Erotická poviedka

sesternica

Tento príbeh sa nikdy nestal. Poviedka bola napísaná na motívy divokého sna. Po prebudení som sa musel umyť. Niektoré scény by som chcel zažiť aj v reáli, ale mentálne blok v hlave pretrváva.

Kľúčové slová: bratranec a sesternica, osudový sen, životná láska.

Kapitola 1.: Ako tiež môže dopadnúť oprava počítača
Som VŠ (inžinier) a pracujem ako programátor. Je mi 36 rokov, som stále slobodný a plnými dúškami si užívam svojho staromládeneckého života.

Zavolala mi sesternica. Doma sa jej vraj niečo pokazilo na počítači a Windows teraz vôbec nezobrazujú obsah USB flash diskov. sesternica má síce vysokú školu, ale počítačom moc nerozumie. Ovláda svoj Excel a Word a to jej stačí - je ekonómka a jej doménou je daňové poradenstvo. Už som si zvykol, že problémy s počítačmi v príbuzenstve riešim ja: nech je to sesternica alebo teta, nech je to preinštalovanie Windows alebo výmena rozbité DVD mechaniky .

"Obe moje USB kľúčenky prestali naraz fungovať - ??nemôžem nikam prenášať dáta," lamentovala sesternica "pomôžeš mi?"
"Jasne že ti to prídem vyriešiť," sľúbil som "kedy sa ti to hodí? "
" Čo treba v sobotu o siedmej ráno, môžeš? "vystrelila sesternica termín" do pozajtra to snáď vydržím. "
" V sedem hodín je to síce na mňa dosť skoro (do práce som zvyknutý chodiť na deviatu), ale čo by som pre teba neurobil. V sobotu o siedmej som tam. "

Bratranců mám viac, ale sesternicu len jednu jedinú. Za mesiac jej bude tridsať, ale stále je dosť pekná . Navyše je veľmi inteligentný (však taky vyštudovala vysokú školu) a pritom pracovitá, skromná as príjemným vystupovaním. Páči sa mi už roky. Ale je to sesternica, takže akékoľvek hriešne myšlienky tvrdo potláča v mojom mozgu.

"To zas bude dnes parák," mal som v sobotu jasno hneď po prebudení. No ale čo v auguste taky čakať, že? Dneska mi bude stačiť tričko a adidasky. Presne o siedmej som zaparkoval pred strýkovou poľnohospodársku usadlostí. U bránky som zazvonil.
"Áno. Kto je to?" ozvala sa sesternica z komunikačného pípátka.
"Prišiel som na ten počítač," odpovedal som.
"Dobre. Som tu sama, všetci odišli kvôli kosenie trávy na luka a vráti sa až na obed. Choď ďalej a zapni si ten počítač sám. Ja som trochu zaspala, ešte sa v kúpeľni upravím a prídem tam. "
Ozval sa bzučiak diaľkového otvárania bránky. Vošiel som dnu a bránku starostlivo zabuchol. Keby som to neurobil, mohol by utiecť pes. Avšak Azor bol tentoraz uviazaný u búdy. Super - aspoň dnes mi nehrozí vyrazenie tašky s notebookom z ruky. Prešiel som dvorom, otvoril dvere do predsiene a prezul sa. Z kúpeľne bolo počuť šumenie vody . Išiel som priamo do izby sesternica a zapol jej počítač. Kým nabiehal Windows, obzeral som sa po izbe. Tieto dve postele, umiestnené na opačných stranách izby, tu bývali už pred dvadsiatimi rokmi. Pôvodne to býval detská izba. Teraz tu má sesternica pracovňu a spálňu v jednom. Jedna posteľ je úhľadne ustlaná, druhá je až k stropu zarovnaná krabicami s knihami. Pod nočným stolíkom sa váľa nejaké jej spodnú bielizeň.

