Erotická poviedka

Hriešne sny

Mám dvadsaťjeden a päťmesačného synčeka Maťka. Keď som sa dostala do druhého stavu, mamička zaplakala, že som si zničila život, že toto je najhorší krok môjho života. Ja som to tak tragicky nevidela, ba priam som sa na dieťa tešila. Môj Fero mal vtedy dvadsaťosem, bol šarmantný, s veľmi dobrým postavením. Rozumeli sme si po každej stránke a vedela som, že sa o nás s dieťatkom dobre postará. Proste milovala som muža o osem rokov staršieho, no v dnešnej dobe je to minimálny rozdiel a nič nezvyčajné som v tom nevidela. Jediné, čo ma mrzelo, že som prerušila výšku, no Fero ma ubezpečoval, že urobí všetko pre to, aby som ju neskôr ukončila.  Zažila som veľkú lásku, ktorá veľmi rýchlo vyústila do druhého stavu a bola som najšťastnejšia osoba na svete. Plod našej lásky vo mne rástol a Fero by nám zniesol aj modré z neba. Bol pozorný a starostlivý. Urobil všetko, čo mi videl na očiach a pomaly sme sa pripravovali na ten krásny deň. Ani som si neuvedomila, že sme sa prestali milovať. Prichádzal ku mne čoraz redšie a vysvetľoval to tým, že sa musím šetriť. Keď nám ultrazvuk ukázal, že budeme mať syna, od radosti vyrástol o meter, no sex prestal úplne, vraj aby neublížil Maťkovi. Brala som to normálne, bola som príliš mladá na to, aby som sa nad týmto problémom zamýšľala.

S Maťkom v náručí nás priviezol domov a bol presne podľa mojich predstáv ideálnym otcom. Jediné čo odmietal, bolo láskanie a ani po troch mesiacoch sa ma nedotkol a na všetky moje náznaky a pokusy o intímnosti na jemne odbil, že sa musím ešte šetriť. Bola som z toho smutná, no Maťko mi všetko vynahrádzal a city, ktoré som k nemu pociťovala ma napĺňali láskou, že som na nič iné nemyslela. Čo sa však zmenilo, začala som len tak zo srandy pohľadmi a zvodnými pohybmi na ulici flirtovať s mužmi. Začalo to tým, že som si všimla, keď som sa raz zohla k malému do kočíka, ako sa jeden muž zastavil a lačno mi pozeral na nohy, odhalené podvihnutou sukňou. Stál tam akoby nič a pozeral akože do výkladu, no videla som, že na mňa. Musela som sa zasmiať nad jeho nenápadnosťou a jediné, čo ma napadlo bolo, že som obišla kočík a čupla som, aby som niečo vzala zo spodného košíka. Pritom som trošičku roztiahla kolená a odhalila biele nohavičky. Skoro mu oči vypadli. Bol to len moment, kým som sa zdvihla, no cítila som akési uspokojenie a radosť, že som ho takto dostala. Zaujímavé bolo, že som pocítila v mušličke príjemné brnenie. Rýchlo som odišla, no ešte dlho som sa na tom bavila. Potom som už v tejto zábave pokračovala pri každej prechádzke, či nákupe. Vrtela som pred chlapmi zadočkom, zohýbala sa k malému a odhaľovala vo výstrihu prsia, či v obchodoch som dočahovala tovar na najvyšších regáloch a odhaľovala stehná a zadoček. Záujem chlapov mi robil dobre, no vedela som, že ďalej nikdy nezájdem. Boli to pre mňa indiferentné objekty, na ktorých nebolo nič zaujímavé. Jeden sa však stal výnimkou. Náš sused, dvadsaťtriročný mladík, ktorý býval o poschodie nad nami, na treťom. Bol milý a navyše pekný a dobre stavaný. Postava ako lusk, nie z anabolík a posilňovni, ale prirodzene pekná. Určite robil nejaký šport, čo bolo vidieť pri každom jeho pohybe. Občas som ho vídala na schodoch, no do kontaktu sme sa dostali, keď som raz išla s Maťkom a nákupom. Kočiarik som zaparkovala v kočikárni a mocovala som sa s malým a tromi taškami, ktoré som nijako nevedela dostať do výťahu. Zrazu ma niekto chytil za ruku a vzal tašky: "Dobrý... počkajte... pomôžem Vám." Začula som hlboký hlas a pri dotyku na ruke som pocítila príjemný pocit. Pomohol mi nastúpiť a na mojom poschodí vyložiť náklad doma. S jednoduchým "dovi" vybehol po schodoch a  ani som mu poriadne nestihla poďakovať. Príjemný pocit ma neopúšťal a mladík mi neodchádzal z mysle.

