Erotická poviedka

S otrokyňou na výlete

Pre ďalšiu akciu s otrokyňou som sa rozhodol realizovať ďalší zo svojich bláznivých erotických fantáziách.Vzal som si so svojimi štyrmi kamarátmi deň voľna, Tom vzal starého otřískaného žigulíky, navliekly sme sa do odpudivých handier a spoločne s Otrokyňkou vyrazili na vidiek. Vybral som si zapadnutú dedinku o pár chalupách na vysočine. Víkend pred tým som jej párkrát prešiel a nakrúcal na video, aby som celú akciu dôkladne pripravil.V lese pred dedinou si Otrokyňa vystúpila, vyzliekla sa do naha a vliezla do kufra. Ešte pre istotu poriadne zašpiniť ŠPZ-ku, kufor len privrieť a hurá do dediny. V dedine sme zastavili u miestneho obchodíku a všetci štyria šli nakupovať. Otrokyňa opatrne otvorila veko kufra, vyliezla a tak, ako bola nahá, sa pomaly vzďaľovala cez náves k trávniku pri ceste. zaľahol do trávy a plížením sa snažila dostať za roh najbližšieho domu. Celú dobu sme jej samozrejme všetci poočku pozorovali, spoločne s niekoľkými miestnymi, ktorí sa práve vyskytovali na návsi. Keď začala miznúť za rohom, bol to okamih, na ktorý som čakal odhodil som nákup a zakričal "bacha, tá čubka zdrha! Za ňou! Tom natoč automobil!". Na to sme všetci vybehli z krámu, len Tom vzal svoj = (už zaplatený) nákup a rozbehol sa k autu.


Ako sme vybehli, bol to signál pre slúžku. Vyskočila na nohy, utekala cez rínok a kričala "Pomoc!" a "Nechajte ma!". Musím priznať, že tu som mal trochu obavy z reakcií miestneho obyvateľstva a mal som pripravenú celú radu únikových manévrov. Avšak docela ma znechutila ich ľahostajnosť. zmohla sa len na niekoľko nadávok.Takže všetko bežalo podľa základného plánu, otrokyne prebehla náves a utekala po hlavnej príjazdovej ceste. Keď vyštartovala, mala náskok asi tridsať metrov, my sme za ňou trochu Pobehol, ale to už u nás brzdil Tom s Žiguli. tvárili sme sa udýchane a nie príliš rýchlo nasadli. Tom sa s hvízdáním gúm rozbehol, po chvíľke sme jej predbehli a šmykom pred ňou zastavili. To už od návsi neochotne vybiehali dva miestne. Chlapci chytili otrokyne za ruky aj za nohy a ťahali ju ku kufru auta .. Ja som jej začal mlátiť opaskom od nohavíc cez zadok. Počas chvíle potom bola zase v kufri, my sme teraz už celkom svižne naskákali do auta a prudko sa vzďaľovali preč, pretože miestne sa prebrali a začali nás pronásledovat.V lese za dedinou som mal vyhliadnutú lesnú cestu, ktorá nás po pár sto metroch dovedie na inú cestu. Len na chvíľku sme tam zastavili, aby si Otrokyňa prelezla dovnútra a už za jazdy sa obliekla. Potom už sme leteli nezákonná rýchlosťou preč, na diaľnici. Otrokyňa to komentovala "rob choď, ja som šialene vzrušená, úplne mokrá a nutne tam potrebujem nejakého vtáka! "Tak jej chlapci na zadnom sedadle prerezal.Až po osemdesiatich kilometroch diaľnice sme odbočili a po niekoľkých ďalších kilometroch boli na ďalšom bode dnešného erotikou nabitého dňa. Auto sme zamaskovali blízkosti cesty a vyrazili na túru po lese. Asi po kilometri som otrokyne rozkázal vyzliecť sa do naha, len topánky si smela nechať, nasadil som jej psie obojok a zaviazal oči. Tiahli sme jej lesom na vodítku a občas jej naschvál zaviedli medzi stromčeky, tak aby sa musela predierať hustým ihličím. Inokedy som jej naopak viedol cez korene, aby zakopla, jednu chvíľu som jej tak ťahal po štyroch, zatiaľ čo jej Pepa bičoval cez zadok vetvičkou ihličia a nakoniec na nej chvíľu išiel ako na koni.Asi po dvadsiatich minútach sme dorazili k veľkému senníku s krmelce. otrokyňou som za vodítko priviazal v kľačiačky k krmelce as chalanmi sme vytiahli konzervy a dali si obed.
Po obede sme otrokyne zostala ohnutá cez okraj krmelce tak, že stála na špičkách vonku, pod bruchom mala hranu krmelce a horná polovica tela bola prehnutá dovnútra. Do široka rozkročené nohy sme jej potom za kolená pevne pritiahli k priečkam krmelce az druhej strany pripútali ruky. Poriadne sme jej utiahli do predklonu, až jej kozy vyliezli medzi priečkami von.Pepa jej hneď začal naháňať piču a strkať prsty dovnútra. Musel som ho skoro násilím odohnať, aby som sa k nej dostal so svojou krabicou svoriek, kolíčkov, povrázkov a závaží. Pustil ma tam, až keď som mu sľúbil, že mi môže pomôcť.Najskôr sme jej na pysky priskrutkoval svorky a zavesili na ne na dlhých povrazcov závažia. Potom sme ďalšie svorku utiahli na vystúpené klitorisu a menšie závažie zavesili aj tam. Ďalšie závažia sme potom rovnakým spôsobom zavesili na bradavky.Teraz bol ten správny čas na chlapskú súťaž v streľbe. Vytiahol som detskú špuntovku, tri metre za otrokyňou urobil podpätkom štartovacie čiaru a pustili sme sa do toho. Za zásah závažia na klitoris 10 bodov, za ostatné päť. Keď sa niekomu podarí závažia zostreliť na zem, body sa násobia dvoma.Chvíľu nám trvalo, kým sme si na pistolkou zvykli a tak v prvom kole len občas strela zavadila. V druhom kole sa nám však už darilo lepšie. Viedol Tom sa tromi zásahmi do závažia na klitoris. Ja, aby som ho dohnal som sa rozhodol použiť trochu menej čistú taktiku, ale pravidlá to nevylučovala , takže som zamieril priamo na klitoris a presným zásahom z neho zhodil závažie. V zápätí som rovnakým spôsobom vyzliekol aj obe závažia na pyskoch.Získal som teda prvé miesto a ako víťaz som bol prvý na rade. Tak, ako tam Otrokyňka bola pripútaná som jej Ho tam rovno vsunul a za divokého fandenie kamarátov ju behom chvíľky naplnil svoju tekutinou. Sotva som ho vytiahol, už v nej bol Tom, druhý v poradí a potom nasledovali ostatné .Keď sme si všetci užili, odviazali sme jej a nechali oddýchnuť a najesť. Potom sme jej poslali na čučoriedky. Samozrejme, že sme boli stále s ňou, nadšene jej sledovali, ako sa zohýbať a prikazovali, nech si k čučoriedok sadne na bobek tak, že sa jej píča zaborila do kríkov. Keď mala plný ešus, rozkázal sme jej, aby si uprostred čučoriedok ľahla na chrbát. "Teraz si naber hrsť čučoriedok a Narva si ich do piči! "prikázal som a nadšene sledoval, ako plní môj príkaz a ako jej od toho má celú fialovú." A ďalšie hrsť si rozmazať po kozách "pridal sa Pepa.Keď bola takto pomazanie, pustili sme sa všetci do olizovanie, až na Jirku, ktorý bol dnes nejako pasívne. Zafarbenie sme jej síce cez všetku snahu nezbavili, ale vylízal sme jej dočista do čista.


