Erotická poviedka

Smotanka do kávy

Chcel by som sa s vami podeliť o jednu z mojich vysokoškolských príhod. Začnem od môjho príchodu na výšku. Na vysokú sme sa hlásili dvaja kamaráti zo strednej školy. Oboch nás prijali, takže v septembri sme si vybavili spolu izbu na internáte, keďže sme nechceli byť na izbe s niekym koho nepoznáme. Ja som bol trošku väčší flákač ako spolubývajúci Maroš, len čo som pospoznával ludi tak som chodil kade tade, zatiaľ čo on sa prevažne učil a telefonoval s priateľkou Majkou. Všetko išlo celkom hladko, no keď sa bolo treba učiť tak som musel zabrať aj ja. Tak som pýtal veci od Maroša no tomu sa to nepáčilo, že prečo by mi mal niečo dávať. To ma dosť nasralo. Trávili sme stále menej pomenej času spolu na izbe. Chodil som tam len spať. Raz som si z intrákovej akcie priviedol jednu babu boli sme dosť opitý hlavne ja, hneď sme zaspali ráno som sa prebral nato, že ma hladí v rozkroku, spolubývajúci bol na druhej strane izby v posteli. Ta mrška čo som si ju dotiahol ma pred ním vyhonila do vystreku zababral som si celú postel. Maroš sa robil že spí asi mu bolo blbo sa ozvať. Potom ako ma urobila sme v tej polepenej posteli zaspali, keď som sa zobudil nebolo už nikoho.

Dni plynuli celkom rýchlo, točilo sa to dookola pažby, skúšky. Ročník ubehol a do druhého sme nastúpili v septembri s Marošom znovu ako spolubývajúci. S tým rozdielom že Marošovi prišla priateľka Majka. Tá bola na tej istej škole ako my a ešte aj na tom istom intráku. Majka bola štíhla, vysoká bruneta, najviac ma na nej zaujali prsia tie mala pekné a celkom veľké. Prvý deň sa spravila taká zoznamovacia akcia, prišla Majka a aj jej spolubývajúca Danka. Danka bola vysoká, štíhla, bruneta s pekným zadokm a velkymi prsiami vyzerali skoro ako umelé. Hneď ma zaujala a už tej noci ako sme pili somnou spala. Nejak viac sme sa zblížili aj s Marošom a ako štyrka sme spolu chodili von, do baru robili si akcie. Danka bola poriadne žhavá mrška mrdali sme každý deň. Tiekla vkuse ako niktorá predtým a tie jej náruživé vzdychy ma privádzali hneď k orgazmu. Šukali sme všade možne, na wcku, v sprche, v kabinke, v aute a dokonca raz po požití alkoholu aj v kuchynke na intráku. Vták mi stal ako na povel, keď chcela. Ako to býva pri takých babách netrvalo dlho a počul som na ňu rôzne veci, moc som tomu neveril. Až raz som išiel zaňou na izbu, že si zašukám. Z izby som počul vzdychy tak som sa len otočil a išiel preč. Nevedel som či to bola určite ona no zrejme ano niekto ju tam za dverami klátil. Ako som sa neskôr dozvedel mala skoro každého chalana z triedy a to neviem koľkých z intráku. Takže sme sa menej a menej stretávali sem tam mi ho ešte vyhonila ale sex už nebol. Raz som ju dokonca našiel v izbe samu ležala na bruchu poriadne pripitá nahá s riťkou od semena. Zrejme ju niekto v tom ako bola mimo pretiahol a urobil sa jej na zadok.

Viac so trávil času na izbe s Marošom a Majkou, no tam som sa dosť nerváčil s Majkou lebo chcela aby bolo vždy po nej no ani to nebola jej izba takže stále som jej oponoval a odvrával a to ju neskutočne sralo. Raz keď spala pri Marošovi sa ráno obliekala. Tváril som sa že spím no nespal som a sledoval očkom jej postavu páčila sa mi normálne som sa prichytil, že mi tvrdne. Fajna ale sprostá povedal som si. Keď odišli neviem ako ale napadlo ma pozrieť Marošovi do skrine mal tam celu kopu sexuálnych hračiek. Putá, dildo, análny kolík. No tak ta Majka musí byť riadne perverzná celkom ma to vzrušilo.

Dostal som skvelý nápad nastavil som druhý mobil tak aby ho nebolo vidno kamerou na izbu. Chcel som vedieť čo sa bude diať ak budu spolu mrdať. Odišiel som von a ďalší deň som si pustil záznam. Dlho som pretáčal kým to prišlo. Pozerali film a zrazu sa Majka postavila zobrala zo skrine putá a vibrátor. Obaja sa vyzliekli, to som sa už vyzliekol aj ja a začal si ho honiť. Ruky mu Majka zviazala za chrbát a zobrala kolík ktorý si navlhčila na svojej kundičke, ktorú mala úplne do hladúčka vyholenú, a strčila ho z kundičky rovno Marošovi do úst. Nasadla naňho a asi 7-8 krát prirazila vytiahla sa hore nad Marošov penis a ten striekal. Tak to bolo rýchle povedal som si. Potom ho odviazala a Maroš ju umelým čurákom urobil dokonca, keďže jeho vydržal 8 vsunutí. Tak to mala baba ťažké. Pravidelne som ich natáčal no časom ma to prestalo baviť.

