Erotická poviedka

otroka podnájomníci

Volám sa David a je mi 33 rokov. Bohužiaľ som stále slobodný a nezadaný, a to najmä kvôli svojim úchylkám a nezáujmu o klasický sex. Ale v poslednej dobe sa môj život podstatne zmenil, aj keď neviem, či k lepšiemu alebo horšiemu. Pred pár rokmi som si na hypotéku kúpil vlastný byt na dobrom mieste v Prahe. Je to síce len 2 +1, ale žije sa tu dobre. Spočiatku tu so mnou býval ešte jeden kamarát, ale asi pred rokom sa odsťahoval aj do svojho. Bohužiaľ tých pár tisíc, ktoré mi platil, začalo zrazu chýbať. A tak som sa rozhodol, že druhá izba ponúknem k podnájme. A keď už som si mohol vyberať komu, rozhodol som sa, že to bude nejaká slečna, aby som mal aspoň občas s kým pokecať.
Na inzerát som dostal niekoľko odpovedí a nakoniec ma ukecali dve študentky, pretože ponúkli dobré peniaze a vyzerali milo. Volali sa Petra a Katka, obom bolo 19 rokov a pochádzali odniekiaľ z južných Čiech. Keď u mňa začali bývať, tak sa ukázalo, že to s tým pokecáním nebude tak horúce, pretože dievčatá o konverzáciu so mnou príliš nestáli, a tak sme sa len stretávali v predsieni a kuchyni. To mi ale nebránilo v tom, aby som sa potajomky venoval ich topánkam, čo je už odmalička môj najväčší fetiš a moja veľká slabosť. Teraz som mal k dispozícii hneď niekoľko párov, a tak som k nim čoraz častejšie čuchali a bozkával je. Spočiatku len keď boli dievčatá preč, ale postupne som sa odvážil aj vtedy, keď boli vo svojej izbe. Mal som rád tú vôňu, keď sa vrátili treba po celodennom pobyte v meste.
Bohužiaľ raz sa stalo to, čo sa zákonite muselo stať. Myslel som si, že už dievčatá spí, a tak som potichu pokľakol v predsieni k ich topánkam. Ale práve vo chvíli, keď som jednu topánku bozkával a druhú ruku mal v nohaviciach, sa otvorili dvere av nich stála Petra. Keď ma zbadala, tak len povedala: "Čo to preboha robíš? "a hneď na to:" Katka, poď sa rýchlo pozrieť ". Nestihol som sa ani zdvihnúť, a už tam stáli obe a Katka len zarevala:" Ty úchyl, ty si sa asi posral nie? Nechaj naše topánky bejt! "Vstal som a začal sa ospravedlňovať, ale dievčatá len zabuchli dvere a nechceli sa so mnou baviť. Tak som sa vrátil do svojej izby a začal premýšľať, ako z toho trapasu von. Pripravoval som sa na to, že sa asi dievčatá budú chcieť odsťahovať. < br /> Asi za hodinu ale dievčatá prišli za mnou, že si chcú pohovoriť. Katka sa ma pýtala, čo to mam za úchylku, a keďže sa tvárila chápavo, tak som jej to všetko povedal popravde. Ona odpovedala, že už o tom počula od kamarátky a že ak po nich nebudem chcieť žiadny sex, že zostanú a že mi aj dovolí si hrať s ich topánkami. Samozrejme som im to sľúbil a Katka hneď navrhla, že môžem byť ich otrok na topánky pod podmienkou, že im je každý deň po návrate poriadne olíže, aby ich mali na druhý deň čisté. Bol som nadšený, a tak som im povedal, že urobím čokoľvek budú chcieť. Na to Petra povedala: "Fajn, tak od teraz budeš po nás umývať aj riady. A ďalšie úlohy ti ešte vymyslíme. Jo a keď sa ti páči tie topánky, tak to už sa nemusíme vnútri vyzúvať, čo? "Všetko som odsúhlasil a dievčatá potom odišli spať.
Rolu otroka som prijal rád a ako som sľúbil, začal som dievčatám každý večer olizovať ich topánky. Bolo to na začiatku roka, a tak tam bola často soľ z chodníkov alebo rôzne blato. Dievčatá nosili buď čižmy s nízkym širokým podpätkom alebo veľa často rôzne športové a turistické topánky. Teda nič vyložene elegantného, ??ale vyberať som si nemohol. Každopádne sa teraz ku mne správali ešte horšie a postupne na mňa prestávali brať ohľady úplne. Niekedy prišli do bytu skôr, než ja a to som potom mal blato našlapaná po celej predsieni aj kuchyňu. Prvá moja starosť tak bola vytrieť a umyť po nich riad.
