Erotická poviedka

Nezvyčajná dovolenka - cesta I.

     Mám rada erotiku, sex a hlavne ak ma niekto tvrdo ošuká. Nie som žiadna stydlivka a nebránim sa ani sexu s úplne cudzími chlapmi a boli už piati šiesti za noc. Jednoduchom mám rada experimentovanie. Už dlhšiu dobu som snívala aké by to bolo ísť na dovolenku a tam mať násilný sex s viac chlapmi niekde na opustenej pláži, unesená a vydaná im napospas. Má len jediný háčik neovládam žiadne jazyky, som proste v tomto blbá. Zvažovala som, že sa dohodnem s partiou chalanov od nás ale to by zase boli už mne známi a nebolo by to presne to čo chcem. Nakoniec som začala hľadať nejakú babu čo by išla so mnou a nevadilo by jej takéto divadielko stačilo len aby tam bola a prípadne prekladala aby nedošlo k nedorozumeniam. Čakala som dva roky a túto jar som našla presne kočku vhodnú ku mne. Najskôr sme si písali a nakoniec sme sa stretli. Vysvitlo, že je lesba a ja som jej typ. Ak s ňou strávim pár nocí a zaplatím jej dovolenku nemá nič proti tomu čo chcem ja.

     Mne zase nevadil sex s babou už som pár krát skončila v posteli aj so ženami takže toto nebol žiadny problém. Než sme nakoniec po dlhom hľadaní vybrali vhodnú destináciu pár krát sme si to v posteli rozdali. Musím povedať, že ma celkom prekvapila. Navonok bola taká šedá myška ale v posteli to vedela rozbaliť. Mala som aj so svojimi skúsenosťami čo robiť aby som jej stačila. Bolo rozhodnuté presvedčila ma, že je tá pravá. Dokonca sa mi priznala, že má v sebe niekedy silné nutkanie pohrávať sa s inou babou ako svojou subinkou a naznačila mi, že niečo také by rada aj so mnou. Súhlasila som, že v podstate mi také niečo až tak nevadí a trochu poníženia a bolesti hádam zvládnem.

     Prišiel jún a mi sme cestovali obe za plnením si svojich túžob. Podľa dohody som sa nastúpením do autobusu stala subkou až do skončenia dovolenky. V autobuse bola väčšina mladých až na tri dvojice čo mohli mať po tridsiatke. Na prvej zastávke sa začala moja prevýchova na subinku. Keď som chcela vystúpiť z autobusu a ísť na WC vycikať sa moja spolucestujúca budem ju volať Soňa, sa začala vžívať do role mojej Pani. Stopla ma a musela  som je som jej ísť najskôr kúpiť kávu a až potom sa ísť vycikať. Samozrejme, že než som všetko vybavila bola na wcku dosť dlhá rada, skoro som to ani nestihla. Keď som sa vrátila do autobusu  Soňa už sedela na svojom mieste a šibalsky sa na mňa usmievala. Keď som si k nej sadla, nahla sa ku mne a potichu sa ma spýtala:

- "Tak, čo bude sa ti to páčiť?

- "Asi moc nie ale ak ty dodržíš všetko čo si sľúbila, budem tvoja najposlušnejšia subinka." odpovedala som je.

     Cestovali sme celý deň a keď sa stmievalo mali sme dlhšiu zastávku. Soňa po mne chcela aby som  zohnala niečo ľahké na zjedenie  a chladené na pitie. Najskôr som teda naklusala do reštaurácie a zisťovala čo tam majú našťastie mali celkom slušnú ponuku bagetiek a tak keď som všetko kúpila a nachystala ohlásila som Soňu a ukázala som kde máme stôl a chcela som ísť na toaletu. Soňa ma zastavila a spýtala sa ma:

-          "Kam ideš?"

-          "Na toaletu."

-          "A kto ti to dovolil?" bola jej ďalšia otázka.

-          "Ako, kto?" nechápavo som sa spýtala.

-          "Si predsa moja subka. A tá nesmie spraviť nič čo jej Pani teda ja nedovolím prosím zapamätaj si to." vysvetlila mi Soňa.

Ostala som trochu zarazená ale postupne mi to dochádzala vlastne áno asi takto nejako funguje vzťah medzi Pánom a submisívom.

-          "Môžem ísť na WC-ko?" spýtala som sa.

