Erotická poviedka

Dovolenka v Egypte

p>Spoločná dovolenka pri mori sa stala raz ročne priam automatickou záležitosťou. Ja s mojou ženou, brat s priateľkou a naši spoloční známy - manželský pár v našich rokoch. Ubytovanie v hotelovom komplexe nám tentoraz úplne vyhovovalo. Prízemné apartmány s francúzskym oknom, východ priamo na pláž a priechodzie izby, ktoré architekt, ktorý toto navrhoval umne využil možnosť, že keď ide o viacčlenné rodiny, dali sa dvere medzi spálňami odomknúť a takto sa spojili dve susedné izby do jedného veľkého apartmánu. Riešenie bolo jednoduché ale skvele účinné. Každý mal zo svojej strany vlastné dvere s kľučkou a z druhej strany guľa, preto keď sa z jednej strany dvere zatvorili, zo susednej izby sa otvoriť nedali.

Tým že sme boli partia ako sa patrí, poväčšine bol tento prechod "prejazdný" U jedných bola v chladničke domovina, u druhých Tatranský čaj, dôvod na návštevy bol stále. Keď sa išlo spať, alebo sexovať, dvere sa zabuchli a vybavené. Takýmto spôsobom plynuli dni dovolenky a užívali sme si kopec srandy, s mojou manželkou kopec nerušeného sexu a hlavne oddychu. Brat s priateľkou si dovolenku rovnako užívali, proste paráda. Tým, že z pláže do apartmánu to bolo priam na skok často sme využívali neoriginál vchod cez francúzske okno na terasu a potom cez úzky chodník priamo na piesočnú pláž. Riadny vchod bol z opačnej strany cez dvere a bolo treba obísť celú budovu a preto sme predné okno len prisunuli a bez zamykania ostávalo viacmenej po celý deň. Ak bol niekto smädný odskočil si do izby, keď bolo treba isť na WC, odskočil si a tak.

Tak sa aj stalo po pár dňoch, že som sa bez slova zodvihol z pláže a išiel som do svojej izby na WC. Po príchode na izbu som v kúpeľni počul z vedľajšej izby zvuk vody, ktorý som si zákonite a neomylne spojil s tým, že sa vedľa niekto sprchuje. Vôbec neviem, čo sa mi prehnalo hlavou, ani si nepamätám na to čo som vlastne najprv chcel. Úplne automaticky som prešiel cez otvorený prechod do vedľajšej izby a až tu som sa zháčil, keď som si uvedomil, že u susedov na posteli sú ledabolo rozhodené bikiny bratovej Mirky. Možno slnkom, možno pivom a ešte niečím do toho sa stalo to, že mi v momente rozum prepol na núdzový režim a skrsla mi myšlienka, že sa len nakuknem, aká je bez plaviek.

Vždy sa mi páčila, Slobodná, udržiavaná 30-nička, športová postavička a pevné dvojky kozičky. Možno som mal aj pripravenú výhovorku, ak by ma odhalila, poznali sme sa predsa roky a čo to sme už videli a spolu zažili. Tiež nie sme pubertiaci, preto nejakú holú riť musí strpieť každý. Dvere do kúpeľne boli pootvorené, preto som si bol na 100% istý, že sa cíti v bezpečí svojej izby a zabudla na náš prechod. Bol som pevne rozhodnutý ukradnúť si pre svoje oči kus jej nahého tela a v tom okamihu by ma neudržal už nikto. Keď som podišiel a ešte viac pootvoril dvere s pripravenou poznámkou o medvedíkovi čistotnom, alebo podobnej kravine, zostal som len stuhnute stáť so zabodnutým pohľadom do sprchového kútu. Bohyňa. Predtým som sa na ňu nikdy takto nepozeral, biely zadoček a prsia ostro kontrastovali s opálenou pokožkou, výrazný pás čiernych chĺpkov na buchtičke jasne dávali signál o zakázanej zóne zrelej a zmyselnej ženy a jej pevné dievčenské prsia mi tisli do očí slzy od vzrušenia. Čo však úplne prekrylo všetky, doteraz opísané krásy zmyselnej ženy bolo, že bratova Mirka si bez môjho zaregistrovania striekala na svoju buchtičku prúd vody a nik na svete by nebol na pochybách, že sa ukája.