Ich nadradenosť sa ale stupňovala. Raz večer za mnou prišli do izby, obe obuté v športových topánkach a každá s krabičkou cigariet. Dievčatá totiž dosť fajčili, ale to som im pôvodne v byte nedovolil. A teraz mi Katka len oznámila: "Hej, už nás nebaví chodiť stále na balkón, av našom izbe chceme mať čisto, a tak sme sa rozhodli, že toto bude naša fajčiareň. A žiadny odvrávania!" Petra medzitým vytiahla nejakú samolepku a nalepila ju zvonku na moje dvere. Bolo na nej napísané "Miestnosť pre fajčenie" a obe sa tomu strašne smiali. Navrhoval som im, či by nemohli fajčiť aspoň v kuchyni, ale to ihneď odmietli, a tak som teda súhlasil, hoci sám som nefajčiar.
Dievčatá si potom hneď zapálili a mne si už nevšímali. Povedal som im, že dôjdem na popolník, ale na to mi odpovedali, že ho nepotrebujú a začali klopať popol na zem. To čo nasledovalo potom mi ale vyrazilo dych. Keď dokouřily, tak obe hodili VAJGL na zem a zadlávil je priamo do môjho koberca. Pritom sa opäť hlasno zasmiala. Povedal som, že toto už je moc, ale ony sa len smiali, nech vraj si zvykám. Nedokázal som im už nijako odporovať, a tak som len sklopil hlavu.
Od tej doby sa môj izba dosť zmenil. Dievčatá mi sem chodia fajčiť niekoľkokrát za večer a keď sú doma treba cez víkend, tak to robí aj cez 20 cigariet za deň. Všetky veci mám načichlé a koberec je úplne zničený. SRAM nesie aj nábytok, o ktorý dievčatá cigára občas tiež TIPA. Ale na oplátku mi niekedy dovoľujú, alebo skôr nariaďujú, olizovať im podrážky topánok, ktoré majú priamo na nohách. Bohužiaľ asi mesiac po tom, čo som im začal takto slúžiť, som zistil, že mi od nich na účet neprišiel nájom. Keď som sa ich na to pýtal, tak sa mi len vysmiali s tým, že predsa nebudú platiť otrokovi. Potom mi ukázali v mobile video, ako im olizujem topánky. Neviem, kedy ho kúpili, ale pohrozili , že keď budem protestovať, že ho pošlú mojim známym. A aby sa ešte viac poistili, tak ma prinútili podpísať podnájomné zmluvu, kde sa uvádzalo, že mi zaplatili na celý rok dopredu. Takže teraz sa ich rovnako nemám ako "zbaviť". < br /> Obe dievčatá sa do dominantnej role úplne zavedené používaním a stále viac pritvrdzuje. Začalo to tým, že som im musel robiť živú rohožku, keď prišli zvonku. Síce nie sú nijako ťažké, ale aj tak mám každú chvíľu na tvári jazvy od ich podrážok. V zime sa mi navyše do tých raniek dostávala soľ z podrážok, čo neskutočne pálilo. Dievčatá sa ale u toho vždy len smiali. Keď ale mali blbú náladu, tak do mňa začali aj kopať. Hlavne Katka je v tomto aktívnejší. Raz jej naštval nejaký učiteľ a ona povedala, že si to musí vybiť na mne. Spoločne s Petrou mi priviazal nohy k nohám od stola s tým, že som ležal na zemi na chrbte a ruky mal priviazané k kúrenie. Potom mi nôh obutou do turistických vibrám všetkou silou dupla do rozkroku. Bolestí som vtedy dosť zareval, načo mi Petra napchala do pusy špinavý ponožky a potom si jednou nohou stúpla na môj hrudník a druhú mi přišlápla pusu, aby som nekričal. Katka potom hovorila o tom učiteľovi ako o najväčšom hajzlovi a ešte niekoľkokrát mi dupla do rozkroku, až mi vyhŕkli slzy. Až to jej upokojilo a tak ma po chvíli rozviazali.
