Erotická poviedka

Prvý deň SM

Ako každý, tak aj ja mám svoje tajomstvá, problém je že túžba ktorú pociťujem na ich naplnenie je obrovská. Preto som sa rozhodla opäť po rokoch nájsť si nového Pána. Tentokrát si ale dám pozor na jeho charakter a dominanciu, netúžim sa stretávať s romantickými mužmi, čo to vlastne je ta romantika? Samá nežnosť jemné dotyky vášnivé bozky, haha to je divné. Muž má byť drsný dominantný rázny ale aj mierne zvrátený a násilný. 
Preto som odoslala mnoho inzerátov na internet, ale žiaľ sa zdá že nik komu by bolo blízke BDSM nereaguje. 
Aspoň nie nik kto by mal rovnaké záujmy ako ja.

Ako čas plynul, sama som sa pozabudla na to že som zverejnila inzerát, ale po pár týždňoch sa predsa len ozval.
Volal sa Denis, mal 37 r. uvádzal vo svojom profile že ma rád tvrdé SM hry v krvavej forme, okrem toho mal krásnu zbierku pomôcok ktorú sa dlhé roky nazbieral, píše že nemá záujem o jednorázovky ale o dlhodobé stretávania sa. Začali sme si písať, trochu ostal prekvapený keď sa dozvedel že mám iba 24 r. a vlastním malú firmu, ktorú som ale zdedila, tešila ho predstava že si skrotí riaditeľku firmy. Netrvalo dlho a stretli sme sa spoločne v meste na príjemnej káve, trochu sme sa oťukali a spoznávali. Prezradil mi o sebe že je fanúšik tvrdých bondage hier a shibari. A to ma strašne zaujímalo, milovala som vždy bondage hry, sama neviem prečo, ale pocit bezmocnosti a strachu ma vzrušoval. Začala som sa cítiť v jeho prítomnosti príjemne, a čoraz viac ma zaujímal. trochu sme sa oťukávali a nakoniec sme sa dohodli na spoločnom stretnutí. Mali sme sa venovať SM a BDSM od piatku večera do pondelka rána, tak znela dohoda, nevedela som sa dočkať ale do piatku ostávali ešte dva dlhé dni. Tak som všetkom možný čas trávila na internete, písaním s Denisom aby som vedela o ňom čo najviac. Nebránil sa skoro ničomu, čo bolo skvelé, lebo ja sama som nehľadala muža ktorý by mal obmedzenia.

Žila som v dome, ktorý som postavila a mierne aj pozmenila, pivnicu ktorú som v dome mala a ktorá slúžila na skladovanie veci som dala prerobiť na krásnu mučiareň s obrovským množstvom pomôcok a nástrojov.  Zadná časť pivnice slúžila ako väzenie, nebol tam žiaden iný vchod okrem dverí cez mučiareň žiadne okna ani možnosť iného úniku. Takže som si skvelo vedela predstaviť ako ma tam drží a ja s tým nemôžem nič urobiť. 

Denis bol určite športovec, nemôžem tvrdiť že je stále aktívnym ale podľa toho ako sme sedeli v kaviarni som si istá že dlhé roky cvičil, mal pevné a veľké ramena a ruky, tak isto aj hrudník, bruško sa mu už zväčšovalo ale to bolo do istej miery aj sexy. Okrem toho bol Denis odo mňa vysoký o dobru hlavu takže ak by sa na mňa vrhol, určite by som sa nijakým spôsobom neubránila. Určite nie s mojom štíhlou 50 kilogramovou postavou. 
 
