Erotická poviedka

Inštalatér

Po dlhom čase som sa vracal zo záhrady autobusom. Auto som mal v oprave, tak som si pripomenul MHD. Bol júl a so záujmom som si prezeral odvážne odeté dievčatá s veľkými výstrihmi a krátkymi sukienkami. S prižmúrenými očami som sníval o nejakej povoľnej babenke, no nakoľko som bol v špinavých montérkach a s inštalatérskou brašnou, vedel som, že nemám šancu a tak som sa len kochal pohľadom.

Pri prestupovaní na električku ma oslovila súca prsnatá  štyridsiatnička, že zháňa inštalatéra a súrne potrebuje opraviť prívod na práčku.  Nechcelo sa mi s ňou baviť, hlavne priznať, že nie som inštalatér a tak som odvrkol niečo o internete. Nedala sa a zopakovala, že to potrebuje a nemám sa báť, dobre sa mi odmení. Zaklincoval som to, že len v prípade, ak bude sama, lebo nechcem pri práci decká a ufrflaného kibica. "V poriadku, zajtra ráno o ôsmej. Deti sú dospelé a dávno vyleteli z hniezda.  Manžel je na služobke, vráti sa pozajtra." Na to sa nedalo povedať nie, tak som tam stál a čakal, čo bude ďalej. Vybrala z kabelky vizitku, chytila ma za ruku a vložila mi ju do dlane. Chvíľku ju podržala a so slovami "ste zlatý" mi prešla po ramene. Nastúpil som a cestou som si prezrel tú vizitku. Rozmýšľal som, či zajtra pôjdem alebo vizitku vyhodím, no pani inžinierka, ktorá  pracovala ako manažérka v jednej významnej banke vzbudzovala moju zvedavosť. Ráno som sa neoholil, neočesal a hodil na seba staré montérky. Chcel som vyzerať neogabane a pripravoval som sa na to, že ju vyprovokujem k nejakej zaujímavej debate a pokochám sa v jej prekvapenom pohľade na  múdre reči obyčajného človeka. Bola predsa v podstate moja kolegyňa,  bankovníctvo  bolo v mojom portfóliu. Privítala ma v peknom hodvábnom župane a napriek tomu, či vďaka tomu, že bola nenamaľované a prirodzená pripadala mi strašne príťažlivá. Proste dáma - elegantná dáma. Jej spôsoby prezrádzali vysokú úroveň spoločnosti, v ktorej sa pohybovala a napriek môjmu vzhľadu konverzovala so mnou úplne prirodzene a nenútene. Ponúkla ma kávou a pohárom vína, čo som odmietol a požiadal ju o pohár vody. Ostatné potom, čo skončím s kúpeľňou. Rýchlo som skontroloval práčku a videl som, že je len ulomený plastikový kohútik na prívode vody, s čím by som mohol byť hotový za pár minút. To som nechcel, plánoval som tu stráviť aspoň pol dňa a s domácou si s chuti podebatovať. Tak som vypol vodu a začal kontrolu práčky pekne od podlahy. Porozkladal som nejaké nástroje, tesnenia a nový ventil na poličku a začal prezerať práčku. Pritom som sa začal pýtať na jej rodinu a prácu.