Kopanie do môjho rozkroku sa stalo obľúbenou činnosťou oboch dievčat. Väčšinou ma už ale nepřivazují, pretože ja sa rovnako už ani nebránim. Máme taký rituál najmä vtedy, keď sa idú baviť niekam na diskotéku. Chcú si vraj poistiť, že sám nikam nepôjdem a budem na nich čakať, až sa vráti sa špinavými topánkami. Vždy tesne pred odchodom, keď už sú oblečené obuté, musím si kľaknúť v predsieni len v slipoch s nohami od seba a na rozlúčku im pobozkať topánky. Jedna z dievčat ma potom vždy všetkou silou kopne do gulí, načo sa skoro zakaždým zložím v kŕči na zem. Dievčatá súťažia v tom, ktorá ma kopne väčšou silou. Po tomto " rozlúčkovom "kopancami potom vždy odchádzajú s istotou, že im nikam neutečie. Naučil som sa už s tou bolesťou žiť, ale napriek tomu nijako nepoľavuje a zakaždým prejde celým mojím telom. Niekedy ma dievčatá Skopje pri svojom poslednom večernom cigarete u mňa v izbe, vraj na dobrú noc. To potom koľkokrát ani nevylezie na posteľ a ležím celú noc len schúlený na koberci špinavom od ich topánok a prepálenie od stoviek cigariet a dýcham vzduch zo zafajčené miestnosti. Ale vybral som si to a dnes už to považujem za samozrejmosť.
Pred časom ku mne dievčatá zase takhle raz prišli na cigaretku a tentoraz si chceli so mnou porozprávať. Najskôr sa ma normálne spýtali, či ma to ešte baví, na čo som odpovedal, že áno. Dievčatá povedali, že je taky a že majú aj ďalšie plány. Ponúkli mi, že môžem ísť nabudúce s nimi na diskotéku, ak by som vzal svoje auto a potrebné je na niečo pozval. Rád som súhlasil, lebo už som dlho nikde nebol. V piatok sme potom vyrazili na jednu diskotéku kúsok za Prahu. Cestou už sa ale dievčatá ku mne opäť správali ako k otrokovi a musel som im u pumpy kúpiť cigára - pre každú jednu krabičku. Keď sme potom zastavili na parkovisku pred diskotékou, Petra sa len spýtala: "Platí ešte to pozvanie na drink?" Povedal som že jasne a ona na to odpovedala: "Tak nám daj na neho prachy!" Povedal som: "Prečo? Veď vám ho kúpim sám, nie?" Ale to už sa do toho vložila Katka so slovami: "Ty si asi magor nie ? Snáď si si nemyslel, že tam pôjdeš s nami? My tam ideme baliť chlapcov a nepotrebujeme si robiť hanbu s takým úbožiakom. Dáš nám prachy a budeš tu čakať, kým sa nevrátime, je ti to jasné? "Nezostávalo mi ako prikývnuť. Začal som vyberať peňaženku, ale Petra mi ju vytrhla z ruky a vytiahla z nej všetky peniaze, čo boli asi tri tisícky. So slovami: "No, snáď to bude stačiť" obe vystúpili a šli dovnútra.
Čakal som na nich vtedy od 21 hodín asi do 3 do rána. Keď sa potom vrátili, každá viedla za ruku jedného chlapca, asi v ich veku. Ešte než nastúpili, tak sa obe dvojice opreli o bok auta, každá z jednej strany a dlho sa bozkávali a objímali. Potom katka otvorila dvere a povedala: "Hele, odvezeš ešte chlapcov na koľaj, jasný?" Len som prikývol a všetci potom nastúpili dovnútra. Chlapcov sme vysadili na ich koľajniciach a potom išli domov. Dievčatá si potom išli ešte automaticky zafajčiť ku mne do izby, pričom som im musel olizovať podrážky čižiem. "Aspoň môžeš ochutnať diskotékový parket, keď už si tam nemohol s nami", smiala sa Petra. "No a taky pánsky záchody, kde sme sa prešli tesne pred odchodom," dodala Katka a obe vyprskol smiechom . Katka sa potom ešte spýtala: "Tak čo, páčil sa ti dnešný večer?" Povedal som, že áno a Katka povedala, že im taky že nech koukam šetriť, pretože toto ma teraz bude čakať často. Katka potom odišla na záchod a Petra už sa taky chystala odísť, a tak mi opäť prikázala kľaknúť a všetkou silou nakopla do gulí. Bolestí som sa už tradične zložil na zem, keď v tom sa vrátila Katka a povedala: "Jéj, ty si ho už nakopla? Ale dnes som chcela kopnúť ja. "" Veď ešte môžeš, nie? "odpovedala Petra." No áno, ale ako, keď si drží ten rozkrok? "Nevidel som dievčatá, ako stáli nado mnou, ale počul som, ako Petra niečo Katke pošepla a tá si potom prešla k mojej hlave a povedala: "Otrok, tak paničky idú spať. Dobrú noc." Otvoril som viac oči a videl, ako Katka naťahuje nohu dozadu. Nestačil som už nič urobiť, keď v tom ma nakopla priamo do tváre. Úplne sa mi zatmelo pred očami, ale dievčatá sa len zase smiali a keď za sebou zatvárali dvere, tak Katka ešte povedala: "To bol dobrý nápad, máme ďalší cieľ pre kopanie."