-          "Môžeš ale keďže si sa nespýtala správne za trest si vyzlečieš nohavičky a dnes ich mať nebudeš. Správne si mala spýtať Pani prosím môžem sa ísť na wcko vycikať?" odpovedala mi Soňa.

Ostala som tam vyjavene stáť, čo ju značne pobavilo. Mala som totiž na sebe len obtiahnuté tričko a také legínky čo doslova kopírovali moje telo. Ak nebudem mať na sebe nohavičky tak v podstate ako by som bola nahá, celú buchtu by mi bolo vidno teda nie tak ako keď som  nahá, ale mám dosť velké vonkajšie pysky a legíny by sa mi do nich zarezávali.   Soňa ma pozorovala a prerušila mlčanie príkazom:

-          "Ak sa ti teda nechce cikať tak mi aspoň dones tie tvoje nohavičky." a pustila sa do bagetky pričom ma po očku pozorovala.

Preglgla som a odišla na wc-ko. Spravila som ako si Soňa želala. Vrátila som sa späť ku stolu a v ruke som stláčala svoje tangá. Soňa sa podívala na mňa a spýtala sa:

-          "Tak čo pochopila si už."

-          "Áno pochopila, len prepáč ešte v živote som nikomu nerobila subinu, takže ešte presne neviem ako takýto vzťah funguje." Odpovedala som.

-          "Funguje tak, že spravíš všetko čo je po tebe žiadané a nič čo ti nie dovolené. Inak nasleduje trest a buď fyzický teda bitka alebo ti niečo zakážem, záleží od tvojho previnenia. Jasné?" vysvetlila mi Soňa.

-          To ma teda prípadne aj ubiješ?" spýtala som sa jej.

-          "Áno ak to inak nepôjde. Uvidíš, že mnohé sa ti z toho aj bude páčiť. A teraz mi ukáž tvoje nohavičky." Zakončila Soňa.

      Natiahla som k nej ruku a trochu ju roztvorila. Soňa pokrútila hlavou "Roztiahli ich nech ich vidím celé." Podívala som sa okolo seba všade okolo boli ľudia, hneď vedľa nás sedeli dve mladé kočky cestujúce s nami v autobuse. Najskôr som váhala ale nakoniec som neochotne spravila čo chcela rýchlo som roztiahla nohavičky ukázala ich Soni a rýchlo ich zase zožmolila v ruke. Jedna  z tých kočiek ma videla

      Aj Soňa si to všimla naznačila mi aby som k nej zohla a prikázala mi "Zopakuj to znova roztiahni ich, ale pomalšie a povedz dosť nahlas tak aby to baba sediaca vedľa počula Pani vyzliekla som si svoje nohavičky tak ako ste si želala a spýtaj čo máš s nimi spraviť." To už bolo na dosť silné kafe. Potichu som sa spýtala Soni či to myslí vážne len prikývla hlavou, že áno. Ešte naposledy som zaváhala ale cítila som ako červeniem, v ústach som mala úplne sucho. Spravila som teda posledný krok. Nech sa stane čo má stať. Postavila som sa pred Soňu tak aby som bola dosť blízko a videli ma hlavne tie dve kočky. Roztiahla som pred Soňou svoje nohavičky a zachrípnutým hlasom som začala hovoriť "Pani tu sú moje nohavičky, vyzliekla som si ich ako ste si želala, čo mám s nimi s nim spraviť? cítila som, že červeniem od hanbi. Tá prvá baba niečo vravela tej vedľa nej a už ma pozorovali obe. Stála som tam s roztiahnutými tangami.  Soňa si dávala s odpoveďou na čas. Potom sa ma spýtala " A istotne sú tvoje neukradla si ich niekomu? Uistila som ju že sú moje. Nakoniec Soňa ukončila moje trápenie " Zahoď ich do koša už ich nebudeš potrebovať." Spravila som ako mi Soňa prikázala a vrátila sa k nej. Soňa ma pochválila, že sa celkom slušne zabieham. Hovorila strašne nahlas. Schválne. Tie dve vedľa sa niečo potichu zhovárali a dívali sa na nás a smialo sa, istotne na mne. Cítila som sa strašne trápne. Pritom nie som žiadna fajnovka ale takéto niečo som ešte neokúsila. Iné je skončiť s partiou chalanov niekde na chate a byť tam nahá a rozdávať si to s nimi a úplne iné je toto.

