Erotická poviedka

Zakázaný sex

Po dlhom čase som prišla na víkend do rodnej obce navštíviť rodičov. Pandemicka situácia bola kritická a tak som domov nechodila tak často.

Bolo pekne príjem e počasie a tak som v sobotu do obeda behala po dvore a okolo domu v tričku a kratasoch. Prechádzala som sa po záhrade keď som si všimla nového suseda ako fajčí vonku pred domom. Nepoznala som jeho meno iba to ze sa nasťahoval so obce odkiaľ pochádzam. Vtom si ma všimol a ocami premeral a usmial sa. Ten jeho prenikavý pohľad spôsobil to ze som ihneď zvhla a prebubil sa môj sexuálny schtic. Rozhodla som sa ze sa mu predstavím a tak som sa vybrala k jeho domu.  Vypla som hrudník a šla na vec.

Podala som mu ruku a predstavila sa. On sa mi predstavil podal mi ruku a pusu na líce. To spôsobilo brnenie v mojej kundicke. Vola sa Stano. Na ruke som si všimla obrucku po as toho ako som si ho prezerala. Stano vyzeral dobre. Vyportovane telo. Asi vycítil že o čo mi ide keď ma pozval na kávu. Súhlasila som. Len čo sme vošli do letnej obývačky tak sa na mňa vrhol. Bolo mi to jedno ze je ženatý a ze ho nepoznám. Vášnivo sme sa zacali bozkávať. Postrhali sme zo seba všetko oblečenia a hodil ma na gauč. Roztiahol mi nohy a jazykom ma opacil. Bola som v siedmom nebi. Po dlhom čase som zažívala orgazmus a dobrý zakázaný sex. Prvý krát som sa urobila pomocou jeho jazyka. Vedel to dobre. Potom keď prestal som sa mu chcela odvadict ja.

Zobrala som si ho do úst a začala svoju prácu. Neskutočne mi chutel. Zavidela sa jeho žene že ma doma takýto model užívala som si každý jeho kúsok. Veľmi sa mu to páčilo. Keď som prestala ľahla som si na gauč a on sa zvalil na mňa. Nadvihla som si panvu aby mal lepší prístup do mňa. Pritlačil a celý jeho model som v sebe cítila. Začal prirazat ale kvalitne. Vzdychla som. Rukou mi prikryl ústa aby ma nebolo počuť. No nedalo sa. Tak kvalitne dlho nikto netrtkal ako on. Vedel to dokonale.

Prežívala som svoj orgazmus so zatvorenými očami. Ešte pár krát prirazil a ucitila som dávku jeho teplého semena, ktorého do mňa pustil až tak ze som vytekala. Keď dostriekal tak mi dal pusu a vasnivu horúcu pusu. Vstal pozrel sa na spúšť ktorú sme spôsobili a iba sa usmial. Bolo mi jedno ze sme nemali kondóm. Stano sa poutieral a obliekol a ja tak isto. Vo dverách mi dal pusu a poďakoval že návštevu a ja za kávu. Práve včas, lebo sa domov vrátila jeho manželka s dvoma malými deťmi. Stano ma predstavil ako susedu. Rozlúčili sme sa a ja som išla domov. Cely čas zo mňa vytekalo jeho semeno

autor: NatáliaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>