Erotická poviedka

Ľadová kráľovná

Každý v živote stretne niekoho kto je pre neho alfou a omegou, pokušením  či určitým lákadlom a po určitom čase pri rozhovore s ním alebo s ňou si to kamarátstvo predstavuje už  ako niečo iné. To sa stalo aj mne. Stretnúť ženu, s ktorou sa chlap môže porozprávať o stavbárčine, autách či dokonca rybačke je umenie. Ja som takú naozaj stretol.  Nie je dôležité meno či popis postavy. Pre mňa bola dokonalá, len trochu odmeraná voči opačnému pohlaviu. Nepoznal som celý príbeh a vyzvedať som nechcel. Pri rozhovore s ňou som sa išiel utopiť v jej  očiach. Mala v nich toľko tajomna. V poslednej dobe som premýšľal o tom aké by to s ňou bolo, kde by sme to robili, akú polohu má asi rada a vlastne všetko okolo toho. Veľa krát sme boli sami, no vždy sa správala odmerane a neprístupne. Bola to taká "moja ľadová kráľovná", ktorej sú dotyky mužov nepríjemné a vlastne pre ňu asi nič neznamenajú. Celé roky nášho priateľstva som tomu veril, veril, že sa  z nej stala feministka. Ó bože, ako som sa len mýlil.

Raz sa naskytla príležitosť ísť k nej domov. Mala problém s poskladaním nábytku, ktorý si doviezla. Tak ako dobrý kamarát som sa podujal jej pomôcť. Išlo o skrinku do kuchyne a hoci mala po ruke návod nevedela sa z toho vysomáriť. Pre mňa ako pre chlapa to bola hračka. Za hodinu som nemal čo robiť. Skrinka bola poskladaná, zasunutá na mieste, náradie uložené a prišiel čas odísť.  Na moje veľké prekvapenie ma čakal na stole skromný obed. Nechcel som jej robiť starosti ale ako som videl predbehla ma. Sadla si vedľa mňa a sŕkala  čerstvo uvarenú kávu. Chvíľku som ju sledoval, ako si rukami masíruje krčnú chrbticu.

Po dojedení posledného sústa  som vstal zo stoličky, postavil sa za ňu a obe jej ruky som nahradil svojimi. Mal som pocit, že chce protestovať no ako náhle sa moje ruky dotkli jej tela slová boli prehltnuté. Zavrela oči a vychutnávala si moje dotyky. Takto som ju ešte v živote nevidel.  Upozornil som ju, že má stuhnutý nielen krk ale celú chrbticu a mala by to riešiť objednaním u maséra. Usmiala sa. Podotkla, vraj načo, keď ju jeden práve masíruje a robí to naozaj dobre. Otvorila oči, postavila sa a odišla bez slova. Ostal som nechápavo stáť.  Po chvíľke sa vrátila s uterákom okolo  tela. Stuhol som. Ľahla si na gauč, odstránila uterák pod ktorým boli len čipkované nohavičky a slovne ma upozornila, že čaká na pokračovanie. Teplo v mojich rukách zmizlo a nahradila ho nervozita a chlad. Pristúpil som teda k nej začal rukami prechádzať po jej stuhnutej chrbtici. Jej hlava bola nasmerovaná ku mne a mimika tváre hovorila za všetko. Chcel som ju. Mal som chuť ju masírovať iným spôsobom. 

Bol som však príliš nervózny z tejto ľadovej kráľovnej na to, aby som zo seba niečo také dostal. Asi cítila tú nervozitu lebo otvorila oči a začala so mnou komunikovať. Pochválila ma. Páčili sa jej moje pohyby na jej tele. No keďže sa trošku o takéto veci zaujímam nebol problém zatlačiť na tých správnych miestach. Ani neviem ako z úst mi vypadla ponuka na masáž nôh. Na moje veľké prekvapenie súhlasila. Roztiahla ich a ja som sa mohol každej venovať zvlášť. Začal som od chodidiel smerom hore. Omylom" som ju jemne pošteklil končekmi prstov po vnútornej strane stehien a pokračoval v masáži. Ruky cítili jej chvenie. Keď som sa chystal urobiť to isté aj s druhou nohou otočila sa. To ticho bolo nekonečné. Nadvihla sa, chytila ma za ruku a priložila si ju na hruď. Vraj, na toto miesto som zabudol. Nezabudol, podotkol som. Táto časť tela sa najlepšie masíruje ústami a jazykom. Do masáže som teda pripojil moje nenásytne ústa a nedočkavý jazyk. Veľmi rád bozkávam ženské telo. Pohľad na telo, ktoré sa od rozkoše zvíja je hudbou pre moje oči. Jazyk jemne premasíroval obidve prsia a potom si to nasmeroval k brušku a striedavo skúmal boky jej tela. 

Neviem či sa táto oblasť dá nazvať erotogénnou zónou ale môj jazyk v nej  spôsobil vzdychanie, ktoré ma povzbudilo ešte viac. Nebolo už cesty späť. Jediná prekážka boli ružové čipkované nohavičky. Moje masérske ruky zvládli aj túto časť. Ústami som si to nasmeroval dole. Oči mala zatvorené a bolo vidieť, že si vychutnáva každý môj dotyk. Svojimi rukami pokračovala v masáži prsníkov a prsty, ktoré si navlhčila vo svojich ústach prechádzali striedavo po  bradavkách. Bola dokonalá. Bozkami som zasypal vrchol jej Venuše a rukami blúdil po vnútornej strane stehien. Jazyk vyšiel von z úst a končekom prechádzal nižšie a nižšie. Chcel preskúmať každý kúsok tohto neznáma. Zrazu sa tam objavili jej prsty a stratili sa v tajomne.  Vybral som jej ich odtiaľ, dal do svojich a potom do jej úst. Moje prsty sa rozhodli vojsť do tajomna a masírovať vnútornú časť tela. Bolo počuť, že  Ľadová kráľovná sa začala topiť.  Blížila sa k orgazmu.  Nikdy by som neveril koľko sily môže mať v sebe žena.  Svoje ruky zaborila do tých mojich a nepustila kým nedosiahla vrchol, ktorý sprevádzal vzrušujúci výkrik. Sledoval  som ako moje ruky, jazyk a ústa zmenili ľadovú kráľovnú na dokonalú Venušu.autor: BettyAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>