Erotická poviedka

To by ste nečakali

Nikto by nečakal že sa to takto zvrtne. Ale začnem pekne od začiatku. Bol chladný piatočný večer. Ako vždy sme sa stretávali naša partia v podniku. No táto noc bola iná. Ako vždy sme si sadli a objednali no dnes to bolo akési čudné. Objednadla som si kofolu ako vždy no tento raz na mňa pozeral nejaký chlapec.

Mal nádherné modré veľké oči ktorými na mňa pozeral celý večer. No za celú tu dobu čo sme sedeli v podniku neprišiel sa mi ani prihovoriť iba sa na mňa pozeral. Kamaráti sa rozhodli že chcú ísť ma disco . Ja som nenamietala rada som sa chodila zabávať ale chcela som ostať a zistíť kto je ten tajomný chalan s nádhernými očami. No keď sa za celú tu dobu k ničomu nemal vykašľala som sa nato a išli sme na najbližšiu dicko. Na parkete nebolo skoro vóbec miesto no ja som sa tam nejako votrela. Tancovala som stále a stále s kamarátmi ale oni my už nevládali tak si išli sadnúť. No ja som ešte stále bola na patkete. Zrazu ma niekto chytil zo zadu. Tak strašne som sa zľakla. Keď som sa otočila aby som videla kto ma chytil bola som prekvapená. Bol to ten modrooký chalan. Pozval ma s ním tancovať. Samozrejme som prijala.

Prešlo asi 5 minút no on ešte stále neprehovoril ani slovko. Tak som začala ja. Ako sa voláš ? Spýtala som sa ho. Michal. Odpovedal mi. Zase sme boli ticho. Prekvapilo ma že sa ma nespýtal na meno. Napokon som sa ho spýtala či ma sleduje. Odvrkol. Nie nesledujem. Stále sme tancovali ale ja som už nevládala. Videl to na mne a tak sa ma spýtal či sa nepôjdeme prejisť . Prikívla som. No hneď ja sme vyšli sa mi začali drkotať zuby a triasla som sa. Všimol si to a dal mi svoju bundu. No stále mi bola zima. Po chvíľke chodenia sa ma spýtal či si nechcem ísť niekam sadnúť na čaj. Zasmiala som sa a odpovedala mu je 1 hodina ráno nič není otvorené kde predávajú čaj. Zasmial sa aj on. Tak môžme ísť ku mne ak ti to nevadí. Neboj sa nebudem si nič dovolovať. Bývam kúsok odtiaľto. Usmiala som sa a prikývla som. Už sme boli pred jeho domom a mne sa začali podlamovať kolená. Vošli sme dnu mal nádherný dom. Vravel mi že rodičia sú na lyžovačke. Rozprávali sme sa spolu asi 2 hodiny ale mne to prišlo ako 5 minút. Vtom som si uvedomila že sa mi hrozne páči. Sadla som si vedla neho a položila mu hlavu na rameno. Pozrel sa na mňa a aj ja na neho. Cítila som už len ako ma bozkáva. Stále ma bozkával a mne to bolo neuveriteľne príjemné.

Začal ma hladkať po tvári a pomaly išiel rukou dole. Ja som reagovala na jeho signály takisto. Začala som mu vyzliekať tričko. On sa nechala. Začal ma bozkávať na krku vyzliekol mi tričko a pokračoval ústami až k mojim prsiam. Vyzliekol mi podprsenku a jemne si zobral moju bradavku do úst. Bozkával ich tak vášnivo. Celá som zvlhla zneho. Stále sa s nimi hral a hral a jeho ruka išla nižšie a nižšie až ku mojej vagíne. Pomaly odopol rifle a vložil mi ruku najprv iba pod rifle. Stále sa hral z mojími bradavkami kúsal ich a mne to bolo príjemne. Nakoniec sa odvážil a dal si jeho ruku pod moje nohavičky. Cítil aká som vlhká a toho viacej vzrušovalo strhol zo mňa rifle aj nohavičky a hodil ma na postel pričom si aj on vyzliekol rifle aj boxerky. Pozrela som sa na jeho penis a zhykla som. Bol dosť veľký na jeho vek. Chytila som ho do ruky a začala som ho honiť. Najprv pekne pomaly a potom rýchlo. Páčilo sa mu to hrozne. Strčil mi prsty medzi nohy tak rýchlo že som nestihla ani reagovať. Išiel rýchlo sem a tam najprv dva potom tri a nakoniec štyri prsty mi tam strkal. Neuveriteľne sa mi to páčilo. No to nebolo zďaleka všetko. Zrazu sa slonil a začal mi dráždiť pysky. Držala som ho za vlasy a vzdychala. Bolo to neuveriteľné. Jeho jazyk som mala všade. Lízal ma tak intezívne. Neodolala som a musela som sa mu odvďačiť. Odstrčila som ho od mojej vagí on sa postavil a ja som si klakla.