Nastal čas. 
Piatok večer, som trochu nervózne pobehovala po dome, ale nebola to nervozita zo strachu, skôr z nedočkavosti. Mal prísť o siedmej po večer, a už bolo dávno po ôsmej. Asi si to rozmyslel, možno som sa zmýlila a neodhadla som ho dostatočne. Asi som si robila veľké nádeje. Ale pri myšlienke na to zrazu niekde zazvonil. Trochu ma to prekvapilo a v tele mi stúpol prudko adrenalín, rýchlo som zbehla k dverám, ale potom som sa spamätala, spomalila a snažila sa otvoriť dvere ako by sa nič nedialo. Hneď ako som otvorila vtrhol dnu, pravou rukou ma schytil pod krku a surovo odstrčil, medzi tým ľavou rukou zatváral dvere, ani ho nenapadlo sa vyzuť, držal ma pod krkom a to nebolo príjemne. Opýtal sa kde mám mučiareň a ja som mu trochu pridusená odpovedala že v pivnici. Pustil mi krku ale miesto toho ma schytil za vlasy. Až tak prutko že som mala dojem že ich trchá. Začal ma ťahať do pivnice, a ja som mu len vravela ako sa tam dostať, vošli sme dnu, zavrel dvere, sotil ma na zem a ja som sa začala báť, nešlo o vzrušujúci strach ale o skutočný. 

Denis si pomaly obzeral miestnosť plnú nástrojov, potom mi prikázal nech sa vyzlečiem, ale nie do nahá, povedal mi aby som si nechala spodne prádlo. A ja som počúvla. Požiadal ma aby som plnila jeho príkazi, inak budem kruto potrestaná a to sa mi páčiť nebude. Mala som odpovedať len áno a nie. A ak by som chcela niečo viac mala ho oslovovať D. 

Denis mi dal obojok okolo krku a ten pripevnil kladkou aby som si ho sama nemohla dať dolu, potom mi vzal ruky a zviazal ich nad hlavou, lanou k stropu. takto som tam ostala a on odišiel, išiel si prezrieť dom, bola som tam dobru pol hodinu, kým si on všetko v dome nepoobzeral, medzi tým sa aj najedol a napil. Po pol hodine sa vrátil, vzal bič a preventívne ma zbičoval aby som vedela čo ma čaká za neposlušnosť, postavil sa za môj  chrbát a začal ma šľahať bičom bolo to cez 50 rán po prvých 10 som ho prosila aby prestal a zjemnil, miesto toho vzal náhubok a napchal mi ho do úst, a smelo pokračoval ďalej po 30 ranách som plakala a mykala sa od bolesti. A on neprestával. Čo som to spravila koho som to pustila do domu, Bože aká som hlúpa. On ma iste zabije. Stovky myšlienok mi blúdili v hlave a po každej rane ich pribúdalo. 5O rán, bol koniec, a to bolo len preventívne, je to sadista, skutočne brutálny sadista, ak toto bolo len tak aké tresty ma čakajú ak nebude spokojný? 

Nechal ma trochu si vydýchnuť a odpočinúť, ale šlo skôr o par krátkych minút. Cely chrbát som cítila, bolo to bolestivé tŕpnuce a pálivé. A Denis, ten sa len pozeral a usmieval. Zrazu vytiahol nôž, neviem kde h ozval, asi patril jemu, pristúpil s ním ku mne a prechádzal mi oceľou po tvary a krku, bola mierne chladná. Nožom prešiel až k spodnému pradlu ktorú prerezal, a zahodil. Teraz ma mal v moci nahá zviazanu pred sebou a k tomu dosť uboplenu aby som sa čo i len pokusila namietať. 

Pomaly si pripravoval sviečky, nešlo o jednu či dve ale o desiatky sviečok  po celej izbe, všetky zapálil a nechal ich rozhorieť sa. Potom pristúpil opäť ku mne a obchytkával ma, nič nehovoril, nechal len zviera ktorím bol aby mi ubližovalo. Nik normálny by si niečo také nedovolil, niekoho takto zbičovať a nič si s toho nerobiť, možno je to moja chyba hľadala som niekoho ako je on, ale netušila som aké to môže mať následky. 

