Erotická poviedka

Túžba

Je teplé marcové ráno slnko sa prediera pomedzi mraky a ja začínam prvý deň môjho života. Začínam si plniť svoj sen, svoju túžbu. Pípne správa a v nej len napísané.... Dobré ráno subinka moja. Pripravená? Až sa zachvejem ked to prečítam,ale zároveň sa aj poteším . Rýchlo zoberiem telefon a odpíšem...Dobré ráno Pane .Ano som pripravená Pane. Odpoveď už nepríde tak sa idem pripraviť podľa inštrukcii Pana . Posledný pohľad do zrkadla a hlboký nádych a odhodlanie . 

    Cesta nie je dlhá , ale myšlienky sa mi preháňajú hlavou. Ako sa približujem ku miestu nášho stretnutia srdce mi bije ako zvon pociťujem určitú obavu ,ale odhodlanie je väčšie. Vystúpim s auta vojdem do motela na recepcii sa ohlásim a slečna mi podá kľúč a obálku. Poďakujem sa ,usmejem a vykročím po schodoch. Izba číslo 35 držím kľúč v ruke a ostanem stáť . Obálka je zalepená a rozmýšľam či ju mám otvoriť hneď alebo až keď vkročím ,ale rozhodnutie prišlo hneď .Pípol mobil a správa ..Prečítaj si .....Rýchlo otvorím obálku a je tam odkaz od Pana .Prečítam pozorne a vložím obálku do kabelky .Odomknem dvere otvorím a vkročím do izby a do sveta subinky.....
....otvorila som dvere a vkročila som. Prvý krok ku tomu aby som naplnila svoju túžbu byť subinkou . 
    V izbe bolo príjemné šero a ticho len záclona sa jemne hýbala od prúdiaceho vzduchu ktorý ma ovial.Sekunda bola ako hodina a vtedy som znovu prehodnotila svoje rozhodnutie myšlienky sa odrazu stratili a pociťovala som len chvenie ,ale v tom momente som nevedela presne či to je strach alebo vzrušenie. Z vonku bolo počuť autá prechádzajúce po ceste a niekde s diaľky ruch mesta. 

    Odložila som kabelku a vyzliekla bundu a oči mi padli na hodiny na stene . Už len 15 minút a príde Pan . V izbe na zemi bolo presne označené miesto kde mám čakať pripravená presne podľa inštrukcii. Vošla som do kúpeľne vyzliekla sa.Vlasy som si rozpustila a padali mi na plecia a vtedy som pocítila trošku túžbu aby boli dlhšie a zakryli moje telo .Vošla som do izby a vtedy som si všimla na stolíku položenú krabičku, ale aj keď som bola zvedavá neotvorila som ju akurát ma prekvapila položená šatka na nej .Zastala som si na určené miesto a oči mi znovu padli na hodiny a videla som že už len pár minút Zavrela som oči a snažila sa upokojiť .

