Erotická poviedka

Trojka s kandom

Žil som si svoj život rozvedeného muža, ktorý si občas nájde sexuálnu priateľku alebo ešte lepšie pár. Pár preto, lebo som kandaulista a rad pomáham podobným ako ja. Teraz chcem trošku zaspomínať na jeden pár, ktorí vo mne zanechal krásne spomienky.

Spoznali sme sa cez amatérov, kde ona - Janka mala krásne fotky. Po pár týždňoch odpisovania a opisovania čo by sme asi tak robili nastal večer kedy mali prísť ku mne do bytu. Večer naozaj prišli, sadli sme si do obývačky a začali sa rozprávať. Konečne som si mohol Janku obzrieť naživo. Výška 160 cm, postava ako sa mne páči a neskutočne jebavé oči. On bol od nej starší a bolo vidieť, že sa milujú a spestrenie svojho sexuálneho života myslia úplne vážne. Videl som, že to ona veľmi chce, ale ostych jej bránil sa odviazať.

Vstal som a doniesol domácu pálenku. Ja a Janka sme si dali hádam tri alebo štyri poháriky a videl som na nej, že už túži ma mať v sebe. Videl to aj jej manžel zobral ju za ruku a viedol do spálne. Pri posteli ju začal pomaly vyzliekať a keď bola nahá sama si ľahla do stredu manželskej postele. My sme sa rýchlo vyzliekli a ľahli si k nej z oboch strán. Začal som ju bozkávať a hrať sa s jej prsnikom, pričom on sa zosunul medzi jej nohy a jazykom pripravoval pičku. Ako som ju bozkával tak som cítil ako ma chytila za vtáka a začala mi ho honiť.

Po chvíľke mi pošepkala " daj mi ho do pusy ". Hneď som ho tam nasmeroval a začala mi ho nádherne sať a rukov sa pri tom hrala s mojimi guľkami. On sa medzitým zdvihol a zasunul do nej svojho vtáka. Rytmicky do nej prirážal a v rovnakom rytme so ja môjho zasuval do jej úst. Bol som prekvapený ako hlboko ho dokázala v puse prijať. On vedel, že túži mať môjho vtáka v sebe a preto mi uvolnil miesto a presunul sa k Jankinej hlave. Najpr som jej pičku ochutnal ústami. Mala úžasnú chuť.

Stačilo mi len držať ústa a ona sa sama pohybmi panvy oň dráždila. Aj ja som už túžil ho do nej zasunúť, začal som jej dvíhať nohy. On bol za jej hlavou, chytil ju za nohy a mne ukázal jej ziadostivú pičku v plnej kráse. Prešiel som po nej prstami a naraz do nádherne vlhkej dierky vrazil svojho vtáka. Oči sa jej od rozkoše zväčšili a vychádzala v ústrety každému môjmu pohybu. Po chyľke sme všetci chytili správny rytmus. Ja som vnikal do jej pičky a on do úst. Ruku si dala medzi nohy, dráždila si klitoris a jemne prstami obopinala môj vnikajuci penis. On mal nádherný výhľad ako môj vták vniká do jeho manželky a videl som ako ho to vzrušuje.

Ešte sme sa raz vymenili a užíval som si jej úst a ruku na guľkách. Potom som si ľahol na chrbát a čakal kým si na mňa sadne. Vtedy sa on vzdialil od postele a nechal nás samých. Janka si na mňa sadla, sama si ho zaviedla do pičky a začala na mne jazdiť neskutočným pohybmi. Predklonila sa ku mne a tichučko posepkala do ucha " riadne ma vyjeb ". To vo mne vyvolalo ešte väčšiu vášeň a môj vták v nej dosahoval až na jej dno. Prehla sa do zadu a mne vystavila jej krásne prsia. Tak ako sa ona ukajala na mojom vtáka tak som ja stiskal jej prsníky. Dlho sme boli v tejto polohe, keď som cítil, že už budem, Janka sa vtedy znova predklonila, začala ma vášnivo bozkávať a pri tom mi pošepkala " vystriekaj sa mi do úst, chcem všetko spapať ". Prevalil som ju na chrbát k ústam dal vtáka, ktorého hneď zobrala do úst a po chvíľke som všetko vystriekal do jej pusy. Krásne to spapala, nič jej nevytieklo a ešte dlho mi ho nepustila, aby žiadna kvapka nezostala na zmar.

Nahi sme všetci potom ležali na posteli a nechali doznieť rozkoš.
Bol to pre mňa krásny zážitok a viem podľa toho čo potom písali, že aj pre nich.


autor: TzvAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>