Erotická poviedka

Cestou z práce

Ahojte príbeh čo Vám dnes poviem sa stal minulé leto. Bolo krásne slnečné popoludnie alebo už skôr ku večeru, skončili sme v práci a ja som sa ako každy krát vybral osprchovať na parkovisko a domov. Cestou s práce som narazil na jednú stašne prítažlivú koleginku ktorá býva nedaleko v meste,  a tak sa rozhodla ísť peši domov.

Brunetka s jemňe červeným melírom krásnou pleťou potetovanými rúčkami a úžasnou fitness postavičkou v legínach, si vykračávala smerom domov. Chvíľu som váhal ale napokon som sa ponúkol že ju zaveziem. Nemala to domov ďaleko ale vzhladom na poobednajší zhon aut sme si počkali v menších kolónach,  bavili sme sa o klasických veciach ako piatelia zábava, došla reč aj na jeden známy klub v meste ktorý poznal snáď každý z okolia no ja som samozrejme vôbec netušil o čo sa jedná kedže som v tomto kúte nikdy nechodil po baroch a tak sa mi ponúkla že mi to ukáže, zaparkoval som auto v meste na parkovisku chvílu sme kráčali až sme sa tam konečne dostali a pokračovali v klábosení.

Chcela aby sme ochutnali jej oblubený letný drink, ani som si neuvedomil že obsahuje alkohol a ja som prišiel autom. Po 3 drinku ked som už cítil uvolnenosť a alkohol v tele, som si uvedomil že som tu vlasne autom pri zistení sme sa obaja pekne nasmiali a ona mi navrhla nech idem k nej na byt že mi uvarí kávu kukneme film a pojdem domov neskôr aby som náhodou nenafúkal. Neuveritelne ma rozpaľovala a cítil som že si môžem konečne po dlhom čase opať z niekym pomilovať.

Ked sme boli u nej na byte tiež už nebola najtriezvejšia čím dalej tým sme si mali viac čo povedať, otvorili sme si vínko chvílu sedeli v kuchyni sledovali ten sídliskový ruch pri západe slnka, potom sme sa vybrali sledovať film. Na gauči som sa k nej trošku nevinne pritúlil, hlavou som si ľahol na jej nádherne nôžky a obzeral si tetovania čo mala na ruke pýtal sa na význam a jemne eroticky ju hladil od dlaňe až po vrch ruky. Ešte som ho nemal úplne tvrdý ale už to bolo tak na 50%, keď som na 5 sekund zatvoril oči zacítil som ako mi rukou ide do nohavíc a pohladí penis, ani som radčej neotváral oči cítil som iba strašné vzrušenie a ako mi tlčie srdce, keď mi jemne zašepkala do ucha že poďme do spálňe. Neveril som, splnil sa mi sen, konečne si po dlhom čase zasa vrznem. Trošku som ju vybozkal od krku až po pupoček chytil za ten nádherný zadoček v legínach a odniesol ju do spálne kde som si ju položil na posteľ. Jemňe omámená tam ležala a čakala čo sa bude diať.

Dal som si dole tričkou a znova som ju začal vášnivo bozkať a išiel som stále nižšie až som sa tam konečne dostal, jemne som jej strčil ruku pod legíny siahol medzi tie nádherné nôžky kde ma čakala hladučká mokručká a voňavá mišuľka. Cez tlkot môjho srdca som cítil ako sa trasie, jemne som jej chodil dvoma prstami po mišuľke ak kým sa do nej nezaborili, vtedy sa mierne strhala a zastonala. Strašne som jej ho tam chcel už strčiť, ako som ju bozkával na tie jej nádherné troječky tak mi stiahla nohavice ja som vytiatol z kapsy kondóm aby som konečne zasunul. Ked som ho odbalil zobrala ho hodila preč a povedala že môžem bez.

Netrvalo dlho a už som v nej vybuchol, asi nečakala že tak rýchlo explodujem, no ja som v tom čase bol po pár opitých náhodných sexoch takmer neskúsený, mal som 19 ona 25. Chvíľu som si myslel že bude naštvaná ale ona ma ukludnila že berie prášky a že sa nemáme čoho báť, videla že mi penis pomaly vedne tak sa konečne pustila do práce aj ona, začala mi ho honiť a cmúľať mi moje guličky, potom si ho vzala do pusi a hrala sa sním pokial nebol opať pripravený, a pokračovali sme v romantickom milovaní na misionára ktoré trvalo podstatne dlhšie ako to prvé, bolo to nebo bola nádherne vlhká a ja som do nej vnikal, hryzol ju za úško a užíval si pritlačené pevné teplé prsia na mojej hrudi.

Takto to šlo asi 15 minút kým som to do nej nevpálil druhý krát. Potom som sa prevalil na posteľ kukol z okna kde som videl ešte posledné oranžové lúče slnka a zaspali sme od vzrušenia a vyčerpania obaja. Zobudil som sa až ráno a ona ležala nahá jemne prikritá na boku chrbtom ku mne, jemne som zašiel pod paplon a pohladil jej krásnu cikuľku to ju prebralo a zobudila sa pousmiala nič nerobila iba si to užívala, potom som jej ho znova jemne zasunul zboku do pičky a dali sme si krásny ranný sexík keď som som sa do nej urobil už tretí krát, potom sme sa pozbierali išli si dať spoločnú sprchu kde si si dali ešte jedno číslo, uvarila mi kávu odprevadila ma ku vchodu zamávala a ja som išiel domov.

Bol to môj najkrajší sexuálny zážitok v živote, po niečom takom sa ani nesníval vždy som túžil zistiť aký je to pocit niekoho tak krásne milovať a potom sa doňho urobkať, ona mi ho splnila, odvtedy sa na seba v robote usmejeme pozdravíme niekedy pokecáme, ale už nikdy k ničomu nedošlo a bude to znieť blbo ale ani som sa nejak nesnažil aby došlo.

autor:Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>