Erotická poviedka

Moja mama - sexuálna maniačka

Bol to jeden upršaný a nudný jebnutý deň.
Tak ako každé ráno som sa klasický vyjebal z postele, a išiel som si aspoň umyť tie moje hnilé žlté zuby. Cestou do kúpeľne som počul, ako sa z kúpeľne ozýva zvuk vody, bola to moja mama. Moja mama je štíhla slobodná štyridsaťníčka s obrovskými melónmi. Už nikoho dlho nemala takže bolo celkom jasné, že jebačka pre ňu bolo niečo raritné. Keďže som už od narodenia vyjebaný špión, tak som sa rozhodol pomaličky nakuknúť cez kľúčovú dierku či náhodou neuvidím mamu nahú pretože som mal neskutočného stojáka a kar mi stal jak rampa. Nahlliadol som cez tú kľúčovú dierku a hneď prvé čo som uvidel bola mama, ktorá ležala vo vani a hneď som zaostril zrak na mamine obrovské melóny!

Nevydržal som ani sekundu a hneď som do ruky schmatol kar a popri sledovaní ceckov mojej mamky som si honil, avšak to som nevedel ešte príde. 
Po chvíli sa mama zdvihla z vane s úmyslom ísť sa utrieť do uteráka, po tom čo sa zdvihla som zaostril zrak na jej krásni vyholenú pičku, mala nehorázne krásnu postavu a tak som to cítil aj ja, po sledovaní mojej mamky som cítil, že už ďalej to semeno v mojich vajciach neudržím a urobil som sa.. vystrekol som ako gejzír a samozrejme to pekne člapľo o sem, takže mamka niečo započula a pozrela sa smerom na dvere, po tom čo som to zachytil som sa pomaly rozutekal preč zo strašne zlým pocitom.

Po jednom náročnom školskom dní som sa vybral domov skôr ako som zvykával, pretože nám odpadli posledné dve hodiny.
Opatrne som podstúpil k dverám a otvoril ich, zhodil som si veci a vybral sa smerom k svojej izbe, keď tak tu počujem nejaké vzdychanie. Nechápal som a preto som pomalým a tichým krokom postupoval ďalej, ten vzdychot vychádzal z maminej izby.

Mamina mala na dverách taký veľmi nenápadný James Bond záves cez, ktorý sa dalo v pohode pozrieť čo sa tam práve deje, a tak som aj spravil.
Nepatrné som odhrnul záves a tam som uvidel moju mamku, ktorá sa prstovala a oproti nej televízor na ktorom bolo pustené porno.
Najprv som nič nerobil, pretože som vedel, že keby si chcem aspoň vybrať kára z gatí, tak to samozrejme bude vydávať zvuky a mamka by to počula a potom hneď prestala.
Tak som ju iba tak potichučky sledoval ako si do svojej krásnej vlhkej teplej pičky zásuva prsty a popritom krásne vzdychá, kar som mal tvrdý ako kameň a červený som bol ako paprika, z pičky jej vytekala šťavička a každým zasunutím sa jej vzdychy stupňovali.

Už som to viac nedokázal udržať, a tak som sa pobral do svojej izby, zhodil zo seba nohavice a vyhonil si tak neskutočne svoj veľký klacek nad prestavou mamy ako si to robí.

Po pár minútach ale počujem kroky, ktoré smerujú smerom k mojej izbe, povedal som si "DO PIČE, TO BUDE MAMA, ČO TERAZ? ESTE SOM SA ANI NEDOKONČIL!" ked v tom mama otvorí dvere a hovorí: Ahoj, Tomáško? Čo tu robíš tak skoro? Nemal si byť ešte v škole?,
Ja prikrytý s perinou až po uši a červený jak paprika som odpovedal "Nie, odpadla nám hodina, tak som prišiel domov skôr" a mama nato "Aha, tak v poriadku" a v tom zavrela dvere.

Jedného dňa som sa zobudil extrémne nadržaný, kára mi stal jak Mount Everest a povedal som si, že dnes to už musí vyjsť.
Doobeda sa nič podstatné nedialo, Naobedovali sme sa s mamou a išli sme všetci do našich izieb. Ležal som v izbe a moja nadržanosť čím viac tým ďalej stúpala a povedal som si že stým musím niečo spraviť, pomaličky som sa vyplížil zo svojej izby bez toho aby o Tom niekto vedel (samozrejme, že o tom nikto nevedel, pretože sme v dome boli iba my dvaja s mamou). Prišiel som k dverám, ktoré vedú do maminej izby a odtiahol ten povestný James Bond záves. Mama ležala na posteli a spala a oproti nej bola zapnutá telka na ktorej hral nejaký postihnutý maďarský redaktor.

Keď som spozoroval mamku, ako tam bezvládne leží, povedal som si "BINGO". Potichu som otvoril tie tajomné dvere a mohlo sa ísť na vec.. Z teplákov som vytiahol môj Mount Everest a podišiel k mame, krásne venovala, zdvihol som jej šaty a zrazu som tam uvidel to hlavne epicentrum, jej pičku, na prekvapenie nenosila nohavičky, ale tak tým lepšie pre mňa. Chytil som kar do ruky a pomaly som jej ním začal krúžiť medzi piskami, bola celá mokrá a tepla, nedokázal som tomu uveriť, potom som prešiel na klitoris a po tom jej začal pomaly prechádzať žalúďom, začala sa bársjako krútiť a hneď po tom sa zobudila s krikom: " TOMÁŠ?! ČO TO ROBÍŠ?!".

Bez slov som pokračoval v tom čo som robil, začal som pociťovať jak moja mamka začína vlhnut a podvolovať sa. Už namiesto kriku bolo počuť iba výrazné vzdychanie. Po niekoľkých krúživých pohyboch po jej klitorise som nečakane vnikol do nej, bol to neskutočný pocit, môj kar zavanul obrovský nával tepla a vlhka , bolo to ako v sne mamka vzdyhala o sto šesť, o chvíľu prišla zmena polohy na koníčka, mamka si sadla na mňa a zasunula pomaly moj penis do svojej pičky. Počas toho ako ho tam davala, tak krásne vzdychala čo ešte viac urýchľovalo to že sa urobím, po pár vystriedaných polohách to prišlo.. Cítil som, že sa každý sekundu spravím, nemal som gumu a mama nebrala ani antikoncepciu, takže som nevedel čo spraviť. V poslednej sekunde som ho vytiahol a vrazil ho mamke do papulky, tá ho tam krásne pocumlala a všetko prehĺta.. Nakoniec mi povedala, že si túto príhodu mám nechať pre seba, a nakoniec spolu máme sex do dnes a je to úžasné :3 

- TENTO ORIBEH JE ČISTÁ FIKCIA

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>