Premýšľal som vtedy, či toto mám ešte potrebný a zvažoval som, že tú hru ukončím. Lenže keď potom dievčatá odišli na týždenný akciu so školou a ja som bol doma sám a mohol si užívať pokoja a slobody, zistil som, že mi ich prítomnosť chýba. O väčšinu kamarátov už som totiž prišiel vzhľadom k tomu, že som na ne buď nemal čas a alebo sa nechcel ukazovať s jazvami na tvári. Už takto na mňa divne pozerali v práci. Skrátka som sa do dievčat zamiloval a v službe v ich prospech som našiel hlavný zmysel života.
Ich krutosť sa ale ďalej zvyšovala. Stalo sa už samozrejmosťou, že je vozím na diskotéky, a to vrátane ich chalanov, a potom čakám vonku, zatiaľ čo oni si užívajú za moje peniaze. Navyše si za cieľ svojich agresívnych chúťok vzali aj moje auto. Najskôr mi v ňom len fajčili a VAJGL zašlapávaly do koberčekov, čo nebola taká hrôza. Raz som ale takto na ne zase čakal, keď prišla Petra a povedala mi, nech si vystúpim z auta, dám jej kľúče a idem s ňou do neďalekého krovia. Tam vybrala policajnej putá, ktoré som u nej ešte nikdy nevidel a pripútala ma k akémusi starému kovovému zábradlie, tak aby som videl na parkovisko. Povedala, nech sa nebojím, že nikam nepôjdu, zalepila mi pusu izolepou a vrátila sa dnu. Čakal som tam ďalšie asi hodinu, keď sa zrazu začali ľudí z diskotéky rozchádzať. Ako posledný išli Katka s Petrou as nimi ďalšie dievča a traja chlapci. Bolo vidieť, že už sú celkom opití a moc som nerozumel, o čom sa rozprávajú. Katka potom ale naraz s rozbehom vyskočila na kapotu môjho auta a zavolala na ostatné: "Hele, dobrá trampolína, kto sa pridá?" Chlapci váhali len chvíľku a keď videli, že v okolí nikto nie je, vyskočili taky na auto. Jeden z nich ale zostal na zemi a vybral mobil a začal všetko natáčať. Dievčatá aj chlapci začali po aute rôzne prebiehať, až sa pod jedným z nich promáčkla strecha. Na to všetci vybuchol smiechom a začali ešte viac skákať. Petra so svojim chalanom skákala po kapote motora, Katka so svojím po streche a tretie dievča po viečku kufra. Chalan čo natáčal im potom poradil, aby skákali súčasne, čo si všetci náramne užívali. Kapota aj strecha sa úplne promačkaly, ale im to bolo úplne jedno. Len dievča na kufri mala problém ho pretlačiť, pretože bola ľahká a mala čižmy s ihlovým podpätkom, v ktorých moc skákať nemohla. Potom ale zavolala na ostatné nech sa idú pozrieť a na toho tretieho chlapca, nech jej ide natočiť. Všetci okrem kameramana stáli na streche a tá baba potom začala ostrým opätkom niečo ryť do laku na kufri. Všetci u toho revali od smiechu. Až potom sa rozišli - cudzie dievča s chlapcom odišli ich autom a Petra sa potom pre mňa vrátila. Keď som došiel k autu, bol som zdesený - kapota aj strecha vyzerali strašne a na kufri som mal vyrytý kosoštvorec. "Čo čumíš ? Ideme domov, teda najskôr zase s chalanmi na koľaj! "zavelil Katka. Keď potom chlapci vystupovali, tak nie mne, ale dievčatám povedali, že by boli radi, keby to auto bolo do nabudúce opravený, aby im nerobilo hanbu. Petra potom len odpovedala: "Nebojte, my už toho debila donútime, taky by sme v tom takhle nejazdili." Oprava u známeho stála asi desať tisíc, a to sme ešte nepřelakovali ten kufor, ale len rozleštili tie škrabance.
