Erotická poviedka

Splnená túžba I.

...obojok na krku, symbol ... som subinka ...
    Som veľmi unavená, ale tou najkrajšou únavou aká môže byť. Stojím v sprche voda preteká po mojom tele, je to príjemné privriem oči a predstavujem si všetko čo som prežila. Moje pocity, myšlienky ktorých je tak veľa, že neviem ktorou začať. Neviem ako dlho stojím v sprche, ale preberie ma chlad, asi som tu už dlho. Vykročím zo sprchy moje telo obtočím osuškou a vyjdem do izby. Je prázdna, som tu sama ale popritom cítim jeho blízkosť. Začnem sa obliekať a rozmýšľam.....čo bude dalej? ozve sa? Pohľad do zrkadla a vtedy si uvedomím že obojok mám stále na krku. Zodvihnem ruky aby som ho odopla, ale vtedy si uvedomím ešte nie, ešte potrebujem cítiť ten pocit....som subinka...
     Teraz sa poteším v mojej záľube a šatku si obtočím okolo krku tak aby nebolo vidieť ten krásny symbol.Posledný pohľad po izbe vtedy mi padnú oči na krabičku urobím krok ku nej natiahnem ruku. Nie ona tu bola ked som prišla tak tu má asi ostať. Zoberiem kabelku a otvorím dvere a znovu pocítim ten závan chladného vzduchu a privriem oči, tento pocit si budem pamätať navždy.
     Cesta domov je odrazu dlhá.Rádio hrá ani neviem čo vnímam len cestu a autá ktoré ma míňajú. Čo cítim? Neviem. Občas si siahnem na krk a to uistí, že to nebol sen ale realita.
     Sedím doma káva vonia po celom byte a ja sa snažím nemyslieť na to čo sa stalo, ale nejde to. Stále počujem jeho slová. .ozvem sa...prešlo pár hodín odvtedy a ja mám pocit že celá večnosť. Ani neviem ako mi oči privrelo a zaspala som,neviem čo sa mi snívalo, ale zobudil ma nejaký zvuk s vonku.
     Je ráno dnes nejdem do práce, som aj rada potrebujem si utriediť myšlienky. Otvorím okno a ten studený závan vzduchu telom mi prejde príjemný pocit, spomienka. Odrazu zazvoní telefon, volá mi kamarátka pozerám na mobil a rozmýšľam čo asi chcem.Zodvihnem a ozve sa veselé...ahoj čo dnes podnikneme?...Preberiem sa zo sna myšlienok a odpoviem....neviem dáme wellness?...Jej veselý hlas rýchlo odpovie. ..super o dve hodiny prídem. ...Využijem ten čas a rýchlo niečo porobím a pripravím sa.
     Niekto zvoní idem otvoriť a znovu ten závan toho chladného vzduchu "ach" preberie ma len jej veselý hlas. .no pod už... Zoberiem tašku a kľúče od auta.Cesta nie je dlhá a hlavne kamarátka stále niečo hovorí ani neviem čo len má nejaký nový objekt a ako vždy je to ten pán dokonalý.Voda je príjemná uvoľňuje moje telo oslobodzuje napätie ktoré cítim. Ležím v bublinkách a myšlienkami som úplne inde.Len z diaľky počujem hlasy ľudí a naliehanie kamarátky aby som jej odpovedala.Len sa na ňu usmejem a ona sa ma opýta. .deje sa niečo?...neviem čo jej mám povedať, rozmýšľam či jej mám povedať čo som prežila.Ale myslím, že by to nepochopila tak radšej si to svoje krásne tajomstvo nechám pre seba.
     Cesta domov bola taká istá ako cesta tam len som počúvala ale myšlienkami som inde.Zastanem pred jej domom a ona hneď povie. ..dáme kávu?...Len sa strhnem a odpoviem. ..nie nejak ma bolí hlava. ..vidím sklamanie v jej očiach viem, že mi toho chcela veľa povedať, ale dnes ozaj nie som dobrá spoločnosť.Rozlúčime sa, vystúpi zakýva a ja odchádzam ešte sa pozriem za ňou a kývnem.