      Nastúpili sme a pokračovali v ceste. Hlavou sa hnali rýchlosťou svetla myšlienky čo ma vlastne na tejto dovolenke čaká, mala som neskutočné fantázie a cítila som, že začínam byť z toho všetkého vzrušená.  Čakala som hodne sexu ale toto je niečo iné. Tiež je to istým spôsobom eroticky veľmi vzrušujúce. Postupne hodiny pribúdali, zotmelo sa a spolucestujúci začali podriemkavať. Autobus nebol úplne plný a niektorí mali to šťastie, že sa im ušli dve sedadla a mohli si tak spraviť väčšie pohodlie. Prešli sme nejaké hranice a Soňa rozhliadla po autobuse. My sme sedeli takmer úplne vzadu, od zadných sedadiel nás delil len jeden rad sedadiel. Úplne vzadu sedeli nejaký chalani tak okolo dvadsať ročný. Soňa sa zdvihla a išla za nimi. Boli traja. Nahla sa k jednému z nich a niečo sa potichu zhovárali. Potom sa vrátila ku mne a povedala mi že v noci budem sedieť úplne vzadu a budem poslušná, to znamená, že nič nesmiem odmietnuť. No to sa mi páčilo ale na druhej strane som aj tŕpla aby nebol problém.  Zdvihla som sa išla si sadnúť úplne dozadu, cestou som si uvedomila, že predposledné sedadla z kríža majú tie dve baby čo ma videli ako zahadzujem tangá. Videla som ešte ako si Soňa naťahuje aj na mojom mieste a bolo jasné, že noc strávim vzadu a hádam sa aj trochu vyspím.

      Prišla som k chalanom a predstavila sa. Sadla som si k nim prezerali si a ja som ich nechala vedela som si domyslieť o čom sa Soňa s nimi bavila ale nevedela som si predstaviť ako by som s nimi mohla šukať a takmer plnom autobuse. Trochu sme spolu ešte kecali o blbostiach a potom jeden z nich čo sedel v rohu mi naznačil aby som si položila hlavu na jeho nohy. Mohlo to vypadať ako by som si tam len ľahla ale bolo mi jasné že len o to nepôjde. Položila som si hlavu na jeho stehná, bokom som ležala na voľných sedadlách a nohy som mala spustené dolu. Na zadku som pocítila niečí dotyk neotočila som sa načo musel to byť len jeden zo zvyšných dvoch chalanov. Začala mi dochádzať, že byť subinou znamená aj to, že moje telo patrí Soni a tá rozhodne komu dovolí sa s ním pohrať. Chalan čo som mu ležala hlavou na stehnách mi prehodil niečo cez hlavu a mňa obklopila tma. Potom som zacítila ako si trochu sťahuje šortky a mne do tváre narazil jeho penis Jemne som sa posunula a vzala ho do úst. Oblapila som ho perami a najskôr slabuško sala a potom aj začala po ňom jazdiť. Nikam som sa neponáhľala mali sme predsa pred sebou celú noc. Chalanov penis sa ešte viac zväčšil, evidentne bol vzrušený lebo aj sám začal trochu prirážať. Pripadala som ako ten pštros s hlavou piesku. Trochu som sa pri tej predstave pousmiala a aj zakuckala. Predsa to, že ja nič nevidím ešte neznamená, že ostatný nevidia to čo sa deje na zadných sedadlách.