Bola slušne rozbehnutá, svojou panvou robila rytmické výpady vpred oproti sprchovej ružici, ktorou si prechádzala zo značnej diaľky cez štrbinku a sústredeným prúdom vody si dráždila pyšteky až po klitoris a späť. Ja som len bez pohnutia čumel a nadržane som sa snažil ukľudniť si vlastný dych. Zato ten Mirkyn bol výrazný. Celý čas svoj pohľad ani raz nesmerovala k dverám. Dívala sa s prižmúrenými očami na svoj odraz vo veľkom zrkadle oproti sprche, alebo ich mala slastne zatvorené. Ľavú ruku si položila na spodok svojho podbruška až ku chĺpkom a razantne potiahla svoju pokožku smerom hore, čo spôsobilo že sa jej vonkajšie buchtičky zúžili a keď v tom okamihu ešte viac vysadila svoju panvu vpred, celkom umne a určite nie prvýkrát odhalila svoj vydráždený a vystúpený klitoris, ktorý jej spolu s vnútornými pyštekmi vystúpili z tela možno 3 cm, rýchlim prstokladom prechytila svoje ružové rozdráždené vnútro medzi roztiahnuté prsty a takýmto chvatom zafixovala ich vystúpenú polohu a až vulgárne roztiahla svoje pyšteky od seba tak, aby jej prúd spriekajúcej vody prenikol až do miest, kde by si sama nedosiahla ani vlastným prštekom.

Bol som absolútne presvedčený, že ma neregistruje. Takéto odhalenie intímnych miest, takúto zmyselnú živočíšnu masturbáciu by nebola schopná predviesť pred chlapom žiadna žena. To bolo tak perverzné, vulgárne, pritom nežné a zmyselné, jednoducho neopísateľné. Možno pár sekúnd v tejto polohe pokrútila prúdom vody cez najcitlivejšie vnútro svojej pičky a dosiahla ohromného orgazmu, pri ktorom sa svojou panvou snažila zaviesť si sústredený prúd vody do svojho doširoka roztvoreného ženského pohlavia znovu a znovu. Vôbec sa nesnažila ani tlmiť výbuchy vzrušeného hlasu a dychu. Po minúte orgazmických kŕčov a uvoľňujúceho hekania akoby nič uvoľnila tlak na svoju ruku a druhou sprchovú ružicu zakvačila do držiaka bez toho aby prúd vody zastavila. Chvíľu si len tak uvoľnene nechala dopadať vodu na svoju hlavu, tvár a vlasy. Ja som nebol schopný urobiť od vzrušenia akýkoľvek pohyb. Len som stál za dverami a cez škáru som bez mrknutia na ňu nadržane pozeral. Len tak akoby nič sa natiahla na poličku v kúte za sprchovým šampónom, ktorý podržala v prúde dopadajúcej vody, zmyla z neho zbytky peny a napriek tomu, že som si myslel, že som už nemohol byť prekvapený viac tak sa rozkročila v kolenách a hrdlo šampónovej fľaštičky si nasmerovala v miernom predklone medzi svoje nohy, a keď jeho uzáver našiel priestor medzi zamatovými pyštekmi, drzo pod tlakom jej rúčky prenikol dovnútra, až sa stratil a za ním aj malá časť fľaštičky. Mirka sa pri tomto prieniku v predklone, pri ktorom sledovala správnu dráhu jej pomocníka vzpriamila a oboma rukami spojenými pred lonom do jedného bodu, ktorým držala dno fľaštičky si túto so slastným výdychom vsunula v celej dĺžke do svojho intímneho vnútra až sa na konci mierne postavila na špičky, akoby toto pomohlo nájsť plnú hĺbku jej vagíny. Fľaštička šampónu nebola väčšia ako 10 cm, aj tak som bol prekvapený, že si ju do seba vsunula celú a pohmatom akoby skontrolovala, či je možné ešte si ju vsunúť hlbšie.

V takto spriamenej polohe si ma všimla a strašne sa zľakla. Zhíkla ako keby sa obarila a prudkým pohybom si naučeným chvatom zakryla prsia aj chĺpky svojho pahorku, až to bolo komické. Bez slova som vstúpil do kúpeľne a s neprehliadnuteľnou erekciou v boxerkových plavkách som sa jej zahľadel do očí, hoci som nemal plán, čo robiť, v tejto situácii som nemal najmenšiu chuť ospracedlniť sa jej za svoje správanie. Skôr som jej chcel poďakovať za úžasný, nezabudnuteľný a vždy inšpirujúci zmyselný sexuálny zážitok. Hľadal som chvíľu slová, ako jej zložiť poklonu, aby som vystihol svoje pocity a nebol trápne teatrálny. No nedostal som šancu ani otvoriť ústa, hoci mi príprava prejavu trvala hodnú trápnu chvíľu, kedy som z pár centimetrov zízal na ňu, ako sa snaží svojimi malými rúčkami zakryť svoje veľké prsia a druhou rozkrok.

