Erotická poviedka

Ryšavá mrcha

Ak vás ako chlapa požiada o pomoc hocijaká žena, ktorú poznáte a viete, že silovo by to nezvládla neváhate a súhlasíte. Takto sa to všetko začalo aj mne. Rozvedená kamarátka, bez chlapa a sympatická sa ma raz spýtala či by som si nenašiel čas na vynesenie starého nábytku ku kontajneru.

Prečo nie. Slovo dalo slovo a raz v jedno letné popoludnie som zaparkoval auto pred činžiakom kde ma už čakala. Od rýchleho pozdravu a výstupu do bytu som očakával, že čoskoro budem doma piť moju vychladenú dvanástku, na ktorú som sa tešil celý deň. Výhoda odnášania nábytku bolo prízemie a kontajnery, ktoré boli za rohom. Vošiel som dnu a tam už na mňa pozerali staré drevené dvere a pár nočných stolíkov. Bola to brnkačka. Spolu sme to vyniesli. Už som chcel nasadnúť do auta a pripraviť sa na cestu domov keď ma pozvala na malé občerstvenie. Vraj to bude rýchle a určite som nielen hladný ale aj smädný. Nenechal som sa dlho prehovárať a nechcel som byť nezdvorilý. Vošiel som teda dnu, vyzul botasky pri malom botníku a nasmeroval si to za ňou do kúpeľne umyť ruky a potom šup do obývačky. Na stole čakalo pár chlebíkov a studená voda. Bol som celkom rád, že ponuku na občerstvenie som neodmietol. Usadil som sa na veľký gauč a zobral si teda chlebík, ktorý som spláchol so studenou vodou. Popri mojej konzumácií sme sa rozprávali o bežných veciach.

Po chvíľke si odbehla do kúpeľne a ja som dopíjal vodu s tým, že teda už pôjdem domov. Potom prišiel pocit vzrušenia. V nohaviciach sa začalo niečo diať. Nevedel som prečo z ničoho nič. Prišla z kúpeľne vysmiato sa pozerala na moju zmätenú tvár a začala si oblizovať vrchnú peru. Vedel som, že niečo nie je v poriadku. Tá mrcha mi dala niečo do vody. Prišla bližšie, odsunula stolík, kľakla si predo mňa a začala ma hladkať po rozkroku. Chcel som vstať a odísť domov ale nedalo sa. Sedel som a čakal čo bude ďalej. Rezignoval som. Ako sa hovorí, kto nemal ryšavku nevie čo je láska.... dráždila ma rukami na ktorých bol ako ozdoba červený lak. Keď ho svojou hrou dostala do toho správneho objemu, rozopla mi nohavice, stiahla nedočkavo dole aj s boxerkami a prisala sa môjho vtáka ako keby nešukala hádam celý život. Začala cesta do horúceho pekla.... vyhrnul som jej športovú sukňu a ucítil jej vlhkosť v nohavičkách. Tak tu netreba žiadny lubrigačný gél. Takú vlhkosť som u ženy ešte nezažil. Prsty len tak kĺzali dnu a von. To ju ešte viac rozrajcovalo. Začala mi cmúľať gule a striedala ich vo svojich ústach. Potom sa opäť chcela prisať na môjho vtáka ale to už som bol  odhodlaný vraziť jej ho tam až po koreň, nech si teda vychutná poriadny orgazmus. Posadila sa na mňa a začala jazdiť. Hladila si prsia a cmúľala mi prsty. Ako náhle prišiel prvý orgazmus prehla sa dozadu a rukami stlačila obe moje kolená dosť silno. nechápal som, kde sa v nej tá sila berie. Zhodila posledný odev zo seba a pokračovala vo svojom ukájaní. Jazdila na mne tak divoko, že som sa bál o svojho vtáka, aby neprišiel k úrazu. Keď prišiel druhý orgazmus rozhodol som sa zmeniť polohu. Zdvihol som ju, odniesol do kuchyne a položil na stôl, kde bolo pár vecí, ktoré aj tak skončili na zemi. Prirážal som a prirážal až som sa dopracoval nielen k ďalšiemu orgazmu ale aj k inému umiestneniu stola. Tretí orgazmus mi zanechal na zadku škrabance. Bol som ako besné zviera, nespoznával som sa. Mal som chuť jej nechať pamiatku na tento deň. Opäť sme sa presunuli do obývačky na koberec. Dala sa na štyri, prudko som jej roztiahol nohy, chytil ju za tú jej ryšavú hrivu a vrazil jej ho tam až po gule. Na tu máš ty mrcha... búšil som do nej, ťahal ju za vlasy a aby jej nebolo ľúto. Mal som chuť ju zmlátiť po holej za to oklamanie.. na moje veľké prekvapenie sa jej moje plácanie po zadku páčilo. Prosila a dožadovala sa ďalšieho.

Stalo sa zo mňa zviera, beštia, ktorú v tej chvíli chytili v divočine a zavreli do klietky. Jej to však nevadilo. Jej posledný orgazmus bol najsilnejší zo všetkých. Poznal som to podľa jej výkrikov, ktoré museli počuť určite až na štvrtom poschodí. Keď som jej povedal, že aj môj vrchol sa blíži naznačila, že to môžem pustiť do nej. Vraj si teste predtým dala nejaký čipok. Natlačil som to do jej mokrej pičky celé. Bolo dokonané... potom sa priznala, že mi naozaj dala niečo do vody. Vraj si už po roku potrebovala poriadne zašukať a moja pomoc jej prišla vhod. Na pamiatku som jej nechal modriny na zadku a plnú pičku môjho semena...autor: BettyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>