       Ja som zatiaľ poctivo fajčila svojho prvého dovolenkového vtáka, ktovie koľko ich ešte bude. Niečia ruka na mojom zadku bola čoraz odvážnejšia  už ma len nehladila ale začala ma dosť silno šúchať presne v strede štrbiny. Ak neprestane nebude dlho trvať tak začnem vlhnúť a cez legíny to nebude dlho trvať aby si to všimol. Chalan čo som ho mala v puse ma vsunul ruky ku mne chytil ma za hlavu začal mi hýbať hlavou tak ako by ma šukal. Ktokoľvek, kto by sa na to díval už nemohol mať pochybnosti o tom čo sa vzadu deje. Ten ďalší mi zase už začal vtláčať prst aj legínami do buchty. Mala som čo robiť aby som začala vrnieť. Cítila som ako mi tvrdnú bradavky a nemala som ďaleko k tomu neprosila o poriadnu šukačku. To mu ale nestačilo a než sa vták v mojej puse vystriekal vsunul mi ruku do legín a začal ma prstovať. Nemohla som si pomôcť a tlačila som sa zadkom na jeho prsty aby vnikali čo najhlbšie. Sem tam bolo počuť tlmené mľaskavé zvuky. Vtom  som zacítila chvenie v vtákovi a vedela som čo príde. Pevne som stisla pery a čakala na prvý prídel semena. Našťastie to bolo norme a celkom ho mal aj chutné tak nebol žiadny problém s jeho prehĺtaním. Než som ho pustila ešte som mu ho očistila. Stále ale vo mne jazdili prsty toho druhého. Nevedela som čo robiť. Chalan podo mnou si natiahol späť šortky a odokryl ma. V autobuse bolo našťastie dosť prítmie a bol počuť ako niekto pred nami aj pochrapkáva. Chalan mi naznačil aby som sa posadila prsty so mňa vyšli a ja som sa cítila tak strašne prázdna, šalela som potrebovala som aby ma niekto pretiahol.

       Posadila som. Cítila som ako mi z buchty vyteká, ak teraz budeme musieť vystupovať budem na zadku poriadny fľak.  Moc dlho času ale na oddych som nemala. Tí dvaja zatiaľ ešte neukojený si vymenilo miesta s tým čo som ho práve dofajčila. Jeden z nich si sadol úplne na krajné sedadlo. Mňa si posadili medzi seba medzi seba Čakal som čo príde lebo jeden z chalanov sedel presne v strede a teda v uličke kde bolo dosť vidno. Našťastie už bola noc. Mladý pár pred už spal. Chalan sa natiahol pod sedačkami a jeho kočka spala na sedadlách. Skôr čo mi robilo starosti tie dve kočky. Obe sedeli a stačilo aby len trocha pootočili hlavou a mohli na nás pekne vidieť. To už ma ale nemuselo trápiť. Chalan čo sedel v strede. Mi tlačil hlavu dole a vedela som čo chce. Mal kraťasi na zips a tak som mu s trochou námahy vydolovala jeho vtáka a strčila si ho do pusy. Ten druhý čakal len na to. Ako by sme ani neboli v autobuse ale niekde kde sme sami. Cítila som ako mi na bokoch chytil legíny a začal mi ich sťahovať. Myslela som, že mu postačí ich stiahnuť len pod zadok ale on pokračoval a pomaly ich sťahoval k stehnám a potom ďalej. S hrôzou som zisťovala, že mi ich chce vyzliecť, čo nakoniec aj spravil. Ostala som  v autobuse skoro plnom dovolenkárov takmer nahá. To mu ale nestačilo spodnú nohu mi nechal visieť dolu ale hornú sa snažil  zasunúť za opierku sedadla. Nakoniec sa mu to nejako podarilo a ja som skoro spravila šnúru. Keď som predstavila v akej som polohe nemohla som tomu veriť. Takto mal úplne voľný prístup k obom mojim dieram čo aj začal takmer okamžite využívať. Najskôr mi poriadne preskúmal buchtu strkal mi postupne prsty a zastavil sa na štyroch. Bola som už celá mokrá a autobusom muselo byť počuť teda aspoň si myslím čvachtanie jeho vnikajúcich prstov do mojej buchty.

     Potom mi začal potierať anál a postupne mi ho rozťahoval. Nemala som s tým problém bežne som praktizovala análny sex. Jediné toho som sa najviac bála, že sa niekto ozve a nás vyhodia von. Neviem čo by som si počala. To už ale aj druhý vták sa pripravoval na svoje vyvrcholenie. Chalan začínal napínať svalstvo, chytil ma za hlavu a stačilo pár prírazov. Striekal do mňa v dávkach jeho semeno malo odpornú nakyslastú chuť a prehĺtala som ho len s odporom.

