Erotická poviedka

To čo mi chýbalo

Chcem sa s vami podeliť o moje najvzrušujúcejšie obdobie v živote. Mám 28 rokov, volám sa Vilo a bývam ešte s rodičmi a mladším bratom. Môj príbeh začnem rozprávať v deň kedy to všetko reálne začalo.  


Bol to úplne bežný deň, prišiel som z práce, doma ešte nikto nebol tak šup to využiť. Aj keď som mal priateľku sex raz do týždňa mi nestačil, tak som si ho vždy ak som mal chvíľu súkromia poriadne aj 2 či 3 krát za deň vyhonil na nejakom dobrom porne. Dnes som bol poriadne nadržaný, navolil som si kategóriu anal. A vybral 3 videá. Začal som si ho honiť a asi po 10 minútach som sa rozhodol, že sa pri poslednom spravím, chlapík v ňom nakladal milfku do analu. Už som sa blížil k vrcholu, keď sa ozval hlas. Úplne ma trhlo nikoho som nečakal, natiahol som na seba gate, zavrel notebook a otočil sa. Stále tam suseda ktorá môže mať medzi 40-50 rokov a v rukách moje kľúče od bytu. Ako vždy nechal som ich potom čo som bol v schránke z vonku vo dverách. Suseda nebola prekvapená skôr sa usmievala a vraví no nechali ste kľúče v dverách. Ja som sa celý červený s očami sklopenými k zemi vybral ku nej, poďakoval a zobral kľúče. No a potom ma fakt zarazilo, čo suseda povedala: Nechceš pomôcť? Pozrel som sa na ňu tá sa oblízala a usmiala. Bola to udržiavaná štíhla čiernovláska na svoj vek celkom sexi.


Hlúpo som sa spýtal s čím? Pre istotu. No s tým dole, povedala. Len som zakýval hlavou suseda položila kabelku na zem, stiahla mi gate a hneď bez toho aby ho brala do ruky ho nasala do pusy, úplne sa mi v jej krku stratil. Začala ma poriadne rýchlo fajčiť. Za minútku som striekal ako kôň do jej úst, keď ho vybrala z pusy mala v nej plno môjho semena po prevaľovala na jazyku a spapala. Oblízala sa a povedala to bolo fajne mňam. Už som ťa spravila dúfam , že teraz niečo vydržíš. Vyzleč sa, vyzliekla sa aj ona a vraví, pripraviť si ma nemusíš, už teraz z teba tečiem. Vysadla na stôl chytila ma za vtáka a strčila si ho do mušličky z ktorej jej poriadne tieklo poľahky vošiel dnu. Začal som do nej bušiť vzdychala na celú izbu. Už som sa blížil k vrcholu, keď mi ho zrazu prúd šťavičky vyrazil von. Začala striekať to som ešte nezažil. Zostal som v nemom úžase. Na podlahe bola mláka šťavičky. Bez hanby mi povedala ochutnaj ma a strčila mi hlavu medzi nohy. Tá šťavička bola celkom fajná dosť dlho som ju lízal. Potom sa usmiala a spýtala či sa mi to páčilo. Áno veľmi odpovedal som. Vedľa bol zapnutý notebook a naňom moja priateľka. Suseda sa pozrela a vraví, lepšie ako s ňou? Len som sa usmial a nič nepovedal. Tak sa ešte raz opýtala no tak áno? Áno oveľa odpovedal som. To som nečakal.


Chceš si vyskúšať to načo si pozeral? Čo? Spýtal som sa? No do zadočku? Odpovedala suseda. 

Veľmi by som to chcel ešte som to neskúšal. Tak poď omoč si ho ešte v mojej kundičke a pomaly sa môžeš tlačiť dnu budem ti rozprávať. Už som bol na pol dnu, keď som započul, že niekto otvára dvere. 

Mama dokelu, skríkol som. Rýchlo som privrel dvere na mojej izbe suseda sa rýchlo začala obliekať na zemi aj po stole bolo moje semeno a jej šťavička. Celá izba páchla za tekutinami. Mama, zakričala j niekto doma, ozval som sa, áno ja, vyšiel som von a spoza mňa suseda už oblečená, upravená. A vravím mame: ani suseda potrebovala vidieť ako máme poriešené svetla v byte. Tak som jej to poukazoval. Suseda sa pozdravila a už s mamou kecala. No keby len mama tušila, že sme spolu pred pár minútami mrdali a že už som sa jej tlačil do zadočku ach. Suseda pochvíli odišla a ja som sa bežal dokončiť do sprchy. Potom čo som utrel naše šťavy zo zeme a vyvetral. 


Asi týždeň sa nič nedialo ani sme na seba nenarazili. Tak mi nedalo a išiel som hore opýtať sa či už majú spravené tie svetlá. Otvorila mi jej dcéra asi rok mladšia ako ja. Bola podobnej postavy ako mama štíhla pekná v tvári a bruneta. Otvorila celkom vyzývavo len v tielku a kratučkých kraťasoch. Pozvala ma dnu a vraví, mama s ocom sú ešte preč ale ak máš záujem pozrieť ako to je spravené tak poď dalej.

Vošiel som dnu celkom dobre sme si pokecali dala mi čajík a vo dverách povedala, že môžem hocikedy prísť, že ešte bude nejakú dobu sama. 