Jej manžel bol typický vedecký pracovník, večne v knihách, na prednáškach, či konferenciách a ešte k tomu víkendy  trávil síce doma, no s kolegami pri odborných debatách. Vtedy radšej vypadla z domu a chodila na dlhé prechádzky do prírody. Aj som ju začal ľutovať a tak som z jej nudnej rodiny otočil na jej prácu. Pomaly, pomaličky sa rozvravela a prešli sme do celkom odbornej diskusie. Párkrát sa zarazila nad mojimi otázkami a neveriac si ma premerala, ale pokračovala. Pritom som si nemohol nevšimnúť, ako ma pôvabne provokuje, stále sa otáčala, vrtela zadočkom, nahýnala sa  nado mňa a voľne uviazaný župan poodhaľoval plné prsia až po krásne tmavé bradavky a rozkošných dvorčekoch. Mohla mať také správne trojky, vekom síce trošičku poklesnuté,  no stále pevné a plné. Všimla si, že jej pozerám do výstrihu, trošičku si potiahla okraj, no potom sa po niečo natiahla a odhalila sa ešte viac.  Medzi rečou som ju žiadal, aby mi kde čo z náradia podala, pričom poznamenala, že ju môžem volať Laura. "V poriadku, meno poznám, bolo na vizitke. A ja som Kamil..." Zakaždým keď mi niečo podávala sa mi dotkla ruky a dotyky boli podstatne dlhšie, ako bolo treba a keď sa niečo pýtala, vždy mi položila ruku na rameno či chrbát a jemne potlačila. Proste babenke sa chcelo flirtovať a robila to veľmi príjemne.  Medzi rečou som sa blickami a kombinačkami pohral s ventilom a vymenil kohútik za kovový. Problém som vyriešil a hľadal som dôvod na ďalšie zotrvanie. Napadlo  mi, že malý zmätok, pri ktorom by som ju dostal do pohybu by nezaškodil a tak som šikovne vypustil filter na práčne. Začala sa z nej liať voda, rýchlo vzala handru a zohla sa, aby ju zachytila. Pritom sa jej župan rozhrnul a ukázala mi jeden prsník v celej svojej kráse. Hneď by som po ňom chňapol, no radšej som pohľad spustil dole, čo som nemal robiť. Čupiac roztiahla nohy a mojim vytrešteným očiam ponúkla pohľad na zastihnutý  trojuholník, ktorý nezakrývali nohavičky. Z ružovej škáročky vykúkali lupienky a musel som sa usmiať, lebo mi to pripomínalo vyplazený jazýček zo zovretých pier. Zbadala moju reakciu, rýchlo zomkla nohy, no pokračovala v utieraní.

Skončili sme a ako som sa dvíhal, vzal som ju za ruky a pomohol jej hore. Ostali sme stáť tesne vedľa seba, dotýkala sa mi hrude prsiami a všimol som si, že sa jej zrýchlil dych. V okamžiku mi bolo jasné, čo potrebuje. Vzrušujúcu prítomnosť poriadneho chlapa, s ktorým môže snívať o tom, ako si ju, bez zbytočných, akademických rečičiek,  rýchlo a tvrdo vezme a poriadne ju pretiahne. Zatiaľ len flirtovala, no v rozšírených zreničkách som  videl vzrušenie a túžbu. Len nájsť ten správny moment, aby reflexívne neušla a nevrátila sa do polohy poslušnej, vernej manželky, ktorá sa len trošku zahráva s inštalatérom. Prijal som jej hru a s úsmevom som sa jej spýtal, či si môžem zhodiť montérkovú blúzu. Prikývla a hneď mi ju pomohla rozopínať. Premerala si ma a pohladila po hrudi: "ako ste pekne opálený, Jugoška?" "Kdeže záhrada." Odvetil som, čupol si naspäť k práčke a zatiahol filter. Naklonila sa cezo mňa, prsia pritlačené na môj chrbát a s falošným záujmom sa pýtala, čo práve robím. Všetko som jej vysvetľoval a pri tom som hýbal chrbtom hore - dole, užívajúc si dotyk tvrdých bradaviek, ktoré cez tenký župan šteklili moju pokožku. Neodtiahla sa, naopak, ešte viac sa na mňa pritisla. Proste nastal čas. Vstal som, pustil vodu s tým, že skúsime nejaký krátky program. Nastavil som ho a požiadal ju, aby zapla prívod vody za práčkou, nech vidí, ako sa to robí a kde je. Nahla sa cez práčku, stála na špičkách, zadoček vystrčená proti mne a župan vytiahnutý vysoko na stehnách, ledva zakrýval zadoček.