V noci sa mi snívalo o tom, ako mi pomáha s nákupom a idem s ním domov z obchodu. Na druhý deň, keď som sa vracala z prechádzky, som ho zazrela, ako sa  blíži k domu. Spomalila som, aby ma dohonil a začala som nemotorne, nahnutá cez kočík otvárať bránu. Samozrejme som odhalila zadoček a pri letmom pohľade dozadu som si všimla, ako zastavil a lačno pozerá na moje odhalené stehná. Po chvíli priskočil a pomohol mi. Začali sme sa rozprávať, volal sa Stenly, práve skončil školu a zamestnal sa v jednej zahraničnej firme. Neviem, ako dlho sme sa bavili, no nakoniec prišiel výťah a ako ma púšťal dnu, položil mi ruku na odhalený chrbát a okamžite sa vrátil ten príjemný pocit z jeho dotyku. Pri starostlivosti o Maťka a domácnosť som si vždy našla čas na pouličné flirtovanie. Preniesla som ho aj domov a začala sa pred Ferom vrtieť, bola som k nemu neskonale milá, snažila som sa o čo najviac dotykov, dokonca som prestala doma nosiť nohavičky. Videla som, že si to pri mojom zvŕtaní po byte všimol, dokonca začal byť ku mne prítulnejší, no vždy, keď som už myslela, že sa spolu pomilujeme, jemne sa z toho vykrútil, že sa musím šetriť a vie, že už čoskoro budem na to pripravená. Sklamanie bolo veľké a moja frustrácia sa začala prejavovať v noci, keď sa mi začali zdať hriešne sny. Najprv boli nejasné, ako v hmle, nejaké fluidum ma objímalo, na tele som cítila ruky, ktoré ma nežne hladkali, láskali prsia a jemne dráždili moju mušličku. V noci som sa zobúdzala vzrušená, neraz s prstami v dierke, v snahe priviesť si uspokojenie. Tie sny sa mi páčili a časom sa menili na konkrétne obrysy, keď som sa snívala s mojim susedom a predstavovala si, ako do mňa vniká a nekonečne dlho ma miluje. Vrchol snívania bol, keď ma zobudilo svetlo a celá vzrušená som videla Fero, ako sedí na posteli a prekvapene na mňa pozerá: "Miláčik, čo sa stalo? Vzdycháš a celá sa v posteli chveješ, akoby si niečo divné prežívala." Neviem, čo mi to napadlo, no vyhŕkla som, že ma v sme naháňajú psi a hryzú ma do nôh. Uspokojilo ho to, poľutoval ma a priniesol mi pohár vody. Sen skončil a na vychádzke som si to bdelo dosnívala príjemným flirtovaním a vystavovaním svojho zadočku a výstrihu chlípnym pohľadom chlapov. A do toho sused, ktorého som stále častejšie stretávala vo výťahu a trávila s ním stále viac času na schodoch, ale aj na  prechádzkach s kočíkom. Všimla som si, že nevynechal žiadnu možnosť sa ma nenápadne dotknúť a ani ja som nevynechala žiadnu príležitosť, aby som ho pohladkala po ramene, milo sa na neho usmiala a úprimne mu ďakovala a každú pomoc, ktorú mi poskytol. A v noci som dosnívala naše dotyky.