No raz to prišlo a úplne nečakane. Po poriadnej pažbe som spal vo svojej posteli na izbe. Otvoril som oči na izbe bola len Majka sedela za počítačom. Mala podprdu a tepláky. Počula že sa prebúdzam pozrela namňa a vraví. Maroš musel domov tak sme tu sami do večera. Ja som len pozrel a vravím no dobre aspoň ma nikto nebude rušiť môžem spať. Ako som to dopovedal otočil som sa k stene, chrbtom k Majke. Neubehlo ani 5 minút a Majka vkĺzla ku mne do postele a samozrejme už úplne nahá. Nič nerozprávala len sa namňa nalepila.

Ležali sme ja nič ona nič no potom sa to začalo, otočil som sa k nej dala mi pusu, vták mi už rástol v jej ruke. Pekne pomaličky mi ho honila, sťahovala predkožku dole a pomličky hore. Už mi začalo trošku z neho tiecť. Po chvíli to už nevydržala otočila ma na chrbát a vášnivo ma bozkávala a medzi tým povedala vždy som po tomto túžila. Bozkami prešla na krk potom na hrudník a brucho až k mojmu vtákovi ktorý bol na maximum naliaty krvou. Celý sa jej pekne stratil v puse, krásne vášnivo ma fajčila a obaja sme si to užívali, prešla aj k vajciam, ktoré cmúľala. Chcel som jej to oplatiť a tak som ju otočil na chrbát roztiahol jej nožičky a naskytol sa mi pohľad na jej krásnu ružovučkú kundičku. Zašiel som dnu prštekom a začal ju pekne lízať. Šťavička sa namňa po chvíli začala valiť. Potom ako som dolízal som do nej vnikol krásne tam vošiel, obaja sme boli mokrý len mi tak plieskali vajcia o jej zadok ako som ju klátil. Bol som tak nadržaný, že som sa bez otátok vystiekal do nej dnu. No zrejme som nemal lebo ma poriadne vykričala, že nič neberie, že som ju nemal napustiť. Po sexe som ju ešte poriadne vyprášil v sprche a potom sme spolu zaspali na Marošovej posteli, večer som sa zobudil pozrel dole a Majka medzi mojimi nohami a pekne mi ho fajčí no do toho sa ozvala kľučka dveri. Maroš oboch nás trhlo. Rýchlo sme sa dali doporiadku ja som sa robil že spím. Majka otvorila Maroš ju hneď išiel pobozkať bolo mi smiešne lebo v ústach mala predchvílou môjho vtáka.

Hneď ako Maroš prišiel povedal nech mu zrobí kávu a jesť bol k nej dosť hnusný ktovie či nemal tušenie. A ešte jej povedal, že je to jej vina že musel domov. Majka sa s nim trošku pohádala, on odišiel do sprchy. Postavila vodu na kávu a prišla ku mne. Začala vravieť že už jej lezie na nervy a že už ma toho dosť. Vták mi ešte stál Majka ho rýchlo zobrala do ruky a začala honiť, vystriekal som sa jej do ruky potom vzala pohár a semeno dala dnu a zaliala kávou. Začala sa smiať tu má tu svoju kávičku.

Zostal som trošku v šoku a vravím čo keď to zistí? Aale nič nezistí. Maroš prišiel zo sprchy sadol k pc a začal piť kávu v ktorej plávalo moje semeno. Nezistil nič. Ten týždeň ma Majka vždy keď odbehol vyfjačila, nastriekal som jej do úst a ona rovno Marošovi do kávy. Takže Maroš si celkom zvykol na chuť mojho semena. Čoraz viac sa hádali, no a raz ma stiahla na wcko kde som ju napustil a povedala nech nejdem na izbu, že chce aby ju teraz Maroš poriadne vylízal. No keby len vedel. Už mi bolo Maroša aj trošku ľúto robila mu riadne nervy. Nedalo mi trošku si aj z nej vystreliť. Zapol som si pečko začal honiť a všetko som vyklopil do krabičky od mlieka, večer keď si robili Granko som sa nevedel zdržať smiechu. Ku koncu semestra robila Majka už extrémne veci. Raz som ju videl cikať do jablkového džúsu ktorý Maroš potom pil. Všetko to prasklo, keď raz Maroš nechal skrytú kameru v izbe a išiel do školy. Na kamere bolo: Prišla Majka, ktorá ma zobudila a povedala, ide sa striekať. Postavil som sa zobrala mi vtáka trošku pokurila potom začala honiť nad mliekom nad stolom. Začal som striekať do pohára mlieka. Majka nato noooo to bude výborne granko pre Maroška. Zamiešala a nechala na stole. A išli sme pichať urobil som sa pekne dnu do nej, ešte roztiahla nožičky a povedala nooo tak to bola poriadna dávka semena pre moju kundičku, zobrala na palec a ochutnala. Takže Maroš na videu musel pekne vidieť ako z nej vyteká moje semeno, ako musel vidieť aj že ho ochutnala a hlavne že ho ochutnal on, keďže video pozeral až keď mal dopité granko.autor: anonymAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>