Erotická poviedka

SM - Čo s otrokom

Prikáž mu vyzliecť sa do naha a do široka rozkročený nech si stúpne pred teba, oblečenú sediaci v kresle. Potom nech masturbuje až mu poriadne stvrdne. Potom mu dáš aby si dal ruky za hlavu a svojím chvostom a guľami sprudka točil a švihal.
Zviaž mu ruky za chrbtom a nechaj ho, nech ti vyzlečie ponožky, pančuchy, alebo nohavičky zubami.
Zákaz mu 4 alebo 5 dní masturbovať, alebo sa aj len dotýkať svojho chvosta. Potom nech prinesie z kuchyne malú koreničky a pred tebou si to urobí a všetko nastrieka do tej koreničky. Tvrdo ho potrestajte za každú kvapku, ktorá neskončí v Kořenci.
Zviaž mu ruky za chrbtom. Nechaj ho nahého kľaknúť pred seba na zem, s nohami od seba, tak, že jeho penis aj gule budú ležať na podlahe. Nech má sklopené oči. Oblečená a obuté vo vysokých podpätkoch si odlož nôžky na jeho stehno. Vôbec si ho nevšímaj, môžeš sledovať TV alebo si čítať. Občas pri prehadzovanie nôh potrápia svoju papučou jeho chvost, alebo gule.
Tenkú šnúrku utiahne pod jeho žaluďom, napnite jej, Brnkajte na nej, škubej za ňou, VOD ho za ňou a čokoľvek ťa napadne. Podobne môžeš použiť šnúrku priviazanú za jeho gule.
Ukáž otrokovy svoju buchtičku v nohavičkách, nechaj ho čuchať, ale nesmie sa dotknúť. < br />priviazať svojho otroka na posteľ s rukami i nohami do široka roztiahnutými. Dlhé hodiny ho MUC, použi ľadové kocky na jeho gule, horúci masážny olej, horúci vosk . Proste ho MUC. dohliadnite na to, aby mu stále stál, ale kedykoľvek mu bude chýbať už len jeden dotyk, aby sa urobil, nechaj ho trochu vychladnúť.< br /> Sadni si nahá na jeho prsia, trochu sa predkloňte a prikáž mu, nech Ti bozkáva bradavky. Nenechaj ho to ale urobiť ľahko.
Urob si pauzu. Cez jeho tvár nechaj nejaké nohavičky, alebo črievičky a nechaj ho osamote premýšľať čo mu urobíš ďalej.
Sadni si mu na tvár a dovoľ mu ochutnať tvoju buchtičku, alebo nohavičky.
Zviaž ho, zaviaž mu oči a nechaj ho, aby Ťa jazykom priviedol k niekoľkým orgazmom. Daj si pauzu a opakuj to znova.
Daj mu do pusy roubík a tri sa mu rozkrokom o tvár.