Jedno ráno, keď išiel Fero na služobku a odchádzal až okolo desiatej,  som ho chcela vyprovokovať na rannú rýchlovku a pobehovala po byte bez nohavičiek. Neviem, či si to všimol, no nervózne sa pobalil a odišiel. Až na ulici, cestou na  matriku som si uvedomila, že tie nohavičky som si nedala. Prvý  krát v živote som vyšla na ulicu s holou mušličkou a vetrala ju v príjemnom vánku, ktorý pofukoval pod  mojou sukničkou. Placho som sa obzerala, no keď som videla, že si to nik nevšimol, veselo som pokračovala, ba začala som viac vrtieť zadočkom a po mysli mi behali príjemné hriešne myšlienky. Párkrát som sa zohla k Maťkovi a vtedy som si všimla skúmavé pohľady chlapov, ktorí premýšľali, či som im ukázala holú, alebo mám tangá, ktoré len viac odhaľujú. Jeden penzista sa dokonca zohol k topánke, no rýchlo som sa zdvihla a nechala ho, aby si pocvičil kríže. Odvtedy som už chodila naholo a provokovanie nadržaných chlapov ma bavilo stále viac. To, že ma Fero zanedbával, ma neprestávalo mrzieť, ale rozhovory so Stenlym mi robili dobre a aj keď ma stále viac chválil a s obdivom mi hovoril, ako dobre vyzerám, nikdy neprekročil hranicu nenápadných dotykov. Dokonca ani vtedy, keď sme sa bavili o intímnostiach a nenápadne narážal na  to, že ma stále vídaval samú. Tým narážal na častú neprítomnosť Fera a jeho večné služobky. Síce ma zamrzelo, že si to všimol, no dala som mu za pravdu, že mi chýba. Začervenala som sa, Stenly videl, že brnkol na citlivú strunu, taktne sa rozlúčil a vybehol domov. Nechal ma smutnú so svojimi myšlienkami. Maťko ma vrátil do reality a celý zbytok dňa som sa  sním hrala a na všetko mimo nás zabudla.

Stenlyho som stretla až o dva - tri dni a náš rozhovor som úplne pustila. Zatvárali sa dvere výťahu, keď ich zabrzdila jeho ruka a vošiel. Stála som tam so spiacim Maťkom v náručí s dvomi taškami pri nohách. Postavil sa za mňa a stisol druhé poschodie. Dvere sa zatvorili a výťah pohol. Zohla som sa do tašky, že vytiahnem kľúče, keď mi zrazu položil ruku na chrbát a druhou mi siahol na holú pipku. Zjojkla som, že čo je a chcela sa vystrieť, no jeho ruka na chrbte ma tlačila do predklonu. Stratila som rovnováhu a aby som Maťka nepustila, musela vyrovnávať. Reflexívne som sa rozkročila a malého si pevne pritisla k telu. Stenlyho palec sa mi zaboril do dierky a dlaň stisla celú pipinu. Zmeravela som a nevedela, čo robiť, len aby sa malý neprebudil.  Vytiahol prst z mojej dierky a začula som zvuk rozopínajúceho sa zipsu. Ruka na chrbte ma stále tisla dole. Pohladkal ma po zadočku a suknička mi vyletela na chrbát. Kým som niečo urobila, prešiel mi žaluďom po škáročke a zatlačil na dierku. Ročné odriekanie milovania urobilo svoje, cítila som, ako vlhnem a Stenlyho úd do mňa prekvapivo ľahko vnikol. Prirazil a celého ho šupol do pipky. Aby som udržala rovnováhu, oprela som sa hlavou o stenu výťahu a Maťka si pevne pritisla k prsiam. Už ma netisol na chrbát, stisol stopku a výťah zastavil. Potom mi oboma rukami pevne zovrel boky a prirážal si ma na svojho tvrdého vtáka.  Hlavu som mala plnú myšlienok, čo robiť. Však o tomto som predsa v poslednej dobe snívala, pekný, urastený sused si ma bezohľadne berie a búši do mojej vyhladnutej pipiny. Vo výťahu, v podchode, v pivnici, proste hocikde,   kde som bola. No teraz, keď to Stenly robil, úplne ma to vyviedlo z miery. Vedela som, že to musím zastaviť, že musím protestovať, no to, ako do mňa vnikol a čo to urobilo s mojou pipkou mi zablokovalo mozog a sústredila som sa len na vzrušenie, ktoré som pociťovala.