    Stála som mierne rozkročená s rukami za chrbtom Otočená som bola chrbtom ku dverám takže oči nevideli a len sluch vnímal každý zvuk.Odrazu som pocítila na mojom nahom tele závan chladného vzduchu ,ale len na moment a potom už znovu len ticho ,ale už som cítila že nie som v izbe sama.Chvelo sa mi celé telo cítila som blízkosť muža jeho vôňu. .....Zavrela som oči a vtedy som pocítila jeho dych na mojej šiji . Pocítila som ako sa ma dotkol a ja som sa intuitívne mykla a vtedy mi šepol ...už sa nemusíš báť som tu pri tebe....Bola som pripravená pozdraviť Pana tak ako sme boli dohodnutý ale v tom okamihu mi priložil šatku na oči a zaviazal mi ju okolo hlavy.A znovu to ticho až sa ozvalo...ty si zabudla ako máš pozdraviť?....Chytila ma panika ako som na to zabudla a rýchlo som pozdravila....Dobrý deň prajem Pane...sekundy minúty pokiaľ mi odpovedal ...ďakujem subinka moja....a znovu ticho a vtedy ma prebral a povedal porušila si hneď prvé čo si mala spraviť a to si zaslúži trest .Nevedela som čo znamená ,ale neodvážila som sa opýtať. Vtedy povedal a pokračujeme podľa dohody .Preletel mi hlavou list kde to bolo napísané a uvedomila som si že prichádza prvý moment ..prehliadka...Nohy som dala ku sebe a ruky za hlavu a začala som sa otáčať pomaly v smere hodinových ručičiek .Cítila som jeho pohľad na moje nahé telo a cítila som ,že mi tvár aj blčí červeňou a celá sa chvejem hanbou. Otočila som a ostala som stáť v momente ked mi Pan prikázal.A znovu ticho len ma prebrali jeho slová...povedz mi ako sa cítiš ....odpovedala som aj ked som mala pocit,že nedokážem povedať ani slovo....cítim sa dobre len sa hanbím Pane...a znovu ticho a odrazu som cítila jeho dych na tvári a šepol mi ...to je dobre tak to má byť... .Znovu moment ticha...daj ruky za chrbát a nohy od seba ...hned som zareagovala a urobila som to .Nevedela som kde stojí Pan ale cítila som ,že je blízko .

    Odrazu som pocítila ,že sa ma dotkol prechádzal rukou po mojom krku a ja som podvedome mierne naklonila hlavu a oprela som si ju o jeho ruku a on ju jemne pritlačil a dal mi to vytúžené upokojenie dotykom a pohladením. Pocítila som upokojenie a taký príjemný kľud prešiel mojím telom . Ale prebralo ma odrazu ako mi druhou rukou chytil prsia pohladil ich a medzi prsty stisol moje bradavky a až som sa zachvela od bolesti keď mi ich zovrel,ale odrazu tá bolesť prešla do vzrušenia a nepoznávala som moje telo . Silne zovieral moje bradavky a odrazu som pocítila jeho ruku medzi mojimy nohami.Prechádzal mi po mojom lone prstami a ja som túžila aby ich pritisol a prenikol medzi pysky . A znovu otázka ...ako sa cítiš?...odpoveď prišla v sekunde ..príjemne Pane ... Vtedy pritlačil prsty a prenikol končekmi prstov medzi moje nohy ...pár krát jemne zatlačil a ja som pocítila obrovské vzrušenie . A vtedy jeho slová...povedal som že mi máš povedať ako sa cítiš a ty si mi nepovedala ,že si nadržaná. Rýchlo som sa spamätala a povedala...prepáčte Pane ... A znovu ticho neviem ako dlho , a znovu jeho hlas ..zabúdaš na to čo máš robiť a to poslušná subinka nerobí ....Počula som ako urobil krok odomňa a počula som že otvoril tú krabičku.

Pristúpil ku mne a šepol....tvoj trest za neposlušnosť...Chytil mi prsník a odrazu obrovská bolesť a moju bradavku niečo zovrelo a v tom momente druhú až ma prehlo a jemne som vzdychla. Tá bolesť sa prenášala celý telom neustávala a ja som mala pocit že to nevydržím ,ale vtedy som pocítila ako znovu jeho prsty prenikli do mňa a vsunul ich hlboko do mňa a pár krát silno prirazil a vtedy sa tá bolesť stratila Cítila som obrovské vzrušenie, ostala som vlhká a pocítila som prvé záchvevy môjho tela . Neviem ako dlho to trvalo ,ale už som mala pocit že dosiahnem orgazmus a len som šepla ...ano Pane prosím ešte...vtedy odrazu znovu obrovská bolesť a zovretie bradaviek sa uvoľnilo a až som vykríkla od bolesti ...Znovu jeho hlas...to stačí ešte si si nezaslúžila orgazmus...chytil ma za ruku a povedal kľakni si a opri si hlavu o moje nohy .
    Podvedome som chytila prsia a oprela hlavu o jeho stehná a pocítila som úžasný pokoj . Oddýchni si trošku zaslúžiš si to bola si skvelá.....


autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>