Erotická poviedka

Sexi Čech

Mala som asi 19 rokov. S kamoškou a segrou sme boli na letnej brigáde v Česku. Ubytko sme mali v takej rekreačnej oblasti. Neďaleko sa nachádzal taký malý bar okolo ktorého sme vždy prechadzali keď sme si vyšli na prechádzku po dennej smene.

Jeden večer tam bola nejaká akcia - hudba, alkohol a chlapi. Bol tam aj jeden sexi svalovec, ktorý od kedy sme tam prišli nespustil zo mňa oči. Vysoká, štíhla dlhovlasá blondínka s veľkými kozami a luxusným zadočkom ho musela upútať.

Slovo dalo slovo a už sme spolu popíjali a kecali. Bola som už viac ako rok bez partnera, takže moja pička bola vlhká čoraz viac. Začal ma hladkať po stehne a postupoval smerom hore k mojej roztúženej a vlhkej pičke. Potom ma začal hladiť po prsiach a hryzkať do uška. Zašla som mu rukou po stehne až k rozkroku a jeho penis bol už riadne navretý. 

V tom ma chytil za ruku a vyšli sme von do tmy. Už sme boli obaja tak nadržaný, až to bolelo. Moja pička už skučala od túžby mať jeho pevný penis v sebe a ukájať sa. Na rozľahlom parkovisku bez osvetlenia mal zaparkované auto.predtým ako ho otvoril má pritlačil o dvere a obratne mi rozopol nohavice. Oslinil si prsty a zašiel mi nimi do mojej vhlkej kundičky a prešiel mi cez klitoris až k pičke. Najprv jeden prst a postupne do mňa vnikol celou rukou. bolo to neskutočné a rozohnilo to vo mne dračicu, ktorá sa už vyše roka skrývala v mojom vnútri.druhou rukou mi vyhrnul tričko a keďže som nenosila podprsenku mal ľahký prístup k mojim prsiam, ktoré začal lízať a cmúľať. Stonala som ako o život a on neprestával....vtedy som sa urobila prvý raz. Celá rozklepaná som mu strčila jazyk do úst a vášnivo sme sa bozkávali. 

Potom som ho obšťastnila ja.... kľakla som si pred jeho asi 20cm a  hrubý penis a začala som mu ho dať a oblizovať jazykom a honiť až sa mu podlamovali kolená. Zaborila som si ho párkrát až do hrdla a o chvíľu som už cítila jeho semeno v mojich ústach. Automaticky som prehĺtla.

Po chvíľke keďže nám evidentne nestačilo sme sa presunuli do auta na zadné sedadlá už komplet nahý.tam som sa dala na štyri a začal do mňa prudko a bez milosti vrážať ten jeho úžasný tvrdý penis. Trochu to bolelo,ale tá slasť a chtíč boli silnejšie. Bolo to úžasné....vzdychala som ako o život. Potom sa ma spýtal či sa môže presunúť do mojej riťky a ja som súhlasila. Šukal ma tam, preťahoval ako štetku a mne sa to neskutočne páčilo. 

Potom si sadol na sedadlo a ja som si naňho obkročmo sadla. Napichla som sa mu na jeho kolík ako nič-takú som už mala kundičku porozťahovanú a mokrú...začala som na ňom jazdiť a takto sa mi to páčilo najviac.bol vo mne celý. Stláčal a cmúľal mi prsia, rukami mi stláčal zadok a plieskal naň. Išiel na mňa orgazmus. Začala som jazdiť rýchlejšie, trieť sa o jeho lono a v tom sa mi rozliala po tele obrovská vlna mega orgazmu. Kričala som od tej slasti. O chvíľu na to sa urobil aj on. Vystriekal sa do mňa a tiež vdychal od rozkoše. Po chvíľke sme sa od seba odlepili a mne začalo po stehnách stekať jeho semeno a to sa mu páčilo.poutierali sme sa, obliekli a dohodli si ďalšie pikantné stretnutie,no teraz uňho doma. Bol to môj najlepší sex doteraz. autor: KexíkAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>