Potom bolo treba ešte nájsť nejaké huby. Otrokyňa opäť vyrazila po lese, s nami v pätách. Dlho zbierala huby do tašky, až našla krásneho, veľkého hríb pravého."Počkaj, nezbieraj ho!" zavelil som. "Len mu opatrne odtrhni klobúk. Tak, to je ono. A teraz sa na neho pekne navlíkni. Jó, to je ono! A pekne pomaly, opatrne, nech ho nevytrhneš ho šukej! ". Po chvíli sme sa nabažil a tak som prikázal" tak, a teraz ho opatrne vytiahni zo zeme, ale bacha, nech ho nerozmačkáš! ". Asi na tretí pokus sa jej to podarilo, hríb vytiahla, ja som jej nastavil tašku a ona ho tam vypustila.Všetci už sme mali na nohaviciach poriadny stan, takže nemusím ani hovoriť, ako sme sa na nej hneď zbesilo vrhli, zvalil ju a začali pichať do všetkých otvorov.Keď sme sa vybláznili a chvíľu len tak odpočívali v machu, vyrazili sme na cestu k autu. Pepa dostal ale ešte jeden nápad na zakončenie dnešného dňa . zviazal otrokyňu ruky povrazom a druhý koniec tohto povrazu přibouchnul do kufra auta. Na to sa Tom rozbehol a ťahal slúžku po lese. Samozrejme, väčšinou len pomaličky, aby stačila ísť, nanajvýš pomaly bežať. Keď už vyzerala unavene, zastavili sme, nechali ju nastúpiť, obliecť sa a išli sme domov.Je fascinujúce, ako otrokyne bola unavená, špinavá, udýchaná, ale šťastná a hneď sa vypytovala, čo podnikneme nabudúce.autor: Honza KolářAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>