Tak som asi po tretej návšteve prišiel v tielku a obtiahnutých kraťasoch. Videl som ako pomne pozerá pili sme čajík pozerali na seba a zrazu som mal ruku medzi jej nohami a popod nočnú košieľku som ju dráždil. Netrvalo dlho a už som ju klátil pravidelne na jej rodičov posteli. Chodil som ju napĺňať každý deň po robote. Hrozne sa mi to páčilo, keďže z frajerky som ho vždy musel vytiahnuť a urobiť sa jej na bruško. Fakt som za tie dva týždne do nej napúšťal litre semena. Bolo to proste super. No len čo sme sa raz po robote do toho pustili tak prišlo nečakané prekvapenie. Ako zvyčajne som ju prášil na jej rodičoch posteli, odzadu tentokrát poprvé do riťky a mimochodom bol to úžasný pocit. Poriadne sme obaja vzdychali bola tak tesnučká ach, otvorili sa dvere a v nich jej mama, susedka ktorú som ani nie mesiac dozadu mrdal. Odhalila ma na sekundu presne keď som striekal do riťky jej dcéry. Začala poriadne kričať, jej dcéra sa zakryla a ja som sa rýchlo obliekol a utekal preč. Týždeň nato po práci mi niekto zvonil otvoril som a tam suseda. Dobrý pozdravil som sa, dobrý?, ako sa ti klátilo moju dcéru?. Toto si urobiť nemal to ešte oľutuješ. Jaaa ja som nechcel neviem ako k tomu došlo. Ak si to chceš vyžehliť buď zajtra po práci pri našich dverách vezmi si šatku na oči a zazvoň. 


Tak som celý vzrušený, pomyslel mamka chce súperiť s dcérenkou to sa teším. No nebolo to tak. Ako sme sa dohodli čakal som pred dverami so zaviazanými očami. Zazvonil som počul som hlas susedy, vzala ma dnu. A vraví, teraz si ťa pripravím vyzliekla ma stále som mal zaviazané oči. Mám to rada trošku natvrdo ak nevadí povedala. No jasne, to aj ja, tak mi zviazala ruky za chrbát. Posadila ma na posteľ a strhla mi šatku. Neveril som čo vidím, mala len spodné sexi prádlo a poriadneho pripínacieho žilnatého vtáka. Zostal som v šoku, no spýtal som sa čo chce pre boha robiť. Ona nato: no chcem odplatu, ty si vymrdal moje dievčatko ja vymrdám teba a to si píš že poriadne týždeň si nesadneš. 


Zobrala indulonu natrela si ruka trošku si s nimi pohonila toho žilnatého vtáka, prevalila ma na chrbát a hneď sa začala domňa tískať, ten vták bol poriadny, ale netrvalo dlho a už mi mizol v zadku. Bolo to bolestivé ale aj tak mi poriadne stál. Tak tebe sa to páči odvetila, no dobre, otočila ma na štyri a odzadu ma začala poriadne klátiť. Potom vyklzla von zas ma dala na chrbát a začala ma poriadne honiť. No a takto to striedala keď už som sa mal urobiť zas ma mrdala a vtáka z môjho zadku rovno do mojej pusy, už to trvalo fakt dlho, zadok som mal úplne roztiahnutý ako nejaká štetka. Konečne som sa vystriekal na bruško a zrazu suseda začala naberať semeno na umelého vtáka a vraví, ešte sme neskončili taký bordel mi tu nenecháš to si pekne zješ. Tak som ešte musel asi 5 minút fajčiť umelého čuráka od svojho semena. Potom ma vyčerpaného rozviazala a s vecami nahého vyvliekla pred ich dvere. Hádam ti to stačí a mojej dcére dáš pokoj, lebo by sa mohlo kľudne stať aj niečo horšie ako toto. Nejak ma táto lekcia nepresvedčila a susedkinu dcérušku som chodil trtkať do analu ďalej. Dokonca som ju presvedčil aby si obliekala mamine prádlo a samozrejme sme mrdali priamo v maminej posteli. No nič netrvá večne a aj tieto moje análne trtkačky sa skončili. Raz som u nás doma vymrdal priateľku stále mi stál a len pred pol hodinkou som mal správu od susedkinej dcéry či jej neprídem naplniť zadoček. Tak som sa vyhovoril, že skočim po niečo do obchodu a už som bežal hore k susedkinej dcére. Tá ma privítala úplne nahá, zhodil som zo seba veci preo mi už poriadne stálo, ešte bolo od štiav od mojej frajerky, no hneď mi ho začala fajkať a vraví. Ty si mal sex cítim tu chuť. Áno mal som no nedovolila mi do riťky a to ja zbožňujem no dobre tak mi ju pekne naplň, keď tvoja frajerka je proti. Mal si ju zobrať pozerať zasmiala sa susedkina dcéra. Mrdal som ako o dušu na ich manželskej posteli a zrazu sa stalo to čo by ma ani v zlom sne nenapadlo. Otvorili sa dvere a v nich suseda a moja frajerka. Frajerku to poriadne rozhodilo začala kričať. Ty sviniar toto ťa rajcuje pchať ho do špinavého zadku? Nato hneď zareagovala suseda ako to hovoríš o mojej dcére obaja vypadnite z môjho bytu. Celá konverzácia prebiehala tak, že som zostal až po vajcia zaborený v dcéruškinom zadočku. Vybral som ho von chytil veci a išiel na chodbu. Frajerka mi dala poriadnu facku a povedala, že so mnou skončila. Volal som jej písal ale nič, nereagovala. Asi po týždni prišla akoby nič a vraví mi, už sme si fifty fifty. Pozri si email schránku. Hneď som bežal k pc, zapol poštu a tam bolo video. Ako moju priateľku zozadu poriadne nakladá zo zadku jej ex a samozrejme čerešnička na torte ako pekne vytiahne vtáka z riťky a vystrieka sa jej do pusy to mne nikdy nespravila aby spapala moje semeno. No uvidíme či to nášmu vzťahu pomohlo alebo uškodilo.autor: -Ako hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>