      Prichádzam domov zaparkujem som rada, že na ulici nik nie je a nemusím sa s nikým stretnúť. Vkročím do bytu a v tom momente mi pípne telefon. Srdce mi bije ako zvon pozriem sa. ..Pan...Ruky sa mi chvejú ako sa snažím otvoriť sms Čítam rýchlo,ale pozorne. ...o 19.30 na tom istom mieste....nič viac žiadne slovo len jednoduchý príkaz.Odpíšem tiež tak isto...áno Pane. ..Srdce sa mi rozbúcha radosťou, vzrušením, usmejem sa a na rýchlo vybehnem do bytu zavriem dvere.
      Pohľad na hodiny je 18.45 už som pripravená a už musím ísť aby som prišla na čas, aby som nemeškala.Na rýchlo zoberiem kľúče, vtom mi zazvoní mobil volá kamarátka zdvihnem a hneď jej veselý hlas. ..už ti je lepšie?...odpoviem. ..ano...ved ju neklamem je mi krásne som šťastná, ale zase toto jej povedať nemôžem. Jej dobrá nálada je počuť na jej hlase a odrazu povie...prídem ku tebe pokecáme...Strhne ma čo jej poviem? Nemôže prísť ved mňa čaká môj Pan, čaká ma krásna noc. ...S vážnym hlasom jej poviem. ..nie dnes to nejde pôjdem si skoro ľahnúť som nejaká unavená...Ticho v telefone a potom jej hlas. .no dobre tak si oddýchni, len dúfam, že sa nič nestalo?...Znovu pohľad na hodiny je 18.55 už nieje čas tak na rýchlo odpoviem...nie nič sa nestalo ráno sa ti ozvem.Rozlúčim sa s ňou ani nestihne dopovedať už zložím a rýchlo zatváram dvere bytu a ponáhľam sa do auta.
      Prichádzam ku motelu vonku je šero na parkovisku sú nejaké autá ale ináč je tam ticho a kľud. Vkročím do haly kde sedí slečna tá istá čo včera. Usmeje sa na mňa a nestihnem nič povedať podáva ma kľúč znovu 35. Rozmýšľam čo si asi myslí kto som?, načo som sem prišla ?, ale chlad kľúča v mojej ruke ma preberie rozlúčim sa s ňou a vykročím do schodov.Dnes žiadna obálka, žiadne inštrukcie rozmýšľam čo mám robiť. Odomkýnam dvere znovu ten závan chladného vzduchu. V izbe je tma nič nevidím len na jednom mieste horí sviečka a v siluete jej svetla vidím krabičku so šatkou....Odložím si kabelku a bundu a strhne ma hlas. ..vitaj subinka moja...On je tu telom mi prejde mrazenie, ale rýchlo odpoviem...ďakujem Pane, prajem dobrý večer....Jeho hlas je úplne iný. ...dnes to skúsime ináč... Neviem čo mám robiť nevidím ho len stojím a čakám čo povie. Strhne ma jeho hlas...v kúpeľni máš pripravené veci. ...odpoviem. ..áno Pane...
      Vkročím do kúpeľne konečne je tam svetlo a na poličke vidím položený korzet, podväzky a na zemi lodičky. Rýchlo sa vyzlečiem dám bleskovú sprchu a oblečiem sa. Korzet vytlačí moje prsia, podväzky pripnem na silonky a obujem si lodičky, sú veľmi vysoké nohy sa ma zachvejú, ale nadýchnem sa a pevne postavím.Pohľad do zrkadla na seba. Vyzerám dobre sama sebe uznám a ten krásny symbol na mojom krku to krásne doplňa.
      Otvorím dvere do izby znovu tma a moje oči si musia zvyknúť na to. Urobim krok pevne rozhodnutá, odhodlaná a šťastná. ..on je pri mne.......

   . ..vykročím z dverí kúpeľne v izbe je tma moje oči si znovu musia zvyknúť na to svetlo,zbytočne ich privriem to mi nepomôže.Ako zatváram dvere znovu ten závan chladného vzduchu, až sa pousmejem, toto bude vždy pri mne ked budem robiť daľší krok...