Ďalšie netradičný zážitok mi pripravila katka raz cez víkend, keď Petra musela odísť k rodičom. Katka povedala, že sa sama so mnou v byte bojí, a tak že s ňou v byte bude jej priateľ, respektíve kamarát z koľají. Na chlapov naozaj nie som, ale Katka prikázala, že mam slúžiť jemu rovnako ako jej. Víkend začal tradičný piatkový diskotékou, z ktorej sme asi v 4 ráno išli rovno ku mne. Roman už ma poznal ako otroka, ale nikdy sa do môjho týranie nijako nezapájal. Tentoraz ale hneď po príchode domov začal byť tiež krutý. S Katkou išiel najskôr ku mne do izby, ktorý komentoval slovami: "Pekná fajčiareň. Ale má tu nejako moc čerstvého vzduchu." Na to si obaja zapálili a Roman sa ma opýtal, či mam skrutkovač a keď som povedal, že áno, tak rozkázal, aby som ho doniesol. Bál som sa, čo mi s ním chce urobiť, ale jeho fantáziu som neodhadol. Roman totiž vzal skrutkovač a odmontoval mi kľučky od okna, aby som ho nemohol otvoriť a vyvetrať si. Katka to komentovala smiechom a potleskom. Potom mi prikázala, aby som olízal podrážky najskôr jej a potom aj Romanovi. Trvalo mi to nejakú dobu a každý z nich pri tom vyfajčil asi tri cigarety, takže izba už bol pekne zafajčený. Tentoraz ale Katka doniesla misku, do ktorej klopal popol a hádzali VAJGL , čo som spočiatku nechápal. Až keď dokouřili, povedala Katka: "Toto bude tvoja špeciálna nikotínová noc" a vzala plný popolník do ruky. Roman ma chytil pod krkom a povedal, nech otvorím hubu. Katka mi potom celý obsah nasypala do pusy, načo mi jej prelepil izolepou. Tou mi potom zviazala aj ruky za chrbtom, aby som si nemohol pusu uvoľniť. Popol a VAJGL v puse docela pálili a škriabali v krku, ale prehltnúť sa to nedalo. Potom som si musel opäť kľaknúť s nohami od seba a Katka ma na dobrú noc opäť nakopla všetkou silou do gulí, tentoraz tenisky. Zvalil som sa na zem, ale kvôli vzájomne previazanými rukám som sa nemohol chytiť za rozkrok. "Chceš si taky kopnúť, láska?", pýtala sa Katka Romana. Ten ale povedal, že až zajtra a len na mňa flusnul a obaja spoločne odišli. Pre istotu ešte zamkli moju izbu.
V noci som skoro nespal, a to ako kvôli bolesti, tak aj zo strachu o udusenie z popola a VAJGL, ktoré sa postupne vďaka slinám zmenili v odporné páliace bahno. Až ráno ma zobudilo ľahší nakopnutie od Romana. Ten sa tiež čudoval nad tým, koľko dymu v miestnosti ešte ráno bolo a so slovami, že nechápe, čo som to za prasa, keď spím v takom bordeli, nasadil jednu kľučku a otvoril okno. Katka ma rozviazala as dala mi 10 minút na to, aby som si došiel na záchod a dal sa dokopy. Bola to úľava vypľuť ten hnus a prepláchnuť si ústa čistou vodou, ale tú chuť popola som cítil aj potom. katka mi potom prikázala, aby som došiel nakúpiť a dala mi zoznam toho, čo chcú. Bolo tam hlavne dobré víno a samozrejme aj ďalšie cigarety. Našťastie obchod máme kúsok od domu, takže som bol za pol hodiny naspäť. Potom som im musel pripraviť raňajky, ktorú si prišli zjesť do kuchyne. Pri tom som im robil pod stolom podnožku. Katka bola obuté do tenisiek, kterýma mi přišlápla rozkrok, ale nijako silno. Roman mal na sebe skejtové topánky, kterýma mi stúpil na tvár. Ale potom si ich vyzliekol a ja musel Cuche jeho ponožky, v ktorých chodil už predchádzajúci deň. Keď to Katka uvidela, tak sa zase rozosmiala a povedala mi: "Aspoň spoznáš, ako má voňať Správnej chlap, a nie smrdieť ako tie, prasa." Potom sa s Romanom dohadovali , ako strávia spoločný víkend. Katka potom hodila na zem zvyšok rožku natretého so syrom a povedala mi, nech sa taky Nazerat. Ale ako som sa k nemu doplazil, Roman vstal od stola a teraz už opäť obutý rožok na zemi Rozšliapol a ešte sa na ňom zatočil. Potom na tú placku ešte napľul a spolu s Katkou odišli do ich izby. Mal som hlad, a tak som aj ten placatý rožok zjedol a potom po nich umyl riad.