Pristúpil som k nej, položil jej dlaň na chrbát a pritlačil ju na práčku. Druhou rukou som jej siahol pod župan a v dlani zovrel buchtičku. Myklo ňou, snažila sa podvihnúť, no pevne som ju pritláčal dole. Zavrtela zadočkom, aby ma zo seba striasla, no jediné čo dosiahla bolo, že mi palec vnikol do dieročky a cítil som, ako mi ho zaliala šťavička z jej šušky. Pohýbal som ním a pevnejšie zovrel dlaň. Zavzdychala a aj keď sa ešte trošku vrtela, odpor slabol a začul som slabé vzdychnutie. Rýchlo som zo šušky odtiahol ruku, bleskovo si spustil nohavice chytil vzrušeného  vtáka a pre prešiel ním po škáročke. Na dierke som pritlačil a ľahučko vnikol dnu. Silno som prirazil, až ju heglo na práčke a začal ju mydliť. Chytil som ju za boky, priťahoval k sebe a pekne obrábal vlhkú mušličku. Už neodporovala, naopak, zaprela sa rukami do steny a tvrdo mi kontrovala, aby som vnikol čo najhlbšie a najtvrdšie. Vsunul som ruky pod ňu, roztvoril župan a podsunul ruky pod prsia. Podvihla sa a spustila ich do mojich dlaní. Veľké, mäkké trojky som nemohol uchopiť celé, tak som ich postískal a začal sa hrať s pevnými bradavkami. Pritom som stále búšil do dierky. Laura vzdychala a spokojne prirážala, konečne sa splnili jej predstavy hrubého sexu s niekým mimo jej spoločnosti. Užíval som si v tej prudkosti, priamočiarosti, keď som myslel len na seba a ju som bral ako objekt vášne. No nechcel som sa len tak bleskovo do nej urobiť, musel som pribrzdiť a tok som ju tvrdo napichol a prestal sa hýbať: "Vyskúšame žmýkanie, drž!!!" Otočil som programátor, vytiahol som z nej vtáka, vystrel ju, rýchlo otočil a vysadil ju na práčku.

Pozerala na mňa rozšírenými očami plnými prekvapenia a vzrušenia, všetko sa odohralo tak rýchlo, že to ešte všetko nestrávila. Rýchlo som jej roztiahol nohy a stiahol župan. Videl som len hojdajúce sa prsia a buchtičku s mokrými ružovými lupienkami, ktoré ešte nestihli zatvoriť dvierka do mušličky. Pritisol som sa k nej a zavelil: "Zasuň si ho!!!" Pritom som ju chytil za prsia a silno stisol. Zavzdychala, no poslušne na chytila za vtáka a nasmerovala si ho do dierky. Zasunula si ho tak do polovičky a začala ním v sebe hýbať. Pevne ma držala v dlani, aby som ho nemohol strčiť hlbšie a predlžovala si príjemný pocit vzrušených pyskov. Po chvíli som ju chytil za zadok a ako som prirazil, pritiahol som si ju k sebe. Konečne mi pustila vtáka a zabodol som ho tak silno, až som cítil, ako narazil niekde hlboko v jaskynke na zadnú stenu. Laura hlasno vzdychla a sila, ktorou som ho do nej vrazil ju podvihla. Keď som ho už mal pekne uložený v dychtivej šuške, prestal som sa hýbať a len som ho do nej tlačil. Nahol som sa k programátoru a nastavil žmýkanie. Po chvíli sa ozval zvuk odstredivky a práčka začala vibrovať. Zadoček sa rozkmital a Laura spokojne stískala šušku a nohy  mi obkrútila okolo bokov, aby som vnikol čo najhlbšie. Pohyb práčky sa mi páčil a pomaly som ju začal pichať. Pritom som jej ramená  potisol a oprel ju o zadnú stenu. Pred sebou som mal krásne poddajné prsia s pekne navretými malinami. Neodolal som a musel som ich ochutnať. Cmúľal som ich a hryzkal a pri tom spokojne zasúval. Laura ma chytila za hlavu a tisla si moje ústa na prsia. Bol som nadmieru vzrušený a cítil som, že sa čoskoro urobím: "asi vykĺznem, už budem....." šepol som jej do ucha. Na sekundu strnula a potom hlasnejšie, ako som očakával, zvolala: "neopováž sa, musíš...môžeš...aj ja..." Tak som zrýchlil tempo a po pár šťuchoch mi vták začal pulzovať a striekať do šušky horúce semeno. Laura sa ku mne privinula a silno objala, potom prešla rukami na môj zadok a tisla si ho na seba. Hlasno vzdychala a pri ďalšej salve sa jej stiahlo bruško a celým telom jej prebehol kŕč vyvrcholenia.