    Snažím sa narovnať a vykročiť pevnou nohou Lodičky sú vysoké nie som naučená chodiť v takých topánkach, noha sa mi mierne podlomí až sa zachytím.Vtedy sa ozve jeho hlas...zvykneš si chodiť v takých topánkach. ..Očami ho hľadám po izbe, ale nič nevidím tak veľmi túžim vidieť jeho oči, ten pohľad ktorý ma mrazí a vzrušuje, pred ktorým mám rešpekt, ale zároveň cítim s akou zbožnosťou na mňa pozerá.
    Neviem čo mám robiť kde mám ísť tak oslovím Pana...Pane prosím nič nevidím.... počujem ako sa zasmeje, ach aký príjemný smiech, ktovie či sa usmiali aj jeho oči? Zase kopa myšlienok a predstáv.Odrazu ostane ticho a pocítim ako ku mne prikročí a prejde mi rukou po chrbte. ...Ty nemusíš vidieť ja ťa vidím a priznám vyzeráš veľmi dobre pristane ti to. ...usmejem sa. ..ďakujem Pane....Nestihnem dopovedať a rukou mi obopne hrdlo a prejde mi po obojku a zachytí koliesko čo visí vpredu a potiahne ma až sa  zapotácam, ale udržím sa. Prejdeme kúsok po izbe a zastaví sa pri svetle sviečky a prikáže mi. ..kľakni si...rýchlo si kľaknem aj keď v tých topánkach je to zložité,ako v tomto môžu ženy chodiť? nechápem mňa už teraz bolia nohy. Kľačím a tie topánky mi vadia hneď by som sa vyzula, ale viem, že nesmiem tak vydržím. Pan niečo vyberá s krabičky, otočí sa ku mne, nakloní sa a vtedy uvidím jeho tvár vo svetle sviečky aj keď len krátko, ale tie oči zaujato na mňa pozerajú.Počujem ako niečo cvaklo a pocítim ako mi potiahne obojok, ale on stojí dalej. Cítim ako ma poťahuje a ja sa dám na štyri a idem ku nemu. Sadne si a nohy dá od seba a mňa si pritiahne až blízko ku sebe a naznačí mi že sa mám dať na kolená.Rýchlo pochopím a kľaknem si.Odrazu neviem kde mám dať ruky a vtedy mi povie....ruky si daj za chrbát a toto bude základný postoj ako ma budeš na budúce čakať. ..Rýchlo odpoviem. ...ano Pane. .. Kľačím pred ním pozerám sa do jeho očí a cítim úžasný pokoj, kľud a pokoru. Túžim kričať od šťastia, prosiť aby sa ma dotkol moje telo šalie túžbou po ňom.
      Prikáže mi postaviť sa, v tom momente ma ovládne panika, ako? ved to sa nedá v tých topánkach, chytá ma zúfalstvo a strach, že sa nepostavím.Asi to cítiť, lebo Pan mi podal ruku a pomohol vstať, usmial sa. ..neboj všetko sa naučíš ja som tu na to, aby som ti pomohol. ... Ach ten hlas, tie oči nedokážem vydať zo seba slovo.