Tá dlhá absencia urobila svoje a úplne som sa oddala jeho rukám, ktoré si ma prirážali na vtáka a sústredila len na slastný pocit, ktorý sa rozlieval v mojej pipke a prechádzal cez bruško až k prsiam a cez stvrdnuté bradavky zablúdil kdesi hlboko do hlavy. Už som sa neovládala, pevne som si tisla spiaceho Maťka na prsia a prirážala na tvrdý úd búšiaci do mojej pipky. Stenly sa snažil a jasne som počula čľapkanie zvlhnutej dierky, keď prirazil a priťapol si ma na brucho. Pritiahol ma k sebe, chvíľu prestal s pohybom a potom ho vytiahol až po žaluď. Pomrvil sa ním medzi vzrušenými pyskami a pomaly ho zasunul až po koreň. Opakoval dlhé a tvrdé ťahy tágom a mňa privádzal do šialenstva. Hlasno a rýchlo som dychčala a cítila, ako sa blíži toľko odriekané vyvrcholenie. Na ten pocit som skoro zabudla, no  teraz sa vo mne zobudili všetky tykadlá a motýliky v stiahnutom  brušku ma pripravovali na pocit slasti. Už, už som sa začala robiť, keď mi zrazu Stenly prudko stisol boky, prirazil si ma na seba a tvrdo, čo najhlbšie do mňa vnikol. Cítila som, ako mu vo vtáku šklblo a vystrelil do mňa túžobne očakávanú salvu. Stiahnutá pipka si užívala to krásne pulzovanie s dávkami semena a hoci sa poponáhľal a chýbala mi ešte chvíľočka, predsa len som prežívala slabý orgazmus. Hlboko som dychčala a užívala si sen, ktorý sa zmenil na skutočnosť. Po chvíli Stenly z pipky vytiahol povädnutého vtáka a cítila som, ako mi po stehne steká jeho darček. Otočila som sa k nemu, previnilo sa usmieval a mlčky na mňa pozeral. Podržala som Maťka v jednej ruke a druhou som mu takú strelila, až mu na líci ostali vypálené prsty: "A to čo bolo???!!! Čo si to dovoľuješ???!!!" Pošúchal si tvár, drzo sa usmial a bezočivo odvetil: "Prepáč, ale myslím, že to za to stálo." "Čo za to stálo?" Stlačil moje poschodie a výťah sa rozbehol. "Však to si chcela, provokatérka...." Výťah zastal, chcel mi pomôcť s taškou, no poslala som ho do zadku a ešte som mu povedala pár milých slov, ktoré ten sviniar jeden nezapíše za klobúk.  Doma som Maťka uložila, stále spinkal a hodila si dlhú sprchu. Pod tečúcou vodou som premýšľala, čo sa stalo a napriek tomu, že ma Stenly poriadne naštval, niekde hlboko som cítila mierne uspokojenie. No pipinu som si poriadne prepláchla, však sa do mňa urobil naplno a len to by mi chýbalo, aby som sa dostala do toho.

Trošku s obavami som čakala večer na Fera.  V noci, keď sme sa konečne dostali do postele som sa k nemu pritúlila.  Hoci spomínal niečo o tom, ako je po služobke unavený, v mojej ruke sa mu konečne postavil. Pokus zviesť ho sa podaril a  po dlhej dobe som si ho do seba zasunula. Ležal na mne, pevne som mu boky zvierala stehnami a dvíhala pipku proti útočiacemu vtáku. Dlho som si predstavovala, aké to bude, keď konečne budeme po tak dlhom čase spolu a vymýšľala všetky možné hry lásky, no Fero bol asi vážne unavený, lebo jeho pohyby boli mechanické, akoby to chcel mať čo najskôr za sebou. Keď zrýchlil a vystrel sa nado mňa, vedela som že bude a určite ho vytiahne, aby mi to urobil na bruško. Rýchlo som mu preložila nohy cez zadok a pevne ho objala, aby zo mňa nemohol vykĺznuť. Nestihol zareagovať a pekne sa do mňa urobil. A hoci to bolo ako pichnutie komára, zaspávala som  spokojná. Na Ferovu prestrašenú poznámku, že čo som to urobila, som len v polosne zamrmlala, že je to v poriadku a už som aj spala. Prebudila som sa skoro ráno a po mysli mi behali myšlienky výčitiek a mierneho uspokojenia. Bola som ako medzi mlynskými kameňmi, nevedela  som, čo ďalej. Ani vo sne by ma nenapadlo, že za jeden deň vystriedam cudzieho chlapa a manžela. No jednoznačne som zavrhla myšlienku na priznanie a niekde hlboko mi znelo, že si to Fero aj trošku zaslúžil, predsa ma nemôže takto zanedbávať. Deň plynul ako obyčajne, so všetkými povinnosťami, len von som už nešla naholo a aj sukňu som mala podstatne dlhšiu. A neskôr popoludní som prežila moment šťastia, keď som dostala mesiačky a v podstate sa trošku môj problém skončil. Fero bol spokojný, myslím, že mu odľahlo. Však aj mne.

