Erotická poviedka

Moje Spolužiačky - Valéria

Zdravím, po dlhšej dobe sa ozyvam s ďalším príbehom o mojich sexy spolužiačkach. S Ninou som si to užil, našla si však frajera a už sa intímne nestretávame.

Rozhodol som sa, preto skúsiť toto kamaratstvo s vyhodami s inou. Poviem vám bolo to ťažké. Mam fakt pekné spolužiačky, no rozhodol som sa nasledovať svoju lásku k pekným riťkam a oslovil som Valiku. Bolo to dievča ktoré bolo iné ako ostatné, proste mala niečo do seba a ako bonus bol jej super vyšportovaný zadok, ale aby som vam zlepšil predstavivosť opíšem vam ju: stredná postava, dlhé hnedé vlasy, pekné čierne oči. Ak mám pravdupovediac spodok mala lepší než vrch aj keď kozicky mala malé ale tvárne. Od pása dolu bola úžasná, zadoček okrúhly, stehná väčšie ale dlhé nohy.

Začal som sa o ňu zaujímať najprv len tak ale začal som potvrdzovať. Podarilo sa mi ju pozvať von. Stretli sme sa v parku, najprv sme sa rozpravali len tak nezaväzne až sa tema dostala k vzťahom. Povedala mi že nikoho nema ale že by už chcela aj niečo viac. Zobral som to ako nabadanie k utoku, a preto som sa jej pozrel do očí a spytal sa jej či to chce. Pozrela sa na mňa a zmyselne na mňa žmurkla.

Neváhal som, podišiel k nej a strčil jej jazyk do úst. Tento počin mi opätovala. Bolo to super! Bozkavali sme sa najmenej 10 minút. Chytil som ju za ruku a išli sme smerom ku mne domov, býval som blízko a nikto nebol doma, preto som ju zaviedol až do izby kde sme sa začali bozkavat a pomaly vyzliekat. Dal som jej dole podprsenku a začal jej lizat bradavky Bola z toho dosť nadržaná. To som si všimol pri jej černych leginach ktore boli medzi nohami mokré, dal som jej ich dole a zbadal jej krasnu pičku, mala na nej mierny porast chlpkov. Nevahal som a ponoril sa do nej. Chutila úžasne! Za pár minút sa urobila. Bol som odhodlaný sa jej dostať dovnútra keď v tom ma zastavila. Odišla k svojej taške a vybrala z nej kondom. Otvorila ho a začala sa s nim hrať, natahovala ho a olizovala. Moj dick už stál ako stožiar.

Podišla ku mne a kondom si dala do ust smerom k mojmu penisu a nasadila mi ho ústami samozrejme si pomohla aj rukami ale efekt bol splnený. Po nasadeni na mňa naskocila a začala na mne jazdiť. Najprv pomaly ale nakoniec rýchlo bolo to naozaj super, jej malé kozicky sa natriasali v rytme jej prirazov. Potom sa otocila a povedala nech jej ho tam vrazim zozadu. Ihneď som ho tam vrazil a prirazal ako som len vladal, kričala ako o život, v jej vnútri som cítil sťahy, po ktorych dostala orgazmus.

Mne však ešte stále nestacilo narozdiel od nej vraj už jej stači. Preto som navrhol nech mi vypučí jej zadok. Prekvapena to splnila, ja som jej roztvoril polky a dal medzi ne môj penis nie smerom k otvoru ale len tak smerom hore k chbtu a začal si o je polky honiť. Pre zlepšenie vzrušenia som si dalvkondom dolu a dobre som sspravil. Pomaly som sa robil o ten nádherný zadoček a ona vzdychala pretože jej spodok môjho penisu draždil análny otvor. Blížil sa môj vrchol, urobil som sa jej na zadoček.

Bolo to krasne chvíľu sme tam len tak ležali a neskôr sme išli spoločne do sprchy. V sprche som ju ešte vyprstoval a ona mi ho vyhonila, proste krásne sprchovanie.
Obliekla sa a odprevadil som ju domov.

,,Veľmi sa mi to páčilo, rada by som si to zopakovala" oznámila mi. ,,Hocikedy budeš chcieť " ž.murkol som na ňu.

autor: DtonateAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>