Erotická poviedka

V kine s Májou

Tesne po obede som v práci klipkal očami nad  novým organizačným poriadkom firmy  a dúfal, že mi hlava nespadne hlučne na stôl, čím by som mohol zobudiť ostatných kolegov práve tak  tráviacich poobedňajšiu siestu podobnou činnosťou ako ja, keď ma do reality vrátil zvoniaci telefón:

"Ahoj, no to som rada že som ťa zastihla, lebo spolieham na teba ako na jedinú záchrannú inštanciu"  štebotal hlas v telefóne a ja ešte nie celkom prebratý som pomaly analyzoval, komu asi patrí -  "no vieš čo sa stalo, Tibor sa dnes prvý krát  rozhodol ísť s malou sám k rodičom do Zvolena a ja po dvoch rokoch mám konečne večer voľno a išla by som niekam, ale sama - to by som neriskla a jediná použiteľná kámoška  Zuza  je pred štátnicou, teda nepoužiteľná tak si jediná moja možná záchrana!"  Tak, už to bolo jasné, Mája si na mňa spomenula. Neviem, kde a ako k nej Tibor prišiel, lebo bola to veľmi dobre vyvinutá žena - sekretárka riaditeľa akejsi bonitnej firmy a Tibor taký - no, síce výrečný, ale inak nezaujímavý chlapík - taký nepriebojný nemakačenko. Nejako ju ale musel ukecať a na nie celkom veľkej svadbe som bol ako jeden z mála hostí, keďže potreboval lacného fotografa. Od vtedy sme sa sem-tam spoločne stretli, ale od kedy Mája otehotnela a porodila, som ju viac-menej nevidel. Rýchlo som zvažoval, či mám jej návrh na spoločný večer akceptovať alebo nie, lebo nechcel som sa dostať s Tiborom do zbytočného konfliktu, ale keď dodala, že vlastne jej Tibor poradil, aby zavolala mne, tak vyhrala zvedavosť, že ako vlastne po tom pôrode a materstve vypadá.  Váhavo a ešte nie celkom rozhodnutý som sa jej spýtal, že ako si ten večer predstavuje. "Veď pôjdeme niekde do kina, ak niekde niečo zaujímavé hrajú a dáme nejakú kávu a pokecáme!"   To by sa asi dalo zvládnuť, prešlo mi narýchlo mysľou a tak pred siedmou som ju vyzdvihol pred ich domom.  Tak ako povedala - dali sme si kávu, pri ktorej ona rozprávala a vyberala film, no a ja som počúval a pásol  sa očami na jej výzore, lebo  mala na sebe neskutočne vyzývavé oblečenie a pripadala mi ešte viac sexy ako predtým. Bola typ, ktorej materstvo jednoducho svedčí a nedalo mi, aby som jej otvorenene zložiť kompliment - teda v tom zmysle, že ten Tibor sa o ňu musí skvele starať, keď takto úžasne vypadá a že mala by vybrať film, kde bude hrať niekto ako ona!  Možno ju trocha oblial rumenec, alebo možno sa mi to iba zdalo -  rozhodne však nebolo pochýb, že ju to potešilo.

Kino sme absolvovali bez rušivých momentov. Chvíľu som síce bojoval s pokušením chytiť ju za koleno, alebo aspoň za ruku, ale pokušeniu som odolal, lebo takéto tínedžerské praktiky nemusela prijať kladne, takže načo riskovať. 

"Dúfam, že sa neponáhľaš domov" povedala po skončení kina - "lebo ja by som išla niekam na pohárik - pozývam ťa!"

"Samozrejme môžeme ísť na jeden či dva poháriky niečoho, na čo máš chuť, ale ja som autom, tak ja len nejaké nealko". Veľmi nadšená nebola, ale uznala, že nemá zmysel riskovať alkohol za volantom. Nebol problém nájsť niečo, kde sme si mohli dať vhodný drink - ona mojito,  a ja tiež - ale nealkoholické. Takto sme posedeli asi hodinku, pričom sme nápoje párkrát zopakovali. "Počuj",  spustila zrazu  "vymysli niečo, aby sme si mohli vypiť spolu, lebo veď to takto nejde, že ja sa tu napájam alkoholom a ty sŕkaš žabaciu vodu!"  Alkohol na ňu účinkoval rýchlejšie, keďže si ho dovolila takmer po troch rokoch. Nepila v tehotenstve, a samozrejme ani ako kojaca matka, ale teraz konečne nekojila a teda mohla si ho po dlhom čase dopriať.