Stenlyho som stretla až za dva, tri dni vo výťahu. Postavila som sa k stene a skúmavo ho nemo  pozorovala.  Nevydržal a opýtal sa, či sa stále hnevám. Neodpovedala som, ale bola som rada, že prehovoril, ja som zatiaľ nemohla. Ale keď som ho vychádzajúc z výťahu, pozdravila začula som, ako si spokojne odfúkol. Pomaličky sme sa vracali k normálnej konverzácii a prispel k tomu aj nezáujem Fera o moje nadbiehanie. Keď bol doma, bol neskutočne milý a pozorný, no úplne stratil chuť na sex, akoby si našim Maťkom splnil povinnosť a životné poslanie. Na každý môj náznak, že mám chuť sa milovať si našiel nejakú výhovorku a debatu zadusil už v počiatku. S kamoškami som o tom nemohla hovoriť, nakoľko pri každom stretnutí trkotali o tom, akí sú tí ich výkonní, ako ich krásne obrábajú a nedajú im pokoj ani cez deň. Proste, nedalo sa to počúvať a radšej som klamala a hovorila hlavne o Maťkovi. Stenly akoby to na mne videl, občas mal veľmi nenápadné poznámky, no nikdy nenaliehal na to, aby sme preberali túto tému. Len mi bolo jasné, že do mňa vidí. Dávno som mu odpustila, ale vo výťahu som si vždy dávala pozor, aby som sa mu neotočila chrbtom, hoci sa mi o ňom a tom, ako ma v ňom pretiahol neraz snívalo. Raz, keď bol Fero zase na niekoľkodňovej služobke som to už nevydržala a keď som stretla Stenlyho na ulici, som ho požiadala, aby poobede prišiel, že potrebujem presunúť skrinku. Súhlasil s tým, že musí na chvíľu domov a hneď sa vráti. Rýchlo som Maťka nakŕmila a uložila. Ospršila som sa a hodila na seba ľahké voľné  šatočky. Samozrejme, bez nohavičiek a podprdy. Plán bol, aby som ho prekvapila a rýchlo dostala.

Prišiel vysmiaty, prezlečený do ľahkého tielka a šortiek, proste na zahryznutie. Pomohol mi presunúť nábytok a tak som zavolala do kuchyne, aby som ho nejak počastovala. Stoličku som otočila k linke, usadil sa a so záujmom pozoroval, ako sa vznášam pred linkou, naťahujem k horným poličkám pre oriešky a tyčinky, zohýbam dole pre tanieriky a pripravujem niečo na zahryznutie. Keď už bolo všetko na stole,  naliala som kofolu a podala mu pohár. Upila som si, pristúpila k nemu a odložila pohár. Sadla som si krížom cez jeho nohy, vzala mu pohár a položila ho na stôl. Objala som ho a pritisla si jeho hlavu k prsiam. Druhou rukou som siahla do jeho šortiek a nahmatala vtáka, ktorý sa okamžite postavil. Mierne sa podvihol a rýchlo posunul šortky dole, až na zem. Podvihla som sa a tvrdý úd namierila na dierku. Okamžite, ako sa buchtičky dotkol žaluď, zvlhla a otvárala sa pred návštevníkom. Pritom mnou prechádzalo slastné brnenie a bruško sa mi od rozkoše príjemne vťahovalo. Dosadla som na neho, zamrvila bokmi, aby sa vo mne pohodlne usadil a objala mu hlavu. Bozkala som ho na ucho a šepla: "tak a teraz ma pekne pomiluješ a ja ti možno odpustím...." Položil mi ruky na boky, stisol ich a pomaly dvíhal ruky aj s mojimi šatami. Pretiahol mi ich cez hlavu, trošičku ma odtisol a zahľadel sa mi do očí. Potom si spokojne  začal obzerať moje nahé telo. Videla som, ako mu sťažel dych, keď pozrel na moje plné prsia a tvrdé bradavky, ktoré trčali z tmavých dvorčekov ako sladké cumlíky. Pritom zamrmlal, že nechce, aby som mu odpustila, lebo keď sa durdím, som neskutočne sexy a jemu sa to páči. Stále sa kochal pohľad mu mňa a pomaly očami skĺzol na bruško, ktoré už nejavilo známky pôrodu a opäť sa vrátilo do vyšportovaného stavu mojej mladosti. Opäť ma chytil za boky a pevne ich stisol. Podvihol ma, aby videl, ako moja buchtička zviera jeho vtáka a ružové pysky ho olizujú.

