Erotická poviedka

Adam a Eva

Nenachádzam slová úžasu, pred tvojou krásou úžasnou. Som očarený a okúzlený tvojim úsmevom . Oči krásne, šteklivé a uško ozdobené šperkom ligotavým. Náušničku beriem do úst a jazýčkom si hrabem s krúžením a nasávaním. Túžim po tebe Eva !

Tak pod a útoč Adam ! Ja som cela v plamenných kŕčoch. To nedá sa dlho vydržať  a skôr než začne svitať ,chcem ti zo seba kúštik dať.

Ako oblak nočný ťa pohlcujem mojim dotykom. Skúmam tvoje krásne telo a prechádzam do útoku ,Eva !                                                                                                                                            Na oblak sadám a ten ma už nesie do výšav vysokých . Chcem teraz byt tam kde si ty. Ruky ti nechám za hlávkou a moje nedočkavé ruky, od  steny ti zájdu pod tričko!              Ta túžba spaľuje ma, velmi, tak pod ku mne a drž ma pevne. Tak sa nechaj unášať. Nechám si odstup a stále ti držím ruky nad hlavou. Ochutnám krk voňavý a prstami zalovím do výstrihu!

 Oboch  Adam ,som tvoja, a cela, čo  viac by som teraz chcela.

Stále ťa vidím v nočnom šeru Eva ,  ako vzdycháš vzrušením. Tvoju tvár mám jasne pred sebou a nemôžem ti odolať!  Krásne sú bozky tvoje .  

Moje srdce je nepokojne Adam........oboch ,,ano  tak sladký buď. Nežný a divoký zároveň,, Cítim ta ,si  ako uhlík žeravý, Horiča pochodeň

Jednu nôžku ti zdvihnem Eva  a ty sa mi obmotáš okolo pásu. Vášnivo ťa začnem bozkávať. Rukou ti prejdem po chrbte a pristanem na zadočku. Pritlačím ho a natlačím si ťa na svoj úd!

Ooch Adam ..stojím tam a oddávam sa ti . Som bezmocná v tvojim objatí. ANO,  si len môj !!

Mojim nosom špičkou ostrou ti prechádzam po ušku a šepkám.....si moja Eva ! Ja som omámený tvojim čarom,!!! Pritlačím si ťa k stene nočnej . Ruky ti pritlačím nad hlavu. Držím ich jednou rukou a druhov ti hladím líčko a vášnivo sa dívam do tvojich očí.

Si moje sladké mámenie Adam . Oddávam sa ti a cítim tvoje chvenie.

Nenachádzam slová úžasu, pred tvojou krásou úžasnou. Som očarený a okúzlený tvojim úsmevom ....Túžim po tebe Eva !

Pozerám sa do tvojich oči si  tak blízko Adam ...........Cítim tie bozky ,,,a chcem ochutnať tvoje pery,,, tak pod bližšie ...........

Líčko červené chladom zafarbené pohladím bozkom ,Eva  . Ústa ochutnám .Studené pery, ktoré každým momentom zvadsujú svoj objem a teplo prekrvuje ich napätie!

Už cítim teplo, čo  hreje a rozpaľuje ma v tejto krásnej chvíli,,, No už k ranu sa viac chýli .............Ta ruka je tým darom oblohy, čo ma vždy rozochveje.....                                                                   ano, ja teba chcem Adam,,,,,,, ,,,,pood, ja nezvládnem to sama, opretá o stenu

Som krásne vzrušený, chcem ťa Eva !!! Zoberiem prsia vnadné do dlaní . Pritlačím ich k sebe, ochutnám pravú bradavku, ktorú nasajem a jemne zahryznem. Krásne sa zdvíha a zveršuje!

 Je to úžasne  Adam,... och ,,,ja neviem, čo stváraš a už krč slastný cítim. ...oj . Horím ,túžbou tou,,,, popod a hraj sa so mnou

Vzrušením sa chveješ, cítim to Eva  ! Hlasito vzdycháš nocou neskrotnou a hrudník sa spiera rozkošou. Bozkom pokračujem na pupok Zoberiem do dlaní tvoj zadoček a pritlačím si ťa na seba!

Ach a ako slastne je mne Adam!  Neviem ako je tebe , ale ja už neovládam svoje zmysli ma opúšťajú . Už na nic nemyslím a oddávam sa ti cela, rozochvená...

Ľahko ťa zbavujem sukničky Eva . Popúšťam ju po kolenách smerom dole. Prstom zahíknem za kraj nohavičiek a preskúmam ich vnútro ešte ! Nohavičky mokré a voňavé vzrušením posielam dole a odhadzujem do diaľky. Jemne ti roztiahnem nožičky a rukou prechádzam po vnútornom stehne smerom hore!.....ááá vzrušuje ma to! Viac a viac !! Pomaličky odhaľujem pahorok mušličky. Prstom prekĺznem do medzierky a zacítim tvoje vzrušenie, si krásne mokrá a vzrušená!!!

Si sladký Adam , aaaaa ja  chceeeeeem  ta , cítim už to skoro pomaly vyteká..oboch . Ja ,po tebe velmi tužím, horím cela,,, ooooj..áno rob mi to..

Musím ťa nabodnúť a dobyť tvoje vnútro... sladké!  Túžim po tebe, ách Eva !

