Erotická poviedka

Pomaranč

S manželom sme velmi úchylný. Koreníme si život perverzným sexom a roznymi úchylnými praktikami. Vymýšlame si rozne perverzné situácie, ako raz... Nudili sme sa doma a vonku bolo krásne počasie.Muž mi kázal,aby som sa obliekla ako kurvicka,to znamená lahučké minišatičky,ktoré mi hore ledva zakrývajú moje velké cecky,bradavky obrysované a dole zakrývaju 4/5 zadku a pičky,ktorá je samozrejme na ostro.

A tak sme vyrazili.Naša cesta viedla do najbližších potravín,kde sme kúpili pár pomarančov.Dorazili sme do miestneho parku a za najbližším stromom som si čupla,nohy som dala do širokého V a začala som si honiť pičku.Po chvíli som zvlhla,roztiahla som si pysky a muž mi do pičky polahky vtlačil stredne velký pomaranč.Vstala som.Držal perfektne.

Pomaly sme sa prechádzali po parku a hladali sme vhodnú situáciu.Po chvíli sme dorazili k lavičkám,ktoré boli systematicky v pároch oproti sebe.Sedelo tam asi sedem mladych chalanov okolo dvadsiatky a dve dievčatá.Vybrali sme si našu lavičku tak,aby oproti nám sedeli a aby na nas bolo vidieť zo všetkých uhlov.Okamžite som zaregistrovala nenápadne pohlady mladíkov,ktoré boli adresované mojim skoro nahým prsiam,presvitajúcim bradavkám a miestam,kde končia moje nohy a nachadza sa moja vydutá pička.

Cudne som si sadla,ako slušná žena,kolienka tesne pri sebe.Muž vedla mňa.Sem-tam sme prehodili nejaké to slovko a tvárili sme sa tak,akoby sme tam boli sami.Po chvíli moj muž zosilneným hlasom tak aby ho bolo počuť hovorí : ,,Je horko,dal by som si niečo osviežujúce.,, A ja mu na to rovnako zosilneným hlasom hovorím: ,,Veru sme nič nezobrali,jedine,že by si mal chuť na šťavnatý pomaranč a on že ,,prečo nie,,...

V tom som roztiahla nohy,suknička sa našponovala a okamzite odhalila aj ten najmenší detail...vrava mládeže okamžite ustala a do široka roztvorené oči vsetkých zúčastnených sa v sekunde upriamili na to jedno miesto...moja dohladúčka vyholená pička,bola v priamom prenose...po chvílke som jemnučko zatlačila...pička sa začala pomaličky,pozvolna otvárať...viac a viac,až sa objavila oranžová kora pomaranča...napatie by sa dalo krájať...moje vzrušenie sa odzrkadlovalo na mokrej kore lesklého pomaranča...ešte trošičku a ešte...moja pička už bola napnutá na prasknutie,pomaranč už bol vačší než tenisová loptička a stále rástol a rástol,až sa prehupol cez svoju polovicu a napnutá pička ako prak,ho vyplula medzi latky na lavičke.

Porodila som pomaranč.Lesklý a mokrý ležal kúštik od mojej stale naširoko roztvorenej megapičky,ktorá pripomínala líščiu noru.Ešte pár sekúnd sme nechali mládež pokochať sa mojimi intímnymi vnútornosťami.Potom sme vzali pomaranč,vstali sme a pomalým krokom sme odchádzali.Po ceste sme si šťavnatý pomaranč vychutnali a vzrušený sme sa obzerali po dajakom miestečku,kde by sme si to rozdali-ale to je už scenár na ďalšiu poviedku...

autor: VeronikaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>