Erotická poviedka

Moja prvá tantra masáž

Na masáže chodím už dlhšiu dobu a pomerne pravidelne. Pracujem v kancelárii, čo sa snažím kompenzovať športom. V oboch prípadoch dostáva telo zabrať, a tak mu rád doprajem aj nejaké to uvoľnenie. Donedávna išlo vždy o klasické masáže, niekde vzadu - v hlave, mi však postupne narástla myšlienka na niečo zmyslovejšie a zmyselnejšie.

Nemusel som ani dlho hľadať a narazil som na tantra masáž. O tantrickej masáži som počul už skôr, spojoval som si ju však skôr s erotickými službami ako s klasickými masážami. Rozhodol som sa jej dať šancu a po pár dňoch prezerania rôznych článkov som sa rozhodol, že túto erotickú masáž vyskúšam. Pri prezeraní stránok Brnenských tantra salónov, som však začal byť trochu skeptický – nič ma nejako obzvlášť nezaujalo. Na nejakom diskusnom fóre som narazil na príspevok, kde dotyčný vychvaľoval tantra masáž v Bratislave. Táto myšlienka sa mi zapáčila, z Brna to nie je veľmi ďaleko a čo si pamätám zo školy, tak slovenské dievčatá boli vždy také milšie. „Dobre“, povedal som si, „bude to masáž v Bratislave!“.

Po všetkých tých klasických povinných záležitostiach, ako je telefonická rezervácia, kúpa lístka a cesta vlakom do Bratislavy, som stál na chodbe jedného bytového domu a zvonil pri byte tantra masérky. Masérka mi otvorila s milým úsmevom a snáď už len ten, by bol schopný mi spríjemniť celý deň. Privítala ma a odviedla do izby, kde mala pravdepodobne masáž následne prebehnúť. Posadili sme sa do kresiel k malému stolíku, kde už bol naservírovaný čaj. Počas jeho popíjania sme sa rozprávali o mojich očakávaniach a o tom, čo bude nasledovať. Dostal som tiež niekoľko rád ohľadom vhodného dýchania počas masáže, aby bol môj zážitok ešte intenzívnejší. Musím sa priznať, že som bol pred príchodom trochu nervózny, ale príjemný rozhovor s masérkou všetky pochybnosti rozptýlil.

Zároveň som mal čas si slečnu, ktorá sa mi predstavila ako Nataly, prehliadnuť. Bolo to obyčajné, pekné dievča. Možno by ste sa za ňou na ulici neotočili, ale v jej očiach by ste sa dokázali topiť celý deň. Vlasy mala hnedé až ľahko ryšavé, oči šedé a jej úsmev, ten som už spomínal. Postavu mala skôr menšiu a oblú, aspoň podľa toho, čo som mohol rozpoznať pod šatkou, do ktorej bola zahalená. Druhú takú šatku – nazýva sa sarong – som dostal aj ja, keď ma masérka priviedla do kúpeľne. Tam som sa osprchoval, zahalil od pásu dole a vydal sa späť do izby. Izba bola osvetlená len sviečkami, nasýtená arómou vonných tyčiniek a tichou hudbou. Uprostred miestnosti stála Nataly hneď vedľa postele - futónu – a s otvorenou náručou ma pozívala k započatiu rituálu tantra masáže.

Pomaly som vstúpil do pomyselného kruhu a nechal sa v ňom uväzniť jej pažami. Objala ma a začala hladiť po chrbte. Hlavu si položila na moje rameno a ja som sa poddal pozvoľnému prílivu pokoja a nehy. So zavretými očami som vnímal dlane kĺzajúce sa po mojom tele a energiu, ktorá sa za nimi vinula. Bola ako dva hady plaziace sa pod povrchom pokožky. Neviem, ako dlho sme takto stáli, ale zrazu som pocítil, ako ma masérka zvádza k tomu, aby som si ľahol na futón - posteľ. Položila ma na brucho a hladila ma od šije cez ramená až ku špičkám prstov jednej, a potom i druhej ruky. Pri tretej ceste pokračovala cez celý chrbát a postupným sťahovaním futónu aj cez zadok a nohy až k chodidlám.

Najprv som pocítil teplo na chodidlách aj na rukách, ako mi na nich masérka položila nahriate ručníky. Od samotných končekov sa prehrievali moje údy smerom k telu, kde masérka teplo rovnomerne rozvádzala. Najprv, po mojom naolejovanom chrbte, kĺzali len jej ruky, ale potom ich nahradila celým svojim nahým telom. Jasne som cítil masérkine bruško, prsia aj bradavky. Dokonca aj ľahký dotyk chĺpkov venušinho pahorku, som zrazu vnímal neuveriteľne silne. Energia sa akoby pomaly presúvala do slabín a ja som, okrem uvoľnenia, zrazu pocítil aj vzrušenie.

