Erotická poviedka

Horor a perverzné sex s upírom

Všetko začalo tak, že som mala ísť s priateľmi cez víkend na výlet, kde sa mal konať akýsi Halloween. Bolo tam veľa cudzích ľudí, ale to mi vôbec nevadilo, hovorila som si, že sa môžem aspoň ľahšie zoznámiť.

Výlet prebiehal úplne normálne, pilo sa, rozprávalo sa, proste bola sranda. Už prvý deň som sa všimla krásneho, tmavého, avšak tajomného muža, s prenikavým pohľadom, ktorý nebol príliš výrečný, vlastne skoro vôbec a vyhýbal sa veľkým skupinám ľudí. Hneď ako som ho prvýkrát uvidela, prešlo skrz mňa veľké vzrušenie - horúco a zároveň aj mráz po celom tele. Bola som celá roztržitá a nervózna len z jeho prítomnosti. Hlavou sa mi začali naháňať všelijaké hriešne myšlienky a priala som si, aby sa na tejto akcii splnili.

Druhý deň večer mal konečne nastať plánovaný Halloween. Celú dobu som myslela na Pana neznámeho a len pri sebemenší myšlienke na neho som bola hrozne nadržaná a moja kunda bola poriadne vlhká. Večer už začal, všetci sa obliekli do masiek a ja stále vyzerala svojho vysnívaného. Ja som mala na tvári cez oči škrabošku, na tele korzet a krátku čiernu sukňu, pod ktorú som mala podväzky, ktoré mi mierne vykukovali von. Stále som si kládla otázku, akú masku asi bude mať môj Pán neznámy? V tej chvíli som ho zbadala. Mal odev ako nejaký lord a na ňom dlhý čierna plášť, k tomu zuby ako upír a navyše ten jeho uhrančivý pohled.Vždy som si priala mať sex s niekým, kto by vyzeral ako upír, a preto o to viac sa mi pred ním roztriasli kolená. Prvýkrát ma zaregistroval a dlho sa mi zadíval do očí. Potrebovala som odísť na toaletu , ale keď som vychádzala z dverí, Pán neznámy bol kúsok odo mňa, so zaľúbením sa na mňa opäť pozrel a zašiel kamsi za roh. Ja samozrejme neváhala a išla hneď za ním.

Za rohom boli otvorené dvere , vošla som do miestnosti a zavrela za sebou dvere. Vnútri bola pomerne tma, svetlo vychádzalo len zo sviečok okolo. Zrazu ku mne přikráčel Pán neznámy, chytil ma za krk, pritlačil ma silou k dverám (už len kvôli tomu som vyhŕkla vzrušením) a začal ma vášnivo bozkávať. Potom zo mňa začal strkávat oblečenie, začal mi dráždiť rukou kundu, ktorá už aj tak bola poriadne vlhká, hrýzol ma na krku a na prsiach. Bradavky mi stuhli vzrušením. Nemohla som sa dočkať, až do mňa strčí péro a začne ma poriadne šukat, že na to do smrti nezabudnem. On si však so mnou schválne stále len hral. Keď som chcela niečo povedať, dal mi facku, asi preto, aby som neporušila akési pravidlo mlčanie, ale to ma nažhavilo ešte viac. Otočil si ma a začal ma škriabať po chrbte, až prišiel k mojej prcince, ktorú začal hrýzť a lízať. Počas toho ma tak plieskal, až sem mala zadok úplne červený. Čapnul ma za vlasy tak, že som zaklonila hlavu a konečne začal poriadne prirážať, začala som hlasno stonať, rozochvel sa mi celé telo a celým telom som svojho druhu netopiera tiež chcela cítiť. Po nejakej dobe ma vzal a hodil na posteľ, vzal jednu zo sviečok a pokvapkali mi voskom prsia a brucho, trochu to pálilo, ale bolo to aj tak príjemné. Potom si začal hrať viac s mojimi prsiami, plieskal mi po nich a hrýzol moje bradavky, až mi sčervenali, to isté začal robiť aj s mojou mokrou pindou. Potom vzal fľašu červeného vína, ktorá bola pri posteli, a polial celé moje telo, z ktorého to slízával a neodpustil si pritom nejaký ten kousanec. V tej divokej vášni mi to nedalo a dala som mu taky facku, načo mi pohrýzol do krku ako ozajstný upír, potom vytiahol nôž, ktorým ma porezal do ľavej paže a začal lízať moju krv . Toto bolo vždy moje tajné prianie. pritisla som ho k sebe a vášnivo ho pobozkala, aby som zacítila chuť svojou krvi. Celkovo to bol zvláštny, ale napriek tomu nádherný pocit, ktorý som nikdy pred tým nezažila. Môj Upír do mňa začal znova poriadne prirážok až na doraz, ja stále hlasno stonala a nechala si tiecť krv po ruke. Za nedlho sa môj Pán na mňa poriadne vystriekal a ma potom ešte lízaním doviedol k úžasnému orgazmu. Nebolo potreba jediného slova a ja zažila ten najlepší sex za celý svoj život. < br /> Potom môj Pán odkráčal a ja ho už nikdy nevidela. Jedinou mojou spomienkou je malá jazva na ľavej paži, ktorá mi ten nepredstaviteľný zážitok pripomína, zakaždým, keď sa na ňu pozriem a nielen vtedy.

PS: Tento príbeh je vymyslený (ale rada by som ho zažila :-)), budem rada, keď túto poviedku okomentujú.


autor: subinka19Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>