Windows vzniknutých a ja som začal skúmať, či mnou prinesené USB flash disk funguje. Nefungoval. Windows sa dožadujú ovládače. Ale prečo? Veď ovládač pre flash disky je v základnej výbave operačného systému. Otváram ovládacie panely. Chýba "mass storage driver". Ako je to možné? Že by nejaký vírus? Alebo že by si to užívateľka omylom zmazala sama? Musím sa sesternica opýtať, čo s tým počítačom robila. A Akoto že tu ona ešte nie je?

zrazil sme sa vo dverách. Mal som z toho šok. Nie z tej zrážky , ale z toho, ako bola oblečená. Takto som jej ešte nikdy nevidel. Bola polonahá. Na sebe mala len ružový froté župan s krátkymi rukávmi. Na štíhlych pažiach sa jej ešte leskli kvapky vody. Pod mierne rozhaleným županom bola vidieť prsia vrátane veľkých dvorcov s bradavkami. Župan bol zapnutý iba opaskom v páse a končil už nad kolenami. Dlhé štíhle nohy mala bosé, ale to na koberci nevadilo.

Toto som od sesternice nečakal. Takmer okamžite mi penis v adidaskách stvrdol.
"Páčim sa ti?" zašvitořila sesternica.
"Jó páčiš, ale ten USB ovládač ...." Viac som nepovedal a nasucho som preglgol.
Vyzeralo to, že mi penis pretrhne adidasky . Pristúpila ku mne, adidasky mi stiahla na pol žrde a ukazovákom pravej ruky sa dotkla môjho penisu. Už som si ho tri dni nevyhonil, takže som to nevydržal a vystrekol som. Tak tak vybočila a moje spermie znečistili zrkadlo za ňou.

V tú chvíľu akoby sa mi mozog zatemnil a ja začal vidieť ako v hmle. Zachichotala sa a začala utekať. Prestal som sa ovládať. Bleskovo som si natiahol adidasky na môj ochabnutý penis a začal ju prenasledovať.
"Tak toto ti oplatím! Takto ma urobiť jediným dotykom!" kričal som. Ešte že strýkovho poľnohospodárska usadlosť má od stavení susedov solídny odstup. Snáď to nikto nepočul.
"Čo mi oplatíš? to urobené?" posmievala sa mi sesternica a utekala predo mnou. Využívala toho, že miestnosti nekončí nikde slepým ramenom a možno ich prechádzať v kruhu dookola. dobehol som jej po necelých dvoch kolieskach, rukami som jej pevne objal pas a celú som ju mierne zdvihol nad zem. Nebránila sa. < br />
udýchaný sesternicu som dotiahol späť do izby. Jednou rukou som jej stále držal v páse, druhou rukou som spod jej nočného stolíka vytiahol dva páry silonových pančúch a potom si pritiahol písací stôl. Donutil som jej ľahnúť si bruchom na stôl. Jej nohy som roztiahol a každú z nich silonkami uviazal za členok k inej nohe stola. Podobne som na protiľahlej strane stola roztiahol jej ruky a silonkami je priviazal za zápästie. Neutahoval som uzly príliš silno. Nechcel som jej nijako ublížiť. Bál som sa , aby jej silonky nezaškrtily na zápästie nejakú žilu. Preto som ich uťahoval skôr menej ako viac. Silonková putá bola tak voľná, že keby sa snažila, ruku by z nich vytiahla. Ale to by jej niekoľko sekúnd trvalo, takže by som jej v pohode znova spacifikovali. Počas tej naháňačky stratila svoj župan (alebo ho úmyselne odhodila), takže bola úplne nahá. Teraz stála pri stole s roztiahnutými nohami. Bola prehnutá v páse cez okraj stola, jej brucho i prsia spočívali na stole. V tejto polohe mala zadoček vyzývavo VYŠPÚLENÉ.

"Čo si to urobila? Teda, viem čo si urobila, ale prečo si to urobila? Veď je to incest!" povedal som čo nejpotišeji.
"Incest to nie je! Nie sme brat a sestra. S tymto zákon problém nemá. No a ako som pozorovala tvoju reakciu, tak sa ti to celkom páčilo. Nebráň sa tomu! "odpovedala ešte trochu zadýchane.
" Tak prečo si to urobila? "zopakoval som otázku : "povieš mi to?"
"Poviem. Ale niečo za niečo. Najprv budeš musieť dodržať slovo."
"Aké slovo? Čo to plácáš?"
"No keď si ma naháňal, tak si kričal, že mi to oplatíš. Takže chcem, aby si mi to urobeniu oplatil! "