"Milá moja, možností ako si spoločne niečo alkoholické dopriať nie je veľa. Mohli by sme tu auto nechať a odísť taxíkom, ale ráno musím s autom na služobku, takže táto možnosť odpadá. Druhá možnosť je, že by sme išli k tebe, ale obávam sa, že ak ma budú vidieť tvoji susedia ráno odchádzať, nemuseli by to veľmi chápať. Tretia možnosť je, že by sme išli ku mne. Tam síce susedia nehrozia, ale moja garzónka je tak miniatúrna, že dve postele by sa tam nezmestili a teda museli by sme spať spolu na jednej. Takže?" Nemôžem povedať, žeby dlho sa nad problémom zamýšľala a okamžite odvetila: "Ako si to tu naznačil, existuje iba jedna možnosť -  a síce obaja na jednej posteli v tvojej garsónke. Snáď sa na ňu zmestíme."  Možno to myslela pôvodne ako takú maskovanú  iróniu, ale keď sme do tej mojej garzoniery  vstúpili, s realitou tam nerátala. Bol to taký malinký kus priestoru, kde sa udržiavať poriadok darilo iba s vypätím všetkých síl, aj to iba vtedy, keď som sa snažil upratať pri očakávaní nejakej návštevy. Teraz ale som nikoho nečakal a tak Mája musela starostlivo zvažovať, kam stúpi.

"No uznávam, nejaké čaro to v sebe má, ale treba si na to najprv zvyknúť"  teraz už iróniu nemusela maskovať a pokračovala:  "Tak rýchlo niečo nalej, nech si zvykám rýchlejšie!"  Na výber veľmi toho nebolo - mal som vodku, a nejaký vermut, tak som jej navrhol že ak to zmiešame, bude to skvelý long-drink!  Asi by nebola odmietla, ani keby som jej navrhol vodku s olomouckými syrečkami, proste čo najskôr chcela mať niečo v sebe.  Konečne sme mohli si rovnocenne štrngnúť a vyriecť aj nejaké prípitky, ale tie ukončila rýchlo a rázne, keď mi oznámila: "Veľa rozprávaš a málo konáš. Prečo ma ešte nezobliekaš? To sa mám v tých tvojich chuchvalcoch posteľného prádla váľať v tomto oblečení?" Bol to celkom správny postreh, bola oháknutá svetovo, nič lacné na sebe nemala. Zrejme chcela využiť, že po dlhom čase má možnosť vyvetrať svoje ladom ležiace oblečenie a tak jej požiadavka vlastne nevypadala ani nejako provokatívne. Poslušne som začal pracovať na jej zipsoch a gombíkoch a patentoch a zobliekať z nej jeden kus odevu za druhým. Stála na posteli (na dlážke nemala kde) a odovzdane spolupracovala tým, že si predávala  pohárik z jednej ruky do druhej.  Možno sa bála, že ak si ho niekam položí, že ho tam už viacej nenájde - neviem. Pomaly sa jej šatstvo míňalo. Každý kus som opatrne zložil a odložil do skrine, kde som mal odevy aj ja, aby sa tomu nič neprihodilo. Keď zostala iba v podprsenke a tangách oznámila mi: " Ale zabudla som si pyžamo..."

