Erotická poviedka

Plavky a indiánska hry

Ako chlapec som mal jednu suprová kamaradku, ktorú som ale vídaval len o prázdninách u Dedy.
Tá baba mala niekolko prednosti. Správala sa spis ako chlapec, takze mi ani nevadilo, ze je to holka.Jezdila so mnou na bicykli, hrali sme si spolu v lese a vôbec blbli ako dva najvacsi kamaradi . Ostatni chalani ju brali taky tak. Bola v nasej male prázdninovom parte niekolkých dalsich chlapče plnohodnotným členom, či chapete. Zo je holkou sme si všimli vlastne len ked sme spolu niekde boli pri vode, kde som sa vyzliekali do plaviek. Najviac to ovsom bolo vidiet ked sme u te vody boli trebárs aj uplne nazi. Vlastne to me prvý sexuálny ochutnanie bolo poprve v take te nejake nahe situáciu a prave v te nasi parte.Zacinal som spoznávať vzrušená, začínal som tajne naháňať a robit tie rozne veci čo robia deti ako trenie pohlavím o prestieradlo a podobne.Tehdy u te vody me začínali zaujímať naha tela kamoši, hlavne teda te kamaradky, rád som si ich rádoby tajne prezeral a bolo mi to moc prijemne. Rovnako tak mi bolo prijemne, ked som videl ze ostatni chlapci e na mňa pozerajú s rovnakou myšlienkou, no a na vrchole detského vzrušenia som bol pochopiteľne z toho, keď som videl, ze moje kamaradka si zase prezerá me :) Ostatne dalsi prednost te kamaradky bola tá, z bola nesmierne pekna baba. Keď si na seba vzala plavky, tak sa za ňu otáčalo aj starsi chlapci pri vode a nebolo to tym, ze by bola nejak zvlast vyvinutá. Jej krivky tela proste boli nadherne divci, bola to takova elfka s dlhými vlasmi. :)

Tahle moje prázdninové kamaradka teda mela aj tú druhú prednost, teda mimoriadne pekne dievčenský pôvab. Ležalo som vecer do postele a začínal som si ju predstavovat nahú, v plavkach, v rôznych situáciách, ktoré sa tak nejak čerpali z nasich spolocnych hier v lese za dedinu a tak rozne. Napriklad jednou z takychto predstáv bola trochu zvlastni fantázie, ze je ako indiánska dievčinou, ja že som priviazaný nahý k stromu a ona zo do me, ako do svojho zajatca, strieľa šípmi. Alebo som si predstavoval, ze lezi v tráve v plavkach a si a ja ze sa ju cez tie plavky dotýkame. Vic v tom nebolo, naozaj len dotyky a hladenie ... to mi ku stesti stačilo. A potom ovsom take klasika, predstavoval som si, ze si proste robí dobre a ona ze sa na me pri tom diva, proste chlapčenský predstavy tohto nárazu.

Aj ked bola v nasej parte jedinou babou, tak zadne hromadne osahávání te holky nami chlapcov sa nikdy v skutocnosti nekonalo. Ako som uz napisal, brali sme ju spis ako chlapca a take to bolo este v case, kedy sa k týmto veciam pristupovala zdržanliví. Siahnuť dievčenské medzi nohy alebo ju len hovoriť nejake intímne hlúpe narážky sa proste nenosila, netrúfali sme si to. Presto napriklad to spolocne kúpanie pri vode ked sme boli uplne nazi nebolo nikdy tak uplne normalni, zakaždým som sa trochu hanbila, teda priznám sme sa hanbil príjemnejšie, vic v tom ovsom uz nebolo.