      Zatiaľ ten posledný naďalej prstoval môj anál. Poslušne som stále ležala a nechalo ho robiť čo sa mu páči. Potom ten čo som na ňom mala hlavu mi naznačil aby som sa posadila. Snažila som sa čo najtichšie zmeniť polohu. Nakoniec som to ako tak zvládla. Rozhliadla som sa po autobuse a na moje prekvapenie sa nezdalo, že by si niekto všimol naše aktivity až na jednu výnimku. Moje oči sa stretli s pohľadom jednej z dvojice báb čo sedeli pred nami musela ma asi celú dobu pozorovať. V jej pohľade som sa nevyznala bol taký priamy strnulý nič nehovoriaci. Aj keď som sa jej dívala priamo do oči neuhla, bola som v rozpakoch nakoniec som sa snažilo o trochu úsmevu a sklopila som oči.

     Posledný ešte neukojený chalan mi potichu naznačil aby som si drepla na sedadla. On sa posunul za mňa aj som na análi zacítila jeho vtáka. Prstami mi ho znova roztiahol a potom som cítila ako do mňa vniká. Keď už bol dostatočne hlboko vo mne prikázal mi aby som sa obkročmo postavila na podlahu a potom sa na neho posadila. Spravila som čo chcel a jeho vták sa takmer celý na mňa narazil. Na zadku som cítila jeho ochlpenie. Nemali sme dosť miesta na pohyb a tak tí dvaja vyfajčený si sadli na úplne krajné sedadla a mňa posunuli skoro do stredu. To už na mňa bolo moc, každý kto by sa otočil dozadu by ma videl s roztiahnutými nohami rozškľabenou buchtou ako rajtujem análom na vtákovi. Podívala som sa autobuse a opäť sa moje oči stretli s očami tej baby. Už aj chalani si všimli, že nás pozoruje. Vtom ale spravila niečo čo by som fakt nečakala. Vytiahla svoj mobil a nasmerovala ho ku mne. Bolo mi jasné prečo. Najskôr som si myslela že ma chce fotiť ale ona to točila. Asi po minúte sa nahla k  chalanovi čo sedel kúsok za ňou a spýtala sa ho "Prečo si tú kurvu nevyzlečiete úplne?". Takmer okamžite som za sebou počula chalanov hlas ako mi prikazuje "Vyzleč sa úplne.". Musela som si stiahnuť tričko a podprsenku. Mala pravdu bola som len kurva. Ale aj tak takto šukať to som si nemyslela, že by sa také niečo dalo. Nabodávala som sa na buchtu som mala vystrčenú a ona to všetko točila. Cítila som sa strašne. Nakoniec som ucítila ako do mňa strieka svoje semeno. Vytiahol zo mňa vtáka musela som sa k nemu zohnúť a očistiť ho. Myslela som, že tým sa to všetko  skončí a ja sa budem môcť konečne obliecť.

      Oni ale moje veci strčili do svojho vaku a mňa nechali sedieť v strede uličky. Musela som si vyložiť nohy na opierky sedadiel predo mnou a takto sedieť aspoň pol hodiny. Keď som si aspoň rukami chcela zakryť buchtu musela som s ich dať za chrbát a ešte viac sa vystrčiť. Baba ma každú chvíľu točila. Chalani ma osahávali hrali sa s mojimi kozami ale aj buchtou. Potom mi jeden z chalanov hodil tričko aby som si ho obliekla lebo vraj sme kúsok od hraníc. Čakala som na ďalšie veci ale tie mi odmietol dať, vraj nech si stiahnem tričko viac. Našťastie bolo trochu dlhšie a zakrývalo mi zadok a aj buchtu ale stačil najmenší pohyb a bolo by zle.

     Chalan mal pravdu do desiatich minút sme skutočne prišli na hranice. Vodič zažal svetlo a povedal nech si nachystáme doklady. Opatrne som prišla za Soňou a vzala si pas zo svojho vaku. Bola trochu prekvapená že som len tričku. Keď som si sadla k nej bez pýtania mi nadvihla tričko aby videla či som dole bez. Okomentovala to "Ty sa teda prekonávaš vidím, že môžeme pritvrdiť, to som ani nečakala." Pri jej slovách ma zamrazilo. Čo tu chce ešte pritvrdiť to sa ma dať ošukať celým autobusom?

      Nejaký chlap v uniforme nám skontroloval doklady. Potom sme zastavili o kúsok ďalej ešte pri ďalšej búdke kde sa to všetko zopakovalo. Vodič nás upozornil, že na nejakých dvadsať minút budeme stáť na benzínke asi tak pol hodiny. Prosebne som sa otočila k Soni či by som nemohla dostať späť legíny Odbila ma, že ona ich nemá. Chalani mi ich odmietli dať späť vraj pôjdem von takto.