Potom som sa vrátil do svojej izby a čakal , čo bude ďalej. Asi za pol hodiny prišli a opäť si zapálili. To už som im ale ležal pri nohách a bozkával topánky. Katka potom povedala: "Hele, Roman hovorí, že prej som ťa včera kopla málo a že ako dlhoročný futbalista ma to naučí poriadne. "Tušil som, že teraz ma čaká peklo. Hneď po prvej cigarete ma priviazali k stoličke tak, aby som musel kľačať, ale nemohol dať nohy k sebe. Samozrejme som bol bez nohavíc, len v slipoch. Stolička navyše zaručovali, že keď jej bude jeden z nich držať, že nebudem môcť spadnúť. Triasol som sa od strachu, a tak mi Katka ešte pre istotu prelepil ústa lepiacou páskou. Roman jej potom začal akoby vedecky vysvetľovať, ako sa má napřáhnout a ako kopnúť. "Musíš kopať s takou silou, ako by si chcela zasiahnuť niečo až za jeho rozkrokom, jedine tak bude tá sila maximálna, "vysvetľoval jej." No, rovnako mi to radšej ukáž, ??"povedala Katka. Roman si najskôr vymeral dĺžku kopu a potom urobil krok späť. S jedným nakročením dopredu ma potom celou silou kopol do gulí, až som mal pocit, že stratím vedomie. Chcel som sa zvaliť na zem, ale Roman rýchlo podržal stoličku, a tak som musel zostať v rovnakej polohe. Bolestí som hekal cez pásku, ale im to bolo jedno. "Teraz ja," povedala Katka a ani nie minútu po Romanovi ma tiež nakopla. ukrutné bolesti sa takmer vyrovnala tej od Romana a bolo poznať, že jeho taktika kopov oslavuje úspech. "Tak čo?" spýtal sa jej Roman. " No, dobrý, máš pravdu, funguje to, lenže takto by ma za chvíľu boleli prsty na nohách, "odpovedala Katka." Tak si vezmi lepšie topánky, "poradil jej. Katka povedala, že to je pravda a išla sa prezuť z tenisiek.
Za chvíľu bola späť a mala na sebe turistické pohorky s vystuženou špičkou. Ja som sa medzitým trochu prebral z bolesti, ale Katka hneď povedala: "Hej, radšej mi to ešte raz ukáž!" Roman len povedal: "Nabudúce si musim priniesť kopačky "a opäť ma brutálne kopol. Katka tentoraz nečakala a kopla ma len pár sekúnd po ňom. To už som nevydržal a na okamih stratil vedomie, ale Katka ma potom prebrala hrnčekom studenej vody, ktorý mi chrstol do tváre." To je na prd, on nič nevydržia. Čo s nim budeme robiť? "spýtal sa Roman." No a čo, jeho problém. Ja sa to potrebujem naučiť, keby som niekedy vonku stretla nejakého podobného úchyláka, "povedala Katka." To je fakt, " povedal Roman a obaja si zapálili ďalšie cigára. Katka potom povedala, že aby sa to naučila, že to chce aspoň desať poriadnych kopov, ale že sa chce pred každým pozrieť, ako to robí profesionál. Striedavo teda do mňa obaja kopali, takže som dostal dvadsať rán. Vždy, keď som po nejakej začínal upadať do bezvedomia, tak ma tá ďalšia prebrala. Nakoniec ma nechali aj so stoličkou "spadnúť" na zem, ale moc mi to nepomohlo, pretože som stále mal nohy od seba a ruky za chrbtom. so slovami, že si idú užiť ma tam nechali v bolestiach ležať.