      Postavím sa ruky dám za chrbát a stojím konečne už pevne. Dnes je to ľahšie, lebo nie som nahá moje telo ja dnes zahalené aj keď neviem čo ma čaká.Odrazu sa Pan postaví, ale znovu otočí ku mne chrbtom a teraz neotvorí krabičku, niečo chytí do ruky.Nevidím čo to je a urobí krok do tmy, stojí za mnou. Cítim ako sa niečo dotklo môjho chrbta, nie je to jeho teplá ruka ani nič chladné,je to zvláštny pocit. Prechádza mi tým po chrbte a vôbec neviem čo to je, občas to hladí, ale v momente to zase spôsobuje pocit tlaku. odrazu sa nakloní ku mne a šepne mi. ..toto je moja obľúbená vec, tou ti spôsobím pocity s ktorých sa zblázniš....Neviem čo myslel tým "zblázniš",je zvláštne, že necítim strach a obavu, ale túžbu. Znovu to moje telo ma zrádza ved sa mám báť ! A ja cítim vzrušenie. Privriem oči a vychutnávam si dotyk tej veci na mojom chrbte. Necítim nič a v momente....vo vzduchu počujem švihnutie. Čo to je ???... A znovu ten zvuk švihnutia, ale pocítim blízkosť na mojej pokožke. Ved sa mám báť, čo to robí moje telo ?,prečo sa vôbec nebojí? Stojím pevne ruky za chrbtom telo sa mi chveje vzrušením Odrazu počujem jeho hlas. ...daj ruky za hlavu. ..splním to hneď ruky dám za hlavu, hruď vypnem a moje prsia zviazané korzetom sa nedvihnú ešte vyššie.Dokonca sa mierne vysunú a cítim ako sa bradavky otrú o hranu korzetu.Je to príjemný pocit tlaku a ako sa mi zrýchľuje dych otierajú sa a cítim ako tvrdnú vzrušením. Oči zavriem aby som precítila bez pohľadu do jeho očí, lebo keď sa mu pozriem do očí už zabudnem niečo cítiť. Preberie pálčivá bolesť na prsníku a hneď na druhom. Prvý krát strácam pevnosť nôh a urobím krok do zadu.Vtedy zaznie jeho hlas...prvé zoznámenie máte za sebou. .... Otvorím oči jeho pohľad ma upokojuje, ale tá bolesť sa rozlieva po mojom tele. A už vidím čo mi to spôsobilo. V ruke drží jazdecký bičík taký ako jazdci používajú na kone,je čierny, kožený. Drží ho pevne v ruke a začne mi ním prechádzať po tvári a ja podvedome privriem oči.Nebojím sa, že by ma ním švihol po tvári cítim len vzrušenie.
     Prečo sa nebojím? Prečo necítim strach pre týmto mužom? Ved on má bičík v ruke a ja tu stojím a nebránim sa?Čo mi s ním spôsobí? 
     Toto je bláznivé mala by som sa báť a ja práve cítim pokoj,kľud, ale nie kľud úplný moje telo sa chveje vzrušením, cítim ako sa prebúdza moje túžba po ňom.
     Prejde mi bičíkom pomedzi prsia cez korzet dolu,opíše ním jeho  kontúry. Prejde mi po stehnách  plácne po vnútornej strane stehien a ja podvedome dám nohy mierne od seba.Odrazu pocítim ako mi prejde bičíkom po pyskoch. Švihne ma po nich? Pripravujem sa na to, ale pocítim len ako ho pritlačí a zaborí ho a prejde mi po štrbinke. Pár krát mi cez ňu prejde a cítim ako klže pomedzi pysky. Bože čo to je? Ja som vzrušená? On to cíti? Strhne ma jeho hlas...tak tebe sa to páči?....zasmeje sa a ešte raz ním potrie moju štrbinku a vytiahne ho a cítim moju túžbu na mojich perách. ...Olízni!...otvorím pusu a špičkou jazyka prejdem po bičíku je celý mokrý. Otvorím oči a pozriem sa mu do očí Pozerá sa na mňa ako olizujem jeho bičík a povie....tak ty si nadržaná?....V tom momente pocítim obrovskú hanbu, poníženie ešte väčšie ako keď som stála pred ním nahá. Ved som oblečená, ale on vidí moju intímnu nahotu,donútil moje telo, aby šalelo po ňom a popritom je mi to príjemné.Túžim byť pred ním nahá fyzicky ale aj intímne. Túžim mu ukázať moju oddanosť a pokoru a práve moje telo to urobilo za mňa.
         Stojím, cítim zahanbenie, poníženie, ale som šťastná, toto je to po čom túžim Neviem čo ma čaká, ale som odhodlaná sa oddať.....


       . ...stojím nahá, zahanbená cítim obrovské poníženie a až teraz som pochopila význam toho slova....