Neveril som svojim ušiam. Stále som bol akoby v tranze. Nejaká neznáma vnútorná sila ma nútila urobiť to, čo chcela . Ale ako jej to mám oplatiť, keď po tom úžasnom výstreku na zrkadlo je môj penis úplne mäkký? Zložil som si tričko aj adidasky a vliezol pod stôl. Pretože mala nohy roztiahnuté, jej kundička bola voľne prístupná. Ľahko som k nej pričuchla. Voňala mi. Jej pošvový vchod zakrývala panenská blana. Neuveriteľné. Moja sesternica je v tridsiatich ešte panna. Zatúžil som som jej kundičku olízať. zachutilo mi - ako by to bola ananásová šťava. Začal som jej jazykom dráždiť klitoris. Vzdychla. Vzápätí som si všimol, že obe silonky, ktoré držali jej ruky, voľne spadli na zem.

"Neznepokojuj sa a pokračuj. Moc ťa prosím," tichým hlasom povedala sesternica. Zdalo sa mi, akoby som počul šušťanie listov papiera. Nemýlil som sa. sesternicou totiž zo svojej pózy dosiahla na posteľ zarovnanú krabicami s knihami. Jednu z kníh vytiahla a začala čítať rozprávku. dovtípil som sa, že mi tým chce pomôcť s hľadaním jej erotogénnych zón. Bozkával a lízal som jej klitoris, malé i veľké pysky ohanbia, vnútornú stranu stehien aj podkolenia jamky. sesternica vzdychala viac a viac, pri čítaní sa uprostred viet zadrhávala a hlas jej vzrušením preskakoval. Boli aj okamihy, kedy nebola schopná čítať vôbec a len sebou trhala v orgastických kŕčoch. V tú chvíľu už mala voľné nielen ruky, ale aj nohy, pretože slabo uviazaná silonková putá sa sama uvoľnila z jej členkov. Bola voľná, napriek tomu ale zotrvávala takmer v tej polohe, v akej som ju uviazal, a dychtivo mi nastavovala svojou kundičku.

Neviem ako dlho som jej obšťastňoval. Stratil som pojem o čase. Keď už som jazykom vôbec nemohol, opustila sesternica svojou polohu a vliezla za mnou pod stôl na koberec. Nežne svojimi rukami chytila ??moje semenníky. Začala mi penis fajčiť a ten, dnes už druhýkrát, stvrdol. V tú chvíľu prerušila feláciu a pritúlila sa ku mne. Naše ústa sa spojila a naše pohlavné orgány tiež. Môj penis prenikol do jej vagíny. Mierne vzlykla bolesťou - práve som jej pripravil o panenstvo. Začal som pomaly a citlivo prirážať . Orgazmu sme dosiahli v rovnakom okamihu. skrížil nohy za mojimi stehnami, čím mi znemožnila penis vytiahnuť, takže som jej pošvu vystriekal.

"Chcela by som to s tebou robiť celý deň, ale teraz už musíme prestať. K obedu sa naši vrátia, "povedala sesternica, vyliezla spod stola a začala sa obliekať.

" Povieš mi konečne, prečo si ma zviedla? "spýtal som sa jej pri obliekaní.
" Poviem . Je mi už tridsať a žiadneho priateľa doteraz nemám. zacítil som tesklivé prázdno, keď som si uvedomila, že mi uteká vlak. Buď mojím priateľom tých, páčiš sa mi. "
Stuhol som a vyhŕkol:" Berieš dúfam prášky? Myslím antikoncepciu! "
" Nie, neberiem. Prečo taky. Všimol si si, že som panna? Vlastne teraz už: bola som panna. "Na malú chvíľočku sa odmlčala, akoby mi dávala čas všetko stráviť." Buďme milenci. sľubujem, že ti poskytnem sex kedykoľvek si budeš priať. A keby si pol sveta obišiel, vernejšie ženu nenájdeš. "

Mlčky sme upratovali neporiadok po našej divokej jazde. Bolo nutné stôl vrátiť späť na miesto, upratať rozhádzané prádlo aj knihy. A predovšetkým zotrieť handrou môj cákanec na zrkadle. Spolu nám to šlo upratovať celkom rýchlo.
zasadol som k počítaču. Celú dobu nášho vyčíňania bol zapnutý. Obrátil som sa na sesternicu: "Ešte pred tvojím príchodom z kúpeľne som stačil zistiť, že závada spočíva v odinštalovanie USB driveru. Nerobila si s tým niečo? "
" Robila. Proste som ten driver zmazala a potom ti zavolala. Aby si prišiel. No ale pred zmazaním som Windowsům prikázala urobiť bod obnovenia, takže to ľahko opravíš, "odpovedala.

