Erotická poviedka

Ranné milovanie

Ležal na boku a pozeral sa na ňu ako sa oblieka. Mala krásnu, snedú a hebkú pokožku, ktorú mal ešte pred chvíľou vo svojich rukách. Vo vzduchu cítil jej parfém a vôňu jej vlasov. Prechádzala sa po spálni a postupne si zbierala svoje veci. Keď sa predklonila, hľadel na jej prsia, ako sa jej opticky zväčšili a hompáľali vo vzduchu. Zároveň rýchlo prešiel pohľadom na jej nahý, okrúhly zadoček - skôr než sa vystrie, a tento pohľad sa mu navždy vytratí. Obišla posteľ a vzala do ruky svoje tielko, ktoré jej túto noc poslúžilo ako pyžamo. Sledoval ju pohľadom, vychutnával si jej ladné pohyby tela, keď sa pohybovala akoby na špičkách sťa gazela. Zachytil jej odraz vo veľkom zrkadle na vstavanej skrini práve v momente keď sa zohla a on si ju mohol pozrieť z iného uhla pod iným svetlom. Nič nepovedal, len do seba vpíjal jej krásu. Ešte stále ju cítil na svojom tele. Pred očami mal jej nahé napnuté telo ako sedí medzi jeho nohami a jej tvár skrivenú orgazmom.

Bola to ona, čo iniciovala dnešné ranné milovanie. Vyliezla mu na chrbát, zatiaľ čo on spal na bruchu.

"Spíš?" spýtala sa ho, zatiaľ čo sa začala po ňom pohybovať.

Mala na sebe len tielko a bola bez nohavičiek. Rytmicky tlačila svoju panvu na jeho zadok a pritom sa pomaly pohybovala hore a dole.

"Hmmmm" bol jediný rozospatý zvuk, ktorý dokázal zo seba dostať.

"Hmmm?" spýtala sa a pokračovala v nežných pohyboch. Netrvalo dlho a z úst mu vyšiel vzdych. To ju ešte viac povzbudilo a začala krútiť panvou. Stále sa pritom pohybovala hore a dole a dávala si záležať na tom, aby panvou pritlačila na jeho zadok v správnych rytmoch. Rukami ho chytila za chrbát rúk a svoje prsty preplietla medzi jeho prsty. Zavzdychal ešte viac. Dala mu pusu na líce a aj ona zavzdychala. Neprestávala sa po ňom pohybovať, krúžiť a prirážať. Jeho napĺňal pocit vzrušenia a slasti. Cítil ju na chrbte, na krížoch, zadku, na vnútornej strane svojich stehien. Nevedel určiť, ktorá časť bola najvzrušujúcejšia, ale všetky spolu vytvárali záplavu slasti v ktorej sa začal strácať. Snažil sa vzdychať do vankúša, ale čoskoro mu došiel vzduch.

Obrátila ho na chrbát a chytila ho za prirodzenie. Otvoril privreté oči a pozrel sa na ňu. Jej oči sršali túžbou. Pochopil, že je rad na ňom. Vstal, prišiel k stolu a vzal z neho kondóm, roztrhol obal a nasadil si ho na svoj stoporený úd. Dal si záležať na tom, aby si ho poriadne prezrela - ako jeho svalnaté telo, tak jeho tvrdú pýchu. Ležala na posteli, teraz už úplne nahá a pozerala sa na neho. Hľadela do jeho modrých očí, obdivovala jeho mužnú postavu a úchytkom pozrela na jeho prirodzenie. Telom jej prebehla elektrizujúca rozkoš. Bola pripravená. On si medzitým kľakol na posteľ a priblížil sa k nej. Bola v očakávaní, čo s ňou bude robiť. Ležala na chrbte, hlavu mala predklonenú, aby na neho videla, nohy mala pokrčené v kolenách a mierne rozkročené. Ľahol si na ňu a bez okolkov do nej vnikol. Zacítil aká je vo vnútri vlhká a horúca. Po pár plytkých prírazoch sa v nej ocitol celý. Zavzdychala. Zrazu vedel, že si ju chce vychutnať v inej pozícii. Pritiahol ju k sebe tak, aby sa zdvihla z postele. Svoje nohy vystrel vedľa jej tela a ju vysadil nad seba. Obaja sedeli zaklonení dozadu, dotýkajúc sa iba svojimi pohlaviami. Začala sa na ňom pohybovať hore a dole, zatiaľ čo on prirážal v jej rytme. Ona zvyšovala rozsah pohybu a čím ďalej silnejšie na seba narážali panvami. Už sa zdalo, že jeho úd vykĺzne z jej jaskynky, keď ona zakaždým na poslednú chvíľu dosadla. Intenzita prirážania sa zvyšovala a netrvalo dlho, než zaklonila hlavu a vydala orgazmický vzdych. Vrátila hlavu späť a pozrela sa mu do očí, zatiaľ čo obaja krúžili panvami a spomaľovali rýchlosť pohybu. Teraz bol na rade on. Položil ju na chrbát a začal tvrdo prirážať. Po pár pohyboch zachvátil orgazmus aj jeho telo. Ležali v objatí a bez slova sa na seba pozerali. Po chvíli vstal a šiel si do kúpelne opláchnuť prirodzenie. Ona ho sledovala z postele, zatiaľ čo pomaly a nežne prechádzala po svojom tele vychutnávajúc si doznievajúce pocity slasti.

Počula ako vypol vodu a rýchlo sa mu otočila chrbtom. Cítila ako vošiel do postele a ľahol si za ňu. Privinul sa odzadu k jej telu a panvou zatlačil na jej zadoček. Dal jej pusu na líce a všimol si jej šťastný úsmev.

"Dobré ráno" zašepkal jej do ucha.

"Dobré ráno" odpovedala mu.

"Koľko je hodín?" spýtal sa jej.

"Neviem, nemohla som spať a bola mi zima."

Pozrel sa na digitálne hodinky na zápästí, ktoré ukazovali 5:47. Dopriala mu odhadom hodinu a pol spánku.

"Mala by si vstávať, aby si stihla vlak." povedal jej rozvážne.

"Ja viem, ešte chvíľku" odpovedala a zavŕtala sa ešte viac do jeho objatia, zatiaľ čo sa svojím zadočkom silnejšie pritlačila o jeho prirodzenie.

Vnímal vôňu jej vlasov aj vôňu jej parfému. Dlaňami prechádzal po jej pažiach, prešiel po jej prsiach ku rameni, odtiaľ po línii chrbta až k jej zadočku. Zišiel dolu po jej stehnách tak nízko ako dočiahol a odtiaľ sa vracal naspäť.

Zazvonil jej budík. Zvonil tak hlasno a nástojčivo, že napriek nechuti sa za pár sekúnd postavila z postele a šla ho vypnúť. Začala si baliť veci a zháňať rozhádzané kusy šatstva po celej spálni. Očami ju sledoval a pozeral sa ako sa začína obliekať.autor: MartinAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>