< br />
Pripútaj jeho gule k niečomu za ním. Povedz mu, že môže lízať tvoju buchtičku, ale stoj tak, aby na teba akurát nebol celkový, alebo dosiahol len s vypätím všetkých síl. Rovnako tak to môžeš robiť s povrázkom utiahnutým pod žaluďom miesto na guliach.
Zviaž mu gule tenkou šnúrkou a priviaž na nej niečo stredne ťažkého, ako napríklad kladivko, alebo fľašu s vodou. Nechaj ho , aby to ťahal za sebou po zemi, šiel zároveň s tebou a občas ho pretiahni bičom cez zadok.
Nechaj ho postaviť široko rozkročeného so závažím visiacim na guliach. Vyskúšaj akú váhu unesie a nechaj ho to potom rozhýbať.
Masturbuj pred ním s vibrátorom. Strč mu koniec vibrátora do pusy a nechaj ho, nech ti to tak urobí.
Nechaj ho olízať vibrátor do čista.
Nechaj ho nosiť obojok na penis (postačí mačacie obojok). Nech si ho pohonu do tvrdej a potom ho striedavo hladí a udierajte plácačkou na muchy.
Daj mu psie obojok a vodítko. vôd ho tak na prechádzku a nechaj ho jesť z misky na zemi, keď ty ješ pri stole.
Jazdi na ňom ako na koni a nezabudni svoje ihlové podpätky používať ako ostrohy. Ak sa na jeho chrbte zle udržíš, pomôž si tým, že medzi svoje topánočky stlačíš jeho penis. Prípadne môžeš jeho penis ohnúť dozadu a držať sa ho rukou ako chvosty.
Keď je nadržaný a ty nie, nechaj ho vyzliecť a ticho kľačať pred tebou. Prikáž mu, že mu nesmie ani na chvíľku klesnúť.
Prikáž mu masturbovať pred tebou. Nech ťa prosí o dovolenie ejakulovať, ale nedovoľ mu to. Tvrdo ho potrestajte, keď to nevydrží.
Keď je naozaj nadržaný a teba to otravuje, prikáž mu si ho vyhonit aspoň trikrát denne, prípadne mu to rob ty. Použi rôzne pomôcky - látky, krémy, krém sa zrniečkami kávy v ruke, silonky, gumové rukavice, kováčske kliešte, chemické kliešte ...
Môžeš ho taky nechať ľahnúť na brucho tak, aby mu penis ležal medzi jeho stehnami. podrážka svoje topánky ho tvrdo a rýchlo priveď k ejakulácii, ale keď sa urobí nijako Nespomaľujte. Môžeš ho ešte viac ponížiť tým, že namočíš podrážku dvoje topánky do kaluže jeho spermií a potom si ju budeš otierať o jeho penis.
Dávaj mu výcvik, uč ho jeho povinnosti a odmeny:
Dovoľ mu pobozkať tvoj zadoček, keď umyje riad.
1 minúta jeho rozkoše za 10 tvoje.
5 minút jeho rozkoše za 3 tvoje orgazmy.
Daj mu desať rán bičom, za každú minútu, ktorú mu bude trvať vyhonit si Ho k výstreku.
Keď sa ti zdá, že si zaslúži sa urobiť, nechaj ho vystriekať na tvoje nôžky, podpätky, tanierik ... a nechaj ho to olízať do čista.

< br />

Nechaj ho, aby si ho vyhonil na pokraj orgazmu a čakal na tvoje povolenia to dokončiť. Keď potom dáš príkaz, musí striekať do 30 sekúnd. Keď to nestihne, MUC ho a nedovoľ mu ejakulovať celý deň.
Môžeš sa od neho po sexe vylížte do čista.< br /> Prikáž mu, nech si sám vymyslí ďalšie spôsoby, ako by si ho ponížila.
MUC ho, keď sa ti zdá, že jeho nápady nie sú dosť dobré a dosť kruté.

