Erotická poviedka

Učiteľ plávania

Opäť som bol u švagrinky na chate. Pôvodne som mal ísť s manželkou, ale tej do toho prišli nejaké pracovné povinnosti. Tak som bol na chate sám. Prvé dva dni som strávil plavbou na mojom kánoe. Vždy ráno som vyrazil a večer sa vrátil. Na druhý deň večer som zistil, že v chate bola švagrinka a na ďalší večer mi naplánovala opekačku.

Preto som cez deň iba trochu plával a popoludní som zašiel ešte do obchodu zohnať nejaké veci na opekanie a hlavne nejaké pivo na zapíjanie. Keďže som predpokladal, že príde aj s manželom na aute, tak som zobral aj nejaké nealkoholické pivo. Tvrdého alkoholu som mal dosť v chladničke, takže som nemusel brať žiadny. Podvečer prišli obaja a doviezli aj suseda s manželkou, čo mi absolútne nevadilo, aspoň bude väčšia zábava ak nás bude viac. Pomyslel som si. Mal som pravdu. Veselo sme sa bavili, až zo susednej chaty prišla dobre vyzerajúca baba o ktorej som si myslel, že nás prišla upozorniť aby sme boli tichšie. Na moje prekvapenie to bola švagrinina kolegyňa a miesto upozornenia, priniesla so sebou fľašku vychladenej, takmer zamrznutej domácej slivovice.  Vraj ej na chate sama a švagrinku keď zbadala, tak si povedala, že sa k nám pridá. Švagrinka ju usadila medzi seba a mňa. Spomínali sme kadejaké príhody, medzi iným aj to ako som naučil všetky švagrinkine deti plávať. To susedku z chaty, Ivetu, zaujalo. "Mohol by si aj mňa naučiť." "Ty nevieš plávať?" podivil som sa. "Viem, iba veľmi slabo aj to iba ako pes. Uplávam tak 3 až 5 metrov. Dohodli sme sa, že na druhý deň začnem s učením. Večer sme išli spať pomerne neskoro, mám dojem, že už bolo po pol noci. Preto som ráno vstal až niekedy okolo pol desiatej.

Vyšiel som pred chatu a zbadal som Ivetu ako sedí pri šálke kávy. Zbadala ma a zavolala ma na raňajky k nej. Priniesla mi kávu z chaty a k nej štamprlík slivovice. Vraj ako dezinfekcia a prevencia. Na panvici zohriala klobásy ktoré som večer uložil do chladničky, lebo boli už opečené, len ich nikto už nevládal jesť. Mali sme bohaté raňajky. "No ale plávať môžeme až tak za dve hodiny, najskôr za 1,5." "Nevadí, aj tak by som  radšej niekde kde je menej ľudí, ideálne žiadny aby sa zo mňa nesmiali, že stará koza a učí sa plávať." "Ivetka a koľko máš vlastne rokov?" "Tridsať osem", povedala a trochu sa začervenala.  Ja som to odhadoval tak na 30. Zo včera som vedel, že je rozvedená, ale nevedel som dôvod. Odviezli sme spolu čln k vode, Ivetke som nasadil vestu, pre prípad, že by sme sa prekotili  a vybrali sa do jednej zátoky kam nebol prístup inak ako po vode, ale bola tam pomerne plytká voda a pekná pláž. Ivetka sa ukázala ako mizerný vodák. Vďaka jej "schopnosti narábania z veslom" sme cestu ktorú by som normálne uplával za cca 30 minút sme ju plávali takmer hodinu. Pritom asi v polovici som jej prikázal veslu vložiť do člna a vesloval som sám. Po príchode do zátoky sme čln vytiahli na breh a pomohol som Ivetke z vesty.  Mala na sebe dvojdielne plavky a na nohách kroxi. Vedel som že pláž je kamenitá, tak som jej doporučil aby si kroxi vyzula a nechala na brehu. Ja som mal topánky do vody, takže sa mi lepšie šliapalo po kameňoch.  Viedol som ju do vody.

