Erotická poviedka

Kolegynka

V práci sme mali vianočný večierok,  veselo sa tancovalo , popijalo a zábava gradovala ako mala. Už dlho sa mi páčila jedna moja sexy kolegynka , nazveme ju Janka. Keďže som v spoločnosti pracoval už rok tak každu vymenu služby keď sme sa s Jankou striedali som po nej pokukoval.  Ja som mal krásnych 27 rokov a bola nádherná 36 ročná žena.  Vedel som., že nikoho nemá že je slobodná no pomyslel som.si že takeho mladého zajacika by určite nechcela.  

Večierok teda pokračoval do neskorých nočných hodín a všetci sme už mali čosi v sebe vypité a zábava sa blížila ku koncu . Na parkete ostalo už len pár skalných a medzi nimi bola samozrejme aj Janka a ja . Keď DJ oznámil koniec večierku tak Janka prišla za mnou a spýtala sa ma či mám dnes kde prespať,  keďže ja som bol z iného mesta. Odpovedal som , že ani nie . V tom už ona mala vybavené služobné auto ktorým sa mala odviezť domov nečakal som to ani v najkrajšom sne a tak sa ma spýtala či sa nechcem odviezť s ňou a prespať u nej . Jasné že som povedal áno.  Kto by už len odolal nádhernej 36 štíhlej žene s úžasnou postavou a neskutočnym sexepilom. Mala krásne dlhe nohy , do toho chutný zádocek ktorý k jej postave presne pasoval a nádherné pevne prsia , asi tak dvojky . Nastúpili sme teda do auta a za pár minút nás už šofér vysadil pred jej bytom . V aute a aj na parkovisku sme sa spolu smiali a kecali. Ja som podvedome už celu dobu rozmýšľal o tom.ci na ňu niečo skúsim alebo si proste ľahnem spať a ráno pôjdem domov. 

Odomkla teda byt a my pod vplyvom alkoholu sme boli zrazu sami na byte u nej doma. Ja maximálne nadržaný a v strese z toho čo bude . Ona vysmiata ako vždy a možno aj tušila že k niečomu dôjde l4n to nedala najavo . Ponúkla sa mi že si môžem vybrať kde chcem spať,  či v obyvacke alebo u nej v posteli.  

V tom ako sne si sadli v spálni na posteľ obaja spolu bolo rozhodnuté. Bol som maximálne presvedčený,  že dnes večer bude len moja a zažijeme úžasný sex . Pozreli sne si z oči do oči a ja sim ju zvalil na posteľ.  Dal som jej pusu a čakal ako bude reagovať.  Spýtala sa ma jemne opitym a Zároveň vzrusenym hlasom.ze čo to robím a že mám prestať.  Vtedy sim.uz vedel že to chce aj ona len to nedáva najavo . Pobozkal som ju znova a povedal som jej že už rok po nej túžim a čakal som na túto chvilu.  Vôbec sim nemal chuť s tým prestať,  naopak bol som.nadrzany ako pubertiak. Začali sme sa teda spolu vášnivo bozkávať.  Hládil som.ju po jej nádhernom tele na ktorom ešte mala šaty z večierku.  Divoko sme sa bozkávali a postupne zhadzovali oblečenie zo seba .moj vták v slipoch mi stal ako divý a potreboval takýto večer ako soľ. Bola už len v spodnej bielizni a ja som jej začal bozkávať jej krásne tvrdé prsia a rukou ju hládil v rozkroku.  Mal som strašnu chuť ju ísť jazykom vylizat,  a tak sa aj stalo.  Krásne vzdychala a obaja sme si to nadmieru užívali. V tom.mi povedala ze ma chce vo vnútri a chce to odzadu. Tak som si ju dal na štyri a vystavila mi svoj krásny zadok. Na toto môj penis čakal celý ten dlhý rok.

Krásne som do nej od zadu vošiel komplet celý a užíval si že sa milujem so svojou staršou kolegyňou. Obaja sme vzdychali a boli nadržaný.  Povedala mi že dá môžem kľudne urobiť do nej a tak som.ju po pár minútach aj poslúchol. Nádherné sim sa v nej vystriekal a maximálne si to užil. Mali sme chuť sa presunúť sa do kuchyne na kuchynskú linku . V tom.sim ešte ani netušil čo bude nasledovať.  Niečo čo som.este so žiadnou inou nezažil.  Otočila sa mi svojim krásnym zadkom a oprala sa o linku . Keďže som.bol už vystriekany tak som chytil druhý dych . Hlboko sim.do nej vošiel a začal ju zbesilo doslova trtkat. Užívala si to úžasné a vzdychala ako panna .ja som neprestával a pokračoval hlbokými prirazmi dnu a von . Zhruba po 10 minútach Janka začala kričať a vzdychat zároveň  a z jej krásnej muslicky začala striekať. Tieklo to z nej tak krásne že som také čosi ešte nevidel a strašne ma to vzrusivalo . Za par minut sim sa do nej urobil po druhý krát. Poďakoval som jej za úžasný večer posedeli sme spolu v obyvacke a išli sme si spolu ľahnúť do jej izby . Boli sme už maximálne unavení a opití a tak nam oddych padol vhod . 

Ráno som stál skôr ako ona a vedel sim že kým ešte pôjdem preč od nej tak toho musím využiť. Ona ešte sladko spala a nechcel som ju budiť . No môj tvrdý penis mi hovoríl niečo iné. A tak som sa odzadu pritulil k Janke A začal ju bozkávať po krku. Mal sim chuť a vôbec som nerozmýšľal a tak som počas bozkov po krku do nej od zadu znova vošiel. Zobudila sa s nadhernym vzdychanim a posepkala mi že presne takéto rána ma rada a presne takto . To mi dodalo ešte viacej chutí a znova som ju už zbesilo trtkal. Obaja sme už boli triezvi a pri zmysloch a tak sne vedeli čo robíme. Bol už deň a ja som mal chuť si užiť výhľad na jej krásne prsia .tak som si ju posadil na koníka ona na mne hneď z rána na mne jazdila . Užíval dom si ten krásny pohľad na prsia a bozkával ich.  Jazdila na mne úžasné a po pár minútach ma urobila.  Znovu do nej  no ona jazdila ďalej čo môj penis prinutilo k tomu že vôbec nezmekol a bol stále krásne tvrdý v jej muslicke.  Na záver nášho krásneho erotického romantiku sa mi odvdacila úžasnou fajkou.  Hlbokou a precitenou do posledného detailu. Pozerala pri tom do mojich očí a sledovala ako si to užívam.  Ja som zase sledoval ako ma môj penis hlboko v ústach a pomedzi to som obdivoval jej krásne nahé telo.  Hlbokou fajkou ma priviedla k ďalšiemu a zároveň poslednému orgazmu v našom romaniku.  Keď som jej povedal že bude  striekať tak neprestávala a pokračovala ďalej a tým mi vlastne dala povolenie sa jej spraviť krásne do pusy. Nádherná bodka za našim erotickým večerom.  

 S Jankou sme kolegovia do dnes a máme spolu úžasný už len čisto kolegovsky vztah no vždy si ju premerieavam pri vymene služby.  Ach moja kolegynka...

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>