Otočil som sa na chrbát. V tejto chvíli som bol už úplne nahý, a teda muselo byť na mne jasne vidieť moje vzrušenie. Nijako mi to nevadilo, proste som tam len ležal so zatvorenými očami, vnímal všetku tú energiu a čakal ako bude moja prvá tantra masáž pokračovať. Teraz sa všetko začalo od prstov na nohách a chodidiel, ktoré mi masérka jemne hnietla. Potom striedavo postupovala, vždy po jednej nohe, smerom nahor. Vyššie od kolien už masírovala obe stehná naraz a vytláčala tak tantrickú energiu pred seba. Tá sa hromadila v slabinách a keď som si už myslel, že jej tlak nevydržím, tak ju tantra masérka uvoľnila rýchlym pohybom späť do nôh. Rovnaký postup nasledoval najprv na jednej a potom i na druhej ruke. Potom od ramien masáž opäť prebiehala na oboch poloviciach tela súčasne. Cez hrudník a rebrá sa masérkine ruky opäť priblížili k môjmu penisu. Vzrušenie, snáď z celého tela, sa teraz sústredilo na tomto jedinom mieste. Spomenul som si na rady ohľadom dýchania a zhlboka sa nadýchol. Ucítil som sladkú vôňu, ktorá bola v tomto prostredí nová a trochu ma to vyviedlo z miery. Pootvoril som oči a odhalil sa mi pohľad pre bohov. Priamo nad mnou sa v tesnej blízkosti vznášala sladká kundička mojej masérky. Nemohol som tomu uveriť a hlavne som nemohol odolať.

Vysunul som svoj jazyk a jeho špičkou ľahko prešiel štrbinou medzi pyskami. Trochu som sa bál odmietavej reakcie, ale žiadna neprišla. Masérka ďalej pokračovala v masáží môjho tela. To mi dodalo odvahu a naďalej som jazykom preskúmaval nové územie. Veľmi skoro som narazil na klitoris a olízal ho zo všetkých strán. Ruky masérky sa presunuli do tesnej blízosti môjho penisu a jemne masírovali jeho koreň a semenníky. Vzrušenie opäť naberalo na intenzite a ja som nemal ďaleko k vrcholu. Masérka, to však akoby vycítila a tesne pred orgazmom všetku energiu odvrhla preč. Bol to taký nápor, že som mal čo robiť, aby som to rozdýchal. Potom masérka priložila svoje čelo na to moje a svoje prsty po obvode mojej tváre. Energia sa pomaly rozliala rovnomerne po celom tele a upokojil sa mi aj dych.

Masérka akoby vycítila, že hladina vzrušenia už dostatočne klesla a ukončila toto naše spojenie. Ale nie nadlho. O chvíľu som pocítil jej dych na tvári a na krku, jej prsia na mojej hrudi a štrbinku pyskov na špičke môjho žaluďa. Celé telo tantrickej masérky sa teraz stalo masérskym nástrojom. Ústa, vlasy, ruky, prsia, pupok, to všetko sa ma teraz dotýkalo a každý ten malý kúsok tela som vnímal neuveriteľne jasne. Nečakaný pokoj som však pociťoval v oblasti slabín. Bol to však len, možno úmyselný, klam. Masérka totiž svojou kundičkou naplno nasadla na môj penis. Keď sa potom narovnala, pohltila ma až po koreň.

Rukami naďalej prevádzala ľahkú masáž mojej hrude, ramien a spánkov, inak však na mne sedela takmer nehybne. Začala sa však hýbať jej sladká dierka, rozhýbala pošvové svaly a stláčala môj penis neuveriteľnou silou. Už tak dosť nabité telo, tak dostávalo ďalšie dávky energie, ktoré boli zvedené penisom ako po hromozvode. Tantra masérka v tej chvíli pôsobila ako bohyňa, mala moje telo v plnej moci a riadila snáď každý dej, ktorý vo mne prebiehal. Vlny tepla z jej kundičky sa cez mňa prelievali ako tsunami a ja som prichádzal o posledné zbytky vedomia. Ukončenie tantra masáže mám trochu rozmazané. Viem, že som sa chvel pod náporom vnútorného tlaku, ktorý som snáď nikdy nezažil. Netuším ani, ako dlho som v tomto stave zotrval. Úplne som stratil pojem o čase. Viem len to, že naraz sa všetok tlak uvoľnil a všetka energia vytryskla von. Keď som prišiel k sebe, cítil som nesmierne uvoľnenie. Ležal som na futóne a masérka kľačala vedľa mňa. Pozorovala ma opäť s tým krásnym úsmevom, ktorým ma vítala na začiatku. Nechala ma ležať pokiaľ som sa spamätal, a potom ma odviedla do kúpeľne. V sprche som si uvedomil, že vlastne ani neviem, ako sa všetko skončilo. Urobil som sa do nej, dokončila ma rukou, pusou? A vlastne som ani nevedel, či som vôbec orgazmus dosiahol.

Možno to bol len pocit uvoľnenia, ale ja som sa cítil nadmieru uspokojený. Mohol som sa Nataly opýtať, ale nechcel som pokaziť náš spoločný, vzrušujúci zážitok. Na túto masáž v Bratislave tak ľahko nezabudnem a určite si ju niekedy zopakujem.

autor: xxxAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>