Pomaličky ma púšťal dole a rozšírenými očami sledoval, ako sa vo mne stráca. Vzrušene dýchal, až som sa zľakla, že sa okamžite urobí. Našťastie, jeho oči reagovali búrlivejšie ako jeho úd a keď som konečne na neho opäť dosadla a cítila ho hlboko v sebe, začal sa so mnou hrať. Položil mi ruky pod prsia, poťažkal ich, jemne pomiesil a stískal. Stvrdnuté, citlivé bradavky sa vystrčili proti jeho ústam a ponúkali sa mu, ako zrelé maliny. Naklonil sa ku mne a končekom jazyka ochutnal jednu a potom druhú. Prisal sa mi na ňu a cuckal ju ako malý chlapček. Pritom mi položil ruky na boky a masíroval ich tak, že palce mal na mojom brušku a nežne ich naň pritískal. Pootočila som sa, vymanila prsník z jeho úst. Vzala druhý do dlaní, stisla ho a ponúkla mu druhú bradavku. Po chvíli, keď som už bola poriadne nabudená ma trošičku od seba odtisol a začal sa venovať môjmu brušku. Masíroval ho, stískal, až palcom prišiel na vrchol pyštekov. Pomiesil palec a šuchol ho medzi ne. Dotkol sa svojho vtáka, ktorý sa hlboko vo mne  strácal a zatlačil na dráždec. Prebehla mnou triaška a slasť sa rozliala po celom tele. Pritisla som sa k nemu, pobozkala ho a šepla mu, aby sme išli do izby, že túžim ležať pod ním a užívať si ho. Chcela som sa zdvihnúť, no Stenly mi položil ruky na zadoček a bez problémov sa aj so mnou zdvihol a pomaličky zamieril k spálni. Pevne som ho stehnami stisla cez boky a silno ho objala okolo krku. Sediac na jeho tvrdom vtáku som ho bozkávala po celej hlave, krku a tvári. Stenly mi stískal zadoček, prstami prišiel na pyšteky v mieste, kde objímali jeho poklad a lahodne ich masíroval. Vzrušenie dosiahlo vrchol, mušlička sa mi stiahla a začala vibrovať. Vlniace bruško vysielalo signály do celého tela a sama od seba som sa začala dvíhať a spúšťať, aby mohol vniknúť čo najhlbšie do roztúženej pipiny. Stenly sa postavil a s takto krásne prilepenou na jeho tele, ma doviedol k posteli a pomaličky ma na ňu položil. Stále bol vo mne. Roztiahla som nohy, pritisol sa na mňa  a chvíľu sme ležali bez pohnutie, kým doznievalo moje vyvrcholenie. Ako som naberala dych, začal sa vo mne hýbať, najprv len tak pomaly, nevyťahujúc ho z mojej pipky, akoby chcel žaluďom preskúmať najtajnejšie zákutia v hĺbke mojej jaskynky a potom ho začal stále viac vyťahovať a zasúvať, pričom jeho údery na šušku boli stále silnejšie a prudšie. To som sa už chvela v novej vlne rozkoše.