Vrátili sa asi za dve hodiny, opäť s cigarou v ruke. Roman ma postavil aj so stoličkou do pôvodnej kľačiaci pozície a povedal: "Hej, ty už asi nebudeš mať deti, čo? "Katka na to hneď povedala:" Ten? Taký chudák? Veď nevie ani šukať. Ale mohli by sme mu aspoň ukázať to, čo nikdy mať nebude, a to je ozajstná láska a naozajstný sex. "" Ty to chceš robiť pred nim? "spýtal sa Roman." No, to som vyložene nemyslela, ale mam jinej nápad, "odpovedala Katka a odišla z izby. Za chvíľu bola piatky av ruke držala použitý kondóm plný Romanovo spermií. So slovami:" Aby si ochutnal ozajstného chlapa ty impotencia "mi strhla pásku z úst a napchala mi do nej ten kondóm. Potom mi zalepila pusu novú pásku a so smiechom mi popriala dobrú chuť. Snažil som sa to udržať v prednej časti úst, ale Katka ma párkrát profackovala, takže mi Romanovo spermie opuchlo do krku a už nebolo nič iné, než to prehltnúť. Popravde, skoro som sa pri tom ovracal, čo ich oboch najskôr pobavilo, ale potom sa Roman akoby urazil a venoval mi ďalší kopanec medzi nohy, aj keď tentoraz nie tak velkej . Potom zase odišli a nechali ma tam asi hodinu. Keď sa vrátili, Roman ma rozviazal a povedal, nech sa idem upraviť, že pôjdeme von.
Tentoraz sme šli pešo, a to aj napriek tomu, že vonku začínalo pršať. Oni mali pochopiteľne dáždnik, ja nie. Ale šli sme len kúsok od domu a cestou som ešte musel vybrať peniaze z bankomatu. Až potom mi povedali, na čo. Chceli totiž na romantický obed, samozrejme na môj účet. Došli sme k jednej síce nie luxusné , ale aj tak relatívne drahé reštaurácii, a ja im musel dať svoje peniaze. "Aby si z toho tiež niečo mal, tak budeš stáť tu a pozerať sa na nás, jasný?" povedala Katka a ukázala moje miesto. Reštaurácia totiž mala presklenú stenu a katka s Romanom si sadli k stolu hneď pri tej steny, takže na mňa krásne videli a ja na ne. A tak som mohol sledovať, ako si najskôr zdĺhavo vyberajú a radí sa s čašníkom a potom ako im nosia jednotlivé chody na stôl. Pri tom sa často držali za ruky a občas sa aj bozkávali. Vonku sa medzitým ale rozpršalo, čo je evidentne pobavilo. Stál som tam asi dve hodiny, po ktorých som bol totálne promoklý. Navyše ten deň bola aj zima, takže som sa celý triasol. Z reštaurácia sa obaja našťastie vydali späť domov, so mnou v závese.
Doma som sa začal ihneď prezliekať, ale Katka len zarevala, že som zabudol na ich topánky. polonahá som teda musel ľahnúť na zem a olízať jej aj Romanovo podrážky, na ktorých bolo aj nejaké to blato. Potom som sa konečne mohol umyť a osušiť aj ja, ale Katka povedala, nech zostanem len v slipoch a neobliekajú sa. Potom ma pozvala do ich izby, kam som normálne skoro vôbec nechodil. S Romanom sa chceli pozerať na televíziu a ja im musel robiť podnožku, čo bol vlastne úloha zas odmenu, pretože nebolel a nič som nemusel robiť, len byť potichu. Katka mala ešte z vonku svoje čižmy a Roman stále skejtové topánky. Opäť si vzal na starosť moju hlavu, zatiaľ čo Katka rozkrok. Na ňom si taky začala po chvíli podupávat a len tak ľahko pohrávať s mojím penisom. Napriek bolesť z predchádzajúceho nakopání ma to vzrušilo, a tak mi penis pod slipama narástol a stuhol. Katka si toho pochopiteľne všimla a povedala Romanovi: "Tu máš dôkaz, že to toho idiota naozaj vzrušuje" a trochu dôraznejšie ma tam dupla. "No, hlavne aby sa tu z toho neurobil," odpovedal Roman. "A to by ti vadilo? Bola by sranda, nie?" povedala Katka . Až doteraz som sa totiž uspokojoval len sám, keď som dievčatám olizoval topánky, ktoré mi nechávali v predsieni. Teraz mi ale Katka začala cielene topánkou masírovať penis a bolo len otázkou času, kedy ma urobí. Nevydržal som to a vystriekal sa do slipov, čo bolo podľa veľkého fleku hneď vidieť. Katka vyprskla smiechom, ale Roman sa naštval a so slovami: "Čo si to dovoľuješ, ty hajzel!" mi dupol do ksichtu, až som myslel, že mi vyrazí všetky zuby. "Tak prepáč," ospravedlňovala sa mu Katka a obaja potom ďalej v pokoji sledovali televíziu. Keď skončil jeden film, poslali ma do mojej izby s tým, že teraz nemajú na mňa náladu. Odišiel som teda a vo svojej izbe som si na chvíľu ľahol do svojej postele. Vzhľadom k únave z predchádzajúcej noci a celého dňa som po chvíli zaspal.
