Erotická poviedka

Vyhlad z okna

Slnečné lúče osvetľovali tmavý nábytok na 11. poschodí mohutnej stavby, postavenej zo zmesi skla a ocele.

Monika stála pri presklenej stene a nechávala sa unášať výhľadom, keď ta zrazu ju zozadu ovanul jemný vánok. Akoby k nej niekto pristúpil. I keď bola presvedčená o tom, že v miestnosti nik iný nie je, nevenovala tomu pozornosť. Skôr ju zaujal pohľad na mladého fešáka v budove oproti, ktorý si s ňou vymieňal letmé úsmevy. No keď zacítila neznáme telo až príliš blízko, spozornela. "Kto ste?" opýtala sa preľaknuto, no neodpovedal. Cítila jeho dych na krku, tep jej zrýchľoval. Chcela sa otočiť, no jej myseľ akoby spútaná okamihom, nevyzvala telo k akcii. V odraze skla videla len seba v priliehavých šatách  a sandáloch na vysokom opätku, ktoré dodávali jej postave solídnu výšku.

Neznáme telo sa jej dotklo a donútilo to jej pohnúť sa dopredu. Aby zabránila nárazu do skla, oprela sa oň rukami, pričom jej vypadol z ruky mobil. Nohy mala v tej chvíli ako z olova. Bola vystrašená, no zároveň zaskočená z toho, ako ju táto situácia vzrušovala. Je to už dávno, kedy k nej stál niekto takto blízko. Úsmev na tvári jej vystriedal prekvapený výraz, keď sa jej začali posúvať šaty smerom hore po stehnách, aby odhalili jej guľatý zadoček. Neznáma ruka jej pohladila šiju a mocné prsty sa zaborili do jej vlasov. Druhá ruka zatiaľ skúmala pevné prsia, ktorých vztýčené bradavky veľkolepo oznamovali svetu stav Monikinho vzrušenia. Bola ako zhypnotizovaná. Celým jej telom koloval zhluk emócii, ktoré vytvárali chaos v riadiacom centre jej tela. Silné paže ju zvierali v pasci, no bola s tým zmierená. Cítila tiež, ako sa o jej zadok opiera niečo tvrdé. Nohy sa jej chveli a vlhko v lone prekonávalo krajkové nohavičky. Líca jej horeli pod návalmi horúčavy, ktoré produkoval jej zrýchlený krvný obeh. Ruká, ktorá sa doteraz venovala jej prsiam, sa niekam vytratila, ked tu zrazu Monika zacítila, ako sa zozadu niečo veľké brodí jej vlhkým lonom, odsúva nohavičky nabok a pomaly prechádza úzkou brázdou medzi jej pyskami až k tajomnému vchodu do jaskynky. Slastný vzdych, čo zarosil kúsok okennej tabule sprevádzal okamih, keď do nej vnikli dva prsty, aby preskumali jej horucu muslicku. Instinktivne sa prehla v pase, aby ju zpristupnila a mohla lepsie prezit ten pocit. Prsty vosli hlboko az mocna dlan narazila na jej pozadie.

V tej chvili sa pomaly zacali vysuvat. Okrajmi svojej vlhkej dierky priam citila kazdy zahyb na prstoch a nerovnosti drazdili jej zmysly. Ked sa prsty opat ponorili do jej vnutra, bola uz na polceste k vrcholu. Rychlost sa zvysovala a s nou umerne aj jej vzrusenie, ktore bolo priam neunosne. Obraz chlapa s otvorenymi ustami v protilahlej budove, ktory z celeho divadla zmeraveny, sa jej pomaly rozmazaval. Zatvorila oci a s hlasnymi vzdychmi si vychutnala prichod prveho orgazmu. Prebehol nou, ako blesk a vystrekol z jej pulzujucej picky v podobe gejziru. Nohy ju neposluchali, telo sa jej chvelo. Statne prsty opustali jej muslicku, no vtom prislo nieco, s cim neratala. Bolo to velke...vacsie ako tie prsty.

Sokovana Monika bez znamok odporu sledovala, ako do jej utrob vnika  dlhá kopija neznámeho dobyvateľa. "To hadam nie??!!!" zasepkala, ked zacal s prirazanim. Tvrdo. Tvrdsie, nez bola zvyknuta. Telo sa jej zmietalo v bolesti, striedanej vzrusenim. Vzdychy prechadzali do kriku a dole citila nekonciacu a neutichajucu agresiu v pohyboch oboch tiel. Dalsia vlna orgazmu sa neodvratne blizila. Nohy ju uz davno opustili a len mocne ruky cudzinca jej branili v pade na zem. Vybuchla ako sopka, ked dosiahla druheho vrcholu. Zachvatil cele jej telo i mysel a uplne ju odrovnal. Bola sta handrova babika. Trofej nastoknuta na kol. Tesne po jej vybuchu zaznel i dalsi orgazmus. Sprevadzal ho divoky prud, ktory zaplnil celu jaskynku a vlacne vytekal popri ochabnutom ude. Ruky povolili silny stisk a pomaly ulozili jej nevladne telo na zem vedla okennej tabule.

Preslo zopar minut, nez zmobilizovala tolko sil, aby otvorila oci. Pohlad jej padol na budovu oproti. Po chlapovi z okna i po dobyvatelovi nebolo ani stopy. Zostala len ona. Sama.autor: TibikeAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>