Objala som ho rukami aj nohami a silno si ho k sebe tisla. Celým telom som si ho na sebe užívala, každý kúsok pokožky sa chvel pod jeho dotykmi a pocit, ako ma svojou váhou priľahol ma privádzal do siedmeho tela. Ako dlho som túžila, aby som sa strácala pod týmto telom, v krásnom objatí jeho svalov. Už len tento pocit mi stačil skoro tak, ako vyvrcholenie a keby sa urobil a nepokračoval, stačilo by mi, keby len takto na mne ležal a odovzdával mi svoju úžasnú energiu. Keď som bola na vrchole rozkoše v očakávaní, kedy v sebe zacítim to vytúžené pulzovanie, zrazu Stenly silno prirazil, vypäl sa a nečakane ho zo mňa  vytiahol. Skôr, ako som stihla zaprotestovať, skĺzol dole a jemne  sa zahryzol do mojej šušky. Akoby mi do nej udrel blesk, cítila som, ako som mu do úst vystrekla šťavičku rozkoše a boky sa samé vystrčili proti jemným perám. Cuckal ma, silno sa mi na pyšteky prisal a jazykom mi skúmal lupienky a vnikal čo najhlbšie do dierky. Pritom mi rukami prešiel po bokoch k prsiam a začal ich miesiť. Stisol ich, vzal medzi prsty bradavky a jemne ich žmolil. Ešte mi neskončilo jedno vyvrcholenie a už sa hlásilo nové. Položila som Stenlymu ruku na hlavu a tlačila si ju na pipku. Druhou som si tisla bruško a sústredila sa na jazyk a pery, ktoré ma spracovávali. Telo sa mi vyplo a začala som hlasno vzdychať. Bradavky som mala tak navreté, že ma až boleli a šuška sa sťahovala od rozkoše, akoby chcela jeho jazyk spapať. Bruško sa mi vtiahlo, stehnami som mu stisla hlavu, len aby neprestal a cítila som ho celým telom. Od vzrušenia mi došiel dych a mala som čo robiť, aby som sa nadýchla. Rozkoš bola taká silná, že mušlička vypovedávala poslušnosť a vzrušenia sa stávalo nevydržateľné. Chytila som Stenlyho za hlavu, ťahala ho hore a prosíkala, aby prestal a konečne ho do mňa opäť zasunul. No on ma pevne zvieral, pažami tisol k sebe moje stehná, stískal prsia a pipinku mi silno cuckal. Pritom mi jazykom obrábal dráždec a užíval si moju bezmocnosť. Keď už som to skoro vzdala a bolestne sa odovzdala jeho rukám, zrazu prestal, bleskovo sa vyšvihol hore a silno ho zasunul. Vrazil ho do mňa až mi jeho miešok udrel po zadočku a prestal sa hýbať, aby som mohla nabrať dych. Prišla neskutočne slastná úľava a navretý úd v ubolenej šuške pôsobil ako balzam. Bola som šťastná, že sa aspoň chvíľu nehýbe, no zároveň mi robilo neskutočne dobre, že som vyplnená pevným údom. Pevne som ho objala a snažila sa k nemu čo najsilnejšie privinúť. Pritom som dvihla boky, aby mi do pipky vnikol ešte hlbšie. Stenly zakontroval a zacítila som, ako tvrdý žaluď narazil na úplné dno mojej jaskynky.