Ja som v jednom ohni a nedokážem sa ovládať Adam !!! Strácam sa v tebe si úžasný tak nežný a sladký. Vezmi si ma ,som len tvoja!!!

Prúd vzrušenia sa valí von a ja bažím po dychu Eva Si nepríčetná rozkošou a vzrušením. Trasieš sa na celom tele a vydávaš zo seba krásne zvuky. Prenikám špičkou hlbšie a dobýjam predsienku rozkoše , Narazím na hrášok veľký a tak nasejem jeho obsah. Si ako strela neriadená, exploduješ znova !!

Oooch áno som bezmocná  Adam a moja túžba a ta slasť, čo mi spôsobuješ . Celkom spaľuje ma ... Som úplné omámená a cela Bety seba .

Jazýčkom ochutnám vchod do jaskynky, ktorý sa krásne sčervenal a otvoril svoje brány! Mne to prináša nádherný pocit. Chcem aby si vzdychala Eva  a prežila krásny moment spoločne so mnou !!!

Si sladký a tak nežný Adam. Šťavička sa už zo mňa  rutí tiskom ..oooooch ...

Áno tečieš vyvrcholením... ááá....si úžasná a vášnivá Eva !!!

Áno adam  ,,, je to zvlasne, kričím polohlasne do ticha.... Prosím, prosim,poood ,,

Pritlačím  Eva a ty exploduješ vzrušením . Divokosť zavýjaš sa  a hlasito vzdycháš. Máš vyvrcholenie !! Je to nádherne !!

Už  áno Adam, vyrušením stonám hlasne, ooooch , Je to krásne slastne je mne prekrásne.   Neviem ako je tebe ,,,,,,ale ja už neovládam svoje zmysli.  Ja ta tak velmi ešte cítiť chcem,  Ach áno ,tak som to chcela

Tvoja mušlička Eva  ma zviera slastne a krásne, prenikám a prirážam.  Prenikám prvou bránou a zacítim malý tlak pred vstupom do útrob, pritlačím na teba a prenikám znova ďalej,! Sme v stoji a ja si ťa opriem o stenu a žaluď obnažený a vzrušený naráža na jaskynku!

 Ooch , je to uzasne adam, oddávam sa ti cela. Som  zmetená, mokra a bez jediného slova.

Som na špičkách  vzrušením a cítim ako moje telo horí v prichádza k vyvrcholeniu! Som v jednom ohni a nedokážem sa ovládať Eva !!! Neviem, nechápem ale tužím to urobiť s tebou znova a znova ,pod a neovládaj už svoje cíti.

 Výpust ten žeravý potok , čo v tebe pulzuje,,, čo už cítiš Adam _?

Jaaaáá  ,..úúúú, vstrek zaplňuje tvoju mušličku Eva , cítiš ako to prúdi a hreje? Hlasito vzdychám a zrýchľujem!......áááá..už to nevydržím. Moje guličky sa zdvihnú a naznačujú príchod lávy bielej.  Tak skutočné ach ááááno. Áno naše tela , narážajú oproti sebe  ... Moja panva začne kmitať a prirážať, pri každom dotyku na naše tela, krásne zavzdycháš.

Som tam... ááá..slastne spoločne zavzdycháme! Oooch a ako ja ,po tebe tužím , horím cela,,, ooooj , túžim po tebe Adam! !ááááááá

Eva ,chvíľka tato nádherná aby nikdy neskončila !!! Hladíme svoje spotené telá a šepkom do uši uštvaného žrebca ti zadeľujem... si úžasná!!

Adam,,ja sa stále chvejem, nedokážem vyčistiť moju myseľ . Cítim a vnímam tuto krásnu chvíľu kým sa upokojím bude biely deň.

Podlamujú sa mi kolená  Eva a strácam stabilitu tak potrebnú... Počujem ako hlasne dýchaš , všetko je tak nádherne                                                                                                                        Ráno , nech ta pohladí prvý lúčik slniečka a dá ti božtek na líčka, ,,,,,,,paaaaaaa                                                                                                                                                            Teplo ma pohltilo  a padám na kolena na zem Ty ma zakrývaš svojím telom a spoločne sa nechávame unášať nočným momentom tej to chvíľky! Šetrne s túžbou nakladaj a krásne vety mi poskladaj. Ja budem sa tešiť neustále na vety holé a krásne.

Odchádzam pod nezbedne kvapky do sprchy Adam.  Aby som bola zase svieža ,keď prídeš ku mne. Keď si ma budeš objímať a vnímať moju vôňu...

Únava už oči kladie na spánok a deň  sa blíži neúprosne. Utekám do postele už , ale s tebou  sa pokladám na nadýchaný vankúšik Eva .

Waaau ja už sa teším na teba Adam  .Srdce sa mi túžbou napĺňa, Idem aby som si mohla  hlavu   na tvoje plece položiť.  

Ooch, Eva ta túžba vábi ma.......                                                           

Už cítime ako sa vyrušenie vzďaľuje ako utícha ta nádherná chvíľa, Chcem ta a ty chceš mňa. Túžba ostáva len síl je stále nemej . Krutí sa nám hlava a líhame si vedľa seba aby sme cítili ako naše vzájomné vzrušenie utícha v našom objatí....autor: kvetkaAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>