      Moje telo sa chveje neviem sa ovládať ten pocit mi prechádza celý telom každým jeho kúskom,každý jeden zmysel pracuje na plné obrátky. Očami neviem kde pozerať Túžim sa dívať do jeho očí,ale hanbím sa. Počujem moje srdce, bije ako zvon na poplach. V puse mám sucho, ale nie som smädná len mám pocit,že mám ústa ako zlepené.Cítim moju túžbu, moju vôňu ale to je niečo nové toto som ešte nikdy necítila. Vôňa mojej túžby a vzrušenia sa rozlieva po celej izbe a to mi dodáva ešte väčšie zahanbenie. Pozerá sa na mňa tak vážne, že mám pocit, že keď zavriem oči schovám sa pred jeho pohľadom.Prečo sa neusmeje ? Prečo nič nepovie? Len sa pozerá.
      Znovu zodvihne ruku s bičíkom a prejde mi ním po ramene a prejde mi po ruke dolu až na prsty vráti sa naspäť a znovu to isté po druhej ruke. Odrazu mi povie. ..daj ruky za seba. ..Chytím si ruky za chrbtom a stojím pevne mierne rozkročená.Obíde ma a popritom stále prechádza bičíkom po mojom tele. Určite cíti chvenie čo mi prechádza telom, ale nedá znak toho, či sa mu to páči alebo nie.Cítim jeho dych na šiji a bičík ma hladí, je to príjemne, nežné. ...Nakloní sa ku mne a šepne. ..bojíš sa?....rýchlo chcem odpovedať, ale len kývnem hlavou na súhlas. V tom momente pocítim švihnutie na zadku,nie silné, ale hneď pochopím prečo. Odpoviem...nie Pane nebojím sa.... No vidíš, že vieš ako sa máš správať... 
        Postaví sa predo mňa a povie....teraz skúsim ako máš rada môj bičík. .. Neviem čo bude nasledovať, ale hneď to pochopím. Rukou mi chytí prsia a vytiahne ich s korzetu tak že prevísajú a zároveň ich má krásne pripravené.Nestihnem si ani uvedomiť čo bude a v tom....prvé švihnutie po prsiach nie silné, ale cítim jemné štípanie. A znovu dalšie už silnejšie až mám pocit, že sa uhnem, ale práve naopak zase moje telo urobilo niečo čo som nečakala.Prehlo sa tak, že som prsia ešte viac vystrčila dopredu Vidím ako sa jemne pousmeje a nadvihne bičík, ako by ma išiel plácnúť a len sa ma dotkne a ja sa práve vtedy myknem.Prečo som sa nemykla keď ma švihol ? Nechápem reakcie môjho tela. Tá bolesť je silná, ale po prvom švihnutí sa rozlieva po mojom tele a premieňa na vzrušenie.
        Pohladí mi prsia rukou, jemne po nich prejde. Bradavky mi pohladí a mierne poťahá prstami a ako uvoľní zovretie švihne rovno po bradavke.To isté urobí aj na druhej a zopakuje to ešte tri krát. Bradavky mi blčia páčivou bolesťou, ale prsia sa mi v tom napnú vzrušením. A vtedy sa počujem ako poviem....prosím ešte Pane. ..usmeje sa a ešte dva krát ma plácne po prsiach až sa chvejem od vzrušenia. To je niečo nádherné, usmejem sa na Pana a šepnem. ...ďakujem Pane. .V tom odloží bičík a nahne sa ku mne a začne mi olizovať bradavky a jemne ich sať a ja mám pocit, že sa neudržím na nohách. ...
      Pozerám sa na neho a túžim v tom jeho hlavu pritisnúť ku sebe bližšie, poprosiť, aby neprestával Namiesto toho len začnem vzdychať a zakláňať hlavu. V tom pocítim ako mi prejde rukou po pyskoch a prudko vsunie prsty a začne prirážať. Nevládzem stáť nohy sa mi chvejú. Odrazu ale znovu tá pálčivá bolesť na prsiach, ale cítim ju len chvíľku, lebo v tom pocítim ako mi zovrie vnútro a ja dosiahnem úžasný orgazmus. Odstúpi odomňa a pozerá sa na mňa.
     Skloním hlavu aby som sa pozrela na prsia a prekvapene zistím, že na nich nie je žiadny znak po švihnutiach, len ja cítim stále to jemné pálenie.Zodvihnem oči a spoja sa mi s jeho očami a vidím v nich obrovskú túžbu po mne.....


autor: AnieAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>