Keď sme boli v hĺbke asi po pás, ukázal som jej ako sa plávajú prsia. Povedal som jej aby si ľahla na vodu, že ja ju podržím z boku a aby skúsila pohyby najskôr rúk a potom aj nôh. Rukami plávala celkom dobre, ale keď mala pridať aj nohy, stále jej zavadzala moja ruka. "Podopri ma iba jednou rukou, alebo daj ju na vodu a ja si na ňu ľahnem. Položil som teda na hladinu ľavú ruku a ona si na ňu ľahla tak,, že jej prsník som mal na dlani. Zdvihla jednu nohu a povedala aby som ju zdvihol medzi nohami, vraj jej tak budem menej zavadzať. Naozaj, druhú ruku som dal tak, že pupok som mal na dlani. Vtedy naozaj lepšie manévrovala s nohami, ale ja som podvedome stisol jej prsník. Uvedomil som si to až potom a začal som sa ospravedlňovať. "To Ti to trvalo, kým si ma poriadne stisol" povedala ale medzitým sa postavila na dno. Pritisla sa ku mne a rukou mi šmátrala po trpaslíkovi. "Ja plávam celkom slušne, ale potrebovala som nejakú zámienku aby som mohla byť s Tebou sama.  Evka Ťa v práci niekoľkokrát spomenula a keď povedala, že prídeš sám na jej chatu, tak som sa na svoju, ktorá je vedľa Evkinej namontovala.

Prvé dva dni som Ťa pozorovala ako si si bral kanoe a vracal si sa až večer. Nemala som zámienku prečo za Tebou prísť. Ale keď Evka za Tebou prišla tak som išla kože za ňou. A to že spomenula plávanie som využila. Inak by som si už bola niečo vymyslela, keďže sme sa už oficiálne zoznámili." "Tak necháme výuku plávania plávať a ideme sa baviť na breh". Na brehu si Ivka vyzliekla plavky, vraj sú mokré aby nenachladla.   Mňa k tomu vyzvala tiež. Vedel som, že sem sa nik nedostane bez toho aby sme o ňom vedeli, lebo do zátoky viedla iba jedna strmá cestička na ktorej by padajúce kamienky upozornili na každého jej užívateľa. Ľahla si na karimatku ktorú priniesla. "Ľahni si vedľa, nejako sa pomestíme." Ľahol som si na bok aby som ju mal pred očami. Ona mala zatvorené oči, bola krásna. Ako mala ruku vedľa seba začala ňou šmátrať, až našmátrala môjho trpaslíka. Ten s ohľadom na situáciu bol vo vztýčenej polohe. "Má väčší zmysel pre realitu ako Ty", usmiala sa. Aby som jej dokázal, že aj ja mám zmysel pre realitu, ľavou rukou som jej zmačkol prsník, silnejšie ako vo vode. Ona mi ako reakciu zmačkla trpaslíka. Druhou rukou ma pritiahla na svoje ústa. Bozkávali sme sa, ja som jej mačkal prsník a ona mne zasa trpaslíka. "Už by stačilo hrania" povedala a preklopila ma na chrbát. Nasadla na mňa a začala jazdiť. Obe moje ruky si položila na prsníky. Pri každom jej príraze som jej stisol oba prsníky. Keď som sa blížil k vyvrcholeniu, povedala "nastriekaj to do mňa aj tak nemôžem mať deti. Preto som rozvedená."  Poslúchol som a s radosťou som jej nastriekal do mušličky plnú dávku. "Tak a môžeme sa vrátiť, ale veslovať naozaj neviem." Pri návrate sedela oproti mne, otočená ku mne tvárou a mala na sebe iba rozopnutú záchrannú vestu. Prsia jej krásne trčali a provokovali ma.