Zobrala som do úst jeho veľký penis. Najskôr som sa hrala len z jeho žaluďom potom som ho veľmi rýchlo fajčila. Občasne som sa zastavila a dala si jeho kokot do úst celý až po vajcia. Hrozne sa mu to páčilo. Zrazu ma chytil za ruky vitiahol ma na nohy a zvalil na postel. Rozkročil mi nohy a bez varovania mi ho tam strčil.Išiel hrozne rýchlo no ja som len vzdychala. Aj keď to bolelo vzrušovalo ma to neuveriteľne. Prehodil ma na brucho a vypalcoval mi riť. Naslinil ju trochu a tento raz mi tam pomaly dával jeho veľký kokot. Hrozne to bolelo no ja som sa to snažila vydržať. No zrazu sa otvorili dvere izby. Rýchlo sme prestali a ja som sa schovala pod perinu aby ma nevidel nikto nahú. Vo dverách stál jeho kamarát Peter. Začal sa smiať. Dobre nebudem vás rušiť povedal. Ja som sa pozrela na Michala a povedala som mu zavolaj ho sem. Michal poslúchol a Peter si sadol dole na postel k mojim nohám vedľa Michala. Neviem čo to vošla domňa ale vyšla som spopod periny a začala bozkávať Michala. On sa pozrel na Petra aby mi naznačil nech aj jeho začnem. Neviem prečo ale poslúchla som a bozkávala som sa s Petrom. Iba som videla ako mu poriadne stvrdol. Vyzliekla som ho donaha a čupla si ku nemu. Fajčila som ho tak isto ako Michala predtým. Michal si prisadol bližie a odtrhol ma od fajčenia Petra. Hodil ma jemne na postel a začal ma jebať odušu. Peter si klakol pred moje ústa a dal mi jeho penis do úst fajčila som ho s občasnými úžasu.

Potom sa Peter a Michal vymenili. Bolo to také isté len som menej vzdychala. (Michal jebe lepšie ako Peter) Peter si ma dal na štyri a jebal ma do riti. Jebal tak silno že mi slza vyšla no neuveriteľne ma to vzrušovalo. Keď prestal myslela som si že bude konečne koniec no mýlila som sa. Peter si lahol na postel. Michal ma pobozkal a hodil ma na Petra chrbtom k nemu. Peter mi vrazil kokot do vagíni a jebal strašne rýchlo. Nachvíľku prestal. Pomyslela som si že dobre koniec našťastie no v tom mi Michal strčil svoju veľkú kládu do riti. Obydvaja ma začali tak rýchlo jebať že som kričala na celý dom. Spravili mi orgazmus. Keď bolo po ňom vybari zo mňa kokoty a postavili sa. Ja som si čupla a čakala pokial sa vystriekajú. Obydvaja sa mi vystriekali na hrudník. Semenobsom si rozotierala po prsiach aj bruch až som si ho prstami vložila do úst.

Keď sme skončili Michal mi ukázal kde je kúpeľna. Išla som sa osprchovať. Kým som sa vrátila Peter bol preč. Prespala som u Michala. Dnes spolu s Michalom chodíme a spomíname na naše prvé stretnutie. Petra som odvtedy nevidela. Koniec 😊

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>