Tentoraz ma prebudil poriadny kopanec do ksichtu od Romana. Ten potom zavolal Katku: "Hej, ten tvoj debil tu normálne chrápe." Snažil som sa rýchlo vstať, ale ako som sa po tom kopancami zorientoval, bola už tam Katka a videla ma, ako leziem z postele. "Tak ho musíme viac strážiť, no," povedala na to. Potom dodala, že má nápad a odviedla ma opäť do ich izby. Tam sme ale nezostali a došli sme až na balkón, ktorý bol inak pre mňa úplne zakázaný. Teraz ma tam ale vystrčila a pomocou pút od Petry priviazala k zábradlie. To bolo našťastie opláštené a navyše už vonku bola tma, a tak ma tam nicko nemohol vidieť . Bol som totiž stále len v slipoch, inak nahý. Romana tento nápad potešil a hneď dal Katke veľkú pusu. Potom zavreli balkónové dvere, ale záves nezatiahli, aby som sa mohol pozerať. Spočiatku na tom nebolo nič hrozné, ale postupne sa začala prejavovať stále väčšia zima. Kľačal som na studených dlaždiciach, zatiaľ čo im bolo vnútri teplo. Katka navyše po čase uvarila čaj a obaja ho spokojne popíjali a len občas sa na mňa pozreli cez sklo. To už som sa opäť klopal zimou. Potom sa začali znova objímať a vyzeralo to, že sa schyľuje k ďalšiemu milovanie. Honza ale vstal a zatiahol záves, takže som nič nevidel. Takto ma nechali asi hodinu.
Potom sa otvorili dvere a obaja ku mne prišli na balkón. "Ľahnúť na chrbát, rob! "povedala Katka, a tak som poslúchol, aj keď to išlo ťažko a jednu ruku som mal stále pripútanú k zábradlie. So svojimi čižmami si potom plnou váhou stúpla na môj rozkrok, zatiaľ čo Roman si stúpol na hrudník. Obaja si zapálili so slovami , že u mňa to už moc smrdí. Stáli na mne a opierali sa o zábradlie a pozerali po okolí domu. Tiež sa smiali tomu, ako sa klopem zimou. Katka sa ma potom spýtala, či je mi zima, na čo som odpovedal přikývnutím. "Tak aby si nám neumrzl, my ťa zahrejeme," povedala a hodila na moje brucho ešte horiace špačok a ten potom topánkou zadlávil. Napodiv to až tak nebolelo, asi preto, že koža už bola znecitlivel zimou. Vzápätí to isté opakoval Roman. Bez zo mňa zostúpili, Roman povedal: "Dáme ešte jedno?" "Tak jo", odpovedala Katka a znova si zapálili. Keď už skoro dokouřili, Roman povedal: "Teraz ale TIPA prvý ja," a položil mi špačok na slipy a potom ho zadlávil. Katka ho potom nasledovala. Tentoraz to bolelo viac, ale Katka sa len smiala, že ma budú mať takto pekne označkovaného.
Potom obaja opäť odišli a nechali ma na balkóne. Trvalo to asi ďalšiu hodinu, keď v tom sa rozhrnula záves a za dverami stála Katka v nočnej košeli a Roman v pyžame. Len sa na mňa usmiali, zamávali a potom zase zatiahli. Za chvíľku potom zhaslo svetlo. Bola to snáď najdlhšia noc v mojom živote. Bolo mi jasné, že toto poriadne omarodím , ale nemohol som s tým nič robiť. Bol som už v absolútnej moci těchhle mladých a krásnych, ale bezohľadných ľudí, pre ktorých som len boxovacie vrece a chodiace peňaženka. A to bol len začiatok ich krutosťou.autor: DavidAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>