Erotická poviedka

Robil som to s učiteľkou

Raz ma v škole učila jedna sexy učiteľka, blondína, mala niečo málo nad 40, ale na svoj vek vyzerala fakt dobre. Prsia nemala príliš veľké ani malé, také akurát do ruky a mala naozaj fajnú riť. Vždy, keď šla po chodbe, pozeral som sa na jej pekný zadoček, ako sa natriasa.

Cez hodiny s ňou mi vždy stál, hlavne, keď bola otočená chrbtom a písala na tabuľu. Mala manžela, takže som ani nepomyslel na to, že by som ju mohol niekedy naozaj šukať. Ale práve to sa raz stalo. Asi dva týždne som k nej chodil na doučovanie s fyziky, lebo mi učivo veľmi nešlo. Vždy sme boli sami a ja som si všimol,  že sa niekedy na mňa zahľadí, a potom aj zabudne, o čom bola reč. Raz, keď prišla do triedy ma doučovať, zamkla za sebou dvere. Ja som sa hneď pýtal, že to prečo, čo to má byť, a ona sa na mňa usmievala a prišla bližšie ku mne. Ja som vstal zo stoličky, a ona ma chytila za plecia. Začala mi hovoriť, že si všimla, ako sa jej vždy pozerám na zadok. Ja som nevedel, čo povedať, ona sa zasmiala na tom, ako ticho som ostal  a ponúkla mi, že si teda môžem jej zadok prezrieť zbízka, že vie, že po ňom túžim.

Oprela sa rukami o katedru a vystrčila svoju krásnu riť v rifliach. Ja som sa na ňu chvíľu pozeral, a potom som ju oboma rukami chytil. Ona hneď na to povedala, že nech si s ňou robím, čo chcem, že si chce užiť. Poriadne som jej capol po riti, a potom som jej začal dávať dole gate. Dal som jej rovno dole aj tričko, mala na sebe čiernu podprsenku a čierne nohavičky. Ona mi zrazu začala rozopínať gate a odhalila mi môj veľký penis. Čupla si, chytila ho do rúk a začala mi ho honiť. Po chvíle som jej povedal, nech si ho strčí do úst, tak to spravila. Chytil som jej hlavu a začal prirážať, bolo počuť len čvachtanie. Drbal som ju do úst asi dve minúty, potom som sa jej tam urobil. Pekne všeto prehĺtla, a potom len vzdychala.

Ďalej som jej nariadil, aby sa znova oprela o katedru a vystrčila zadok. Keď to spravila, dal som jej dole nohavičky a podprsenku. Začal som jej prechádzať prstami po klitorise a ona slastne vzdychala. Pridal som k tomu aj jazyk a začal jej ju lízať. Vzdychala a hovorila áno, áno... Potom som prestal a vopchal som svoj veľký čurák do jej mušličky. Chytil som ju za riť a začal pomaly. Potom som ju začal cápať po zadku a po chvíli pridal a trtkal som ju rýchlejšie a silnejšie. Trtkal som ju až kričala a pritom jej stláčal jej parádnu riť. Chytil som ju za vlasy a pokračoval ďalej, až som sa nakoniec do nej vystriekal. Zastavil som sa, ona vzdychala, ale dal som jej len chvíľu odpočinku a šukal som ju ďalej. Šiel som ešte rýchlejšie, po chvíli som ju silno capol po riti a zasa sa do nej urobil. Bolo už po všetkom, lebo som už nevládal ani ja.

Keď sa obliekla, povedala mi, že to bolo perfektné, že jej to chýbalo, lebo jej manžel už takýto výkon nedokáže predviesť. Povedala mi, že si to môžeme niekedy aj zopakovať a na rozlúčku mi dala poriadneho francuzáka.

autor: KrhAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>