Bol som úplne konsternován. Jednak jej rafinovanú pascí, do ktorej som spadol. Uvedomil som si, že ona ma fakt chce. A potom ma prekvapili jej počítačové znalosti. Doteraz som nepredpokladal, že daňová poradkyňa vie, čo je to "mass storage driver", ako ho odinštalovať a ako ho zase do operačného systému ľahko vrátiť. V tomto som sesternicu dosť podcenil.

Bol som na odchode. Nebudem čakať, až sa jej otec a brat vráti z lúk na obed. S istým chvením v hlase sa ma spýtala: "Keď z dnešného milostného vzplanutia otehotniem, vezmeš si ma za ženu?"
Zmohol som sa na jediné slovo: " vezmem. "


Kapitola 2.: Výčitky svedomia
Celý zvyšok soboty už do mňa nič nebolo. Neustále som myslel na sesternicu, na jej telo aj na to, čo sme spolu všetko robili. A tiež na to, či neotehotnie, pretože sme to robili úplne bez ochrany. A keď otehotnie a budeme to musieť povedať rodičom, ako zareagujú?

Ako by sa moje vnútorné ja rozdvojilo. Jedna jeho polovica kričala: "Čo si to urobil?", zatiaľ čo druhá polovica oponovala "Ale veď práve po tomto si desať rokov túžil, akurát si nikdy nemal odvahu urobiť prvý krok."

Jedno šovinistické príslovie hovorí, že žena nevie čo chce, ale nedá pokoj, kým to nedostane. A teraz ja, muž, som nevedel čo chcem? zahanbil som sa sám pred sebou. Chcem jej! Pred tým sa mi sesternica iba veľa páčila, ale teraz som bol zamilovaný až po uši.

Usilovne som pátral v pamäti, pri akých príležitostiach sme sa v posledných rokoch sa sesternicou vídali. Spomínal som, čo mi vtedy hovorila, ako bola oblečená a ako sa voči mne správala. Spätne som si začal uvedomovať, že neverbálne signály ku mne vysielala už dosť dlho. My muži sme k tejto forme komunikácie tak neuveriteľne hluchí! Nevinná dievčatko si predsa nemohla o sex povedať priamo - to morálka v našej spoločnosti nedovoľuje. Ako veľkú odvahu asi musela v sebe nájsť, aby zinscenovala celé to divadlo? A riskovala ako Taťána z Puškinova románu Eugen Onegin. Taťána napísala Onegin milostný list, ale ten jej opovrhl. O niekoľko rokov neskôr sa opäť stretli, a tentoraz to bol Onegin, kto sa zamiloval. Ale Taťána už bola vydatá a zostala verná svojmu mužovi.

Bol som rád, že som ráno nezareagoval ako ten hlupák Onegin. Naopak som pocítil ľútosť, že ma sesternica nespojila už pred desiatimi rokmi. Ona hovorila o ujíždějícím vlaku, ale zrazu som si uvedomil, že ten ujíždějící vlak sa týka aj mňa.


Kapitola 3.: Ďalšie milovanie
V pondelok som sesternicu mobilom zavolal: "Neustále na teba myslím. Chcel by som byť s tebou. Mohli by sme sa niekde stretnúť? Zabezpečil som diskrétne miesto, kde nás nikto známy neuvidí. "
" Ako to, že mi voláš až takto neskoro? Mal si mi zavolať už včera! "oborila sa na mňa. Ale potom ako vymeneným hlasom pokračovala: "Veľmi rada sa s tebou stretnem. Kedy a kde?"

