Erotická poviedka

Quest

Rád vidím ľudí ako prekonajú samých seba a jedného dňa som sa rozhodol to spojiť s BDSM tematikou. Fungujem jednoducho. V 90% cez internet, preto majú hráčky možnosť veľmi si chrániť súkromie. Vždy začínam od ľahkých úloh a postupne pritvrdzujem.

S Janou sme zažili úžasnú cestu. Bola strašne hamblivá ale vzrušenie z nutnosti vykonať úlohu pod hrozbou trestu jej posuvalo hranica neskutočným spôsobom. Navyše bola neskutočne krásna. Môj typ. Blond vlasy skoro po zadok. Asi trojky prsia krásne pevné ako jej zadoček. Milovala fitness takže jej postava bola ako z rozprávky. Keď som sa jej pýtal prečo začala s Questami tak mi povedala že celé dni rozkazuje ona, má manažérsku fukciu vo veľkej firme  potrebovala aj ona nejaké rozkazy.

Začalo sa to ako každý iný Quest line. Poslala fotku v plavkách s rozmazanou tvárou, fiktivnym menom a vekom, že chce skúsiť prvé trio úloh. Nemá čo stratiť, iba získať info či na to má. Veľmi rychlo sa jej naša hra zapáčila, posielala fotky, videá s dôkazom splneneho Questu a začala si tvoriť vlastný Quest line ktorý ukazoval ako posúva svoje hranice.

Jedného dňa mi prišla od Jany správa. Som pripravená na vyšší level. Tam už prichádzajú aj odmeny ako motivácia. Hneď som sa potešil a začal vymýšľať. Niekedy to trvá niekoľko dní, chcem aby ťažšie Questy boli premyslené. Jana dostala úlohu:
Pôjdeš do sex shopu, ktorý som určil, a budeš si obzerať BDSM pomôcky a oblečenia. S predávajúcim/ predávajúcou sa dáš do reči, vyskúšaš si erotické prádlo ktoré si vyberieš, ale prsia nesmie zakrývať. Z kabínky vyjdes von a necháš sa vyfotiť v minimálne 5 pózach predavajucim. Potom sa s ním dáš do reči o análnych kolikoch, že si to nikdy neskúšala a že ake to je, na čo to je a tak. Potom si necháš ukázať všetky a najväčšieho sa zľakneš, neboj sa určite sa ho zľakneš :) s predávajúcim uzavrieš stávku že ak ho on do teba nevopchá do 5 minút dostaneš ho zdarma ak vopchá zaplatíš necháš ho vložený a odídeš do sadu parku - sad Janka Kráľa a tam zapneš live vysielanie pre mňa ako dôkaz že ho tam máš. Ak predávajúci odmietne prijať stávku pôjdeš do ďalšieho sex shopu. Posielam ti 5 ak nepochodiš v žiadnom beriem to ako nesplnenie Questu.

Dress code: sukňa max 30 cm, biele tielko bez podprsenky
Vyber si odmenu do 200?.
Trest: už bolo dosť klaňania a podobne. Prídeš si po výprask 30 rán opaskom.

Ber to alebo skonči.

S Janou sme už veľa preskakali, doverujeme si, neskrýva predomnou svoju tvár veď sme už boli aj pár krát spolu na večeru. Dúfal som že sa nezľakne a pôjde do toho. Ak chce pritvrdiť mal som veľa nápadov.

Už po niekoľkých hodinách prišla odpoveď kde mi priložila aj link na odmenu, nechápem prečo práve minibar ale prečo nie?

Nadišiel veľký deň, streda :) Sex shop ktorý som vybral bol na opačnej strane mesta a do sadu Janka kráľa to má na 3 prestupy, nacestuje sa s tou krátkou sukňou celým mestom :) neskôr mi jana celý priebeh vyrozprávala pri večeri.

Vošla do prvého sex shopu, predávala tam mladá slečna, tmavovláska goth štýl, už na prvý pohľad vyzerala unudene, cítila že to nepôjde ale skúsila to. Už pri prosbe o skúšku oblečenia jej povedala že u nich sa to nedá a tak odišla. Čo je škoda lebo si vraj vybrala oblečenie ala Xena s dierami všade kde by nemali chýbať.