Po príchode na pláž kde sme vystupovali s člna si zapla vestu a nik nevidel, že nemá podprsenku  z plaviek. Tá bola na dne člna pod veslami. "Za dnešnú lekciu plávania sa Ti musím odvďačiť. Pozývam Ťa na pizzu a pivo. Najskôr sa ale oblečieme do niečoho ľahkého. Príď po mňa na chatu až budeš pripravený."  Asi za pol hodiny som bol u nej na chate. Mala na sebe krásne letné šaty, ale nemala ich na chrbte zapnuté. "Zatiahneš mi zips?" Zatiahol som a ona sa otočila. Dala mi pusu a povedala ďakujem.  "Najskôr ale vypijeme po jednom, aby sme mali aperitív." A už aj nalievala svoju vychladenú slivovicu.  Pobrali sme sa do miestnej pizzérie asi 200 m vzdialenej. Pri pizze sme vypili po dve pivá. Spolu so slivovicou a teplom to malo svoje účinky. Cestou späť sa o mňa opierala. "Poď ešte na jeden, nech sa nám lepšie zaspáva." Z jedného boli asi štyri a mali sme obaja celkom slušne vypité. "Predsa nepôjdeš v takomto stave tak ďaleko do svojej chaty, uložím si Ťa tu u seba." Povedala pripitým hlasom a postavila sa do dverí.

Rozhodol som sa neprotestovať, ale za to som ju chcel pobozkať. Najskôr si myslela, že chcem ujsť, roztiahla ruky a tými sa zaprela do zárubní. Objala ma až keď zistila, že ujsť sa nechystám.  Odtlačila ma do stredu miestnosti a potom ma odtiahla do spálne. Zvalila ma na posteľ a vyhrnula si šaty, bola pod nimi na ostro. Ja som bol na ostro tiež, v predtuche čo sa bude diať, aj keď som si myslel, že budem musieť byť ja iniciatívnejší. Bola rada, že mi zvliekla iba kraťasy a mala prístup k trpaslíkovi. Ten bol napriek vypitému alkoholu už dosť stuhnutý, ale ona ho spevnila ešte poriadnou fajkou. Potom naň nasadla a ojazdila ma. Zaspali sme spolu v jej posteli. Zobudili sme sa až ráno, keď už slnko bolo vysoko. "Budeš ma aj dnes učiť plávať?" spýtala sa Ivka keď som otvoril oči. "Plávať Ťa netreba učiť, ale môžem Ťa naučiť veslovať. Pôjdeme znovu to tej zátoky?" "Veľmi rada a zoberiem nejaké občerstvenie, aby sme sa nemuseli ponáhľať späť." "Dobre, ja si skočím do chaty skontrolovať mobil" Našťastie som nemal žiadne zmeškané hovory. Aj tak som zavolal svojej žene, že je všetko v poriadku a pôjdem asi na celý deň mimo chatu na člne. Povedala, že v poriadku, od sestry mala informáciu, že sme spolu opekali. Tak som pripravil kanoe, vhodil doň pár dobre zabalených vychladených pív a fľašu sektu ktorú som mal na chystanú na oslavu narodenín ktoré som mal mať za tri dni.  Ivetka prišla ku mne a na pleci niesla tašku z ktorej vykukovala fľaška a uterák. "Zabaľ tú fľašku do uteráka, lebo bude rýchlo teplá." Poslúchla ma. Kým sme prišli k vode, stačil som jej vysvetliť ako sa vesluje a aké pokyny môže čakať a čo znamenajú. Ukázala sa ako veľmi učenlivá, do zátoky sme dorazili asi za 20 minút. Znovu sme vytiahli kanoe na breh a rozprestreli karimatku. "Na sedenie nám jedna postačí pre oboch a na ležanie tiež. Obaja sa na ňu zmestíme. Než ma začneš za veslovanie kritizovať vypime si." A už ťahala z tašky slivovicu. Fľaška bola hneď orosená, čo bolo signálom, že je dobre vychladená. Ja som na pivo položil plávaciu vestu a mokrý uterák. Dali sme si po dva poháriky, aby sme vraj nekrívali. Teplo a studená slivovica opäť urobili svoje. Bol som ospalý. Zmohol som sa iba na pochválenie ako rýchlo sa naučila veslovať, "alebo to bolo ako s tým plávaním ?" spýtal som sa. "Nie veslovať ma nikto predtým neučil, takže si bol prvý." "Aspoň v niečom." Ale zasmiali sme sa tomu obaja. V tieni som si našiel pohodlné miesto a uložil som sa. "Chvíľku si pospím a potom môžeme pokračovať."

