Erotická poviedka

Noc s celebritou

Ahojte. Volám sa Adriana. Mám 20,chcela by som vám vyrozprávať príbeh ktorý sa stal pred 2 rokmi. Dodnes si ho pamätam ako by to bolo včera.

Dohodli sme sa s kamarátkou že pôjdeme na jeden nemenovaný koncert. Milovali sme tu kapelu a preto sme sa rozhodli že si našetrime na VIP lístky. A podarilo sa nám. 

Dostali sme sa do VIP zóny. Neverila som že sa nám to podarí.. byť tak blizko pri ,,celebrite'.. tá nemenovaná kapela má 4 hlavných členov. Jeden z nich (Števo) sa mi vždy páčil. Bol to sympatický muž. A nevadilo mi že mal dvakrát viac ako ja. Vždy sa mi páčil! 

Keď som stála pri ňom a fotila sa, cítila som ako ma priťahuje. Bolo to strašne silné.. nikto o tom nevedel, dokonca ani moja kamarátka.

Všetko prebehlo tak ako malo. Po koncerte sme si mohli ešte sadnúť s členmi kapely. Bolo už po polnoci a nikto z VIP lístkom nezostal len ja a kamarátka. Bolo to dosť divne sedieť s kapelou za jedným stolom. Niečo sme vypili, nasmiali sa... trvalo to asi 3 hodiny. Okolo pol štvrtej ráno sme zostali za stolom ja, kamarátka a Števo. Ostatní členovia kapeli išli spať alebo išli robiť poriadky z elektronikou. Srdce mi prestalo biť. Sediet vedľa neho, vedľa Števa bol ako splnený sen. No nevedela som že sa stane ešte niečo viac...

Kamaratka Laura si už išla ľahnúť. Mali sme hotel v tej oblasti čo bol ten koncert. A tak sme zostali za stolom len ja a Števko. Tak sme sa opili... áno, ja a moja celebrita sme sa opili. Následne sme sa v takom podnapitom stave rozhodli že ma odprevadi na izbu. Ale stalo sa niečo iné.

Začali sme sa bozkávať a vyzliekať. Hodil ma na posteľ a začal ma nežne bozkávať. Rozopol mi bluzku a išiel nižšie a nižšie. Dostal sa na moju slabu stránku. Klitoris. Začal mi ho pekne dráždiť a olizovať. S jazykom to vedel na jedničku. Ja som vzdychala a ani som sa nenazdala a už sme boli obidvaja nahý. Potom som cítila ako mi ho strčil do vnútra. Bolo to neskutočne. Aj keď som mala 18, bol to môj prvy sex a ešte s celebtritou. Neskutočne rýchle tempo nasadzal a ja som vzdychala a kričala.. skúsili sme rôzne polohy. Nakoniec sa mi vystriekal a na telo a následne sme zaspali.

Ráno som sa zabudila že som nahá a sama na posteli. Trocha bola krv na plachte. Musela som si vymyslieť že som dostala menštruaciu. Ešte že sme mali s kamarátkou rozdelené izby s dosť tenkou stenou.. bola asi dosť unavená keď nič nepočula. Števo nad ránom odišiel. Aspoň myslím, vôbec neviem ako to vysvetlil svojej kapele kde bol celú noc. Nikomu som sa s tym nepriznala. Ani svojmu novému frajerovi či kamarátke..ale samozrejme sa ani nepriznam.

O rok bol zase koncert ale už sa mi radšej vyhýbal a ani sa na mňa nepozrel. Keďže som bola len obyčajna fanúšička bez VIP lístka. Ale mne to nevadí. Vždy budem spomínať na moj prvy sex s celebritou :)

autor: A.H.Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>