V druhom obchode pracovala pani približne v jej veku. Okolo 30 rokov. Tmavé kučeravé vlasy, zopnuté v cope. Nebola štíhla ale ani príliš pri sebe, podľa Janinho opisu tak akurát. Jana vie vždy velmi decentne opisovať iné ženy :) Bola veľmi ochotná, porozprávali sa BDSM praktikách, sama mala bohaté skúsenosti, bola subkou pre nejakého vplyvného človeka. Pomohla Jane vybrať oblečenie na jej postavu. Išla si to skúsiť a urobila zopár fotiek ktoré mi vzápätí poslala aby som bol netrpezlivý. Dobré ma pozná. Mala oblečený čierny korzet ktorý končil pod prsiami a svoju kratučkú bordovú sukničku. Fotky ktoré mi poslala ma zaskočili. Neboli to len vykrucačky z každej strany ale aj fotka zo zadu s rozkročenými kde sa predklonila úplne dole čím ukazala biele tangá pod sukničkou. Alebo fotka s jednou rukou v nohavičkách a druhou si silno stláčala ľavé prso. Krásne fotky poslal ich viac ako som chcel. Dobre vie že keď ich pošle viac urobí mi radosť.

Porom sa šla prezliecť naspäť do tielka a dali sa do reči o vibrátoroch, putách, bičoch až sa dostali k análnym kolíkom. Keď jej ukázala všetky, tak sa preľakla ako som jej povedal. V najširšej časti mal 8cm priemer a na konečníku ostane na 6cm. To nečakala a zaváhala. Ale keď si spomenula na trest, nikdy v živote nedostala výprask. Začala sa s tou pani rozprávať že ma z neho strach a že by do nej určite nevošiel. Tá ju ubezpečila že sa tam vojdu aj väčšie, že sama zažila ako ju zavesili a pomali púšťali a obrovský kolík a vlastnou váhou sa nabodávala. A vtedy jej Jana navrhla našu stávku. Pani do toho nechcela ísť že je to proti predpisom ale uprosila ju a podľa mna sa tej pani páčila predstava že konečne nebude ona ta ktorá bude trpieť. Jana si stiahla nohavičky a predklonila sa na pult. Pani jej povedala že lepšie bude aby si kľakla na zem a hruďou si ľahla na podlahu. Kolená trochu odseba zavelila a nohou jej ich rozkopla. Obišla si ju dookola a skonštatovala že za 5 minút ho tam vloží aj dvakrát a pripravila si lubrikant. Pani sa pustila do práce. Najprv si naniesla lubrikant na prsty a namazala dierku. Potom je strčila do zadočku jeden prst a premazala ju ak z vnútra. Pridala ďalší prst a potom ďalší. Po troch prstoch prišiel na rad kolík. Aj keď bola pripravená, ten tlak bol veľký. Začala tlačiť a pomaly sa zasúval. V tom sa stalo niečo čo nikto nečakal. Do obchodu vošiel mladý pán. Ten pohľad musel byť úžasný predavačka ktorá sa snaží zákazníčke narvať do zadku obrovský análny kolík. Všetci sa na chvíľu zastavili a Jane sa od zdesenia tak stiahol konečník že vytlačila kolík vonku. Pán sa síce radšej otočil a odišiel ale Jana bola taká stiahnutá že po chvíli zazvonil budík a 5 minút ubehlo ale kolík dnu nebol. Poslala mi túto smutnú správu a dohodli sme sa kedy príde po trest. A o tom nabudúce.

S Janou do dnes hráme Questy, aj rychle questy kedy jej pošlem Quest a musí ho do niekoľkých hodín splniť. Na výprask si už tiež trochu zvikla veď za tú dobu mala zadoček už pekne červený veľakrát.autor: QuestAko hodnotíte túto poviedku?

najlepšie najlepšie    [   1 | 2 | 3 | 4 | 5   ]    najhoršie najhoršie

sex naživo


dalšie dievčata na sex cez telefón >>