Navečer sme sa zišli v byte môjho spoluhráča z šachového klubu, ktorý bol tak láskavý a na jednu noc nám byt požičal. Hneď za dverami sme si padli do náručia a navzájom si vyznali lásku. Po romantickej večeri (to by ste neverili, ako ťažko sa v dnešnej modernej dobe zháňajú po obchodoch sviečky) sme spoločne vliezli do sprchy. Už pri vyzliekaní pred sprchou mi stál ako stožiar. sesternica predvádzala úplne úžasný striptíz. umývali sme sa navzájom. Uprostred umývanie vzala sesternica môj stoporený penis do úst. Bol som v siedmom nebi. Tentoraz sesternica vykonala feláciu až do konca. nastriekali som jej do pusinky a ona to všetko zjedla. Potom sme si úlohy vymenili a zase ja som pokľakol k jej nohám. Jej kundička sa doširoka roztvorila tesne pred mojím tvárou. sesternica bola zrejme dosť nadržaná, pretože jej klitoris bol nabehnutý ako orech. Jej pysky na mňa vyzývavo trčali. Už nebola panna, tentokrát som sa jazykom zaboril hlboko do jej jaskynky. Prial som si mať jazyk ešte dlhší. Hľadal som vo vagíne G-bod. Taký malý hrbolček a uzlíček nervov. Reakcia sesternica mi potvrdili, že som našiel, čo som hľadal. Potom, čo som jej jazykom spôsobil orgazmus , držal som ju za nohy, aby pri tom všetkom v sprche neupadla.

Po náročnej sprche sme si ľahli do postele. Ale rozhodne nie preto, aby sme zaspali. pritúlila som sa k nej zozadu. Vôňa jej tela spôsobila , že už mi zase stál. Môj penis si našiel cestu medzi jej nohami a navštívil jej jaskynku. Objal som ju a moje ruky spočinuli na jej prsiach. Bruškami prstov som hladkal jej prsné dvorce a bradavky a pritom som bozkával jej šiju a vlasy. < br />
V tejto pozícii sme pokojne ležali na posteli. A zatiaľ čo som jej pod perinou jemne láskal, spoločne sme hľadeli oknom na nočnú oblohu. Čiernu a pritom ožiarenú tisíckami hviezd. Na oblohe sa objavil záblesk.
"Videla si? Padá hviezda, niečo si želaj!" povedal som sesternicu a pobozkal ju.
"Želám si, aby si mi v tejto polohe privodil orgazmus," zachichotala sa sesternica.
Znova som jej pobozkal a povedal : "Tvoje prianie je mi rozkazom as radosťou ho vyplním. Ale dokázal by som si želať aj iné veci. Čo treba trvalú lásku, zdravie, pokojný a spokojný život."
sesternica ma poučila: "Myslím, že sa v želaniach nemusíme moc obmedzovať. Dnes v noci majú Perzeidy maximum. Takže môžeme mať každú hodinu približne 110 priania. Pozri! "Oblohu rozčísl ďalšie záblesk. Uvedomil som si, ako výnimočne múdra je moja sesternica a teraz už aj milenka." Tak teraz si teda želám pohodový spoločný život, "povedal som polohlasne. Radiant Perzeíd (bod na oblohe, z ktorého meteory zdanlivo vylietavajú) sme mali priamo pred oknom. Objavil sa ďalší záblesk.
" A ja si prajem veľa orgazmov. A teraz aby si mi to už konečne urobil, ako si pred chvíľkou sľúbil. Celé roky som si to cez klitoris robila sama, teraz mi to, prosím, rob ty. Je to ďaleko krajšie. "

Nemohol som neposlúchnuť.


Kapitola 4.: Čo si kto nadrobí, to si aj zje
Po troch týždňoch od nášho prvého a nechráneného pohlavného styku (ďalšie pohlavné styky už boli samozrejme s kondómom) mi sesternica oznámila, že je tehotná. Prijal som to so zmiešanými pocitmi. Na jednu stranu som sesternicu miloval, na druhú stranu ale bolo otázkou času, kedy si jej zakulacujícího sa bruška jej rodičia všimnú a my budeme musieť s pravdou von. Interrupcia nepripadala do úvahy. sesternica je veriaci , takže by umelý potrat považovala za vraždu. A potom - ona si to dieťa priala.

A tak, keď prišiel čas a po troch mesiacoch už bruško sesternica začalo byť pod tesnými šaty zreteľne vidieť, odhodlali sme sa , že to teda príbuzným oznámime. Využili sme k tomu strýcových narodenín, kde boli moji aj jej rodičia. Naši spoloční prarodičia - dedo s babičkou - sa tohto oznámenia už nedočkali.