Prestali sme sa hýbať a užívali si slastný pocit úžasného spojenia. Jediný pohyb bolo samovoľné sťahovanie pipinky, ktorá Stenlyho úd zvierala, akoby ho nikdy nechcela pustiť. Horúci vták, aj keď bez pohybu v stiahnutej pipke ma priviedol na vrchol rozkoše a motýlie krídla  opäť začali šantiť v mojom brušku. Ako v úžasnom kŕči som  ešte viac objala jeho telo a mušlička sa mi roztriasla v novom návale rozkoše. Celá som sa rozochvela, zmietala som sa pod Stenlyho telom a blesky vyvrcholenia sa mi rozlievali po celom tele až niekde hlboko do mozgu. Vtom som zacítila, ako vo vtáku, hlboko vnorenom do pipinky šklblo a zalialo ju lahodné semeno. Úžasne vo mne pulzoval a striekal do mňa balzam rozkoše. Pipinka sa k nemu silno prilepila a sťahovala sa spolu s jeho pohybmi. Mala som pocit, že sa  vznášam na obláčikoch šťastia a po dlhej, predlhej dobe som sa opäť oddávala krásnemu chveniu celého tela a úžasnej slasti, ktorá napĺňala moje vnútro.  Konečne som si ulahodila a pipinka dostala nekonečný pocit slasti a uspokojenia. Pevne som Stenlyho objímala a dúfala, že vo mne ostane čo najdlhšie. Nesklamal ma, položil mi ruky na zadoček, miesil ho, hladkal a na moje milé prekvapenie, pekne tvrdý ostal vo mne, aj keď už pulzovanie skončilo a pipinke daroval aj poslednú kvapku blahodarnej šťavičky. Pritom našiel moje ústa a horúci bozk predlžoval našu rozkoš. Neviem, ako dlho sme takto vydržali, no keď som zacítila, že pomaličky opúšťa moji mušličku, zošuchla som sa dole a vzala sladký úd do pusy. Pekne som ho vylízala, nasala posledné ostatky semena a požmolila v ruke vajíčka, počúvajúc Stenlyho slastné vzdychy. No všetko krásne aj tak skončí a tak sme na seba hodili šaty a krásny deň zakončili kávičkou, ktorá nám obom príjemne ulahodila. Celý čas sme mlčali, len sme sa usmievali, naše pohľady povedali všetko. Rozlúčili sme sa krásnym dlhým bozkom, pri ktorom mi Stenly s úsmevom šepol, že keby som niečo potrebovala opraviť, môžem sa kedykoľvek ozvať. Ani neviem ako, no vyhŕklo zo mňa, že už zajtra potrebujem doplniť zásoby rozkoše a vlastne, nielen zajtra. Vzal to vážne a naše chvíle rozkoše sa stali pravidelnými. Stretnutie narušil len príchod Fera zo služobky. Prekvapilo ma, že keď sa objavil vo dverách, neobjavili sa u mňa žiadne výčitky svedomia, naopak, dúfala som, že konečne si užijem aj s ním a pridám niečo nové do nášho vzťahu. No opäť sa vykrútil a vyhovoril na únavu a množstvo problémov, s ktorými musí zápasiť.  Po dlhej dobe mi to neprekážalo, a dokonca večer, keď som mu žehlila šaty potrebné na ďalšiu služobku som sa usmievala a tešila na moment, kedy odcestuje a objaví sa Stenly, ku ktorému som už cítila čosi viac, ako len uspokojenie zo sexu.

Keď Fero odchádzal, vo dverách mi oznámil, že sa už nevráti, lebo má v Bruseli partnerku, ktorá čaká dieťa a on predsa musí zabezpečiť novú rodinu. Formality vybaví jeho právnik, ktorý sa mi čoskoro ozve. Ostala som ako obarená. Na jednej strane som bola rada, že to rozlúskol Fero a nepraskol môj pomer so Stenlym, no na druhej strane ma ani nenapadlo, že sa naše manželstvo rozpadne takýmto spôsobom. Fero ani nepočkal na moju reakciu a zmizol. Do týždňa jeho právnik odsťahoval všetky Ferove veci a vybavil formality rozvodu. Bola som z toho smutná, no Stenly ma vedel veľmi dobre utešiť a to aj po citovej stránke. Najviac mi pomohli noci, ktoré sme trávili krásnym milovaním a rána, keď  som sa nahá budila v jeho objatí. Maťko si na neho veľmi rýchlo zvykol a keď mu prvý krát povedal tato, presťahoval sa k nám. Po čase sme už ako manželia tlačili kočiarik so Zuzkou a keďže mi starostlivý Stenly  pomáhal so všetkým, čo mi videl na očiach, vrátila som sa na výšku a dokončila si vzdelanie. Len škoda, že som ho nestretla ešte pred Ferom, naše šťastie mohlo trvať dlhšie a bez toho malého intermezza s Ferom.autor: nemezisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>