Myslel som síce pokračovať vo veslovaní ale ona myslela úplne niečo iné. Neviem koľko som driemal, ale prebralo ma, že mi hovorila "už si toho naspal dosť, ideme pokračovať." Chcel som sa zdvihnúť, že idem k člnu ale Ivka si kľakla k mojim pleciam a pred sebou som videl jej jaskynku. Bolo mi hneď jasné v čom chce pokračovať. Tak som si ju pritiahol k ústam a začal lízať. Ona sa predklonila z plaviek mi vytiahla trpaslíka a začala ho spracovávať ústami. Niekoľkokrát som vcucnul klitoris čo jej urobilo dobre. Keď trpaslíka spracovala, tak si na neho sadla. Moje ruky si dala na svoje prsia a ja som jej ich začal gniaviť. Keď som sa do nej vystriekal a trpaslík zmäkol, zliezla zo mňa a stiahla mi plavky celkom. "Nebudeš ty poobliekaný keď ja nie som." Išiel som sa trochu schladiť do vody. Prišla za mnou. "Tak a teraz si zaplávame spolu!" A plávali sme, naozaj plávala celkom dobre. Keď sme plávali späť, začala plávať na chrbte, vraj aby sa trochu opálila aj spredu. Jej nad vodou trčali prsia a mne o chvíľu trpaslík. Keď bol vztýčený ako stožiar na plachetnici, ponoril som sa a pri vynáraní som jej ho zasunul medzi nohy. Nepodarilo sa mi zasunúť do riťky. Nevadilo to, tvárila sa trochu prekvapene, ale nie urazeno. Prevzal som plávanie na seba a Ivku som vlastne na sebe viezol. Dolpávali sme k brehu a tam som ju uvolnil. Kľakla si na karimatku a hlavu dala na svoje skrížené ruky. "Tak poď veď si to vo vode chcel" a zakrútila zadkom. Nedal som sa prehovárať a zasunul som trpaslíka do riťky. Bola dosť tesná, ale iba trošku zjojkla keď som dorazil. Urobil som sa a jej sa to očividne páčilo. Všetko som jej nastriekal do riťky. Keď som ho vytiahol, zvalila sa na chrbát a povedala, že do análu to mala prvý krát, ale bolo to fajn. Ja som si unavený ľahol vedľa nej. Znovu som zadriemal. Zobudila ma tým, že mi ho honila.  "Mal by si ma navštíviť aj z predu povedala a ľahla si s roztiahnutými nohami. Bol som vzrušený, tak som sa nenechal prehovárať. Hupol som do nej bez predohry a riadne som ju vymydlil. Bolo to vlastne prvý krát čo som ja ju pomiloval od predu a nie ona mňa. Vytiahol som z člna pivo, ešte bolo trošku chladné, ona zasa vybrala s tašky klobásy a chlieb, tak sme sa najedli, napili, ešte sme dorazili jej už teplú slivovicu.

