Erotická poviedka

Revízia chaty

Robil som revíziu kamarátke v jej kozmetickom salóne. Asi po týždni mi zavolala, že jedna jej klientka by potrebovala revíziu na chate. Je asi pol roka vdovou a predtým sa o tieto veci staral jej manžel, ktorý tragicky zahynul. Tak som súhlasila a ona jej dala moje telefónne číslo.

Ozvala sa mi asi o hodinu. Vraj už je po kozmetike a preto volá hneď, za horúca. Hlas mala sympatický, tak sme sa dohodli na ďalší týždeň. Udala mi adresu chaty kde sme sa mali stretnúť. Prišiel som na dané miesto a ozval sa mobilom.  Hoci mi predtým spomínala malú chatku, to čo tu stálo bol menší rodinný dom. Z dverí vyšla pekná žena. Označenie MILF na ňu sedelo ako uliate. Mohla mať odhadom medzi 33 až 40 rokov. V skutočnosti, ako som sa dozvedel neskôr mala 47.

Predstavili sme sa osobne a pozvala ma ďalej. Ako prvé som sa spýtal, čo vlastne potrebuje presne. Povedala, že chce aby som prekontroloval elektrickú inštaláciu. Tak som si prezrel rozvádzač a začal s meraním. Všetko bolo v poriadku, iba v jednej zásuvke som doťahoval skrutky. Potom som si sadol do obývačky aby som si doplnil ešte niektoré údaje ktoré som potreboval vypísať. Keď som skončil, spýtala sa, či si dám kávu. Súhlasil som. Na otázku, či aj s mliekom a cukrom som odpovedal, že osladiť ju môže iba ak pusou a mlieko jedine ak materské priamo z originálneho obalu, alebo iba ten obal... Zasmiala sa tomu, vraj na materské mlieko je už stará ale zvyšok môže byť a išla pripraviť kávu. Keď sa s kávou vrátila, mala už blúzku rozopnutú o dva gombíky viac ako keď som prišiel. Ja som sa jej spýtal, či jej stačí revízna správa do týždňa. Vraj áno, nijako to neponáhľa a čo vraj bude stáť. Povedal som, že jej urobím cenu ako pre kamarátku, aj s dopravnými nákladmi za 40,- ak to nie je pre ňu veľa. Na to odpovedala, že je to v poriadku, počítala podstatne viac. Ale ak chcem, môžeme sa aj inak dohodnúť, vraj má od Martušky (kamarátky čo má kozmetický salón) informáciu, že sa možno dohodnúť aj inak... Povedal som, že to nechám na ňu, ako jej to vyhovie... Mňa už revízie neživia, robím to skôr ako koníčka a ako pomoc kamarátom. "No ale skoro sme zabudli na tú kávu. Dáš si aj niečo tvrdšie k nej?" Začala mi zrazu tykať. "Ja síce tvrdšie nemôžem, lebo šoférujem, ale ak máš Ty chuť, tak si daj." "Ešte uvidím...." povedala a podávala mi šálku s kávou. "A aby som ju nezabudla osladiť." A už som aj mal jej ústa na svojich... sotva som stihol položiť šálku na stôl.

Pritisla ma o sedačku na ktorej som sedel a cez svoje tričko som zacítil jej stuhnuté bradavky. Jednou rukou som ju objal a druhou stisol prsník. Ako reakcia na stisnutie bolo, že mi nahmatala vtáka a povedala, bude aj to tvrdšie... ku káve..." Ešte chvíľu som sa s ňou bozkával a masíroval jej prsník. Ona medzitým rozopla môj opasok a nohavice a oslobodila vtáka. Prestal som ju objímať a rozopnul som zvyšné gombíky na blúzke. Stiahol som jej ju tak, že zostal iba jeden rukáv na ruke ktorou oslobodzovala vtáka. Postavil som sa a nohavice sa zosunuli.. Stiahla ich celkom a dala si tvrdšie... môjho už stojaceho vtáka do úst.... Sadol som si, teda skôr sa rozvalil na sedačku. Podprsenku som jej rozopnul a stiahol. Zostali iba ramienka na rukách a aj tie si rýchlo oslobodila. Ja som rukami dosiahol na oba prsníky a začal som ich stískať. Ona svojimi rukami stískala moje vajcia.

Keď bol už poriadne tvrdý, napichla sa naň azo začiatku iba zostala celkom pritlačená, až po chvíľke začala na ňom jazdiť..... Pritom mi tlačila striedavo svoje prsníky do úst so slovami.. keď už nemám mlieko aspoň obal je... Urobila sa a ja som ešte nebol... chvíľku si oddýchla a pokračovala kým som nebol aj ja... Potom zliezla ako keby sa nič nestalo. "Ak sa chceš osprchovať, sprcha je na poschodí, nakoniec veď si tam bol". Šiel som sa osprchovať. Priniesla mi uterák. Keď som prišiel dolu, mal som hotovú novú kávu. "Už bola moc studená..." Ako sa teda dohodneme?" "Správu si už zaplatila, aj preplatila.. tak mám Ti ju poslať na adresu?" "A nemôžeš mi ju sem priviezť?" "Prečo nie?, Dokedy tu budeš???" "Celý budúci týždeň a aspoň Ti ešte doplatím dopravné náklady..." a usmiala sa. Tak som jej správu doviezol. Hneď z rána.. Asi som ju aj zobudil, lebo do telefónu mi povedala aby som si otvoril a prišiel hore... Bola celkom nahá iba povedala, že tak sa jej najlepšie spí... Ani sa nesnažila obliecť... Ale zato ja som sa musel vyzliecť, aby mohla "doplatiť prepravné náklady". Odchádzal som po asi 6 hodinách.autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>