Stále sa ma dotýkal a obchytkával ma, ale jeho oči prezrádzali ničo iné, bolo to skôr ako by plánoval čo môže robiť s každou častou môjho tela. Potom rázne odstúpil vzal sviečky a pomaly a zblízka mi lial na telo vosk, vosk bol horúci a keď ho lial z blízka nestačil ani trochu schladnúť, doslova mi nim pálil, bolo to šialené lial mi ho na prsia, bruško, zadok, ale aj ruky a stehná, potom aj na zbičovaný chrbát a ja som opäť plakala. Nestačilo mu to ďalšie sviečky nasmeroval na moju tvár preboha, lial mi horúci vosk na pery a líca. A stále sa usmieval. Mala som na sebe viac vosku ako je možné, cele telo ma ukrutne bolelo. A Denis neprestával. 

Trvalo to pomerne dlho, nevynechal žiadnu časť tela. Dával si na tom záležať. Aj keď ja som už vrieskala, nedalo sa mi rozprávať len som vydávala zvuk od hrdla ako nejaké zviera, schytil ma za vlasy pozrel mi do oči a opýtal sa ma či sa mi to nepáči lebo ako nie budem potrestaná. Myslela som na to, že ak toto nieje trest tak čo je to? Ale prestal. Na mali moment som si myslela že už to môže byť len lepšie. Neviem prečo? 

Stiahol si nohavice a dal si dolu tričko, no úprimne keď som videla jeho dlhý a obrovsky vzrušený penis, ktorý mal určite nad 20 cm, pocítila som vzrušenie. Asi prvé za cely večer s ním. Rozviazal mi ruky a nežne ma upokojil že už mi nebude tak ubližovať, vzal ma za ruku a pomaly  odviedol na postel chcel aby som si tam ľahla a začal ma zväzovať do X polohy, prve mi zviazal ruky a potom nohy, vybral mi z úst náhubok, ktorý bol celý plný slín, miesto toho mi dal kovový krúžok, a mne už bolo jasne na čo to použije, čo som ale nečakala bolo že vzal krytku na oči a dal mi ju. Nič som nevidela, nevedela som čo sa bude diať, začal sa ma zmocňovať strach, aj keď som ho nevidela cítila som že stojí na domnou. Pomaly mi prechádzal penisom po tele, a z ničoho nič ho do mňa prudko a rázne vrazil. Strhla som sa ale bola som tak pevne zviazaná že mi do nebolo nič platne, začal ma tvrdo šukať, nebolo to nič jemne a ani príjemne mal ho tak veľký že to samo o sebe bolo bolestivé, a k tomu to nerobil v rukavičkách, proste tvrdo a rázne prirážal, pri tom celom som si nejakým spôsobom uvedomila že si nedal ani kondóm. On ma šuka bez ochrany, to by si nedovolil, snáď nie. 
Ale čo k tomu dodať, sex som si užívala, aj keď bolesť neustávala. A možno to bolo na tom najlepšie všetko násilie viedlo k tomu aby bol koniec príjemný, teda myslela som si že je to koniec. 

Keď skončil, nevládala som ani dýchať, telo som mala boľavé a prepotené, už som par minút aj dúfala že by s tým mohol prestať, lebo sama som nevládala. Zakončil to tým že sa do mňa urobil. Postavil sa a odišiel, vrátil sa späť do domu. Kde si dal sprchu a prezliekol sa. Po malej chvíli sa vrátil ku mne dolu postavil sa vedľa mňa a povedal dnes, si bola skvelá, urobím si s teba otrokyňu, ale chce to len čas, toto bol prvý spoločný večer a nebude posledný, nechám si ťa tu zviazanú do skorého rána a potom budeme pokračovať. Nechcem si všetku zlosť na tebe vybiť dnes. To čo si zažila bola iba zahrievačka, a ráno nastane peklo. Ja budem spať hore v dome a ráno ťa navštívim.. 

autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>