Vošli sme so sesternicou do miestnosti, kde hodovali ostatní príbuzní. Požiadal som o pokoj: "My vám teraz so sesternicou chceme niečo dosť dôležitého oznámiť. Ale radšej sa napred všetci posaďte, mohlo by to inak s vami seknúť." Keď sa sála upokojil a všetci okrem sesternica a ma si sadli , pokračoval som:
"Tak sa všetci dobre pozrite a povedzte, čo je na nej divné?" predniesol som skoro obradne a ukázal na sesternicu. Najprv nevideli nič. Začali to vidieť, až keď si sesternica významne rukou prešla po brušku a ukázala sa im z profilu. Nastal údiv.
Priznal som sa: "Toto som sesternicu spôsobil ja. Ale nekamenujte ma, ja si ju samozrejme za ženu vezmem."
údivom sa premenil v úžas a ten prerástol v chaos. Strýko sa chystal ma inzultovat, ale sesternica (aj keď som sa jej o to neprosil, o tridsať rokov staršieho strýka by som hravo zmáknul) sa postavila predo mňa. Rukami kryla mojej hlavu a naopak si pokrývala svoje bruško, takže toho strýko okamžite nechal.
"Narodí sa vám debil!" vykríkla moja matka.
"Dúfam že nie," začal som bagatelizovať námietku "v našom rode sa žiadne dedičné choroby ako duševné choroby, vrodená cukrovka, farbosleposť, konská noha alebo hemofília predsa nevyskytujú. Navyše rovnaké alely génov sa nemusí stretnúť len v sekvenciách DNA kódujúcich náchylnosť k chorobám, ale napríklad - av to dúfam - aj v prípade talentu alebo dokonca inteligencie. So sesternicou sme obaja vysokoškoláci. Ako príklad ľudí, ktorých rodičia boli bratranec sa sesternicou, by som uviedol mená John Ruskin alebo Friedrich Schiller, či vám to niečo hovorí. A svoju vlastnú sesternicu si vzal Albert Einstein aj Charles Darwin. Charles Darwin mal so svojou sesternicou desať detí a mnohé z nich sa presadila vo svojich odboroch - rozhodne žiadni debilov . Pravda, tri deti Charlesa Darwina zomreli už v detskom veku - no ale to bolo nedostatočnou lekárskou starostlivosťou 19. storočia. "
" A ako k tomuto požehnanému stavu došlo? "zaujímala sa druhá teta.
Veľmi neochotne som začal odpovedať: "Prišiel som k sesternici opravovať počítač a ..."
"Mlč!" vykríkla rázne sesternica a ja si až teraz všimol, že je v tvári celá červená hanbou. rumenec na jej tvári jej neskutočne pristal. "Túto hanbu neprežijem!" skríkla sesternica a začala utekať z miestnosti von. "Čo si to hovorila?" povedal som a ihneď sa za ňou rozbehol.

Než sa príbuzní spamätali, zamkli sme sa so sesternicou v jej izbičke. Príbuzenstvo po chvíli odtiahol od zamknutých dverí naprázdno a ja som potom v izbičke sesternicu dve hodiny upokojoval.

Keď sme sa potom spoločne vrátili do hodovního sály, panoval tam celkom pokoj. Ženy hovorili o vnúčatách a už sa po nás nikto nesápal.

O mesiac neskôr bola svadba.

-------------------- -------------------------------------------------- ----------

Vo sne to samozrejme takto úhľadné nebolo. Bolo to značne zmätené a divoké. Avšak nemám vôbec žiadne pochybnosti, o čom sa mi zdalo a aké osoby vo sne vystupovali . Sen ale nekončil happy endom, vzbudil som sa v okamihu, keď som dostával nakladačku od strýka - no ale vďaka tomu si ten sen pamätám (vždy si pamätám len sny, kde sa zobudím v najhoršom - škrtený lupiči, pád do priepasti, kúrenie, vyhodený od skúšky na VŠ, bitka sa strýkom, ...).

Páčilo? Nepáčilo? Ohodnoťte, prosím.

autor: rvAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>