       Aj tak bolo autobus odbočil na parkovisko a všetci sa nahrnuli do wc-ka. Mňa Soňa poslala kúpiť niečo na pitie a potom mám vraj voľno pre seba. Bola som dosť neistá nevedela som či mi tričko zahaľuje to najhlavnejšie stiahla som si čo najviac a pádila zohnať čo si Soňa želala. Kúpila som jej kávu v plechovke a potom som zvažovala kam na wc-ko. Dámske bolo plné a bolo hodne vysvietené, tam sa moc otŕčať nechcela. Hľadala som teda niečo prírodne ale zrovna tu nič také moc nebolo. V tom ma vyrušil ženský hlas, ktorý ma oslovil celým menom. Otočila som sa a za mnou stál tá baba čo ma točila. Rovno som sa jej spýtala odkiaľ vie moje meno. Len sa usmiala a spýtala sa:

-          "Fajčíš? Nemyslím kokoty to viem, že áno." a ponúkla ma cigaretou.       

-          "Áno fajčím. Prepáč za to v autobuse nerobila som preto, že som to chcela ja plnila som len želania, ťažko sa to vysvetľuje. Prosím ťa tie video čo si točila môžeš ich zmazať? Vzala som si od nej cigaretu a čakala.

-          "Nie si v nich fakt dobrá a takéto niečo natočiť v plnom autobuse to ti poviem je úplná bomba." na to vytiahla mobil pár krát do neho ťukla a otočila ho ku mne.

     Na mobile som sa videla brala ma fakt detailne aj s tvárou ale aj tam dole. Po minúte ho vypla skonštatovala:

-          "Máš celkom dobrú postavu a piču a čo si spravila s ich semenom?"

-          "No len to čo sa dalo musela som ho prehltnúť. Nechcela som aby sa mi vystriekali niekam inam neviem či by mi dovolili sa poutierať." povedala som popravde.

     Potom sme tam len stáli a fajčili a ona ma nečakane chytila za tričko sa spredu ho nadvihla až po brucho. Bola asi spokojná:

-          "Vidím, že si ostala skutočne holá bola som len zvedavá či si potom nevytiahla nejaké oblečko ale poviem toto je odvaha tu takto cestovať. Poďme tuto kúsok chcem si ťa ešte lepšie pozrieť a prosím viem kto si a mám pár nádherných videí tak si odpustime nejaké naťahovania sa." a podišla k menej osvetleným nejakým budovám asi 50 metrov od parkoviska.

     Ja som išla za ňou až k nejakému altánku určenému asi na oddych cestujúcim po ceste som ich počas dňa videla mnoho. Nebolo tam nikoho a trochu som si aj vydýchla lebo nebolo tam od autobusu moc vidno. Len som nevedela čo vlastne tá baba chce. Len čo sme prišli k tomu altánku povedala:

-          "Tak kurvička teraz sa tu vyzleč sadni si na ten stôl a hraj s tou svojou pičou pchaj si tam niečo. " porozhliadla sa okolo a pri smetiakoch bolo pár fliaš jednu vzala a podala mi ju a potom pokračovala "Keď ti naznačím tak mi pekne povieš ako sa voláš čo si robila v autobuse, čo ste vlastne zač vy dve a hlavne že ti vôbec nevadí toto natáčanie jasné?"

-          "Nie toto nespravím nie jebnutá? odmietla som.

-          "Nevadí nemusíš počkaj toto je dobré video kam by sme ho zavesili." ukázala mi tú časť čo som bola análom nastoknuté na vtáka a vyzliekala som. "Ja ťa predsa nenútim len som ťa o niečo poprosila a ak nechceš v poriadku je to na tebe."

-          "No dobre ale načo ti to bude keď to nechceš použiť a ak ich niekam zavesiť mám ti dovoliť natáčať ďalšie? To nedáva zmysel." reagovala som na jej skrytú vyhrážku.

-          "Je len na tebe či sa to niekam zavesí to ti môžem sľúbiť." ukončila to.