Keď sme sa najedli, obliekli sme sa a pomaličky plávali na kanoe späť k chatám. Prišli sme, dopravili kanoe k chate, tam som ho zamkol a zavolal som Ivetku zasa na pizzu, tento krát na môj účet. Celkom sa jej to hodilo, lebo vraj sa jej nechce variť. Po pizze som ju pozval k sebe na pohár vychladeného sektu. Vraj príde, ale až o chvíľku, potrebuje si niečo urobiť na chate. Keď som prišiel na chatu, o chvíľku prišla švagrinka. Prišla sa spýtať, či niečo nepotrebujem, napríklad z obchodu, lebo ďalší deň mala ísť na nákup do mesta. Objednal som u nej dve fľaše ružového sektu a nejaké zákusky, podľa jej výberu, na improvizovanú oslavu. Tú som naplánoval ďalší deň o 7 večer ako grilovačku.  V tom prišla Ivetka. Tvárila sa prekvapeno, že tam našla moju švagrinku a samu. Evka sa jej len z úsmevom pohrozila a odišla. Spýtal som sa Ivky, čo to malo znamenať, ale zasmiala sa, že keby mojou ženou nebola jej sestra, tak by po mne sama vyštartovala. Vraj to v jednej slabej chvíľke spomenula a to Ivku nabudilo, aby sa votrela do mojej spoločnosti. Pravdu povediac, potešilo ma to. Aby som nezabudol na čo som ju pozval, vybral som z mrazáku sekt, ktorý tam bol našťastie iba chvíľku. Nalial a pripili sme si na opekačku ktorá nás dala dokopy.

Potom sme si pripili znovu a po treťom naliatí sme zistili, že je fľaša prázdna. Spýtal som sa Ivky, čo si potrebovala ešte zariadiť na chate. Ako by iba na to čakala, spustila šaty z ramien a povedala iba "toto" stála predo mnou úplne nahá iba na nohách mala spoločenské letné topánky  a lesklé samodržky. "Počula som, že to chlapov vzrušuje takéto punčochy. Tak som sa rozhodla to vyskúšať. Je to pravda?" A už mi šmátrala po trpaslíkovi. Ten bol pravda vztýčený. Zamkla dvere. "Nezdržuj to a vyzleč sa, alebo Ťa mám ja vyzliecť?" Touž som zo seba dával dolu tričko. Ivke sa to zdalo pomaly, tak mi sťahovala športové nohavice. Keď ich stiahla ku kolenám, kľakla si a začala ho okrem sťahovania nohavíc aj fajčiť. Chytil som ju za hlavu a prirazil poriadne na trpaslíka. Nezadusilo ju to, tak som ju uvoľňoval a prirážal "Tak a teraz ma vyfajčíš ako nejaká šlapka!" Zmohla sa iba na "áno pane" a fajčila naozaj ako o preteky. Chcel som sa jej vystriekať na prsia, ale nedovolila mi to, zovrela ho po prvých zášklboch a držala v ústach kým som do nej nevpustil poslednú kvapku. Až potom ho uvolnila. "Budem Tvojou sukou, máš ma plne v moci. Po tomto som túžila." "Tak si ľahni na stôl a ja si to užijem." Prikázal som jej a najskôr som ju lízal a potom som ho do nej vrazil. Už pri lízaní vzdychala, ale pri vrazení iba zaryčala vzrušením a snažila  sa ma povzbudzovať "jeb svoju suku, poriadne bez milosti" Začala tiecť. Zdvihol som jej poriadne nohy a vrazil aj do zadku, znovu zjajkla a ryčala ešte, ešte. Keď som toho už mal dosť, pustil som ju a nalial som si pivo. Jej som tiež ponúkol.  Konečne si ma poriadne vytrtkal. Teraz môžem kľudne zaspať. Iba sa vyzula a ľahla si do postele. Ja som si ľahol k nej. V noci som sa zobudil na to ako ma bozkávala a objímala. "Nevedela som odolať snívalo sa mi o našom milovaní, tak som sa neudržala." Po chvíľke obojstranného bozkávania sme opäť zaspali. Zobudila ma vôňa čerstvej kávy. Ivetka oblečená v mojom tričku ktoré som si pripravil miesto pyžama (ktoré som zatiaľ nepotreboval) pripravovala raňajky. "Dnes pôjdem iba trošku sa schladiť a budeme pripravovať opekačku na večer." Povedala. A tak aj bolo. Po poludní prišla Evka aj s nákupom, vraj švagor príde neskôr, ešte je v práci.  Bola rada, že Ivka "prišla pomôcť", ja som bol bez práce, iba som sa pozeral. Vraj oslávenec nemôže predsa robiť. Vtedy sa Ivka dozvedela že budem niečo oslavovať.  Cítila sa asi trápne, lebo nemala pre mňa žiadny darček.  Zbytočne som jej hovoril, že to nie je dôležité, že pre mňa sú dôležitejší ľudia ktorých som si obľúbil. Evka jej niečo pošepla, Ivka sa iba zasmiala a prestala sa trápiť. Aspoň nič na nej nebolo vidno. 

