčšil, takže teraz bol ako väčší fazuľka. vsak som ho medzi pery a jazykom ťukali do jeho tmavé špičky. Pod dotykmi jazyka sa Alena zvíjala a stonala. Čoskoro dosiahla ďalší orgazmus.

Potom sa presunula medzi moje stehná a venovala sa mojej kundičke, ktorá dychtivo čakala na jej dotyky. Alena to zvládla majstrovsky a ja sa čoskoro chvela v orgastickej kŕči. Ležali sme vedľa seba a hladili sa navzájom po tele. "Počkaj, niečo skúsime," pošepla som jej, odbehla a priniesla som niekoľko vibrátorov. "Nádhera" zašpitala, "ale ja to s nimi ešte nikdy nerobila," prezradila. Vzala som ten najmenší a niekoľkokrát jej prešla medzi vlhkými pysky. Tie sa ochotne rozostúpili a ja špičkou vošla do dierky . Opäť som vycestovala a kĺzala medzi klitorisom a zadné dierkou. Vzala som ďalší, tentoraz jeden z najväčších, zapla vibrácie a pomaly ho vsunula do dychtivé dierky. Ľahko tam vkĺzol a svojimi pohybmi zvyšoval jej vzrušenie. Neodolala som a opäť vzal ten malý, natrela ho gélom a krúžila s ním okolo druhej dierky. Špičkou som sa už dostala dovnútra a zvierač okolo análu sa povolil. Na okamih som vytiahla z kundičky vrnícího macka a vtlačila do análu drobca. Sotva tam vkĺzol (a šlo to ľahko), som vrátila veľký vibrátor do kundičky. Ostatné už dokončili jeho vibrácie. Alena sa chvíľku slastne vrtela a vzápätí sa s krikom zazmítala a celá sa chvela.

S výkrikmi ju vytekala obrovské množstvo sekrétu z dierky po stehnách a vytváralo mláčku na gauči . Ja medzitým s ďalším vibrátorom a pohľadom na ňu dosiahla podobný vrchol. Alena sa spamätala as oboma vibrátory v dierkach sa na mňa položila a ponúkla vzájomné lízanie. Nedalo mne to, vytiahla som oba vibrátory a ten veľký som vzápätí zaborila do jej druhej dierky. Tá ho ochotne prijala a teraz vrčal v jej zadočku. Ja sa ujala klitorisu a doslova hltala sladkú miazgu, ktorá z nej valila. Dosiahla dva rýchlo po sebe idúce orgazmy a potom si vytiahla vibrátor zo zadočku a jazýčkom urobí ma. Obe sme unavene ležali na gauči a naberali ďalšie sily. Keď sme boli schopné pohybov, išli sme do vane, kde sme ešte dlho relaxovali. Naše milovanie bolo nádherné a určite nie posledný.

autor: soňaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>