Mučenie (keď sa nespráva ako má, alebo sa len potrebuješ odreagovať mučením svojho otroka):
Daj mu nárez. Použi varešku, pravítko, hrebeň, ping-pongové pálku ...
Zviaž ho v nepohodlnej polohe.
Zviaž mu členky k sebe a Pripútaj k nim jeho gule.
Zviaž mu členky a zápästia dohromady.
Dlhú šnúrou mu dôkladne omotajte gule a penis. Nezabudni to poriadne uťahovať.
Zviaž každú jeho guľu zvlášť.
Nech sa chrbtom k tebe predkloní a roztiahne nohy. Vezmi jednu jeho guľu do jednej dlane a druhú do druhej dlane. Povedz mu, že to síce vyzerá, že tie gule patria jemu, ale že patrí tebe. Hraj si s nimi, obracaj a pohazuj si s nimi v dlani. Potom je zovrie do dlaní , odtiahnite trochu od seba a mierne stlač, keď sa začne krútiť a kričať, spýtaj sa ho, komu tie gule teraz patrí.
utiahne slučku pod jeho žaluďom, povrázok pretiahni medzi jeho nohami a priviaž v zadu na jeho obojku, alebo putám na rukách. Špendlíkom ho škrábej na dozadu vytrčenou penisu a píchej ho do zadku.< br /> utiahne mu slučku okolo gulí, pretiahni povrázok dozadu medzi jeho nohami, hore cez rameno a cez prsia dole, kde povrázok utiahne pod jeho žaluďom tak, aby bol poriadne napnutý. Prikáž mu, nech stojí rovno a nekrúti sa a keď sa začne nakláňať aby povolil povrázok, použi bič.
utiahne mu slučku okolo gulí a druhú okolo žaluďa. V ??okamihu, keď mu nebude stáť slučky zviažte tesne k sebe , aby mal žaluď pod guľami. Trošku ho dráždi, aby sa mu staval a poriadne mu jeho vlastné erekcie vyrezávala gule.
Nacvakej štipce na jeho penis, miešok, bradavky, alebo kamkoľvek ťa napadne.
Nechaj ho nahého robiť úlohy - drepy, kliky, skákať, sklapovačky, aerobic. Môžeš mu tiež pred tým penis k niečomu priviazať.
Nechaj ho nahého zametať, vytieranie, alebo robiť iné domáce práce. Dbaj, nech mu pri tom stále stojí.
Isolepu mu omotajte okolo penisu a násady metly a nechaj ho tak bez pomoci rúk zametať. Najlepšie na schodoch.
Na bradavkách nech má štipce a na nich zavesenú ceduľu "Som špinavý nadržaný pes".
Obleč si dlhé večerné šaty. Povedz mu, že si vyslúžil pár faciek, nech si kľakne a zdvihne hlavu . Daj mu pár ľahkých zaúch, ale naťahujte to, aby bol zmätený a nevedel čo sa deje. Potom mu strč jeho hlavu medzi tvoje nohy a nechaj sa obslúžiť. Keď sa urobíš, pokračuj vo fackování. Opakuj to ako budeš chcieť.
Keď kľačí a čaká na facku, občas si zažongluj špičkou lodičky s jeho guľami a povedz mu, aký roztomilý chlapček je.
Nechaj ho, nech si opatrí nafukovacie pánovi. Nech si ju posadia a pred tebou si s ňou rozpráva, vyznáva jej lásku, hovorí jej sexy veci, potom sa s ňou pomilujú a pri tom ju ďalej rozpráva. Nechaj ho, nech sa urobí, a potom mu povedz, ako to pekne vie a že by to určite radi videli tvoje kamarátky, jeho kamarátky, tvoji kamaráti aj jeho kamaráti.
Nechaj ho kľaknúť si na štyri chrbtom k tebe tak, že keď si prehodíš nohu cez nohu, budeš mať chodidlo kúsok pod jeho prirodzením. vlnením nohy ho jemne kopte do gulí a počuješ ho, alebo ho prinúti, nech ti niečo pekného sľúbi a nech ti hovorí, aký je tvoj oddaný otrok a ako je šťastný, že ti môže slúžiť.
Vyraz si s ním niekam na večeru. Pred odchodom mu pod žaluďom utiahne povrázok, pokiaľ možno tak, aby nešiel rozviazať. Nechaj koniec povrázku trochu pozerať z nohavíc. V reštaurácii si sadnete oproti sebe a on ti pod stolom podá ten povrázok. Udržuj ho vzrušeného popotahováním za povrázok a Nut ho často privolávať obsluhu a objednávať, reklamovať atď Zakaždým, keď hovorí s obsluhou za povrázok občas poriadne šklbne. Keď dojíš, uváž povrázok k nohe stola na svojej strane, zdvihni sa a bez slova odíď. Nechaj ho tak, bez možnosti odísť, vydusiť ako dlho budeš chcieť. Môžeš ho taky nechať vyvolať k telefónu, alebo na nesprávne zaparkovanému autu.autor: Honza KolářAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>