"To fakt?" odvetil som neveriaco čo najvážnejšie, ako som dokázal   "s tým som ale absolútne nerátal! Tak v tom prípade si nemôžem dať ani ja to moje" - a začal som jej pomaly sťahovať nohavičky. Pomaly, ako najpomalšie sa dalo, lebo toto mi pripadlo ako absolútny vrchol večera. Celý čas som neveril, že by mohlo k tomu dôjsť - stále som  čakal, že buď naraz precitne ona a oznámi mi že dosť bolo srandy aby som jej zavolal taxík a  ide domov -  alebo že precitnem ja a zistím, že som mal celkom bujný sen. Lenže nič z toho sa neudialo, gaťky pomaly kĺzali dole stehnami na kolená a potom ešte nižšie a ja som sa mohol tvárou pritlačiť k chĺpkom jej ohanbia a s rozšírenými nozdrami ako závodný žrebec nasávať jeho neopakovateľnú vôňu.  "A podprska zostane pre koho? Čakáme ešte niekoho kto ma oslobodí aj od nej? Lebo ak náhodou o tom nevieš, dosť ma otravuje, keďže musí niesť taký náklad!"  No ako som uviedol už na začiatku, bola dobre vyvinutá, a teraz, keď kojila, tak jej prsia boli ešte väčšie ako inokedy.  Práve preto som ju nechával na koniec, lebo som si nebol istý, či si ju bude chcieť dať dole. Tak dole teda išla a ten "náklad" sa dostal na slobodu! To teda bol náklad!  "Rýchlo ich saj, lebo mi idú prasknúť!"  Bolo na tom dosť pravdy, zrejme normálne by už bola niekoľkokrát  kojila, ale nekojila a mlieka mala toľko, že jej pretekalo z bradaviek. Čo som vládal som odsal - s previnilým pocitom, že jej malú okrádam o stravu, ale neokrádal som, a ani som dostatočne neodsal, lebo išla do kúpeľne si sama od prebytku mlieka pomôcť.  

Ďalej už sa veci odvíjali rýchlo a bez mojej možnosti ich ovplyvňovať.  Po návrate s kúpeľne šatstvo zo mňa fakticky  strhávala a ja som sa na ňu vrhol bez akejkoľvek predohry. Nebolo treba, predohrou bol už celý priebeh večera a Mája sa nechala uspokojovať do akejkoľvek dierky, na ktorú som si spomenul. Keď sme absolvovali ten živočíšny nekontrolovateľný sex a trochu sme sa zotavili, predsa len mi to nedalo a musel som sa jej spýtať, že ako to má najradšej, pretože taký jednoznačný orgazmus, ako u žien zvyknem pozorovať, som u nej nevidel - aj keď v určitých vzrušením  vypätých chvíľach je mlieko z bradaviek priam striekalo. No a vtedy som zažil skutočný vrchol večera. Oznámila mi: "Vieš, musíš sa ešte veľa učiť, ale si nádejný a učenlivý  a tak dávaj pozor, aby si vedel nabudúce, ako nato!"  Otočila sa tak, že sme sa ocitli v polohe 69 a začala mi robiť orál. Samozrejme som sa pohodlne uvelebil medzi jej stehnami a začal s recipročnou činnosťou, ale nevypadalo to, že by to očakávala, alebo žeby to vyžadovala. Napriek tomu som prežíval slasť  práce jej jazyka a úst a sám som odvádzal celkom slušnú prácu. Robila to úžasne dobre a aj keď som už pár ejakulácií za sebou mal, bolo jasné, že zase ma dosť rýchlo urobí. Nevedel som, či jej to nemám oznámiť,  aby v prípade že nemá rada spermie v puse mohla sa tomu vyhnúť, lenže tá ma držala pevne za zadok a únik nebol možný - tak som nechal veciam voľný priebeh a keď to na mňa prišlo, začal jej striekať do pusy. A vtedy to nastalo! Úd mi natlačila čo najhlbšie do hrdla a začala sa zmietať v pohyboch, ktoré jednoznačne žena dokáže iba pri orgazme!  Zbytočne som sa vlastne snažil ústami ju stimulovať - ona potrebovala  výstrek do úst! Keď u nás oboch dozneli slasti orgazmu, začal som vyzvedať,  že ako sa k tomu dopracovala a prečo mi to nepovedala vopred.  Nuž sama nevie, proste jej softvér je naprogramovaný tak, že potrebuje cítiť, ako sa muž do nej robí - to jej v mozgu spúšťa pochody potrebné k orgazmu. Samozrejme to nikdy nikomu nepovedala vopred, ale veď je tak jednoduché na to prísť ...  no zase sa mi vysmievala, ale je pravdou, že od tej doby sme to ešte veľakrát zopakovali, aj keď už nebola príležitosť tráviť spolu celú noc. Načo aj,  človek vie, čo má robiť, tak vlastne ani celú noc nepotrebuje ...autor: Nero WolfeAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>