Skôr ako som stihol zareagovať uvoľnila z drastického chvatu svoje bradavky a malé dvorčeky (viac jej aj tak tá malá rúčka nezakrývala) a schmatla ma za stoporený penis, ktorý mi začala honiť tak brutálnou rýchlosťou, že kým som stihol vôbec zareagovať, striekal som jej na predlaktie, bruško a chĺpky jej buchtičky ohromné a prudké dávky semena. Orgazmus, ktorý som dosiahol bol taký silný a intenzívny, že som nebol schopný stáť na nohách a dávno po tom, čo mi vystrekla posledná dávka spermií som sa triasol z vydráždených zmyslov. Keď som sa zbavil svojho zvieracieho výrazu v tvári a otvoril som oči na nahú Mirku pred sebou, mal som už skoncipovanú prvú vetu, ale kým som otvoril ústa, Mirka mi ich pohotovo zakryla rukou a doterajšie ticho prelomila dôrazným upozornením, aby som nič nehovoril. Bez mrknutia mi chvíľu hľadela do oči, potom mi uvoľnila ústa, akoby sa uisťovala, že nič nepoviem a keď nabrala presvedčenie, že sa mi pery nehýbu, odtiahla ruku od mojich úst, akoby sa jej uľavilo, že sa vlastne nič nestalo, keď o tom nebude počuť.

V tom to hrobové ticho preťal ohlušivý zvuk, kedy z Mirkinych intímnych útrob vypadla na podlahu fľaštička šampónu. Na toto Mirka len s detskou nevinnosťou zvískla Ježiši a zahanbene si vzala do rúk svoju tvár, akoby sa doteraz spoliehala na to, že som predtým skoro nič nevidel. Prudko a dosť dotknuto na mňa zazrela a zavelila, aby som už vypadol z ich apartmánu. No pre mňa a môj menší rozum, ktorý som mal všetok vo svojom žaludi, ktorý vo veľkosti malej tenisovej loptičky stále bojovne pulzoval a mieril na Mirkine bruško mal úplne iný svet a myslenie. Hoci som sa triasol vzrušením ako ratlík, aj tak som bez slova hranou suverenitou Mirku chytil okolo bedier, pritlčil som sa v stoji k jej nahému telu a uprene som sa jej díval do očí. Mirka pohľadom neuhla, skôr opačne, akoby mi dávala svojou aroganciou najavo "to sa neopovážiš"!!! Pritlačil som sa ešte viac, až som cítil ako sa moja erekcia tlačí na Mirkin pahorok a chĺpky. Mirka sa mi uprene pozerala do očí, akoby ma chcela prepáliť svojim pohľadom, nakoniec, vôbec nie láskavo prižmúrila až nenávistne oči a na moje prekvapenie poodtiahla svoje nohy a jednu podvihla tak, že môj bojovník automaticky využil ponuku uvoľneného miesta a vkĺzol medzi Mirkine stehná.

Rýchlim pohybom vystrčila proti nemu svoju panvu a rukou zozadu si hlavičku neodbytného návštevníka naviedla medzi lupienky. Známy pocit teplého vlhka bolo to posledné, čo potreboval a vydal pokyn aby som prirazil a na nič sa nepýtal. A verte, že som ani nič iné nedokázal ovládať. Bože, ja som ju tak strašne kefoval, až som si myslel, že z nej vytrasiem dušu. Narazil som ju na stenu sprchy a šukali sme ako o život. Po minúte mi Mirka v orgazme priam spadla do náručia, tak sa nevedela udržať na nohách a ja som po chvíli zbesilého prirážania do nej vystriekal zbytok mojej mužskej sily.

Chvíľu sme sa takto po stojaci v sexuálnom spojení o seba opierali ako kone pred krčmou, až som sa spamätal a poodtiahol a už mierne povednutým penisom som vykĺzol z jej tela. Mirka sa tak roztomilo pozrela na miesto nášho predchádzajúceho spojenia a na moje najväčšie prekvapenie mi vrazila takú facku, až mi vyleteli oči. Tými som vydesene pozeral na ňu, ale ďalší útok už nenasledoval, len ma absolútne dôrazne upozornila, aby ma ani nenapadlo, aby som to niekomu povedal. No poviem Vám, nenapadlo.

Odplížil som sa do nášho apartmánu, osprchoval som sa a malátny som išiel na pláž za svojou manželkou a bratom. Nikomu som nechýbal, preto som ani nemusel nikomu nič vysvetľovať. Keď prišla Mirka, ja by som z jej správania hneď vedel, že sa niečo stalo. Uhýbala pohľadom, bola roztržitá. No okrem mňa to nikto iný nevidel. Bol som na koni, odvahu mi dodávalo jej správanie, keď som poznal, že jej veľmi záleží na tom, že to nesmie nikto vedieť. Ja som však od toho momentu začal spriadať plány na "zámenu manželiek". No to možno až neskôr...autor: bublifukAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>