Erotická poviedka

Budeš iba môj

Po dlhšom živote v zahraniči som znova zatúžil po domovine. Kúpil som si malý domček v jednej dedinke na strednom Slovensku. Žije tu aj komunita rómov ale su to tí slušnejší. Začal som si domček rekonštruovať a ľudia si ma začali všimať. Obzvlášť jedna ciganečka Táňa.

Ona bola neskutočne pekná. Štíhla prsnatá no skrátka kočka. Raz ma zastavila v obchode a povedala mi že mám pekné oči. Priam jebavé. Pobavilo ma to ale od toho dňa som bol v jej merítku. Keď bola sama bola slušna ale akonahle šla s kamaratkami pokrikovala dosť perverzné vety. Hej teba chcem šukať! No pod mi ju vylizat a podobne. Mne absolutne nevadilo že je romka. Predsalen som žil v multikulturnej krajine a teda mi bolo jedno čo ludia povedia. Raz som cestoval autobusom z mesta domov a ona si prisadla ku mne. Oprela si hlavu o moje rameno. Krasne voňala. Priam eroticky.

Keď sme vystupili tak sme sa ešte dlho rozpravali.Vyznala mi lasku. Bol to pre mňa šok. Ale prijemný šok. Ja som jej povedal že sa mi nepači jej chovanie a keby ho zmenila tak si s ňou začnem. Keď sme sa lučili prišla ku mne a pobozkala ma. Na tu pusu do smrti nezabudnem. Bol to tak horuci a vašnivy bozk. Nezmohol som sa ani na slovo. Ona odchadzala a ešte sa otočila a povedala mi vetu: Aj tak budeš iba môj!! Ty- ja navždy!!! Rozbehol som sa za ňou otočil ju a pobozkal ju tiež. Bozkavali sme sa asi hodinu. Dostal som sa jj pod tričko, hladkal jej prsia cmuľal jej bradavky a už som jej rozopinal rifle a ruku vsunul do rozkroku a som si isty že by ma tam pustila, pretože aj keď nohy spojila a zdanlivo sa branila, tak cmúľanie jej bradavky bolo ako heslo od trezoru. Akonahle som sa dotkol jrj bradavky tak povolila zovretie nôh.

Už som mal prst na jej klitorise keď nás vyrušil koniec omše a teda ludia hufne išli z kostola. Ona smutne zahmkala a povedala že musi isť. Prešiel tyždeň a znova som ju stretol v lese aj s kamaratkami. Trocha tam oslavovali, ale už našťastie nemala perverzne pokriky. Prehodili sme par slov samozrejme jej kamaratky sa do toho zapajali a Táňa mi vraví že dnes večer k tebe prídem. Ja že ok budem čakať. V duchu som sa tešil lebo som veril že bude sex. Šiel som kupiť víno a kondómy. Ona nechodila...ale zhruba okolo 22hej predsalen došla. Bohužial aj s kamaratkou. Tiež celkom peknou babou.

Dali sme si pohar vina kecali smiali sa a ja som hypnotizoval tu jej kamaratku aby vypadla. No po chvili sa Taňa postavila a začala s tou kamaratkou tancovať. Najprv skoro lesbicka šou so striptizom až boli obe nahé. Ja som neveril vlastnym očiam. Ale užival som si ten pohľad. Prišli ku mne a začali ma hladkať, Táňa mi dala do ust jej prso. Sal som ako divý. Odvliekli si ma do spalne, vyzliekli si ma. Jej kamaratka si na mna sadla a dala mi na tvar jej mokru kundičku a prikazala mi aby som jej ju vylizal. Pekne som posluchol, kým Táňa mi ho fajčila. V tom si na mňa sadla a napichla sa na mójho vtáka. Kričim že daj mi kondom a ona že nie netreba. A tak začala na mne hopsať.

Citil som ako štava z jej momrwj a teplej kundičky mi tečie po bruchu. Bola mokrá a stonala. V tom prestala a povedala mi že keď budem, tak mam kričať a este stihla niečo po cigansky povedať svojej kamaratke. Potom sa znova napichla a krasnymi pohybmi panvou s jemným prirazom nežnými stonami sa krasne vlnila na mne ako vretenica. Pritom si driapala vlasy a aj masirovala jej krasne prsia. Snažil som sa vydržať čo najviac a ona sa priviedla k orgazmu. No to som nevydržal a zakričal som že už aj ja budem. Ked v tom ta jej kamaratka použila silu a držala mi ruky pritom mi sedela na hrudi a aj Táňa sa zakliesnila o mňa a tak som plnú davku do nej pustil. Ležal som a predýchaval to. ony si lahli ku mne a Ťáňa mi vravi: ja som ti vravela že budeš iba môj.

Po chvili sa jej kamaratka obliekla a odišla. Aj Táňa chcela odísť ale ju som stopol a prosil aby ostala. Ona na to že pod podmienkou že sa budeme celu noc milovať a bez ochrany. Suhlasil som. Jej kamaratka odišla a mi sme si do rána uživali živočíšny sex. Rôzne polohy. Jej mokre bozky aj krasnu mušľu ktorej som sa nevedel nabažiť.

O par dni na to prišla a povedala že je tehotná. Zakrátko sme sa zobrali. Ten kto nezažil sex s romkou tak nevie čo je to kvalitný sex.  Po narodení dieťaťa sa z Táni stala ešte väčsia nymfomanka. Dnes jej stači olíznuť bradavku a hneď je mokrá. A ako to u cigániek býva, tak Táňa chce šukať stale. A ešte som s ňou nezažil nudný sex.

autor: MCSAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>