Ako som písal, tak moje predstavy na tema poznávanie intímnych potrieb môjho klukovskeho tela a me mysli boli take zvlastni, bol to taký dosť ťažko opísateľný guláš uvarený zo čriepky hier na doktorov a na Indiánov a podobne. Ani vo sne by me vtedy nenapadlo, ze by ta ma kamaradka mohla mit v skutocnosti taky take predstavy o nas chlapcoch. Mel som vsak rýchlo zistiť, zo tomu tak rozhodne neni. Začalo to veľmi nenapadne. Pri plávaní na brehu rybníka som zrazu zacítila na plavkach jej ruku, ktora ako nahodou zavadila o muj penis pod latku plaviek. Bol to len okamih ale ten dotyk me ako chalana pálil medzi stehnami az do vecera, kedy som proste pred spaním musel to napätie uvoľniť trením sa na brise pod perinou o prestieradlo az som skoro nakoniec stonaním skoro upozornil deda, ze sa nieco deje :) Vyzeralo to ale cele ako náhoda ale ja mel novy zdroj fantázie. Dalsi den na to sme si hrali v lese s nasej partiou, kopali sme bunker na našom tajnom mieste v kopcoch ako zakladnu a tajnú klubovňu, keď sme končili, tak jeden kamarad navrhol, ze späť pôjdeme do dediny uplne nazi a bosí az domu a kto nepôjde, tak zo bude stydlin. Blaznivy napad, moje kamaradka sa ale hneď vyzliekol, me sa do toho veľmi nechcelo ale ona mi vyzliekol trenírky až po členky, trycko som si potom uz svleknul sam :) Okolo vonela trava, letne vecer, mi tam nazi, trochu vzrušenia a taky trochu nervózny z toho zo pôjdeme domu do chalúp nazi, me sa pri tom trochu postavil a ona me pres naj jemne plesla ako taký trest a kamaradi sa zacali smat a postavi sa im vsem take. Verte neverte, sli sme potom z kopca dole do dediny lesom a po okraji poli nejakú dobu s pekne tvrdým penisy, medzi nami sla naha divka ako by nič, ovsom pre vsetky z nas to bol suprový zážitok, take prekousnuti tabu, krasne to bolo očisťujúce , zrazu sme sa za tú našu vzrušený nahotu nehanbil. Nez sme dosli k dedín, tak nam nase tvrde údy zase splaskla, dedine sme sa preplazili az na takovove rázcestí, tam sme sa nepozorovane zase rýchlo obliekol a rozišli sme sa domu.

Potom sa este za par dni stalo ze sme si hrali na Indiany čo ulovia zajatcov, zajatec bol jeden z nas chlapče, ktory potom podstúpil strašné mučenie pri strome, ktore sa potom zvrhlo v číru anatómii a spise hru na doktorov, zajatec bol nakoniec aj vyzlečenia a vyhonen, jediny kto sa zajatcov ani nedotkol bola prave ta moja kamaradka, presto sa vsak na nas pozerali a niekolkokrat si aj vymyslela, čo sa bude zajatcami robit a tak. Bolo vidiet, ze sa ju tá hra libi ale dal uz ten prah neprekročil a zostala presto stranou jan ako divák, pred ktorym sme my chlapci zohrali mimoriadnu tajne divadlo.

Onedlho nato sa pokazilo pocasie a od rana do vecera pršalo. Bolo teplo, dest prišiel po dlhých horúcich dňoch ako vítané osvieženie ale vonku v lese sa nedalo robit nic a tak sme spis zostávala doma v chalupách, alebo sme v gumákoch behalio okolo rozbesneneho potoka a hrali si na potopu :)

Potom za mnou prisla moja kamaradka domu do chalupy. Bolo dopoludnia, boli sme tam sami, deda niekam odišiel a ja vedel zo pár hodín budeme sami. Začali sme si spolu rozprávať. Bolo to nieco na sposob hry na pravdu, proste klamať sme nesmelý a nakoniec sme skončil u tech zážitkov z nahého návratom do dediny, hry na zajatcov a potom sa me spýtala, či uz si "to" delam. S dievčinou som sa na take tema nikdy doteraz nebavil, nepriznala som ju to hneď ale nakoniec som ju to všetko povedal po pravde a ona mi to oplatila rovnako. Pýtala sa me na moje tajne chlapčenskú fantázie, ja zase na tie jej dievčenskú a skončil to tak, ze sme isli spolu na pudu, kde sme mali prežiť poprve to nase tajne v reálu, obaja sme to strasne moc chceli a presto to k naozajstný sexu melo na milo ďaleko. Zadne Odpaneni sa nemalo rozhodne konať, dokonca sme pri tom ani nemali byť nazi. Prezradil sme ju, ze sa mi strasne moc libi v plavkach a ona mi na to vtedy povedala, ze aj ja som v plavkach hrozne pekne a zo mi pristane a ...
Pre plavky si zabehol domu, ja zatiaľ pripravil pudu pre scenár nasi uz napoly dohodnutej intímnych súkromné ??hry. Pochopil som, ze sa ju veľmi Liba tá hra na zajatcov a proste si ma chcel priviazať. Mel som mit na sebe moje plavky a nič vic. Na pôde som dal na zem takú starú deku, pripravil povrazy, nasoukal sa do uz dosť tesných slipových plaviek, ktore sa ju toľko páčili a potom prisla.