Celá sa triasla privinutá ku mne, stískala svaly v šuške, aby si moje pulzovanie užila čo najviac a do hrude mi zabodla tvrdé bradavky. Takto v opojení orgazmu sme vydržali, až kým práčka neskončila program žmýkania a keď zastala, mušlička vytlačila môjho zvädnutého krásavca. Obaja sme pozreli dole, Laura mi ho vzala do ruky a jemne mädlila. Videl som, ako jej po stehne steká moje semeno, vzala ho na prsty a rozotrela si ho na prsia. Neodolal som, našiel jej ústa a všetko sme zakončili dlhým bozkom. Postavila sa, utrela  si stehná a šušku, hodila na seba župan: "A teraz to víno." Čupla si predo mňa a stiahla zo mňa montérky a spodky, ktoré som mam stále spustené: "takto si nemôžeš sadnúť na pohovku, sú zamastené."  Ako sa dvíhala, dala  mi pusu na žaluď a lizla si poslednú kvapku semena, ktorá sa ligotala na končeku žaluďa. Tak som do izby vošiel nahý a pohodlne sa rozvalil na sedačke. Pripili sme si, pritom sa spokojne usmievali a bolo nám fajn. Všimol som si, že Laura stále hádže pohľadom na môjho vtáka, tak keď pristúpila, rozviazal som jej župan a stiahol ho na zem: "Aj ja sa chcem pozerať, ver mi, je na čo. Kvetinka..." Akoby chvíľu rozmýšľala čo urobí, no potom slabučko mykla plecom a ostala nahá. Sadla si ku mne, opäť sa ma dotýkala, ruku z môjho stehna prakticky nestiahla a keď som sa natiahol, že položím pohár na stolík. Položila mi dlaň na vtáka. Ten už oddýchnutý sa bleskovo pripravil na ďalšie číslo a pekne postavil. Zohol som sa a okamžite sa jej zahryzol do prsníka, nie silno, no tak, aby to cítila. Vrhli sme sa na seba a divo sa stískali, bozkávali, vzala do úst vtáka, otočil som sa a vrhol sa jej na buchtičku. Vylizoval som ju, cuckal dráždec a ona ma pri tom skúsene fajčila. Keď sa jej šuška začala zvíjať od rozkoše, rýchlo som sa obrátil a zasunul do dierky zblázneného vtáka. Pigloval som ju o sto šesť, Laura prirážala a neprestala, ani keď som začal striekať.

Podvihla boky, pevne ma zovrela medzi stehnami a pokračovala, kým ma šuška nevovrela v pevnom kŕči ďalšieho orgazmu. Poležali sme si v objatí, no po chvíli sme sa opäť posadili a len sme tam tak sedeli a pozerali na seba. Však nebolo o čom, všetko sme si povedali a všetko bolo jasné. Po chvíli sme sa poutierali, poobliekali začal som sa porúčať. Keď sa pri dverách opýtala na platenie, zatváril som sa urazene: "Bola to predsa maličkosť." "Uvidíme sa ešte?" opýtala sa. Pokrčil som ramená: "ak budeš chcieť, s radosťou." Poznamenal som. "Asi áno, v kuchyni zle odteká voda, robot hapruje, treba prečistiť digestor...." Zastavil som ju: "A prečistiť lampu, predpokladám." Sklopila oči a trošičku sa začervenala, je to predsa len dáma: "Prečistiť lampu." Zopakovala. Vytiahol som z vrecka vizitku: "som ti samozrejme k dispozícii, Kvetinka." Vzala ju, mrkla na ňu a vytreštila oči. Musel som sa zasmiať, keď čítala: 'CVQW' bankové audity a poradenstvo. Pozrela na mňa: "Ty sviniar a ja som si mys.... ale si ma dostal...." "Ale dobrý sviniar. Spokojná?" Prikývla a s dlhou pusou sme sa rozlúčili.

Večer mi zavolala, a po asi hodinovom telefonáte sme sa dohodli na ďalšej oprave. Postupne som jej dal do poriadku byt. Medzi nami bola nevyslovená dohoda, nikdy som neprišiel len kvôli sexu, vždy s niečím pomôcť  a keď už nebolo čo opravovať, konzultovali sme jej prácu a pomáhal jej s výkonom manažérky.autor: nem3zisAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [    1 | 2 | 3 | 4 | 5    ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>