Večer sme teda začali s opekačkou, medzičasom prišiel aj švagor a doniesol zákusky a vychladený sekt, a samozrejme aj darček pre mňa v podobe litrovky domácej hruškovice. Všetky fľašky boli vychladené. Ku klobásam, slanine a grilovanému mäsu sme popíjali sekt, neskôr sme prešli na hruškovicu s pivom. Asi o 11-tej nám Ivka povedala, že si ide ľahnúť, nejaká je vraj zmorená. Pošepla mi aby som nezamykal chatu na noc.  Ale to bol akoby symbol aj pre švagrovcov, aby sa pomaly pobrali domov. Mali to asi 1 km tak prišli pešo, aby si mohli aj vypiť. Nakoniec veď sú východniari. Asi o 12tej som uhasil oheň v grile, nechal som ho chladnúť na bezpečnom mieste a pobral som sa aj ja spať. Ako mi Ivka povedala, nezamkol som chatu a keďže bolo teplo, ľahol som si nahý do postele. Iba som sa prikryl obliečkou. Asi pol hodiny po tom ako som si ľahol som počul, že sa otvorili dvere na chate a ozvalo sa "to som ja" bola to Ivka. Na sebe mala iba 2ahké pyžamo zložené z blúzky ktorá mala výstrih až po pupok a šortiek. "Tak a doniesla som Ti seba ako darček, Evka mi to poradila, síce mi poradila iba aby som Ti dala pusu, ale to by bolo málo. Preto si môžeš so mnou robiť čo chceš." Ako prvé som jej vyzliekol šortky, iba by zavadzali. Prikázal som jej aby zaujala polohu kedy ju budem môcť lízať. "Ale ja Ťa pri tom budem fajčiť" vyhradila si ona. Kľakla si k mojim pleciam a ja som ju divoko lízal. Tiekla na mňa ako horská studnička. S malým rozdielom, jej šťavička bola teplá.Trikrát sa urobila pričom mi vždy takmer odkusla trpaslíka . Ja som ju vtedy pokúsal, ale iba jemne na klitoris. Po treťom raze sa nabodla na trpaslíka ajej prsníky mi pristali na tvári. Začal som ich striedavo sať a hrýzť nevreté bradavky. Jazdila na mne ako na veľkej Pardubickej. Keď už som naozaj nevládal, zaľahla si vedľa mňa a zaspali sme. Zobudili sme sa ráno asi o 8-mej. Ivka sa vrátila na svoju chatu a prezliekla sa do kraťasov a trička. Takto prezlečená ma prišla zavolať na raňajky. Vlala ma spred chaty, ako keby mala do chaty zakázaný vstup. Bolo to dobre, lebo okolie to zaregistrovalo ako dvoch chatárov ktorí sa síce poznajú ale nič viac. Pred Ivkinou chatou sme pili kávu keď sa ozvalo auto ktoré nakoniec prišlo pred moju chatu. Bola to Evka, ktorá prišla "po smeti zo včera". Ešte, že prišla až tak neskoro a nenačapala nás v jednej posteli. Ivka povedala, že raňajky sú darčekom pre mňa a to Evku uspokojilo. Na ďalší deň už Ivka musela do práce. Zostal som sám, tak som opäť celý deň strávil na vode. Našťastie počasie mi prialo. Pri plavbách som v rámci obeda spoznal asi všetky reštaurácie pri vode. Naša pizzeria bola ale asi najlepšia, alebo to bolo spoločnosťou???? S Ivkou som zostal aspoň v mailovom kontakte. Uvidíme čo bude o rok....autor: Dr. FreudAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>