Vyzliekol si trycko a nohavice, pod nimi mala plavky uz na sebe, položila me na tú deku a priviazal me za ruky a nohy k pôdnym trámom. Ruky i nohy od seba, nase supertajnej hra mohla zacat. Keď sa me poprve totkla cez plavky, tak som len zavrel oci vzrušením a skoro som nemohol dýchať. Sedel vedľa mňa v tech svojich dokonalých dievčenskú plavkach, ktorý jej peknému telu rozhodne hanbu neurobili. Jej jej nahe telo obopínal v elastycký Severen, jej temnej modre jednodielne plavky rozhodne neboli ziadnou vrecom na strašiakom. Bolo v tom trochu vic, nez len moje priznanie, že sa mi libi v tech ich plavkach, sama si tento kúsok mokrého odevu rada doma tajne na teľa užívala, vtedy som nevedel ze existuje nejaky fetiš a snáď by som to tak ani hrube nechcel nazvať ale .. :)

Nado mnou sedela indianka v plavkach a jej slová me rozrezával cez plavky doslova od guli az ku krku. Pripravoval me na mučenie ako indiánskeho zajatého chlapca, ja si hneď spomenul na tie moje tajne fantázie i te dievčenské s lukom, bol som proste na vrchole extázy a vzrušený skoro prepálili moje poistky. Ked napriklad vzala take skolni dlouhe pravítko do ruky a zacala me tim pravítko švih naplocho cez plavky pres pohlavi, tak som sa skoro urobil, co ovsom sama dobre videla a tak s tym prestala, aby si me ako svoju divci pečienku "nespálili" ako mi Naznačil. Prvni orgazmus nakoniec prisiel a cely bol ponechaný v plavkach ako vysledok hladené, zvierania, stláčanie a dokonca aj po par uhryznutý cez plavky do toho klukovskeho mäsa pod nimi. To vsetko pod dojmom priprav na intímnych Mučenie od te nejkrasnejsi divky, ktorú som poznal. Bol to jeste ten suchy orgazmus, bez spermií. Potom mi plavky stiahla z tela, zase me uviazala do povrazu a potom uz tie bola typická hra na doktorov a vysetreni, tusim ze to melo byt vysetreni chlapca v pitevni :) Nechala me aby som ju to cele oplatil, teraz som bol zase ja nad ňu , ona v povrazoch, na sebe mala len tie plavky .... hral som si s ňu asi hodinu, moza dele, aby tú našu hru ukocil muj deda ktory sa vratil trochu predcasne, alebo sme len zabudli na cas .... Za tú dobu som tie jej plavky z nej ani nezhodil, proste som to nestihol. Jej buchtičky bola krasne hola a pevna, parky som to skúmal prstami, ktore zašiel pod kraj ich plaviek. Je to asi hloupy básničky obrat ale bola to pravda; doslova som cítil pod jej plavkama pod kožu jej dievčenského pohlavi, ako je doslova plná vzrušenia a slasti. Deda po návrate chodil pod nami po svetinici a hľadal me, ja bol schovaný na pôde s nahú dievča v plavkách priviazané za ruky a nohy, bol to prekvapivý suprová zážitok, to napätie a strach z odhalení nasej hry dedom melo neco do seba. Nakoniec som ju odviazal, pomohol do satu, pri tom sa ju ešte párkrát vzrušenie dotkol cez plavky, dal som ju svojou prvni pusu, naozaj uplne prvni pusu :) a ona tajne vybehla z domu cez záhradu von. Od te doby sme si tieto hry tajne hrával, nikdy sme si k tomu nikoho ineho nepustili a aj keď som bol toľkokrát ako zajatec pripravený o obsah Pytlík alebo o penis, rozrezaná za ucelom vyvtrzeni srdce, vykostené a párkrát aj nabodavan na kópiu alebo aj upaľovanie, tak sme by ten najviac šťastný chlapec v sirom okoli. O ňu to platilo rovnako. Zvlastni, ze nas tieto veci vtedy tak brali. A nase plavky tohle sprevádzal ako akýsi sprostredkovatelia nasich slastne a vnímanie krásy toho druheho, aj ked nie vzdy sme ich mali na sebe, aj bez nich sme si vedeli spolu hrat ...

Leta plynula ako voda. K dedovi som jazdil az do mojich 16 rokov, ona tam bola zakaždým take. V 16 som s ňu prišiel o panictvo, aj keď o to som prišiel s ňu virtualne uz davno po tom všetkom, čo sme spolu vykonával. Dnes sme spolu manzelia a môžem vam prezradiť, zo dodnes spolu radi spomínajú na to, čo sme ako deti na te pôde a take v lesoch nad dedine u Dedy vyvádzal

autor: LaCrosseAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>