     Vzala som si od nej fľašu a vyzliekla tričko. Sadla som si na stôl roztiahla nohy a začala sa fľašou šúchať o buchtu. Počas toho som odriekala to o čo ma žiadala. Trochu asi ostala zarazená pri vysvetlení toho aká som vlastne dvojica ja a Soňa. Keď vypla mobil tak sa k tomu vrátila. Dovolila mi obliecť a pomaly sme kráčali späť k autobusu. Väčšina už nastúpila a my sme tiež vošli dnu. Soňa už bola rozložená na oboch sedačkách tak som zamierila dozadu k chalanov. Tá baba ale požiadala Soňu či si môže k nej na chvíľu sadnúť. Nemala som z toho dobrý pocit. Toto skutočne nemohlo dopadnúť dobre. Sedeli tam spolu hádam aj hodinu. Bolo to dosť dlho než som ju zbadala na jej sedadle. Ja som už v tej dobe bola opäť úplne nahá.

     Chalani potom ako som sa k ním vrátila počkali než sa všetci usadia a zhasnú svetla. V tom okamihu tričko išlo dole a ja som sa stala znova ich hračkou. Našťastie už nikto nechcel šukať. Maximálne ma prstovali a musela som ich fajčiť. V dvaja boli v pohode stačilo im aby som ich ešte raz úplne dokončila ale jeden mal inú výdrž. Sánka ma už pobolievala a jemu stále stál. Už sa mi dva krát vystriekal do úst a tretí som už nedokázala z neho dostať. Za trest mi odmietol dať veci a musela som si tak ako som bola ľahnúť pod sedadlá a tak oddychovať. Bola som poriadne unavená a aj napriek tomu, že mi bola zima som zaspala.

     Keď som sa zobudila bolo už svetlo nadvihla som hlavu, všetci spali. Ostala som ležať ešte nejakú dobu ale potom už v autobuse sa to začala hmýriť. Zobudili sa aj chalani a uznali, že je najvyšší čas dať mi veci. Obliekla som sa a mohla ísť späť k Soni. Neverila som aká je to radosť mať na sebe aspoň tie legíny aj keď pred tým som mala z toho hrôzu. Soňa bola ticho a tak som mlčanie prerušila ja. Rovno som sa spýtala:

-          "Čo chcela po tebe?" nemusela som ani vysvetľovať kto, hneď ma pochopila.

-          "Ukázala mi fakt niekoľko hodne pikantných videí. Aj to ako si jej porozprávala o nás a na tvoju smolu ide presne do tých istých apartmánov ako my." zakončila.

-          "Prečo na moju smolu? Čo vlastne chce?" nechápala som.

-          "Presne neviem ale len mi niečo naznačila ale ........ no" nevedela ako to má povedať hľadala tie správne slová " vieš na tých videách si hodne rozbalila a toto isto bude po tebe chcieť. Náhoda jej prihrala ako to ona nazvala perfektnú kurvu. Ktorá iná by predvádzala anál a fajky s troma chlapmi v autobuse? A nakoniec aj tak si niečo podobné chcela po mne aby si musela šukať ako ty tomu hovoríš s cudzími  chlapmi bez toho aby si mohla povedať nie je to tak. Priznaj si to."

    Bola som ticho a nakoniec Sonine slová mali svoju logiku. Presne toto som hľadala. Takže nakoniec sa mi len dostane to čo chcem. Len v akom množstve a dúfam, že to skonči tu na dovolenke zase doma by som na také niečo len ťažko pristúpila. Moje myšlienky prerušil vodič autobusu, ktorý nám oznámil, že za chvíľu sme na mieste ale nech počkáme kým zastaví a až potom si vezmeme veci. Dívala som sa z okna a miesto bolo fakt nádherné. Len či si z toho aj niečo užijem to neviem. Na prvej zastávke vystúpili tri páry a chalani zozadu. Naposledy sa na mňa usmiali a išli si po svojom. Na ďalšej vystúpila takmer polovica dovolenkárov. Potom som počula názov našich apartmánov. Vystúpili sme my, tie dve baby čo ma vôbec netešilo a ešte jeden postarší pár. Ubytovanie bolo celkom fajn dostali sme izbu na prízemí a vedľa nás ubytovali ten pár. Na moje prekvapenia ale tá baba čo ma točila ich poprosila či by si s nimi nevymenili izbu lebo sme vraj kámošky a chceli sme byť spolu. Dokonca im ponúkla nejaké prachy a tak sme bývali vedľa seba. autor: LujzaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>